Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

terezapetrova
25. říj 2014

@bublinka74 a dik za typ na to divadlo treba to muzu dat mamce k narozkam nebo tatovi ten je bude mit uz v lednu 🙂

terezapetrova
25. říj 2014

holcicky jdu spat jsem ko a nejpozději zítra vecer zase pisnu, vsem vsem tady preju pokud možno klidnou noc at uz budou delat cokoliv 🙂 paaaa a brouciii 🙂

bublinka74
25. říj 2014

@martinalinda hele kočko vždy budem špatný my co řeknem svůj názor,tak je,bylo a bude hmmm 😉 vím,že tě to štve ale řeš sama sebe a koukej na sebe hmmm 😉

bublinka74
25. říj 2014

@terezapetrova neřeš kočko jak vypadá,ale jaký je uvnitř hmm to je důležité 😉

martinalinda
25. říj 2014

@bublinka74 snažim se myslet sama na sebe, ale neni to tak jednoduche jak se zda...nemyslet na to co se deje okolo me, ja mam mozna ted plodne dny, nevim, ale mysleni na tuleni je tatam...po tom co se deje doma je mi to uplne nejak jedno, šumák proste. Nedokazu myslet na nase snazeni a pritom v hlave mi porad probiha ..."nezodpovedna segra je tehotna s nezodpovednym debilem"....Ani jeden nemaji nic nasetreno, nemysli na budoucnost, nemaji kde bydlet pomalu, nema praci, na svatbu nemaji nic usetreno, a pry chtej malou svatbu, ja byt nasima tak jim zaplatim jen neco a necham je pekne setrit, tak jako jsme setrili my, my jsme zaplatili pulku a rodice moji a od manzi si rozdelili druhou pulku..ale oni dva nemaji ani jeden nic nasetreno, tak z ceho to chteji platit, vubec si neuvedomuji co udelal. takze pokud na to nebudu myslet, a zacnu na jine veci, tak se z toho srabu snad dostanu, ale mit dite obe dve najednou to bych teda asi nedala, nevim...ani si to nedokazu predstavit...

majkylove
autor
25. říj 2014

Teda clovek si odskoci na vecu a trochu pracovat a vy zas jedete
@terezapetrova manza vedec ju?a takovej kus chlapa,to se mi vzdycky libilo 😝 😀 dobrou noc kocko :-*

majkylove
autor
25. říj 2014

@martinalinda tak to hledim co se u vas deje,na tohle panak nepomuze,vyrazila bych ven a dala aspon flasku,ale to sem ja 😀 segra je uplne blbá,nejhorší je ze jo clovek by chtel aby na to prisla sama a nabila si hubu,ale kdyby byla sama,ted z kazdym jejim blbym rozhodnutím potahne sebou i dite a z toho je mi zle,to za nic nemuze a uz ted ma predepsanej nic moc zacatek ☹

nellyverca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bublinka74
26. říj 2014

@martinalinda kočičko drž se hmmm,ono nic jiného nezbývá taky ,,,,ono to nějak dopadne,taky je mi líto toho nenarozeného 😕

karlos12
26. říj 2014

@terezapetrova ahoj, rostoucí tužky si zadej ve vyhledávači, nějak eco něco, ale naskočí to jako snad druhý odkaz.Můžeš si vybrat i bylinku.Stojí teda 70 Kč, ale jako dárek jsem to neřešila.Jinak bych to nekoupila.A balzám na nos jsem ještě nedělala, ale někdy se začít musí.Na Home Made je plno vychytávek a mají tam i materiál k prodeji a tak.A asi psychická obrana, také si říkám.Zatím nic nevzdávám, manžel je zapálenej jak šlak 😉

karlos12
26. říj 2014

@terezapetrova A noha ? Samá díra, štěpy , černá kůže a vytékající cosi.Moc hezké a moc voňavé 😉

karlos12
26. říj 2014

@terezapetrova nad nasazením antikoncepce na pár měsíců jsem také už myslela.Prý je největší šance na otěhotnění hned po vysazení 🙂

karlos12
26. říj 2014

@martinalinda nenervuj se, ségra se prober, možná za delší dobu, možná to bude složitější, ale probere.A Ty jí neřeš, je to sice ségra, ale teď budeš zlá Ty, ne ten hňup .Udělej si hezkou neděli a neřeš.Řeš si svoje miminko, vlítněte nato a užívej, máme krátký život !!!! 🙂

karlos12
26. říj 2014

@majkylove jaká byla poslední služba ?Utřela jsi slzu a šla domu ? 😉

blauen
26. říj 2014

@martinalinda: dlouho jsem tady nebyla tak jsem si četla co mi tady vše uteklo a narazila na tvůj článek ☹ zkusila bych jen poradit sednout si se ségrou v klidu a povykládat o všem....a jestli jsem to pochopila dobře, on její přítel je v exekuci tak jí říct do čeho strašného se žene následky a pokud si ho vezme, všechno padne na ní ty dluhy a nedejbože i možná na Vaši rodinu, spíš bych jí navrhla jí vzít do poradny k právníkovi i bezplatně existuje služba poradenství, protože možná to od vás nebude chtít slyšet, ale když jí řekne právník ty následky tak otevře oči....třeba se jí snažit říct, ano miminko at si nechá, že jí všichni pomůžete, ale bez něho at ho ani neuvádí do rodného listu otce....pryč od něho...!! bohužel taky máme v rodině dvě takové zkušenosti..a je to jakoby člověk doslova unikl hrobníkovi z lopaty.....Přeju hodně štěstí!!!

bublinka74
26. říj 2014

@karlos12 fujj nech toho s tou nohou 😕 😀

bublinka74
26. říj 2014

@blauen jj přesně tak kočko ....máš pravdu ..právníkovi určitě a sepsat se dají určité náležitosti,znám to sama a můžu poradit ..také jsem si prošla peklem a to se 4 dětmi a nikomu bych to nepřála ...takže pár rad mohu dát ... 😉 @martinalinda ...kdybys coko-li potřebovala napiš hmmm 😉 ,partnera odstranit nepomohu,ale dost věcí vím atd...

karlos12
26. říj 2014

@bublinka74 vždyť byl položen dotaz, tak jsem odpověděla 😉

bublinka74
26. říj 2014

@karlos12 já vím fuuuuuuuuuj ale 😀

karlos12
26. říj 2014

@bublinka74 fuj to je, ale hezký 😉

janajens
26. říj 2014

Kdepak vsichni pri nedeli jsou 😉

bublinka74
26. říj 2014

Holka na návštěvách,v práci ...já jsem doma,ale dělám generální úklid 😀 a peču kakaovou buchtu s borůvkama a čokoládou ,tak mám klídek 🙂

karlos12
26. říj 2014

@janajens já jsem v práci 😒

terezapetrova
26. říj 2014

@bublinka74 to jsi chudak, ze Ti porad není hej 😒 urcite se klube plodicek 🙂 naší sousedi to je fakt kapitola, me to desne nervuje a to uz i bez toho mi desne padaj vlasy každý den chomace taham, vitaminy na vlasy zeru o 106 aĺe mam to zrejme ze stresu a ted tohle ☹ nejvic me dostava, ze si ta sousedka stezuje na to jak vychovavam Vojtu, ona absolutne nemá tuchu cim vsim jsme s s Vojtiskem museli projit a co nas mozna ještě ceka. 😒 A taky, ze ja delam co muzu fakt. ale dik za povzbuzujici zpravu btw Ty jsi taky Misa? 🙂

terezapetrova
26. říj 2014

@bublinka74 to je supr s temi porody, jsi sikula 🙂 a vůbec 🙂 asi vse prirozene ? 🙂

terezapetrova
26. říj 2014

@martinalinda tohle musí bejt pro Tebe hrozny 😒 ale ten potrat ji neprej ju 😉 to jsou moc osklivy věci 😒 kazdopadne doufam, ze se dnes cítíš lepe a ver, ze i na Tebe tam nekde stesti ceka 🙂

terezapetrova
26. říj 2014

@janajens Tobe stesti tez 🙂 kolikaty dc jsi? Ja cekam mrchu za tyden ale neverim, ze nedorazi 😒 ale ve skrytu duse porad doufam 🙂

terezapetrova
26. říj 2014

@bublinka74 ano prosim hlavne jaky je uvnitř 🙂 uvnitř je to tedy darebak od přírody 😀 ale i tak ho mam rada, hlavne ty jeho ocicka 🙂

bublinka74
26. říj 2014

@terezapetrova kašli na sousedku hmmm já bych jí řekla at se stará o sebe hmmm 😉 jo jo jsem taky Míša 🙂

bublinka74
26. říj 2014

@terezapetrova joo porody byly všechny přirozeně a v poho,ten poslední tedy trval déle ale v poho 😉 ,hele ať je raději raubíř hmm aspoň vidíš ,že mu je dobře a nic mu nechybí ,neřeš to hmm,mne málem poslední syn zemřel když mu byly 4 roky a to byla síla sedět u postýlky dnů a fakt se doslova modlit aby zůstal mezi námi,nějaký zlobení nic není hmm a vyroste z toho 😉