Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

martinalinda
29. říj 2014

@chilli009 tak na vanoce to urcite bude 🙂 no u nas asi taky nic, test zatim nic, mozna je jeste brzo, ale jsem nejaka podrazdena, takze spis nastoupi ms, do toho jsem se porad tak nejak nevzpamatovala ze segry, do toho me serou nasi, takze porad neco, v praci hruza, tak ani nevim jak se z toho vseho nejak dostat...chtelo by to odpocinek, nekde pryc od vseho...

martinalinda
29. říj 2014

@bublinka74 tak jsem si dneska kocko koupila permanentku na plavani, od pristiho tydne zaciname s manzou chodit, tak jsem zvedava, zda to bude mit nejaky ucinek 🙂 spis na zklidneni a odreagovani, jsem dneska nejaka mrzuta, tak bych potrebovala utesit, vseci me serou, hlavne nasi, do toho porad myslim na tu segru, dneska v praci skoro kazdou hodinu jsem se pristihla jak na ni myslim, no az se vrati z vyletu bude to jeste horsi, a nasi to zas berou ze se vlastne nic nestalo. Dneska mi mamka rekla, ze pry ji segra tvrdila ze to nebyla nahoda, ze pry se snazili a ze si rekli, ze kdyz se to stane, tak se to stane...takze to u te doktory teda nevim, co to kecala, protoze kdyby ji to bylo fakt lito, tak si to dite udelali omylem a ne takhle kdyz o tom uvazovali a delali to bez ochrany schvalne, fakt tomu uz nerozumim... :(

martinalinda
29. říj 2014

@terezapetrova taky si myslim, tak uvidime, ale dneska test negativni, treba je jeste brzy, ale jak jsem psala nejak zacinam byt nasrana, vsecko me otravuje, takze asi ms prijde, nevim ale kdy teda...takze to nechavam tak, jen se uziram porad na vse myslim...nevim asi potrebuju oddech s manzelem nekam pryc, a ne porad tady v tom kolotoci.

chilli009
29. říj 2014

@bublinka74 kdepak Tě máme ?

chilli009
29. říj 2014

@martinalinda na test je brzy né, tak klid 🙂 , jinak co se týče rodičů , tak je mi to líto, bohužel občas je lepší neřešit s nimi nic, myslet si svoje a přejít to, jelikož nakonec pak člověk ze všeho výjde nejhůř, vím o čem mluvím

chilli009
29. říj 2014

@martinalinda nevím jak to máš Ty , ale já třeba neuměla hodně dlouho říct rodičům NE, když něco potřebovali a můj brácha je v klidu poslal někam, řekl, že nemá čas apod. a nikdo proti němu nikdy nic neřekl, u mě to brali jako samozřejmost a pak, když už jsem řekla NE, tak jsem byla za špatnou a byli uražení a dotčení, že teda pardón .... holt je lepší si žít ten svůj život s partnerem a ostatní ať si dělají co chtějí, být na Tvém místě, tak řeknu jo super ségře mimi přeju, ale nehodlám se zapojovat do jakékoliv debaty co se bude jí týkat, pokud máte něco na srdci řešte to s ní a né se mnou...

karlos12
29. říj 2014

@martinalinda je to na houby, ale vydrž.Oni jsou naštvaní na ségru , ale stále je to jejich dcera, tak jí musí i bránit.Teď by to chtělo brnění a vykašlat se na všechno.Tak to neřeš, jen s manželem a užívej si.Vy jste nejdůležitější, zbytek ne !!! 😉 Je dobře že máš takovou oporu v miláčkovi, to je základ.

bublinka74
29. říj 2014

Ahooooooooooj holky 🙂

bublinka74
29. říj 2014

@martinalinda ajoj kočičko,jooo to je super ...plavání je bájo,jen do toho 🙂 ,vím žě Tě to vše štve ,ale víš jak holka..na každého jednou dojde hmmm,já nikomu nic nepřeji a to bych mohla,ale to přísloví je dosti pravdivé ...mysli na sebe,na Vás 😉 Ty jsi testila ju,to je brzy nééé 😉 já budu mít první testík zítra u sestry a krev 🙂

bublinka74
29. říj 2014

@chilli009 ahojky kočko,jsem tu 😉 jsem relaxovala s miláčkem,byla jsem unavená po práci a on šel na noční ... 🙂

bublinka74
30. říj 2014

Bré ránko holky,tak za hoďku jedu na krev to jsem téda zvědavá noooo 😀

marketat
30. říj 2014

@bublinka74 Držím palce, ať to dobře dopadne 😉

bublinka74
30. říj 2014

@marketat noo děkuji,nechám se překvapit 😀

terezapetrova
30. říj 2014

@bublinka74 tak co teeesty??? pispis jsem desne napnuta 😀

marketat
30. říj 2014

@bublinka74 Kdy budou výsledky? Všichni tu netrpělivě čekáme 😀

bublinka74
30. říj 2014

Ahoj holky,tak krev odebrána,výsledky zítra ,test je zatím negativní,ale říkala že je ještě brzy jsem vlastně 26 DC dnes a to se ukáže málo komu atd... noo tak za týden znovu ....to už by mělo být jasné ...holky Vám povím to je síla ,cystu už nemám tak to jsem zvědavá co to bude nyní 😲 😲

bublinka74
30. říj 2014

u synů mi na to přišli až v 6tt a i déle u jednoho v 10tt ,no tak naděje umírá poslední .... ale fakt nevím 😀 😀

bublinka74
30. říj 2014

Prý si má udělat test až toho 5.11,6.11 noo to už mi z toho hrábne holky 😀 ,nemůžu cítit cibuli,je mi šoufl,škube mi v prsou,dnes mi škube v podbřišku ....,jsem hodně unavená ....asi stará noo 😀 😀 😢

terezapetrova
30. říj 2014

@bublinka74 to tam bude! 🙂 paa letim pro Vojtu do ms 🙂

bublinka74
30. říj 2014

@terezapetrova děkuji za povzbuzení 😉 já už vidím že zas bude něco jinak 😕 noo to poznáme

marketat
30. říj 2014

@bublinka74 Tak já budu jen tiše držet palce až do toho 5.11., ať nic nezakřiknu 😉

bublinka74
30. říj 2014

@marketat děkuji kočko,ale ti fakt už nevím 😕 😕 kolikátý den cyklu jsi zjistila že jsi těhu ?

chilli009
30. říj 2014

@bublinka74 Ahojky, držím pěsti 🙂 , na testík je asi vážně brzy, tak vyčkej, ono to klapne ( teda jistě už klaplo )

bublinka74
30. říj 2014

@chilli009 nooo děkuju uvidíme,nějak nevěřím 😕 nebo se bojím,ani nevím 😢

terezapetrova
30. říj 2014

@bublinka74 kazdopadne budu drzet palce 🙂 ja budu testovat v pondělí jestli mrcha nedorazi tak pak taky nejpozději pisnu, paa 🙂

marketat
30. říj 2014

@bublinka74 30.DC, předtím jsem ani netestovala, byla jsem se psama na táboře a úplně jsem na to přestala myslet... a když jsem přijela domů, udělala jsem si test 🙂

bublinka74
30. říj 2014

@marketat ahá no já si taky myslím,že je fakt brzy 🙂

marketat
30. říj 2014

@bublinka74 Myslím si, že dokud nemešká MS, tak je na testování fakt brzo. Ale v krvi už by to být vidět mohlo 🙂

bublinka74
30. říj 2014

@marketat já to měla takové nepravidlené víš ........takže těžko se zorientovat noo tak hold se nechám překvapit ...buď tak a nebo mám přijít 20.11 jukne na mne a chce mne poslat do asist.centra 😕

janajens
30. říj 2014

@bublinka74 drzim palecky na zitra at je positivni krev 😉