• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

1. listopadu 2017 
10. črc 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2:((((( tak jsem to dostala, predtim o tyden pozdeji ted driv :((
11. črc 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky příští týden ve čtvrtek jdu konečně k novému doktorovi, už se těším....a doufám, že mě potěší a řekne, že čekám miminko...testovala jsme se naposled min pátek a řekla jsem si, že se už nebudu testovat, abych nebyla zklamaná...bude těžké to vydržet :grinning:....já prostě cítím, že jsem těhotná....všichni kolem tvrdí a ptají se jestli nejsem, že jsem jiná....příznaky sice mám, ale testy bohužel negativní....k tomu navíc dnes mi kamarádky pes čmuchal k břichu, což mě zaskočilo :grinning:
11. črc 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssarula :slight_smile: tak v tom případě si víkend na chatě teda užiju a i se napiju :slight_smile:) Děkuju :wink:
11. črc 2014 ve 14:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Ahojky a pozoruješ nějakou změnu po vysazení ? Já vysadila po 10 letech a jsem uplně mimo ...připadám si jiná nebo jak to říct :DDJak dlouho se snažíte ?
11. črc 2014 ve 14:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, já vysadila po 12ti a nepozoruji nic, kromě rozházeného cyklu plus mínus 5 dní, což je podle mé Dr. v normě. A taky že mě MS pěkně bolí.

Jinak jak jsem psala výš, u mě zatím MS nikde..test si ale dělat nechci, když se u mnoha ukáže třeba až v 7tt. A za 200Kč test se mi zatím dávat nechce...uvidíme, co bude dál..a nebo jak dlouho vydržím :grinning:
11. črc 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mispula19
AHoj, omlouvám se, že píši až teď :(.
Já bych na mimi také nakupovala, ale zatím raději ne. Jen pokukuji :grinning: Vím, ale jak zjistím II, tak to pojede, chudák přítel :grinning: , ale moc se na to těším :slight_smile:
Každopádně, když už kupuješ neodolatelné věcičky a ještě k tomu věcičky v akci, tak to se omlouvá :sweat_smile: :grinning:
11. črc 2014 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denisska
Ahoj, promin, dlouho jsem tu nebyla :frowning2:
Je mi líto, že jsem si přečetla špatnou zprávu :frowning2: , ale hlavu nahoru a do dalšího měsíce v před :wink: . Určitě to brzy vyjde, držím Ti palečky :wink:
11. črc 2014 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ycida ahojky, fakt mě
To dnes mrzi:(, jsem smutná
11. črc 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska
Já vím, že má slova Ti určitě moc nepomohou :frowning2: .
11. črc 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ycida achich taaak jsme se snažili ;)
11. črc 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ycida třeba si to vždycky odůvodnit :wink:)
11. črc 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ještě je na prd, když se po mimi tak touží :frowning2: , ale bude lépe uvidíš :wink: . Hlavně se nestresovat a myslet na to, že bude lépe :wink:
11. črc 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Bojim bojim
11. črc 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jitulka188 snažíme se 4 měsíc a změny no,mám rozhodně o dost větší chuť na sex :grinning: no a teda což dobrý není tak extrémně bolestivou ms,první den aj brečím než mi manžel donese prášek,to je fakt hrůza :-/
12. črc 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove ahoj Kocko, to je supr s tou chuti :slight_smile: ja to mam naopak :slight_smile: Nu, az budu mit vic casu napisu Ti zase do ip, ted jsem hotovka a letim do vany a pak do perin. S tou ms me to moc mrzi. ja mam ted neprijemny dilema :frowning2: , pisnu casem do te ip. Brou noc, paaa T.
12. črc 2014 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: nějaké smutno a prázdno tady :frowning2:
12. črc 2014 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ycida bych potřebovala chvilkový výmaz z hlavy a na mimi nemyslet:slight_smile:)
12. črc 2014 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, poradí mi některá vás cc měříte BT? Měřím vždycky ve 4.45, ale dneska mám za sebou probdělou noc, napřed jsem nemohla spát já a pak se o půl 1 vzbudila malá, napřed brečela a polehávala ale od půl 3 už byla jako tajfun. Ve 4 jsem ji ukecala, že půjdeme spát :grinning: , a jen tak preventivně si změřila teplotu, protože jsem věděla že v danou dobu nevstanu a navíc stejně tam nebude ten cca 4hodinový odpočinek pro objektivní měření, ale měla jsem 36,1. A ráno v 8 po krásných 4 hodinách spánku jsem si naměřila 36,8. Jsem 27.den cyklu (do 25. jsem brala duphaston), tak jestli můžu pořád doufat....
13. črc 2014 v 09:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám jednu veselou :wink: dneska ráno dvě // a pěkně rychle :wink: tak uvidíme, co bude...zítra se objednám :slight_smile:
13. črc 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@terezapetrova ahooj,tak to jsem zvědavá o co jde,určitě se mi ozvi. :wink:
jsem po úžasným víkendovým fesťáku,bylo to boží,sice mě bolí každá kůstka v těle asi,ale stálo to za to,jsem nadšená :dizzy_face:

@romancam mooooc gratuluju,hoď nám foto ať se můžem aspoň pokochat :slight_smile: teda tento měsíc se nám tu s těhulkama roztrhl pytel,doufám že to tak bude pokračovat dál :slight_smile:
13. črc 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
majkylove Děkuji :slight_smile: třásly se mi ruce a kolena.. teď mám radost a šílený strach..odjíždíme za 14dní busem do Chorvatska...ale snad mi to dovolí a nějak to zvládnu :slight_smile: jestli to potvrdí..tahle myšlenka mě taky honí..co když..
13. črc 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@romancam jasně že potvrdí,akorát nevím jestli teď ještě nebude brzo,ale čárky už máš pěkný tak třeba ne :wink: jak dlouho máš zpoždění vlastně?
13. črc 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove No já ani nevím, měla jsem to v neděli, jako normální slabší první den MS (6.7.) další den ale jen špinění a pak nic... správně měla být MS ve středu 9.7. takže vůbec netuším jak to je celé dlouho nebo krátko :wink:
13. črc 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@romancam noo,tak to jsi ještě na začátku,tak tfuj,tfuj ať je vše jak má být :slight_smile:
13. črc 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denisska to mě mrzí:frowning2:tak snad to vyjde příště..držím palečky:slight_smile:
13. črc 2014 v 16:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romancam a v kolikátém si dc?a držím palečky:slight_smile:
13. črc 2014 v 16:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no
To doufam:slight_smile:, ale v patek jsem
To dostala a tec uz nic:wink:
13. črc 2014 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska aha, divné :(a měla si ho normální? S kousky sliznice?
13. črc 2014 v 17:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky prosim vas vidite tam neco?
13. črc 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek