Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
7. lis 2014

@chilli009 noo já toho teda budu mít 😀 stěhování,svatba,mimi 😀 😀

chilli009
7. lis 2014

@bublinka74 manželovi možná krev ni nebrali, ta se bere pak při genetice myslím, když je problém

chilli009
7. lis 2014

@bublinka74 to dáš, víš jak ženská to dá, protože musí 😀

bublinka74
7. lis 2014

@chilli009 aháá noo tak tím by to mohlo být super ...by bylo dobrý bych přišla,kontrola ,šup vajíčka jsou ,šup dáme injekci,přijdte se spermijkami a šup do dělohy 😀 😀 oo to bych zírala jak trubka 😀 😀

chilli009
7. lis 2014

@bublinka74
stačí jedno pěkné vajíčko, neboj klapne to

chilli009
7. lis 2014

@bublinka74
klidně to tak může být, pokud bude vše správně načasované

bublinka74
7. lis 2014

@chilli009 noo děkuju ....to jsem zvědavá fakt ,normálně se nemůžu dočkat středy vážně 😀

bublinka74
7. lis 2014

@chilli009 to by bylo mega rychlý IUI 😀 😀

chilli009
7. lis 2014

@bublinka74
tak tfuj tfuj ať to dopadne a jdete na IUI třeba v pátek 🙂

bublinka74
7. lis 2014

@chilli009 noo děkuji ,jen nevím jestli to udělají tak rychle...přijde mi to zvláštní 😕

bublinka74
7. lis 2014

@chilli009 a bůh ví jak je na to děloha ..ta se taky nějak stimuluje 😲

chilli009
7. lis 2014

@bublinka74
pro ně to jsou peníze, takže to je kolikrát někdy fičák, že se člověk nestačí ani divit a má to za sebou

bublinka74
7. lis 2014

@chilli009 tj ale to IUI se doplácí jen léky nějaký mi říkal gynekolog

chilli009
7. lis 2014

@bublinka74 záleží asi kde, normálně za pregnyl asi 30,- jako za recept a možná za aplikaci a pak za samotné IUI sep latí většinou kolem 1000,- , ale třeba to je u Vás jinak

bublinka74
7. lis 2014

@chilli009 tož dobrá uvidíme 😉 🙂

terezapetrova
8. lis 2014

hooollllcccicky 🙂 mam na testu dr Maxe druhou slabou carku!!! 🙂 jupjup jsem hrozna statsna i když vim, ze se ještě muze stat tak milion věci, ze jestli něco tak je to ted uplnej zacatek ale i když jsem stastna tak tady nechci tolik prudit ty, kterym se ještě nezadarilo 😒 za chvilku odjizdim mimo civilizaci 🙂 s navratem v nedeli vecer, pak jsem urco zase zavitaam. paa

bublinka74
8. lis 2014

@terezapetrova ajojjjj kočko,supér to buď v pohodě .....jen piš a informuj 😉 držím všechny palečky ju ...zítra pááá taky tu bude až večer po 21.h tak páááá 🙂

bublinka74
8. lis 2014

Holky já jsem taky nějaká mimo ....dnes jsem 8 DC ,úplně mokro na kalhotkách ,kluzký hlen který se mi táhl až 5 cm mezi prsty ...noo za chvíli jedu do práce,zpátky koupím ovu testy a budu schválně zkoumat 😀 divné co,že by ovulka nastala dříve zas nebo to vyjde opět na ten 11 DC noo to jsem zvědavá 😀 a bolí mne podbřišek 😕

majkylove
autor
8. lis 2014

@terezapetrova jejda já sem tááák šťastná!!!!v pondělí tu chci vidět foto 😅 moooc gratuluju kočko,opatruj se ,užijte si víkend a neboj,všechno bude dobrýý! 🙂 já mám vážně radooost!

majkylove
autor
8. lis 2014

@bublinka74 no to jsem na tebe zvědavá,tak pak hlaš co ovu testy na to 🙂

bublinka74
8. lis 2014

@majkylove no jasně a bolí mne podbřišek ,jedu ve 13.h z práce tak skočím do lékárny 🙂

nonacek
8. lis 2014

holky Prosím poraďte, jsem 11DC. a pociťují ovulaci,ale mam chripku myslíte ze by se mohlo zadařit ...? děkuji za odpovědi

majkylove
autor
8. lis 2014

@nonacek já myslím že za zkoušku to stojí 😉 tělo si s tím poradí samo...

bublinka74
8. lis 2014

Tak hlásím druhá čárka dnes 8DC na ovu testu zřetelná,ale ještě není úplně jak ta kontrolní ,že by zítra nebo pondělí 🙂 ,tak uvidíme 😀

majkylove
autor
8. lis 2014

@bublinka74 noo,tak to hlídej hlavně 🙂 do pár dní je to tu

bublinka74
8. lis 2014

@majkylove noo minule byla taky ale hezká čárka 😕 ,ale tak snad ve středu něco uvidí

martinalinda
8. lis 2014

@bublinka74 jj mas pravdu a moc ti preju aby ti to vse vyslo, je to pekne slyset, ze se i dalsi maji takto dobre a jsou ve vztahu spokojeni, ne vzdy je to vsak automatika, ja jsem za toho sveho taky rada, ze ho mam..i kdyz obcas jako u vsech je to terno, ale vse se da zvladnout. No jinak ja mam naladu pod psa dneska, nejen ze prsi, ale nejak na me doleha to vse okolo...na tt nic, bilo, v podbrisku me boli, nevim zda mam zase cekat do 50DC na to az nic nedorazi a zase podstoupit injekci, pribrala jsem po ni 3kg a to jsem se neprezirala. Segru nemuzu ani vystat kdyz ji doma vidim, ted si pritahla i toho jejiho idiota, tak jsem ho radsi ani nechtela videt, do toho porad mluvi o decku s mamkou, muj chlap me dneska kupodivu nechape, co citim, jak to na me dolehlo, vse dokupy, ms nikde, mimi taky nikde a jen kolem me kupa tehotnych a kocarku, vim ze se snazime chvili, ale kdyby ta segra nebyla v tom, tak to asi tak neresim. Ted pomysleni na to ze jsme chteli mimi do konce roku se zacina pomalu ale jiste rozplyvat, uz to mozna ani v roce 2015 nestihneme, zacinam byt negativni a nikdo mi nerozumi. S mamkou se o tom neda bavit, tak vse vidi velmi jednoduse a lehce, ze segry je na prasky a nic jineho neresi, kamosku mam moc daleko, a ta je taky tehotna, druhe kamosce to vse rict o segre nemuzu, bo by to vykecala dal, a muj chlap me nechape...takze vam reknu vsem, ze jsem rada ze to tady ze sebe muzu vysypat, brecim co chvili, vse je mi lito..je to fakt na palici. Jsem rada ze vam to tu muz vse rict, vsem ktere mi rozumite a vite co citim, mnohe z vas jsou na tom hur jak ja ale nevzdavate to .... vsichni jen rikaji "nereste to, ono to prijde,nemysli na to" ... jak na to sakra nemam myslet, nesnasim tuto omylanou frazi vsech, kteri mi to okolo me neustale rikaji, jen me to jeste vic depta,nez aby me to uklidnilo a dodali odvahu a silu dal chtit deti ... uz fakt nevim 😢

chilli009
8. lis 2014

@terezapetrova supééééér, tak ať hezky sílííííí, moc držím pěsti 😵

chilli009
8. lis 2014

@bublinka74 tak to jsem na Tebe zvědavá kočko, každopádně na to zítra nebo v pondělí skočte ju 😵

chilli009
8. lis 2014

@martinalinda
Kočko, bude líp, zrovna máš den s pořádnou depkou a to je normál, taky občas mám, ale bohužel na to asi žádná rada ani není, jen možná doufat, že druhý den bude líp. To s mimčem mě moc mrzí, ale uvidíš, že se taky zadaří, třeba né hned jak by sis přála, ale určitě to výjde. Nevím jak to máte s manželem, ale asi bych si s ním nějaký den sedla a řekla, že už takhle dál nemůžeš, že to proč Vám nejde mimi chceš řešit, že ikdyž se snažíte chvilku prostě souhrou okolností nedáváš a to Tě ubíjí a prpto, třeba i nejsi takovou jakou si Tě bral ( např. usměvavá, zábavná.... , prostě mu dát vědět, že se něco děje a že to tak nechceš, ale s citem ) . Nikdo neříká, že musíte jít hned na umělé oplodnění, ale do centra bych zašla, navíc co to znamená pro chlapa ? jen jednou odevzdat spermíky a čau, vše se točí spíše kolem ženský, tak by to neměl být pro něj problém. To, že máš rozhozený a nepravidelný cyklus by se mělo řešit a je jedno, jestli se snažíte měsíc nebo dva, snažit se, když nepracuje tělo jak asi má je pak snaha na nic a je to ztráta času ( možná to zní tvrdě, ale je to tak, co když je u Vás jen nějaký banální problém, třeba nízká hladina nějakého hormonu či co a budou stačit nějaké vitamíny a šup a bude zaděláno. Znám hodně holek co to tak měli a jsou teď maminky 🙂 . Stres co máš doma Ti rozhodně nepomůže !! Ještě se zeptám, s manželem bydlíte v rodinném baráku s rodiči ? nebo někde jinde ?