Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

terezapetrova
5. lis 2014

@majkylove no ju ja jsem v tomhle tehule celej život mohla bych si dat na posezeni sklenici okurek a zajist to sklenici kukuricek 🙂 jinak recept je faaakt jednoduchej - nadrobno uzenina, na male kousky kvetak ci brokolice, osolit opeprit, pepr bych u brokolice dala asi jen trochu, u kvetaku by mozna navíc sel muskatovy orisek mlety, promíchat, dat do pekace, pak jsem ještě jednou osolila coz uz jsem asi nemela, a na to nalit 12procent smetanu, ve který jsem rozslehala 5 vajíček /urcite muzes dat i min pokud by se Ti to zda-lo moc/ a najemno nastrouhany uzeny syr, prikryt, pect v troube do zmeknuti zeleniny a pak jsem jeste nasypala trochu syru navrch a dopekla dokřupava, uf 🙂

terezapetrova
5. lis 2014

@majkylove nenech se vyprovokovat 😀

terezapetrova
5. lis 2014

@majkylove myslela jsem s tou repou 🙂

bublinka74
5. lis 2014

@terezapetrova řepovka 😀 mišulka kulatá 😀 😀

terezapetrova
5. lis 2014

@bublinka74 tyyyyyyyyyyyyyyyy 🙂 holcicky jdu chrnet jsem kaput, paa 🙂

majkylove
autor
5. lis 2014

@terezapetrova mňam,udělám a vajíčka tam možná dám i na tvrdo 😝 ježiš,dala bych si to hned,asi otevřu chipsy 😨 😀 a neboj,nedám se,Mišula jedna rýpavá 😀

bublinka74
5. lis 2014

@majkylove ježíš ještě vajička 😀 řepovka vajíčková kulatá 😀 😀

majkylove
autor
5. lis 2014

@bublinka74 ty a chrápat 😀

bublinka74
5. lis 2014

@majkylove já proč 😀 si chrápej sama 😀 😀

majkylove
autor
5. lis 2014

@bublinka74 a taky že jo 😀

bublinka74
5. lis 2014

@majkylove 😝 😝 😀

bublinka74
6. lis 2014

Ahoj buchty 😀 kde jste všechny,to jste tak přecpaný,že už nemůžete ani psát nebo už pečete vánoční cukroví ,noo Miška jela k babičce fasovat řepu a vajíčka 😀 ,Terča ta určo zase vaří něco manželovi,ale při tom to skorem všechno sní 😀

janajens
6. lis 2014

Ahojky tak zitra ma mrcha dorazit ale teplota se na to neukazuje naopak mi stoupla o stupen no jsem tedy zvadava jak to dopadne

terezapetrova
6. lis 2014

@majkylove jaky byly chipsy? 🙂

terezapetrova
6. lis 2014

@bublinka74 tyyyyyyyyyy tyyyyy, dnes nevarim nic a basta 😎 a u nas je to tak, ze vždycky všechno sni manza s Vojtou a na me zbyde zas jen chleba 😀 včera to byla faaaakt výjimka 😀 😀 a schvalne co varis Ty? cocococo? pojd s kuzi na trh... 😀

terezapetrova
6. lis 2014

@janajens preju at to dopadne dobře a je z toho mimanek 🙂 dej vedet 😉

janajens
6. lis 2014

@terezapetrova jj dam minuly mesic teplota klesla ale ted az 14 dni je pres 37 tak uvidim 😉 kez by to vyslo pritel by to chtel do vanoc stihnout tak snad se zadari

terezapetrova
6. lis 2014

@janajens drzim palce 🙂

janajens
6. lis 2014

@terezapetrova dekuji moc i kdyz nedoufam 😒

terezapetrova
6. lis 2014

@janajens uplne stejne jako ja /u me mrcha meska 4ty den, na testu si ducha asi jen vsugerovavam/

janajens
6. lis 2014

@terezapetrova no minuly mesic jsem mela zpozdeni sest dni ale i teplota mi klesla tak jsem s tim pocitala test si radsi nedelam at nejsem zklamana.Ale tentokrat se mi porad drzi 37.1-37.3 tak nevim jse z toho jelen

terezapetrova
6. lis 2014

@janajens to vyjde 🙂

janajens
6. lis 2014

@terezapetrova no to si myslis ty jsem zvedava dneska nastupuji do nove prace tak to by bylo fakt bomba hned otehotnet 😉

bublinka74
6. lis 2014

@terezapetrova ajoj já vařila už ráno v půl 8 kaši a sekanou 🙂 a jela do práce mám do 18.00 🙂 joo to znám když byli kluci malí ....vše snědli a nebo já dojídala zbytky po všech 😀

majkylove
autor
6. lis 2014

@bublinka74 miška vařila zelňačku dnes a odpo jsme byli s mamkou na pedikůře těma rybičkama,to ti bylo božííí 🙂
@terezapetrova nakonec už na chipsy nedošlo 🙂 tak máš tam ducha nebo jak? 🙂

bublinka74
6. lis 2014

@majkylove jaká pedikůra rybičkama 😲 😲

majkylove
autor
6. lis 2014

@bublinka74 tos ještě neslyšeláá?rybičky ti okusujou nožky 😀

http://www.slevycz.cz/cz/deal/poznejte-lecive-u...

bublinka74
6. lis 2014

@majkylove jj to joo,uf to je děsivý 😀 😀 to těhotenství s tebou dělá věci ale 😀 😀

majkylove
autor
6. lis 2014

@bublinka74 vůbec,hej úplná bomba fakt,doporučuju jako dárek na vánoce 🙂

bublinka74
6. lis 2014

@majkylove noo jasně mi to sežere nohy viď 😀