Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

marketat
30. říj 2014

@bublinka74 Tak snad to vyjde i bez posílání do asist. centra 😉

ycida
30. říj 2014

Já bych si tak přála // ☹

bublinka74
30. říj 2014

@ycida ajoj kočko,dlouho jsem tě neviděla,to já taky hmmm 😉 a jak to jinak vypadá vše u Tebe ??

l_baruska
30. říj 2014

@bublinka74 jsme na tom hodně podobně, také jsme měli poslední pokus a pak do reprodukčního centra, ale manžel ještě nebyl na spermiogramu, takže to prý bude první test... ale třeba to vyjde, sice zatím krom bolavých prsou žádný příznaky nemám, ale ještě mám 8 dní do ms, tak to třeba vyšlo

bublinka74
30. říj 2014

@l_baruska fakt ??Co tebe trápí ?Máš cysty ? Můj nastávají má spermie výborný,už jsme tam byly,noo je to u mne nooo 😔

ycida
30. říj 2014

@bublinka74
Ahojík, jé děkuji za zeptání 🙂.
Jak se daří u vás? A co //, nic? ☹
U nás je to pořád nahoru a dolů. Je to na dlouhé vyprávění. Jen mimi chceme pořád, takže nevím, co si mám myslet. Neustále myšlenky proč je to tak, mě ubíjejí ☹ . Chci si s ním už konečně sednout a vše probrat, ale jezdí domů pozdě v noci. Tak snad dnes, slíbil mi to, ale počítám, že přijede zase v noci, ale to už od toho neuteče 😠 ☹ .

l_baruska
30. říj 2014

@bublinka74 za 7 měsíců sledování pouze jednou ovulaci a to po clostilu 3x denně (to bylo teď), nezrají mi vajíčka a mám hodně zakloněnou dělohu, což pravděpodobnost početí taky trochu snižuje

ycida
30. říj 2014

@l_baruska
Držím palečky 😉

l_baruska
30. říj 2014

@ycida děkuju moc, no prostě musíme čekat a uvidíme

bublinka74
30. říj 2014

@ycida no jo kočko,zatím taky nic ...uvidíme,vím jaké to je a psychika je pak špatná ...odvíjí se to i ve vztahu ,vím je to těžké,ale hlavu vzhůru ju ...já už to řeším skorem rok 😕

ycida
30. říj 2014

@l_baruska
Přála bych Ti, aby za těch osm dní potvora nedorazila a na testu // 😉

bublinka74
30. říj 2014

@l_baruska ahá já ti jí občas měla taky tu ovulaci,ale né pravidelně kor po laparoskopii ....,joo zakloněná děloha nevadí kočko,mám 4 syny a mám jí vzadu 😉 noo u mne je to věkem už

ycida
30. říj 2014

@bublinka74
Rok!? Proč to nejde tak lehce lidem, kteří po mim tak touží a těší se ☹

bublinka74
30. říj 2014

@ycida je to divný noo proč 😕

ycida
30. říj 2014

@bublinka74
Kdybychom na vše znali odpověď, měli bychom to všichni asi moc jednoduchý... 😒

bublinka74
30. říj 2014

@ycida tj noo mne dneska sestra řekla,že v listopadu mám přijít a domluvíme se bud znovu na laparoskopii nebo už rovnou to centrum AR,Nyní mám velké příznaky k těhu,ovulka byla ,uvidíme jak dopadnu ... 😕

ycida
30. říj 2014

@bublinka74
kéž to jsou opravdu těhu příznaky... 🙂 držím palečky, aby to tak taky bylo 😉 ... musí

bublinka74
30. říj 2014

@ycida děkuji,uvidíme nooo měl by krásnej dáreček Martínek 🙂 a co ty jiného,co u tebe řeší ??

bublinka74
30. říj 2014

@l_baruska jak Ti vůbec zjistili že Ti nedozrávají vajíčka ??

l_baruska
30. říj 2014

@bublinka74 tak snad to půjde no, moje představa byla, že až budem, chtít, hupnem na to a momčo bude... a ono nic... ☹

l_baruska
30. říj 2014

@bublinka74 chodila jsem pořád na ultrazvuk, během celého cyklu, a vajíčka jsem měla max 10mm což je moc málo, teď prvně jsem měla 25 mm, jedno vajíčko, tak mi píchli pregnyl a měli jsme se snažit, tak jsme se snažili a teď čekám na výsledek, je to úplně nekonečný

bublinka74
30. říj 2014

@l_baruska ahá to mi mrzí,ale třeba kočko 😉 já taky čekám tak uvidíme 🙂 a to ti dělal tvůj doktor ju ??

l_baruska
30. říj 2014

@bublinka74 hm, mám moc milou paní doktorku, tak často jsem předtím k doktorovi nechodila, co teď od března/dubna

bublinka74
30. říj 2014

@l_baruska ahá to je dobrý vidíš 🙂

sleepers
30. říj 2014

Holky, co myslíte? 9 DPO

bublinka74
30. říj 2014

@sleepers ti nevím,možná nemáš jiné foto ještě 😉

bublinka74
30. říj 2014

@sleepers to si dělala kdy ??Zkus ráno zítra 😉

sleepers
30. říj 2014

@bublinka74 ted vecer. Je to asi brzo. Boli me prsa, ze jsem proste musela.

majkylove
autor
30. říj 2014

@sleepers co je to za test?
@bublinka74 hned dej zitra vedet 😉

sleepers
30. říj 2014

@majkylove pepino. Citlivost 10