• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

1. listopadu 2017 
6. lis 2014 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 to jsi mi ty komplimenty pekne slozily navzájem :grinning:
6. lis 2014 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
NOo holky já bych potřebovala parní mop,pradlenu,švadlenu,kuchařku atd...takže když to shrneme tak vlastně služebnou :grinning: :grinning: :grinning: Dobré ránko a krásný den všem :wink:
7. lis 2014 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@bublinka74 já myslím že ta by se hodila nám všem :grinning:
a kde je ta @karlos :frowning2:
7. lis 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove tj noo ,já ti nevím asi to špatně nesla kočka jedna,ale taky bych jí tu ráda viděla občas :confused:
7. lis 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bublinka74 ja uz si doma vydupala uklízečku hec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: dochazi jedou tydne a jsem moc spokojena uz je to vlastne ma kamoska :slight_smile:
7. lis 2014 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Miso nevis nebo někdo další nevite?.. Pepino tehu testy hazou falesny duchy ? :unamused:
7. lis 2014 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem se neozývala..je toho teď hodně. V úterý nás vezla záchranka - dcera si vetřela lepidlo do oka..naštěstí to dopadlo dobře - nebylo rychleschnoucí, ale šok šílenej! :frowning2: do toho vánoce a shánění dárků..malá v noci pestala spát a Taky sem nejspíš nachcípaná, celou noc a dnešek chodím na záchod po půl hodině, takže asi nastydlá :unamused: Samý lepší věci.No takže na nějaké snažení není moc chuť. Nic méně jsem 21DC a ovu byla neděle a pondělí - dle hlenu a čípku. Teď mám ukázkový neplodný hlen..takže to zatím sleduju jen takhle. Nečetla jsem si předešlé příspěvky, tak novým těhulkám gratuluju :slight_smile:
7. lis 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova slyšela jsem že mamatesty ukazují falešně...ale o Pepínech bohužel ne...
7. lis 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 dekuji nu ja bych byla rada kdyby neukazovaly falesne :slight_smile: i když bych tam toho ducha asi jen chtěla videt :slight_smile:
7. lis 2014 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova a ty už sis je zkoušela? ukázali ducha? nebo se ptáš preventivně co od toho čekat?? :slight_smile:
7. lis 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 zkousela dnes rano a zda se mi, ze tam pidi ducha vidim ale fakt pidi :unamused:
7. lis 2014 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova vyfoť a dej to sem... :slight_smile:
7. lis 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 je to tak pidi, ze na fotce by to videt nebylo vis :unamused: Znovu budu asi testovat v pondělí a jestli tam nic videt nebude tak si myslim, ze uz je to pro tento mesic ztraceny :unamused:
7. lis 2014 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezapetrova za mě bohužel s pepinem jen špatná zkušenost :frowning2: kup maxe,ten duchy nedělá určitě a bude jasno :wink:
7. lis 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ozývám se po delší době. Dnes jsem 29DC, 13 DPO. ZKoušela jsem ráno testík a byl tam hodně malinkatý dušík. A to ještě až po delší době... Neměla by být v tuto dobu už pěkná zřetelná čárka? Chjo :frowning2:
7. lis 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove :frowning2: jednoho maxe mam ještě na pondělí ale nevim jestli ja velkej trubajs nepobezim kupovat digi abych mela jasno a az bude negativni tak si hodim masli :angry: :slight_smile:
7. lis 2014 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmor nemusi podle me byt v tuhle dobu zretelna carka, hcg stoupa také kazde zene jinak, nezalezi jen na tom kdy byla ovu, drzim palce :slight_smile:
7. lis 2014 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. lis 2014 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezapetrova ty co to je za řeči,žádná mašle :angry: když ne,tak jdeš už tento měsíc k dr hmm a vše mu řekneš a určo se něco hne :wink: ono při vaší frekvenci to bude s hlídáním ovu u dr určitě mnohem lepší co říkáš :wink: a pak by bylo aby nebylo.takže hlavu vzhůru,zatím máš ještě spooousty možností ju :slight_smile:
7. lis 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezapetrova dělá,že něco dělá určitě :grinning:
7. lis 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove joo mam spousty moznosti jak ukoncit tohle trapeni :grinning: :grinning: ne vazne jsi hodna :slight_smile:
7. lis 2014 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove presne a přitom ze sebe dela buh vi co paninka :grinning:
7. lis 2014 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@terezapetrova tak,tak :grinning:
7. lis 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove a co je dnes na Morave? uz byla repa ? :slight_smile:
7. lis 2014 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova Ahojky, držím pěsti, // tam určo budou a vše bude ok, nej zkušenosti mám s mamatestem a chválí si i od Dr. Maxx , pepino prý dělají duchy, ale nemám srovnání nikdy jsem nekupovala.
7. lis 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím se po odmlce, revize zatím odložena na pondělí..... HCg kleslo z 678 na 129 po 2 dnech , tak uvidíme jak půjde dolů a zda bude revize nutná, začala jsem dnes i krvácet, tak se snad tělo dočistí samo :slight_smile: no a po 6 nedělí na to zase skočíme :dizzy_face: :grinning: jen musím nějak pořešit s doktorkou, že mám krátkou poovulační fázi, tak asi duphaston nasadit po ovulaci nebo nevím, snad něco vymyslíme :slight_smile: .
7. lis 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 jsi hodna :slight_smile: kez by..
7. lis 2014 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 urco něco vymyslite a povede se :slight_smile:
7. lis 2014 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@chilli009 jéé,to je fajn zpráva,tak držím palce ať to jde takhle i dále a pěkně se vyčistíš sama.pak si myslím že ani žádný šestinedělí dodržovat nemusíte :wink:
7. lis 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek