Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
30. říj 2014

@sleepers vždyt joo mne nebolí mne tam škube ,ale je to brzy ,teda hlavně zkus z ranní moči ju 😉

bublinka74
30. říj 2014

@majkylove děkuji ,uvidíme ...jsem nějaká nesvá ze všeho 😕

majkylove
autor
30. říj 2014

@sleepers tak toho jsem se obavala :-\ pepino tohle dela,kup si dr max,tam je aspon jistota

sleepers
30. říj 2014

@majkylove jj, zitra koupim. Pepino kupuju dost casto a nikdy zadny duch.
Ale nebudu si delat plany nadeje

bublinka74
30. říj 2014

@sleepers kočko já dneska dr.maxe brala 2 plus 1 zdarma,mají akci do zítřka 🙂

majkylove
autor
30. říj 2014

@sleepers ja mela prave 2x a i tady v diskuzich holky taky,kazdopadne drzim pesti aby to bylo u tebe jinak 😉

sleepers
30. říj 2014

Tak super. To je akce primo pro me.
Diky za radu 🙂

bublinka74
30. říj 2014

@sleepers není zač 😀 já mám testovat až 5.11 prý tak vyčkám

sleepers
30. říj 2014

@bublinka74 ja to mam prave 5.11.dostat. tak jsem zvedava, jak obe dopadneme.

bublinka74
30. říj 2014

@sleepers tj já taky a kdy jsi měla ovu víš ??

sleepers
30. říj 2014

21.10.
ale dr.mi psal, ze mam nizky hladiny hormonu. Takze zustavam nohama na zemi a ocekavam MS

bublinka74
30. říj 2014

@sleepers tak uvidíš kočko 😉 doktoři nejsou příroda ,mne třeba řekli po prvním synovi,že už nebudu mít děti hmm a blbost pěkná 😉

bublinka74
31. říj 2014

Tak holky HCG mám 68 ...noo uvidíme prý ..mám přijít 6.11 noo co si o tom myslet ...ještě to nic neznamená prý záleží aby se to udrželo 😕

bublinka74
31. říj 2014

NOO a test mám udělat fakt až toho 5.11 ,noo tak joo ,ono to nějak bude a když nebude ...tak jsem zvědavá co to zase bude 😲 😕

janajens
31. říj 2014

@bublinka74 drzim palecky 🙂 at se ti to udrzi

sleepers
31. říj 2014

@bublinka74 Držím moc place aby se zadařilo.

sleepers
31. říj 2014

Tak jsem dnes byla opět na gyndě.

Hormony jsou prý v pořádku, spermio také. Ještě mi Dr. odebral progesteron a uvidíme co dál.
Ale pravděpodobně-pokud tedy nebudu těhotná, tak půjdu 20.11.na laparoskopii 😒

bublinka74
31. říj 2014

@sleepers jooo kočičko ...ta mi taky čeká ještě jednou jestli se nezadaří 😕 ,ale byla jsem na ní před půl rokem ,ničeho se neboj a já tam půjdu klidně znovu,je fakt že tam vidí dobře a odstraní co je potřeba a činí problém

marketat
31. říj 2014

@bublinka74 tak tfuj, tfuj, tfuj, ať se udrží a je z toho ta holčička 😉

bublinka74
31. říj 2014

@marketat děkuji kočičko,já už jsem smířená s tím,že půjdem do centra,a tak uvidíme 😉

chilli009
31. říj 2014

@bublinka74 gratulace a jentak dál ať je všechno v pořádku, jinak na UTZ to nude vidět az cca při 900HCg, tak hlavně klid ju

bublinka74
31. říj 2014

@chilli009 děkuji,ale ještě není nic jisté 😕

sleepers
31. říj 2014

@bublinka74 ani se nijak nebojim, jen mi dochazi, ze do vanoc se nam bohuzel nezadari.
jeste teda sance je-uvidime ve stredu jestli to dostanu nebo ne.
Ale spis to vidim, ze 20.11.pujdu pod kudlu.

bublinka74
31. říj 2014

@sleepers 🙂 tak uvidíme kočko 🙂 já se také 20.11 dozvím víc

janajens
31. říj 2014

Drzim obema pesticky at je to mimi

svobodpetika
1. lis 2014

Občas sem zavítám mrknout kdo se připojí mezi ty kulatější a vzpomněla jsem si na vás 🙂 zůstalo mi asi půlka balení Femibion 1 a nechce se mi to jen tak vyhodit. Je to 14 tablet trvanlivost je do 1/16. Tak kdyby jste některá chtěla mohu poslat nebo předat Kolín nebo nemocnice Pardubice 🙂

janajens
1. lis 2014

Kdepak se vsechny toulate koukam je to tu nejake mrtve 😉

mispula19
1. lis 2014

Ahoj holčičky snažilky,

neukázala jsem se tu neskutečně dlooooouho, ale vracím se 🙂 byla jsem zde od počátku, pak nás tu bylo čím dál tím víc a já neměla čas se tím louskat, posledně jsem přispěla tím, že jsme měli kupovat dům a do domu tedy i další štěně... z domu sešlo, opět mi nevyhovoval 😀 a tím pádem sešlo i ze štěněte... mezi tím přišel manžel o práci, tak ho mám konečně doma (pracoval půl rok mimo a doma jen víkendy), chvíli po svatbě a po více jak 5-ti letech denodenně spolu to bylo vážně nic moc, ale.... nyní je u nás situace taková, že manžel tedy doma, konečně by ten mimís mohl vyjít, do toho ale už 100% koupě domu (vysněný, ten na nás vážně čekal a 3 roky hledání se vyplatily), hypotéka schválená, dostaneme ho téměř na Vánoce 😀, tak jsem si zas říkala, bude ted hromada zařizování, zvelebování, stěhování, vybavování, do toho hledám ty nej rodiče našeho budoucího štěnda, tak že ted mimísek asi stejně nepříjde a asi to bude lepší, budou trochu nervičky a tak, hromada práce a starostí tak jsem to vypustila z hlavy aaaaa... po víc jak půl roce po dobrání HA se mi cyklus srovnal, dva cykly krása a poslední už jsem nechytla ovu, co to? Teď zpoždění MS, to jsem přisuzovala tomu zpoždění ovu.. poslední dny jsem ale byla navíc jako totální flegmouš kterýho nemůže nic rozhodit trošku náladovější, taky míň spím na to, jaký jsem spáč a nemohla jsem se nikdy probudit, podivné píchání v podbřišku, ale zároven občas bolest jako u MS... no nevydržela jsem a dnes odpoledne si udělala první TT těst - DUCH!!!!! 😅 teď k večeru jsem nevydržela čekat do rána na ranní moč a udělala ovu test, pamatuju si, že v brzkém těhotenství vychází pozitivně - POZITIVNÍ!!!!!! 😅 takže další TT ze stejné moči aaa - DUCH!!!!! 😅 😀 Nechci nic zakřiknout a ráno se chystám na další z ranní moči, ale holky, defčátka, po 5-ti měsících snažení kdy jsem to vážně na 200% úplně vypustila z hlavy a ještě si říkala, že td to nevyjde určitě když byla špatná a zda vůbec byla ovu, do toho nic moc sex, prostě nebyl čas 😅 a najednou si večer čistím zuby, blbě na sebe s blbým úsměvem civím do zrcadla, vedle mě sílí DUCH na TT a já si říkám pořád s tím úsměvem "k sakru, já budu máma? My budeme rodiče? Vážně? To snad ne? To co sakra je? " 😀 Jsem celá šťastná, ale pořád nevěřím! Zatím jen Vám tady, Vy mě teď pochopíte nejvíc ze všech, ven to pustím až by byli dálnice jako hrom a rodině na Vánoce, přesně jak jsem si přála 😀 😅 přikládám ty moje super fotky, co říkáte, že je taky vidíte????? Moc na všechny snažilky dál myslím a držím palce a nezoufejte, každá máme svůj čas 🙂 Zelený je ovu test, šikný modrý je odpolední a rovný večerní, foceno před chvíli tak španá kvalita, ale snad jsou vidět???

terezapetrova
2. lis 2014

@bublinka74 zítra budu testovat tehu to budu 31dc jestli neprijde mrcha myslete na me ju 🙂

janajens
2. lis 2014

@terezapetrova tak to ti drzim palecky 🙂