• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

11. května 2017 
@zrofka není zac, my mame taky Vojtu velmi neplanovane a o druhé se snažíme 14 mesicu :unamused: i když ted mozna mam nejakou nadeji :slight_smile: Drzim Ti palecky :slight_smile:
9. lis 2014 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova bylo by to super, ale nechci se moc těšit
9. lis 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove to viiiss pokusim se pisnout nejpozději do 9h az odvedu rauba do ms když ne driv a foto se pokusim ja technickej antitalent poslat během dopo, jsem moc rada, ze mas hezke zážitky z vikendu a neboj na screeningu bude urcite vse ok :wink: i když me se to pise, vim ze az budu tehu budou me posilat na special geneticka vysetreni kvůli tomu, ze s Vojtiskem to nebylo ok a uz ted /takhle predcasne / mam strach - uz mi to gynekolog oznamoval dopředu :slight_smile: , i ten muj vek atak
9. lis 2014 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 ano prosim :slight_smile: a dekuju :slight_smile:
9. lis 2014 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@l_baruska chápu jak to myslis ja uz byla desne zklamana 12krat nekdy i se slzama :unamused:
9. lis 2014 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova no právě, já to obrečela zatím jen dvakrát, ale snažíme se skoro rok...
9. lis 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezapetrova kdyby ti to s fotem nešlo,tak poradím ju :wink: ale v 9 ještě určo chcrním :grinning: strach bude asi před každým vyšetřením,ale na druhou stranu buď ráda,radši víc než míň,jistota je jistota :wink: já furt stejně nechápu jak ste to s tím V. měli?já myslela že byl problém až po porodu ne?tak to není nic gemetickýho ne?asi sem to úplně nepochopila :unamused: ale tentokrát bude vše vpořádku od začátku až do konce jasan? :slight_smile:
9. lis 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l_baruska hm, urcite Vam to brzy vyjde :slight_smile:
9. lis 2014 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove dekuji, problémy s byly od zacatku 3. trimestru vis, a ja taky moc nevim jestli to muze byt geneticke, kazdopadne na genetice nas s V. porad sledujou atak Kazdopadne mi dr řekl, ze pokud bych ještě nekdy byla tehotna bude to třeba cele nejak ohlidat, sama jsem zvedava jak to myslel :slight_smile: a ano tentokrát bude vse ok :slight_smile: bude to asi znit hrozne ale projit si znovu tim cim jsme si prosli s Vojtiskem nevim nevim :confounded:
9. lis 2014 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezapetrova to je hrozný a já tak spolíhám na tenhle screen že je hrozně přesnej a ono se může něco objevit až v 3 trim?ach jo,no radši nemyslet.nic,pryč z takovýma myšlenkama,mimi budou zdravý jak řípy :slight_smile:
9. lis 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove hm, ja Te nebudu stresovat tim vsim, co vim a ANO mas pravdu nase mimimka všech holek tady budou ok :slight_smile: jdu chrnet dobrou noc :slight_smile: achoj Mysko :slight_smile:
9. lis 2014 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@terezapetrova dobrou noc,sladký sny a na ráno tfuj,tfuj,tfuj!!! :-*****
9. lis 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove v Brně je krásně holka :grinning: .... jasné zítra jdem na to :slight_smile:)
9. lis 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove diky moc :slight_smile: a sladky broucky :slight_smile:
9. lis 2014 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@bublinka74 je,mám to město moc ráda :slight_smile:
9. lis 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem novým snažilkám ,těhulkám :slight_smile: uf už jsem zase doma :grinning: ,ale bylo hezky :slight_smile: v Brně
9. lis 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@majkylove a ty bydlíš kde přímo :slight_smile:
9. lis 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc holky, zítra mě čeká kontrola v nemocnici, tak snad budu mít HCg NULA a nebudu muset na revizi, bojím, bojím. Mějte hezké sny
9. lis 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 dobrou noc a koukej napsat,neboj vše bude dobré :wink:
9. lis 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@bublinka74 bydlíme u Olomouce takže cca 120km od Brna,ale jezdíme tam docela často.máme z tama i snubní prstýnky :wink:
9. lis 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@chilli009 moooc držím palce aby tam už nic nebylo.všechno bude dobré!!!
9. lis 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove fuj 120km ,já dnes jela 180 km .....noooo uf ...ale bylo fajn :slight_smile:
9. lis 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bublinka74 my jsme za hoďku tam po dálnici,to je pohodička :wink:
9. lis 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 držím palečky aby jsi revizi mít nemusela :slight_smile:
9. lis 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova to by nějaké to miminko muselo být :frowning2:
9. lis 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 prosim, prosim na jaky muj vzkaz reagujes ? me to asi nemysli :astonished: :slight_smile:
10. lis 2014 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 myslim na Tebe dnes :slight_smile:
10. lis 2014 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holcicky pridavam fota s dnešního rana, tak uvidíme, hezky den :slight_smile:
10. lis 2014 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@terezapetrova paráda super ..nooo vidíš kočko gratuluji :wink:
10. lis 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčátka. Před týdnem jsem měla ovulaci a snažíme se o mimi :slight_smile: .Tři dny po mě pobolívá podbříšek, jako kdybych měla dostat MS :frowning2: . Čekala jsem co s tím udělá víkend, ale je to pořád stejné. V sobotu jsem byla večer venku a několikrát jsem si musela sednou, točení hlavy a slabá :frowning2: , ale přes den jen to pobolívání :frowning2: . Nechci plašit a letět k doktorovi. :sweat_smile:
10. lis 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek