Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

terezapetrova
9. lis 2014

@zrofka není zac, my mame taky Vojtu velmi neplanovane a o druhé se snažíme 14 mesicu 😒 i když ted mozna mam nejakou nadeji 🙂 Drzim Ti palecky 🙂

l_baruska
9. lis 2014

@terezapetrova bylo by to super, ale nechci se moc těšit

terezapetrova
9. lis 2014

@majkylove to viiiss pokusim se pisnout nejpozději do 9h az odvedu rauba do ms když ne driv a foto se pokusim ja technickej antitalent poslat během dopo, jsem moc rada, ze mas hezke zážitky z vikendu a neboj na screeningu bude urcite vse ok 😉 i když me se to pise, vim ze az budu tehu budou me posilat na special geneticka vysetreni kvůli tomu, ze s Vojtiskem to nebylo ok a uz ted /takhle predcasne / mam strach - uz mi to gynekolog oznamoval dopředu 🙂 , i ten muj vek atak

terezapetrova
9. lis 2014

@chilli009 ano prosim 🙂 a dekuju 🙂

terezapetrova
9. lis 2014

@l_baruska chápu jak to myslis ja uz byla desne zklamana 12krat nekdy i se slzama 😒

l_baruska
9. lis 2014

@terezapetrova no právě, já to obrečela zatím jen dvakrát, ale snažíme se skoro rok...

majkylove
autor
9. lis 2014

@terezapetrova kdyby ti to s fotem nešlo,tak poradím ju 😉 ale v 9 ještě určo chcrním 😀 strach bude asi před každým vyšetřením,ale na druhou stranu buď ráda,radši víc než míň,jistota je jistota 😉 já furt stejně nechápu jak ste to s tím V. měli?já myslela že byl problém až po porodu ne?tak to není nic gemetickýho ne?asi sem to úplně nepochopila 😒 ale tentokrát bude vše vpořádku od začátku až do konce jasan? 🙂

terezapetrova
9. lis 2014

@l_baruska hm, urcite Vam to brzy vyjde 🙂

terezapetrova
9. lis 2014

@majkylove dekuji, problémy s byly od zacatku 3. trimestru vis, a ja taky moc nevim jestli to muze byt geneticke, kazdopadne na genetice nas s V. porad sledujou atak Kazdopadne mi dr řekl, ze pokud bych ještě nekdy byla tehotna bude to třeba cele nejak ohlidat, sama jsem zvedava jak to myslel 🙂 a ano tentokrát bude vse ok 🙂 bude to asi znit hrozne ale projit si znovu tim cim jsme si prosli s Vojtiskem nevim nevim 😖

majkylove
autor
9. lis 2014

@terezapetrova to je hrozný a já tak spolíhám na tenhle screen že je hrozně přesnej a ono se může něco objevit až v 3 trim?ach jo,no radši nemyslet.nic,pryč z takovýma myšlenkama,mimi budou zdravý jak řípy 🙂

terezapetrova
9. lis 2014

@majkylove hm, ja Te nebudu stresovat tim vsim, co vim a ANO mas pravdu nase mimimka všech holek tady budou ok 🙂 jdu chrnet dobrou noc 🙂 achoj Mysko 🙂

majkylove
autor
9. lis 2014

@terezapetrova dobrou noc,sladký sny a na ráno tfuj,tfuj,tfuj!!! :-*****

bublinka74
9. lis 2014

@majkylove v Brně je krásně holka 😀 .... jasné zítra jdem na to 🙂)

terezapetrova
9. lis 2014

@majkylove diky moc 🙂 a sladky broucky 🙂

majkylove
autor
9. lis 2014

@bublinka74 je,mám to město moc ráda 🙂

bublinka74
9. lis 2014

ahojky všem novým snažilkám ,těhulkám 🙂 uf už jsem zase doma 😀 ,ale bylo hezky 🙂 v Brně

bublinka74
9. lis 2014

@majkylove a ty bydlíš kde přímo 🙂

chilli009
9. lis 2014

Dobrou noc holky, zítra mě čeká kontrola v nemocnici, tak snad budu mít HCg NULA a nebudu muset na revizi, bojím, bojím. Mějte hezké sny

bublinka74
9. lis 2014

@chilli009 dobrou noc a koukej napsat,neboj vše bude dobré 😉

majkylove
autor
9. lis 2014

@bublinka74 bydlíme u Olomouce takže cca 120km od Brna,ale jezdíme tam docela často.máme z tama i snubní prstýnky 😉

majkylove
autor
9. lis 2014

@chilli009 moooc držím palce aby tam už nic nebylo.všechno bude dobré!!!

bublinka74
9. lis 2014

@majkylove fuj 120km ,já dnes jela 180 km .....noooo uf ...ale bylo fajn 🙂

majkylove
autor
9. lis 2014

@bublinka74 my jsme za hoďku tam po dálnici,to je pohodička 😉

bjoucik.15
9. lis 2014

@chilli009 držím palečky aby jsi revizi mít nemusela 🙂

bjoucik.15
9. lis 2014

@terezapetrova to by nějaké to miminko muselo být ☹

terezapetrova
10. lis 2014

@bjoucik.15 prosim, prosim na jaky muj vzkaz reagujes ? me to asi nemysli 😲 🙂

terezapetrova
10. lis 2014

@chilli009 myslim na Tebe dnes 🙂

terezapetrova
10. lis 2014

Tak holcicky pridavam fota s dnešního rana, tak uvidíme, hezky den 🙂

bublinka74
10. lis 2014

@terezapetrova paráda super ..nooo vidíš kočko gratuluji 😉

ycida
10. lis 2014

ahoj děvčátka. Před týdnem jsem měla ovulaci a snažíme se o mimi 🙂 .Tři dny po mě pobolívá podbříšek, jako kdybych měla dostat MS ☹ . Čekala jsem co s tím udělá víkend, ale je to pořád stejné. V sobotu jsem byla večer venku a několikrát jsem si musela sednou, točení hlavy a slabá ☹ , ale přes den jen to pobolívání ☹ . Nechci plašit a letět k doktorovi. 😅