Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

terezapetrova
2. lis 2014

@chilli009 dekuju jsi zlata a dam vedet 🙂

majkylove
autor
2. lis 2014

@bublinka74 noo svatba možná kočko 😀

terezapetrova
2. lis 2014

@bublinka74 chudak ale přes iui to urco pujde 🙂 me drz palce zítra 🙂

majkylove
autor
2. lis 2014

@terezapetrova držím aji to co nemám 🙂

bublinka74
2. lis 2014

@majkylove proč možná 😕 😕

bublinka74
2. lis 2014

@terezapetrova držím všechny a písni pak 😉

terezapetrova
2. lis 2014

@bublinka74 svatba???? gratulaceeee 🙂

majkylove
autor
2. lis 2014

@bublinka74 no 1.8 taky můžeš být v porodnici,nebo těsně před přeci 😀

terezapetrova
2. lis 2014

@majkylove dekuju koci, menzes příznaky nikde tak bud mam zas rohozeny cyklus nebo by to porad mohlo byt to tehu, uvidim rano co na testu

terezapetrova
2. lis 2014

@bublinka74 dekuji 🙂

majkylove
autor
2. lis 2014

@terezapetrova no jsem zvědavá,doufám že jste měli s manželem sraz ve správnou dobu už konečně 🙂

terezapetrova
2. lis 2014

@majkylove taky doufam a dekuju 🙂

bublinka74
3. lis 2014

@terezapetrova jj svatba bude,jen termíny se furt nějak přesouvaly 😀 ,ještě do toho se budem stěhovat v květnu noo 😀

bublinka74
3. lis 2014

@majkylove v porodnici a co bych tam dělala 😀 😀

bublinka74
3. lis 2014

Ták holky moje nová zprávička 😀 12.11 v 10.30 mám přijít k nám od centra asist.reprodukce ,napsal mi můj lékař co mi prováděl laparoskopii ,on je skvělý a zkušený a hlavně vše vysvětlí ...jdu do toho ať vím co a jak ...a třeba se tělo zblázní a raději ještě otěhotní 😀 já se fakt snad těším,že budu vědět přesně co a jak konečně 🙂 jak mi dozrávají vůbec moje vejce,jak dorůstá sliznice atd... miláček moc pro umělé není,ale schválil IUI a to mi i nabídli ...tak hurá do toho a ta rychlost mi překvapila tedy 🙂

majkylove
autor
3. lis 2014

@bublinka74 nooo,se ještě budeš divit,co asi? 😀
parádní zprávičkáá!12.11 si jdu pro průkajdu,tak budem mít obě dobrej den 😵 držím palce aby jen iui stačilo,kdyby ne,tak snad miláček povolí něco dál 😉 ale zas na druhou stranu jste oba vpořádku takže by to mělo stačit 🙂 pak musíš dát vědět co ti říkali 🙂

majkylove
autor
3. lis 2014

@terezapetrova tak jáááák? 😀

bublinka74
3. lis 2014

@majkylove ty si opice 😀 to už neztihnem do srpna 😉 ale jsi milá ....noo sama jsem čučela,že sestra tak rychle ,prý chcete 12 nebo 19.11 říkám hned 😀 a on akdy máte ms,říkám nyní ,ona paráda,to zjistíme i tento měsíc folikuly,ovulaci atd.. jupííííí 😉

majkylove
autor
3. lis 2014

@bublinka74 ale stihli,ještě je čas 😉 no vidíš,tak to bude fofrrrrr,paráda 🙂

bublinka74
3. lis 2014

@majkylove nooo uvidíme 😉 ,sama jsem zvědavá a jsem ráda,že to netrvá tak dlouho tady zírám úplně 🙂

sleepers
3. lis 2014

Holky moje, moc vás prosím o radu, resp. váš názor.
Od června se s přítelem snažíme o miminko. Před měsícem jsem změnila gynekologa a jsem naprosto spokojená.
Lékař se snažil zjistit, jaký je můj cyklus, jestli není nikde chyba, chodila jsem pomalu 3x týdne na UZ a odběry krve. V pátek jsme byla naposledy. Prý je vše, tak jak má být-snad jen o malinko nižší progesteron ale nic hroznýho. Přítel byl na spermiu a to je úplně v pořádku.
Navrhnul mi tedy, že by se měla udělat laparoskopie, jestli nejsou nějaký srůsty, endometrióza apod. Přišel s termínem buď 20.11. nebo 27.11., případně až příští rok.
A já teď nevím, jestli do toho mám jít hned a nebo tomu dát ještě šanci a počkat s tím po novém roce.
Je pravda, že předchozí lékařka mi tvrdila, že ovulace byla cca 18.DC a tak jsme se snažili hl.v této době. Lékař mi ale prokázal ovulaci daleko dřív, tj.11.-12.DC. Takže vlastně teprve tento měsíc jsme se trefili do ovulace.
Dostat to mám ve středu. Test zatím neukazuje nic.

bublinka74
3. lis 2014

@sleepers ahojky kočko,hele já měla taky vše v pořádku a odkládala jse laparoskopii o půl roku skorem,noo a pak jsem byla ráda,že jsem šla a litovala že jsem nešla hned jak mne posílal ... kočko nic to není a čím dřív tím líp a budeš i ty klidná a vědět že je vše o.k ...mne tam našli zánět endometriozy,srůsty a staré cysty hmm

sasanka033
3. lis 2014

@sleepers ahoj, tak muj nazor - vzhledem ke kombinaci delky snazeni, tveho veku a vysledku gyndare bych laparku klidne odlozila. preci jen, je to zasah, operace jako kazda jina, jen s mensi jizvou. pokud u tebe neni podezreni na endometriozu, tak mi to prijde moc rychle a radikalni reseni. vzdyt jste se teprve poprve trefili do ovu! 🙂 ja byla na laparce dvakrat - pred rokem a ted presne pred dvema tydny, ale my se snazime 3,5 roku a mam za sebou neuspesne 3x IVF.

majkylove
autor
3. lis 2014

Holky tak už mám fotku kde vypadá jak človíček láska naše 😵 krásně odpovídáme,srdíčko bylo a mávalo mi 😵 😵 😵

janajens
3. lis 2014

@majkylove je kouzelne co dodat nadhera uz abych taky mela mimi

majkylove
autor
3. lis 2014

@janajens bude,uvidíš 😉

janajens
3. lis 2014

@majkylove no snazeni v dobe ovulky probehlo teplota mi lita mezi 37.3-37.1 pomalu tyden mrcha ma dorazit 7.11 coz pri me smule dorazi.jinak vcera jsem mela sileny tlak do podbrisku asik pet minut modlila sem se at to prestane vubec nevim cim to mohlo byt😞

majkylove
autor
3. lis 2014

@janajens tak třeba se mimi zahnizďuje,uvidíš,držím palce 😉

janajens
3. lis 2014

@majkylove dekuji i kdyz nedoufam ale byla bych stastna

terezapetrova
3. lis 2014

@bublinka74 to urco zvladnete zvlast když uz třeba vis takhle dopředu ja mela svatbu a stehovani během necelých tri mesicu a byla jsem ve 3. trimestru tehu 🙂 jinak u me na testu bilo 😖 uvidim co se bude dit dal