• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

25. října 2016 
@majkylove na testu bilo kocicko :unamused: uvidim co ted bude , vse str ci cv bych znovu testla kdyby mrcha nedorazila /nechce se mi verit, ze tech par no do deseti urcite minikapicek krve minuly po odpo by byla menzes / mas krasnou fotečku a mimi je krasne po Tobe :slight_smile:
3. lis 2014 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@terezapetrova ách joo,ale třeba ještě mršky vykouknou,moc držím pěsti dále!a děkuju ty lichotnice :wink:
3. lis 2014 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove kočiko krásnýýýýýýýýý tfu tfuj tfuj ......beruška malinká :slight_smile:
3. lis 2014 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@majkylove to je krááásný. Moc gratuluju a ať se vám daří
3. lis 2014 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sasanka033
@bublinka74

Holky děkuji za vaše názory. Zatím se klaním k tomu, že s tím počkám po novém roce. Ale rozhodnutá ještě nejsem.
Žádný obtíže nemám, a ovulaci jsme tento měsíc trefili poprvé takže tomu asi dám šanci do konce roku a pak se rozhodnu.
Třeba to teď ve středu už nedostanu a bude vystaráno-kéž by.
Dloube mě celý den oblasti levýho vaječníku, tak doufám, že to nebude MS, co myslíte???
3. lis 2014 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bublinka74 taky jsem z toho celej den úplně rozněžnělá tý jo :sweat_smile:
@sleepers děkuju a tobě mooc držím pěsti ať už mrcha nedorazí :wink: a jestli jo tak s tou operací bych já osobně taky asi počkala,přece jen do nového roku jsou to nějaké dva cykly už jenom?to za zkoušku ještě stojí :wink:

@karlos kde se flákááááš? :grinning:
3. lis 2014 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@sleepers jasné kočko,je to tvé rozhodnutí :wink: ,mně také nic nebylo,ms byla pravidelná,ovulka bývala a ejhle,sama jsem čučela že to nemůže být pravda vše a byla ....,samo u tebe to může být jinak,ale nejhorší je že do vnitř opravdu nejlépe vidí laparoskopii :wink: uvidíš třeba to nebude třeba :slight_smile:
3. lis 2014 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove já už na nic nikdy nečekám :grinning: šup :grinning: hop ,seTi nedivím ,bylo to vždy krásné tak snad to ještě taky zažiju :grinning: @karlos tu nebyla dlouho :confused:
3. lis 2014 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bublinka74 to víš že zažiješ :wink: se na nás nějak vyprdla,ani nám nepřišla říct jak dopadla na té štítné a co dál :frowning2:
3. lis 2014 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove noo kočka jedna doufám,že se tu objeví brzy ... :confused:
3. lis 2014 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bublinka74
@majkylove
A myslíte, že ten bolavý vaječník by mohl něco naznačovat?
Test jsem si dělala ráno a nic. Dostat to mám ve středu.
3. lis 2014 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sleepers příznak může být cokoliv,takže fakt jo,s testem počkej do té středy :wink:
3. lis 2014 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@sleepers to je těžké kočko ..já ti nevím,mne pokaždé když něco bolelo tak jsem to pak dostala :confused: ,ale plno holek něco bolelo a ms už nedorazila .... :wink: uvidíš ve středu,když to nepřijde tak testni :wink:
3. lis 2014 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@bublinka74
Ahoj, promiň, že odepisuji až nyní :frowning2: . U mě je to spíše na psych.stránku :frowning2: . Jsem citlivá a moc si všechno beru a přitom se snažím na vše prdět a říkat si, že buď tak nebo tak :grinning: a stejně to prý ve mě je :sweat_smile:
3. lis 2014 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@ycida jj to chápu ,ono je to v každém určo :wink:
3. lis 2014 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezapetrova Ahojky, testni třeba až ve čtvrtek , kapičky by mohly znamenat zahnízdění :slight_smile: . Držím pěsti // :dizzy_face: .
3. lis 2014 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove dekuju a není zac :slight_smile:
3. lis 2014 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@chilli009 jsi hodna, ja si rikala, ze vecer před téma " kapickama " jsem se tulila s manzou jestli si to dobře pamatuju a proto si myslim, ze tyhle stopy krve muzou byt po sexu normalni at uz v jakemkoliv stavu :unamused: ale mozna dam na Tebe a testnu az ve ctv. Co Ty? Kolik dc dnes?
3. lis 2014 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,tak co kdo novýho :confused: já se nemůžu dočkat toho 12.11 .. :grinning:
4. lis 2014 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@bublinka74 ja dnes nakoupila další testy a ve ctv testuju ach jo tohle nemam rada menzes nikde a na testech bilo :confounded: To Ti do 12teho utece neboj :slight_smile:
4. lis 2014 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@terezapetrova tak uvidíš hmmm ,kdy jsi to měla dostat ?
4. lis 2014 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@bublinka74 ted v nedeli 2. 11. ale taky nemam všechny cykly stejne dlouhy takze menzes muze prijit později :angry:
4. lis 2014 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezapetrova ahá no tak vyčkej ten týden pak třeba :wink:
4. lis 2014 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@bublinka74 vim, bojim jen, ze to zas nevyslo, letim pro V. do ms, paa :slight_smile:
4. lis 2014 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezapetrova ále kočko,no tak když né tak příště :wink: ono to vyjde uvidíš :slight_smile:
4. lis 2014 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
4. lis 2014 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem si dělala test a NIC. Úplný bílo po pěšině. Dostat to mám zítra ale už nedoufám.
4. lis 2014 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes 30dc mrska zatím nikde chjo kněz by v neděli test negativni :(
4. lis 2014 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím Vás holky, rozhodla jsem se napsat svou nejnovější zkušenost, bohužel pro nás bolestivou :( . Poslední MS jsem měla 25.9. .... celý měsíc pobolívání v podbříšku, nafouknuté břicho, pila jsem 2x denně kontryhel, 21DC jsem měla pozitivní ovu test, to bylo úterý, ale poslední sex byl v sobotu před..... MS dorazila přesně v termínu po 30 dnech, ale byla jiná ( neřešila jsem to, prostě přišla, takže jsem ani netestovala ). Po týdny mě bolel podbříšek a odešla ze mě sraženina, říkala jsem manželovi co to je jako a on, jestli nejsem těhu i přes MS, tak jsem si ze srandy udělala test // , takže jsme jeli večer na pohotovost co se děje. Vzaná krev a další den výsledek 129HCg , pátek ráno 204HCg a na UTZ gestační váček, takže počínající těhu... v pondělí HCG 678 a stále gestační váček, ale nízká sliznice a prý jsou kolem sraženiny, které způsobí krvácení a taky, že jo dnes jsem o to přišla - UTZ gestační váček je pryč, takže půjdu na revizi a další snažení po 6 nedělí, takže konec prosince začátek ledna.
Myslela jsem, že Vám sem napíšu překvápko, že to dopadne jinak, ale bohužel, příroda tomu chtěla tak a život jde dál. Věřím, že se nám to příště povede a dopadne to dobře a budeme mít zdravé miminko, jen prostě nebudeme mít letní miminko, ale podzimní či přelom léto/podzim. Takže holky hodně štěstí, příští rok všechny rodíííííme jasnýýýý :slight_smile: :dizzy_face:
4. lis 2014 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@chilli009 ahoj kočičko,to je mi líto,ale asi to tak mělo být,říkám to taky ....zas lepší než problémy .... :wink: tak půjdem do toho na novo ....teď hezky se uzdravit,vyčistit ju :wink:
4. lis 2014 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek