Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

terezapetrova
27. říj 2014

@majkylove to budes mit nadhernej tyden jak jsi to tady popisovala 🙂 strasne zavidim 😀

terezapetrova
27. říj 2014

@martinalinda je mi to lito. a takhle je to uplne u všech tehotenstvi co se ma stat stane se. at to zvladnes

terezapetrova
27. říj 2014

@bublinka74 🙂 Vojtiskovi byly 3 roky na konci srpna, uz je to poradnej Loupeznik 🙂 clovece tak me taky boli druhej den podbřišek, a ted mam po maly na toal papire jakoby mini kapicky krve, vis jak vypada spineni při zahnizdovani? takhle asi ne vid? 😒 chjo jestli prichazi menzes tak nevim 😒

terezapetrova
27. říj 2014

@pedotra ještě par dnu počkat a pak sup k dr 🙂

bublinka74
27. říj 2014

@terezapetrova ajoj no je to prďola ...hele při zahnízdění by mělo být hnědé špinění,ale nevím ...takhle to říkala sestra ,ale jsou případy že měly holky i ms v těhotenství ,tak uvidíš 😉 kdy to máš dostat \?

terezapetrova
27. říj 2014

@janajens ja zatím beru jen listovku a b complex a uvidim jak dal

terezapetrova
27. říj 2014

@majkylove jasne, ze Vase mimi chce bejt s vámi 🙂 takovou mamu jako Tebe by chtěl kazdy 🙂 to jsem si "zapochlebovala " 🙂

majkylove
autor
27. říj 2014

@terezapetrova tak já mám thýni super,jsem za ni ráda,to mě mrzí že u vás je to takhle.a kapičky krve vypadají dobře,to by mohlo být 😉

terezapetrova
27. říj 2014

@majkylove majky ja oproti vaze před tehu nezhubla nic na zacatku tehu, nabrala behem tehu asi 9kg a na konci 6ti nedeli mela o 6kg min oproti puvodni vaze 😉

janajens
27. říj 2014

@terezapetrova me to doporucili v lekarne je v tom i listovka a mam ji doma samotnou taky

majkylove
autor
27. říj 2014

@terezapetrova no to teda,jak sem si takový lichotky vysloužila 🙂 děkuju kočko :-**** no já jsem na svou váhu zvědavá,však vás pak budu informovat 🙂

terezapetrova
27. říj 2014

@majkylove prosim te Ty jsi stihlounka podle svatebních fotek 🙂

terezapetrova
27. říj 2014

@bublinka74 ja to vedela ☹ mela bych to dostat v so, to budu 30dc

terezapetrova
27. říj 2014

@majkylove to jsem rada Mysulko, ze mas dobrou tchyni, když ja memu tehu neverim 😒 ale nadeje umira poslední 🙂

terezapetrova
27. říj 2014

@janajens acha, jen koukni kolik tam te listovky je, aby to nebylo jen nejake zanedbatelne mnozstvicko 🙂 ja beru pro jistotu forte listovky hned 2 tabety denne 🙂 a snad pujdu v listopadu k dr tak se tak preptam na preparáty 🙂

bublinka74
27. říj 2014

@terezapetrova tak uvidíš 😉

terezapetrova
27. říj 2014

@majkylove si mi ukazovala fotky tak jsem videla 🙂 a s vahou - ja ted hubnu a uz mam 6 a pul kila dole jupi 🙂 ještě jsem Ti chtěla napsat, ze Ti moc dekuju za podporu jsi strasne hodna vis 🙂 🙂 🙂 a ostatní zde samozrejme taky 🙂

terezapetrova
27. říj 2014

@bublinka74 ano prosim 🙂

bublinka74
27. říj 2014

@terezapetrova jooo kočko a já u první syna měla ms do třetího měsíce hmm takže klid 😉

majkylove
autor
27. říj 2014

@terezapetrova ale vůbec prosimtě nemáš za co jako,od toho jsme tady a ty seš na mě hodná od začátku 😉
já sem hubená všude kromě břicha a fakt nepřeháním,ale jako dost hnus,ještě že je mi to ted jedno 😀 a tys polde fotky jako byla taky fest hubená tak co hubneš? 😨

janajens
27. říj 2014

@terezapetrova 800mg ,a se brat jedna tabletka denne behem jidla

bublinka74
27. říj 2014

holky co blbnete ,vy jste nemocný čí co s tou vahou,nezlobte ani jedna jasný nebo přijedu a uvidíte obě dvě !!! 🙄 🙄 😀

terezapetrova
27. říj 2014

dekuju a není zac a ty jsi krasna a BASTA 🙂 byla jsem vic hubena když jsem kojila. Coz je i normos. Jinak ja s dietama bohuzel zacla blbnout uz asi ve 14ti letech a dle mého jsem si trochu rozhodila metabolismus. ☹ Jinak když se hlidam mam asi 71kg na 182cm 😲 🙂

terezapetrova
27. říj 2014

@janajens a to je asi dost, ja vlastne poradne nevim a delam tady chytrou 🙂 🙂

terezapetrova
27. říj 2014

@bublinka74 a co uvidíme jakooo 😎 😀

l_baruska
28. říj 2014

@majkylove 7. listopadu, je to 28 dní, ale já to mám různě dlouhý i přes léky takže naposled třeba 37..., takže uvidíme

l_baruska
28. říj 2014

@chilli009 moje doktorka, moc ne, měla jsem napsaný na receptu clostil 3 balení i pregnyl dvě balení a platila jsem něco přes stovku... zatím jsme v centru nebyli, ale poku se tento cyklus nezadaří, půje manžel na spermiogram

janajens
28. říj 2014

@terezapetrova normalni davka jako kdyz beres listovku akorat co beru ja ma ruzne jine vitaminy

l_baruska
28. říj 2014

@martinalinda
@bublinka74 tak já nemám doma Martina, ale mám narozeniny na Martina a také máme s manželem výročí svatby, tak by to nebyl špatný dárek 🙂

bublinka74
28. říj 2014

Tak holky doufám,že si ty dárky nadělíme všichni pod ten stromeček,bylo by to moc hezké co 😉 ,vím,že je to nesmysl hold příroda je příroda a té neporučíme ...ale bylo by to krásné vidět všech úsměvy a radost konečně 🙂