Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
10. lis 2014

@nonacek tak to jste na tom stejně jako my 😕

bjoucik.15
10. lis 2014

@terezapetrova jééé 1-2týdny...pěkné 🙂
reaguju na: hm, ja Te nebudu stresovat tim vsim, co vim a ANO mas pravdu nase mimimka všech holek tady budou ok emoticon jdu chrnet dobrou noc emoticon achoj Mysko emoticon

@chilli009 ahojky tak jak si na tom? doufám že dobře 😒

nonacek
10. lis 2014

@bublinka74 fakt? ☺ tak ať nám to i vyjde stejně ,držím palečky ✌✌✌✌✌✌✌✌✌✌💋💋💋.

bjoucik.15
10. lis 2014

@chilli009 jéé nevšimla jsem si, že si napsala... tak to je super zpráva 🙂 snad to bude dobrý a můžete hned začít 😉

bjoucik.15
10. lis 2014

@nonacek říká se k tomu určení pohlaví, že při ovu a den po je větší šance na kluka, a před ovu na holčičku,ale né vždy to tak je 😀 někdy jsou klučičí spermie vytrvalé a holčičí rychlejší 😀 takže těžko říct....

nonacek
10. lis 2014

@bjoucik.15 no jo no,jenže jsem dříve zkoušela 2-3 před ovulkou (chtěla bych holcicku) a nechittlo se to.. tak tenhle měsíc sme přestala prostě sme využili všechny plodne dny včetně ovulace , no a Já skryte doufám,ze ty holčičí,tam byli dříve a že třeba předběhli ty chlapeček v den ovulace. 😉😉

zrofka
10. lis 2014

ahojky, tak mně se dnes dostavila MS,takže až skončí tak snad to vyjde...🙂 už jsem včéra snědla listovku...a přemýšlím nad tím kontryhelem 😒

janajens
10. lis 2014

Tak nevim opet zpozdeni obcas me pichne v podbrisku teplota stale 37 pred peti dny klesla na 36.8 a dneska silene navaly horka a poceni ani nemluvim o noci spatny spanek a neustale buzeni 😒

bublinka74
10. lis 2014

Tak mám všechny papíry na středu od gynekologa 😀 ať už je středa 😀

majkylove
autor
10. lis 2014

@bublinka74 no supéér 🙂

bublinka74
10. lis 2014

@majkylove tady zkoumám ted ty čísla z odběrů 🙂 ovulace ,LH,FSH a tak 🙂

majkylove
autor
10. lis 2014

@bublinka74 no tak v tom sem úplně mimo,že sem se líp neučila 😀

bublinka74
10. lis 2014

@majkylove neva to najdu na internetu už koukám 😀

terezapetrova
10. lis 2014

@janajens chápu, budu drzet palce 🙂

terezapetrova
10. lis 2014

@chilli009 dekuji 😉

terezapetrova
10. lis 2014

@janajens rozumim s tim testovanim 🙂

janajens
10. lis 2014

@terezapetrova dekuji uvidim po 20 zkusim poprve testnout jestli to do te doby nedostanu jen mi jsou divne ty navaly tepla a spatne spania litani na zachod kazdou chvili

terezapetrova
10. lis 2014

@majkylove no ju sama jsem na Vojtu zvedava, hlavne na sourozeneckou rivalitu, a to je Vojti na me silene zavislej 😒 snad s tajemstvim vydrzime, u Vojty to taky slo tak to snad zvladnem 🙂 jinak na kdy se objednat nechavam na dr, ted cekam na jeho odpověď, rikal, ze to bude třeba poradne ohlidat /kvůli Vojtovi/ tak uvidim co mi rekne. Ale je fakt, ze zpočátku je to stejne bud anebo vid Jinak jsem myslela na ty digi ovu testy, ta kamoska, od které jsem je mela rikala, ze s nima otěhotněla kazda, mno jsem tomu neverila a ten mesic, co jsem je zkusila jsem otěhotněla, docela paradox 🙂 ale mohla by to byt třeba pomoc pro další holcicky tady 🙂

terezapetrova
10. lis 2014

@bjoucik.15 dekuji 🙂 no ju, tak ja to nemyslela na Tebe 🙂 a neboj na Tebe se stesti taky usmeje 🙂 Jak dlouho se snažíte? Jestli jsem se uz neptala..

terezapetrova
10. lis 2014

@janajens no vidíš ja pekelne blbe spim, na malou se mi chce taky myslim vic a mam to ted v obdobi kdy se vajicko asi uhnizdovalo 😉

janajens
10. lis 2014

@terezapetrova no uvidime jak rikam testnu az pozdeji min mesic jsem mela taky osm dni zpozdeni je pravda ze teplota klesla ted jen na jeden den pred peti dny a uz je zase na 37-37.2 kez by se na me taky usmalo stesti 😒

majkylove
autor
10. lis 2014

@terezapetrova no to joo,ale tys přece psala že ti ovulku neukázaly ne?že vždy jen že se blíží a nic,no zajímavé,konečně jste se navštívili s manželem ve správnej čas 🙂 a přesně,buď a nebo,ale prostě neboj,vše bude ok.moc se s V netahej,bude muset pěkně spolupracovat,to zmáknete uvidíš 🙂 a on chodí do normální školky aj půjde do normální školy,promiň za asi blbou otázku,nemusíš odpovídat....tak pak hned pisni co na to dr a víš co by byl gol?dvojčata? 😀

terezapetrova
10. lis 2014

@bublinka74 prosim potrebovala bych radu od velmi zkusene maminky a proto Ti pisu 🙂 Posli me třeba za ten dotaz do haje ale mohu si dat v klidu na vlasy preliv v tehu? Jsem na nej objednana za mesic. Bude mi trapny ptat se dr 😲

terezapetrova
10. lis 2014

@janajens to vis 🙂

janajens
10. lis 2014

@terezapetrova ted nechapu co myslis

terezapetrova
10. lis 2014

@majkylove ja Ti dam dvojčata! 🙂 prave testý ukazaly, ze ovu je v dohledu tak jsme na to vlitli ale je fakt, ze jestli jsem tehu 1-2 tydny tak jsem asi musela otěhotnět z pozdějšího sexiku proste nikdy nevis 🙂 a ty testy pak ukazovaly porad, ze je ovu v dohledu a pak jsem testovani vzdala, zbyl mi ještě jeden jedinej testik 🙂 tak nevim 🙂 Vojtik chodi do soukr skolky s normálními dětmi a skolu bude mit asi za 4 roky v 7mi letech a ja si vůbec nepripoustim moznost, ze by nemohl byt v normalni ZS vis.

terezapetrova
10. lis 2014

@janajens jakoze to vis, ze si k Vam stesti najde cestu 🙂

janajens
10. lis 2014

@terezapetrova doufam ze uz brzy mocinky si to preju ja i pritel jinak dekuji za tva pismenka

majkylove
autor
10. lis 2014

@terezapetrova to mě právě zajímalo,no tak v tom případě by všechno mělo jít jak po másle hmm 😉 už ho máte pěkně vypiplanýho tak už bude jen dolazovat,to bude fajn zlato,určitě 🙂 juhúúúú,já mám fakt radost,moooc!

terezapetrova
10. lis 2014

@janajens ja uz se tesim na ty dobre zprávy 🙂 a není zac 🙂 hele ja svému dalsimu tehu uz neverila a ejhle 😉