Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

terezapetrova
6. lis 2014

@majkylove chápu 😀 😀

terezapetrova
6. lis 2014

@bublinka74 to jsi mi ty komplimenty pekne slozily navzájem 😀

bublinka74
7. lis 2014

NOo holky já bych potřebovala parní mop,pradlenu,švadlenu,kuchařku atd...takže když to shrneme tak vlastně služebnou 😀 😀 😀 Dobré ránko a krásný den všem 😉

majkylove
autor
7. lis 2014

@bublinka74 já myslím že ta by se hodila nám všem 😀
a kde je ta @karlos

bublinka74
7. lis 2014

@majkylove tj noo ,já ti nevím asi to špatně nesla kočka jedna,ale taky bych jí tu ráda viděla občas 😕

terezapetrova
7. lis 2014

@bublinka74 ja uz si doma vydupala uklízečku hec 😝 🙂 dochazi jedou tydne a jsem moc spokojena uz je to vlastne ma kamoska 🙂

terezapetrova
7. lis 2014

@majkylove Miso nevis nebo někdo další nevite?.. Pepino tehu testy hazou falesny duchy ? 😒

bjoucik.15
7. lis 2014

Ahoj holky, dlouho jsem se neozývala..je toho teď hodně. V úterý nás vezla záchranka - dcera si vetřela lepidlo do oka..naštěstí to dopadlo dobře - nebylo rychleschnoucí, ale šok šílenej! ☹ do toho vánoce a shánění dárků..malá v noci pestala spát a Taky sem nejspíš nachcípaná, celou noc a dnešek chodím na záchod po půl hodině, takže asi nastydlá 😒 Samý lepší věci.No takže na nějaké snažení není moc chuť. Nic méně jsem 21DC a ovu byla neděle a pondělí - dle hlenu a čípku. Teď mám ukázkový neplodný hlen..takže to zatím sleduju jen takhle. Nečetla jsem si předešlé příspěvky, tak novým těhulkám gratuluju 🙂

bjoucik.15
7. lis 2014

@terezapetrova slyšela jsem že mamatesty ukazují falešně...ale o Pepínech bohužel ne...

terezapetrova
7. lis 2014

@bjoucik.15 dekuji nu ja bych byla rada kdyby neukazovaly falesne 🙂 i když bych tam toho ducha asi jen chtěla videt 🙂

bjoucik.15
7. lis 2014

@terezapetrova a ty už sis je zkoušela? ukázali ducha? nebo se ptáš preventivně co od toho čekat?? 🙂

terezapetrova
7. lis 2014

@bjoucik.15 zkousela dnes rano a zda se mi, ze tam pidi ducha vidim ale fakt pidi 😒

bjoucik.15
7. lis 2014

@terezapetrova vyfoť a dej to sem... 🙂

terezapetrova
7. lis 2014

@bjoucik.15 je to tak pidi, ze na fotce by to videt nebylo vis 😒 Znovu budu asi testovat v pondělí a jestli tam nic videt nebude tak si myslim, ze uz je to pro tento mesic ztraceny 😒

majkylove
autor
7. lis 2014

@terezapetrova za mě bohužel s pepinem jen špatná zkušenost ☹ kup maxe,ten duchy nedělá určitě a bude jasno 😉

marmor
7. lis 2014

Ahoj, ozývám se po delší době. Dnes jsem 29DC, 13 DPO. ZKoušela jsem ráno testík a byl tam hodně malinkatý dušík. A to ještě až po delší době... Neměla by být v tuto dobu už pěkná zřetelná čárka? Chjo ☹

terezapetrova
7. lis 2014

@majkylove ☹ jednoho maxe mam ještě na pondělí ale nevim jestli ja velkej trubajs nepobezim kupovat digi abych mela jasno a az bude negativni tak si hodim masli 😠 🙂

terezapetrova
7. lis 2014

@marmor nemusi podle me byt v tuhle dobu zretelna carka, hcg stoupa také kazde zene jinak, nezalezi jen na tom kdy byla ovu, drzim palce 🙂

terezapetrova
7. lis 2014

@bublinka74 kdeee si ? 🙂

majkylove
autor
7. lis 2014

@terezapetrova ty co to je za řeči,žádná mašle 😠 když ne,tak jdeš už tento měsíc k dr hmm a vše mu řekneš a určo se něco hne 😉 ono při vaší frekvenci to bude s hlídáním ovu u dr určitě mnohem lepší co říkáš 😉 a pak by bylo aby nebylo.takže hlavu vzhůru,zatím máš ještě spooousty možností ju 🙂

majkylove
autor
7. lis 2014

@terezapetrova dělá,že něco dělá určitě 😀

terezapetrova
7. lis 2014

@majkylove joo mam spousty moznosti jak ukoncit tohle trapeni 😀 😀 ne vazne jsi hodna 🙂

terezapetrova
7. lis 2014

@majkylove presne a přitom ze sebe dela buh vi co paninka 😀

majkylove
autor
7. lis 2014

@terezapetrova tak,tak 😀

terezapetrova
7. lis 2014

@majkylove a co je dnes na Morave? uz byla repa ? 🙂

chilli009
7. lis 2014

@terezapetrova Ahojky, držím pěsti, // tam určo budou a vše bude ok, nej zkušenosti mám s mamatestem a chválí si i od Dr. Maxx , pepino prý dělají duchy, ale nemám srovnání nikdy jsem nekupovala.

chilli009
7. lis 2014

Hlásím se po odmlce, revize zatím odložena na pondělí..... HCg kleslo z 678 na 129 po 2 dnech , tak uvidíme jak půjde dolů a zda bude revize nutná, začala jsem dnes i krvácet, tak se snad tělo dočistí samo 🙂 no a po 6 nedělí na to zase skočíme 😵 😀 jen musím nějak pořešit s doktorkou, že mám krátkou poovulační fázi, tak asi duphaston nasadit po ovulaci nebo nevím, snad něco vymyslíme 🙂 .

terezapetrova
7. lis 2014

@chilli009 jsi hodna 🙂 kez by..

terezapetrova
7. lis 2014

@chilli009 urco něco vymyslite a povede se 🙂

majkylove
autor
7. lis 2014

@chilli009 jéé,to je fajn zpráva,tak držím palce ať to jde takhle i dále a pěkně se vyčistíš sama.pak si myslím že ani žádný šestinedělí dodržovat nemusíte 😉