Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
6. lis 2014

@bublinka74 ale prd,je to jak kdyby sis dala perličkovou lázeň,úplně přesně,bomba.nebuď posera 😀

martinalinda
6. lis 2014

@bublinka74 🙂 jj tak to ti nasi bobci budou taky asi hodne podobni 🙂 takovi pozorni chlapi, jsem za nej strasne moc rada, porad se stara, pta se na dotazy jakoby nic nevedel, vse ho zajima a to je fajn, jsem rada ze ho mam jako podporu. No tak stehovani a svatbicka musi vyjit, preju ti to.
A to IUI taky vyjde, ja to prave moc neslysela, co to je a tak, takze proto jsem se ptala, ale tak tam je timpadem docela velka uspesnost ne? kdyz se trefi i do ovulky a primo spermikum pomuzou, no kdo vi jestli me to taky neceka 🙂 ale zatim cekam ms, ta nikde, tak snad o vikendu prijde, nerada bych zase cekala dlouho, pak injekce atd...je to pak ztraceny cyklus. Tak snad to brzo dorazi...

bublinka74
6. lis 2014

@martinalinda joo to jsou si podobní to máš pravdu ... 🙂 joo bude to má druhá svatba,už jsem nechtěla,ale joo jdu do toho 😉 ještě jednou ,v 60 už bych se nevdávala 🙂 stěhování už mi leze krkem,ale je to naposledy v životě do svého konečně 😉 ,tak uvidíš kočko,třeba už ms nebude a bude mimi ...noo já jsem moooc zvědavá na středu a mohlo by to klapnout 🙂

terezapetrova
6. lis 2014

@janajens ja Ti jen preju aby Ti to dopadlo tak jak chces 😉

terezapetrova
6. lis 2014

@bublinka74 tak to jsi sikovna kuchtecka 🙂

martinalinda
6. lis 2014

@bublinka74 vis jak ne kazdemu vyjde prvni svatba a ta druha pak byva ta prava, u nekterych to tak je, ja to neodsuzuju, i kdyz se neplanuju rozvadet ani vdavat znovu, ale je to fajn kdyz si najdes toho praveho a chces se znovu vdat, preju vam to. Ja jsem zvedava sama, na testu nic neni, takze porad cekam ms, nejak to i citim ze to nevyslo, nevim, takove podvedomi...a kdyby to vyslo, tak nechapu jak, protoze doktorka tam nic nevidela, teda jen zlute telisko, ale tak nic vic, nevim zda nebylo jeste uhnizdene, nebo tam vubec nevim, netusim ani kdy uz dokaze na utz neco videt.

majkylove
autor
6. lis 2014

holky nemáte některá zkušenost s parním mopem na podlahy?

terezapetrova
6. lis 2014

@majkylove myslim, ze duch tam není, jen ho tam chci mit 😉 tak proto ho tam vidim, znovu budu asi testovat v po jestli to vydrzim 🙂 a kdyby byl nekdy viditelnej duch urcite Ti pisnu 🙂

majkylove
autor
6. lis 2014

@terezapetrova držím palce aby tam byl,moooc! 🙂

terezapetrova
6. lis 2014

@majkylove diky moc, jsi zlata.. Bohužel s parnim mopem zkušenost nemam 😒

bublinka74
6. lis 2014

@martinalinda jj já taky žila s domněním,že jsem se vdávala jednou a navždy ...nooo bohužel,nebo spíš bohudík to dopadlo jak to dopadlo ....15 let vdaná ,5 let sama se 4 dětmi ,noo bylo to těžké někdy ,ale zvládlo se to ,...ikdyž svůj život jsem si představovala jinak ...nooo a ted už něco přes dva roky jsem šťastná ,takže ono jak se říká něco zlé je pro něco dobré ....tak asi tak ...a miláček prý čekal celý život na mne-na nás ,...stará se o nás o všechny bájo,ikdyž jsou kluci už velcí,je báječnej,mají super vztah a já jsem ten nejštastnější člověk pod sluncem 🙂 ,dítě už jsem nechtěla ,nebo spíš nebylo v plánu,ale když potkáš takového muže ,který se dá vlastně na vojnu 😀 a děcko nemá,tak to nejde a já ty mrňouse tak zbožňovala tak třeba se to nějak povede ještě 🙂

bublinka74
6. lis 2014

@majkylove co to zase koumáš buchta 😀 😀 nejdřív okusování nohou,teď zas parní čistič 😀 😀

bublinka74
6. lis 2014

@terezapetrova Terko držím palečky ...uvidíš třeba se dokutálelo hmm 😉

majkylove
autor
6. lis 2014

@bublinka74 nechce se mi vytírat hadrem tak koumám víš 😀

bublinka74
6. lis 2014

@majkylove tak koště ti stačí néé jako měli čarodejnice 😀 😀 😀

terezapetrova
6. lis 2014

@bublinka74 dekuju za podporu 🙂 byla bych rada ale uz ted se desim okamziku 2 deti 🙂 trochu predcasne 😀

majkylove
autor
6. lis 2014

@bublinka74 nestačí 😀

bublinka74
6. lis 2014

@terezapetrova to dáš si šikulka 🙂 když já dala 4 😉

bublinka74
6. lis 2014

@majkylove tsssssssssssss tak vyluxuj a máš to 😀 😀

terezapetrova
6. lis 2014

@bublinka74 to vis, ze se to povede to mimi 🙂

terezapetrova
6. lis 2014

@bublinka74 dikes jenze ty jsi supr zena to ja vim 🙂

majkylove
autor
6. lis 2014

@bublinka74 lux právě taky nemám :-/ máme jen plovoučky a dlažbu víš

terezapetrova
6. lis 2014

@majkylove a cim luxujes??? 😀 😀

terezapetrova
6. lis 2014

@majkylove jsem oskliva Ty si to nezaslouzis 😲

majkylove
autor
6. lis 2014

@terezapetrova smeták a pak kýbl,hadr a na čtyři 😖 🙂

majkylove
autor
6. lis 2014

@terezapetrova pohodááá 🙂

terezapetrova
6. lis 2014

@majkylove ty jsi chudak, pekne posli manzu at se cini, ty si hod tlapky nahoru ju 🙂

majkylove
autor
6. lis 2014

@terezapetrova no popravdě to doted dělá převážně manža 😀 ale ted jak jsem doma tak se převážně bude očekávat úklid ode mě tak už vymýšlím jak s tím vykývat víš 😀

bublinka74
6. lis 2014

@terezapetrova noo to nevím nooo,ale děkuji ty určitě taky 😉

bublinka74
6. lis 2014

@majkylove ty naše chudinka ....pošlem ježíškovi,že potřebuješ parní mop juuu 🙂 😉