Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

janajens
10. lis 2014

@terezapetrova snad mas pravdu urcite dam vedet co a jak jestli mrcha nedorazi

terezapetrova
10. lis 2014

@majkylove ty jsi zlaticko vid Misulko dekuji 🙂 uz aby s tady radovaly všechny 🙂 jsem si vzpomela pamatuješ na uživatelku s nickem cernakronika? Kde ty je asi konec..

terezapetrova
10. lis 2014

@janajens urco dej, budem tady cekat 🙂

majkylove
autor
10. lis 2014

@terezapetrova přesně 😉 vzpomínám si,ale jak sem říkala hned na začátku,myslím že si někdo chtěl vystřelit,jinak to snad nebylo možný ani 🙂

bjoucik.15
10. lis 2014

@terezapetrova teď jedeme 3měsíc...mám po ovu a čekám... 🙂 tak to se omlouvám,že jsem se do toho tak vložila 😒

bjoucik.15
10. lis 2014

holky kdo máte dítko staré cca 2roky..jak uspáváte?mě už dochází energie a trpělivost..to naše dítko ne a ne spát,řve,buší do dveří a má úplný histeráky 😒 bojim se jak to bude vypadat až budeme mít někdy to druhý mimčo,abych to psychycky zvládla ☹

janajens
10. lis 2014

@terezapetrova jj dam at dopadnu jak dopadnu opet hodka a pul spani a uz mi nejde zabrat litam kazdou chvilj na malou 🙂

bublinka74
11. lis 2014

@terezapetrova ajoj kočko,můžeš proč by né 🙂 jen se Ti nemusí dobře chytit,ale mně vždycky chytil ,dělám si melíry od 20 let pořád 😉 a děkuji za kompliment zkušená mamina 😉

bublinka74
11. lis 2014

@terezapetrova co to tu čtu ..Miška @majkylove už i Tobě předpovídá dvojčata joo 😀 😀 to je ale řepovka jedna zlobivá 😀 😀

bublinka74
11. lis 2014

@janajens tak uvidíš kočko,držím palečky,třeba tentokrát to vyjde 😉

bublinka74
11. lis 2014

Bré ránko všem 😉 ,tak my to včera pojistili tedy když dva dny byl silnější ovu test,včera byl už slabší to znamená že ovu asi byla že 🙂 nooo uvidíme ,já pak odpadla jak nemluvně 😀 ,včera miláček prý ..zlato zítra mám sváteček,třeba si k nám cestu mrňous najde ,tak to bylo táák hezký fakt všechno 😀 a já mu dala k svátku čelovku -přál si světlo na hlavu jezdí hodně na kole do práce i za tmy ,měl takové obyč....koupila jsem mu za 650 Kč hustý,ale byl jak malej kluk ....jupí ta je krásná ...nooo chlapi,ale mne to udělalo radost taky,když vidíte toho mužkýho jak je hotový z takový blbosti 😀 😀

janajens
11. lis 2014

@bublinka74 uvidime a dekuji moooc

bublinka74
11. lis 2014

@bjoucik.15 ajoj kočko,hele nemám dítko 2 roky staré,ale už mám za sebou 4 děti 🙂 ,rád abych ti poradila,ale je fakt že tohle neznám ....jen jeden ze synů měl jeden čas takové záchvaty kolem 2 roku života ,nejlépe působilo ,když nekřičíš ,nenadáváš ....naopak zkus pohladit,říct pojd přečtu ti pohádku atd...je v pokojíčku samo?Nevadí třeba tma ?? Nechávala jsem někdy pootevřené dveře a svítit třeba na chodbě,nebo lampičku v pokojíčku než usnul ,vždy jsem v klidu vysvětlovala,že taky musím spát,že všichni spinkají ....třeba se bojí,nevím jak to máte 🙂 ,když už bylo nejhůře,udělala jsem to jinak ...vzala jsem ho za ručičku,odvedla zpátky a řekla,hele miláčku až se uklidníš tak můžeš vyjít z pokoje,ale až se přestaneš vztekat atd... zkoušel to několikrát vylést a ječel,já si stoupla do chodby a řekla zpátky do pokoje a honem řekla jsem až se uklidníš a když nechtěl znovu jsem ho tam zavedla a zavřela dveře ...noo trvalo to víc krát,ale fakt to mělo úspěch ,víc než když člověk nadává nebo tak ...ale jak píšu,nevím třeba se bojí,coko-li a to se pak musí podle situace -každé dítě je jiné vážně a na každého jiný metr 😉 ,nevím jestli ti to trošku pomůže ,ale tak ze života mého 😉

bublinka74
11. lis 2014

@janajens přijde ten správný čas hmm 😉 já tu včera zkoumala papíry do centra ....až jsem z toho byla mimo,samé čísla ..jen ta folikumetrie bo co a velikost vajíček atd.. je tam prázdné ...noo jasné když mi to nedělal 😉 ,ale zítra jsem 12DC takže to by teoreticky.prakticky měl vidět jestli ta ovu byla a co se tam děje ...noo nemůžu se zítřka dočkat 🙂

bublinka74
11. lis 2014

@majkylove ...všechny hladiny jsou super v mezích a na můj věk 😀 jen tam není ta folikumetrie ,tak snad jí zítra udělá ..teda když tam něco uvidí ten 12DC 🙂 ,noo krom té cysty je tam vše o.k ,ta zpráva z té operace fujj je hustá ,takže to vidím buď jako problém právě s tím uhnízděním ,to si myslím já nebo dostatečně nedozrávají vajíčka,nic víc to být nemůže ...tak by to iUI mohlo fakt zabrat ... 🙂 noo se nemůžu zítřka dočkat kočko 🙂

merilinka
11. lis 2014

Prosím,na kolik vyjde inseminace (IUI),byla jsem na ní před 8 rokama ,asi se to trošku zvedlo 😅 ,jen s jakou částkou mám přibližně počítat...vím,že Pregnyl cca 1500 kč,hormony před tím něco stojí a samotný výkon ? děkuji 😵 😵 😵

terezapetrova
11. lis 2014

@majkylove jj vypadalo to tak, doufam, ze uz si vzhuru Ty nase ochraplo 😀 jsem si rikala jak jsme si psaly, jestli to jde vydrzet nic neříct první trimestr, musela jsem se usmát, u Vojty mel vetsi problém utajit me tehu před mou mamou muj dr nez ja /je to totiž jeji spoluzak ze stredni a kamarad/ Porad se me ptal jestli uz to vi a byl docela nervni 🙂 ale samo musel cekat az pujdu s pravdou na svetlo ja 🙂

terezapetrova
11. lis 2014

@bjoucik.15 to se neomlouvej, naopak myslim, ze takhle je to mozna největší napor na nervy, soucitim s Tebou 😉 ještě zive si vzpominam - ja se snažila cca stejne dlouho loni před Vanoci a když prisla mrska proplakala jsem den. At to zvládáš 😉 A s tim uspavanim, nase dite blbne s uspavanim od 1 roku vlastne dosud a je to faaakt o nerv, když uz jsi vecer taky unavena a chtěla by jsi mit chvilku klidu 😲 U nas nepomohlo nic, proste jsem si ja musela vždy lehnout k nemu a když vedel, ze jsem v pokojicku tak casem usnul, trvalo to cca od 20 min do hodiny, cas byl ruzny každý vecer a byl to vazne des bes, takhle jsem uspávala třeba 9 mesicu v kuse vecer co vecer /manza potřebuje ještě po vecerech pracovat a studovat/ a jak uz jsem psala nedalo se delat nic jiného nez cekat, ze prijde jiné obdobi a prislo pak zacal V. usínat sam, taky jsem asi nepomohla ale fakt je ze urcite i u Vas je to proste obdobi a to jednou odezni 😉 Stejne tak jako u nas cekam, ze jednoho krásného dne budu muset zase zacit uspávat 😎

terezapetrova
11. lis 2014

@janajens jsi chudak s tim spaním, doufam, ze jsi se nakonec trochu vyspala 🙂

terezapetrova
11. lis 2014

@bublinka74 není zac, no rikala jsem si jestli se ta chemikalie z prelivu nemůže nejak přes pokožku dostat az k plodicku vis 😲 ja vim pekne mi asi hrabe 🙂

majkylove
autor
11. lis 2014

@bublinka74 téééda,z tebe bude ještě doktor čéče 😀 tak to je super že jste to pojistili,třeba nebude žádný zásah ani třeba 😉
@terezapetrova jsme tak půl hoďky vzhůru takže pohodička 😅 jinak to je dobrý s tím gynekologem 😀 tak u nás už to ví fakt skoro všichni,se zbytkem čekáme pokud se to teda neprovalí do příštího týdne po screeningu a pak huráá už se snad budu moct se vším a všude chovat jako těhule 🙂

bublinka74
11. lis 2014

@merilinka ajoj kočko,hele doktor říkal ,že jich je 6 zdarma ...jen se platí léky,doplatky,ale záleží kam jdeš hmm ..já jdu zítra do centra státního takTi povím víc hmmm

majkylove
autor
11. lis 2014

@bublinka74 už aby byl zítřek i u mě,jdu si konečně pro těhu průkajdu,před tím mi sice vezmou spoustu krve brr,ale pak snad zas uvidím mimi tak už se nemůžu dočkat 😵 a pak jdu ještě na krev na štítnou žlázu,zítra mi žádná krev asi nezbyde 😖

terezapetrova
11. lis 2014

@bublinka74 jj uvidíme jestli ta dvojčata vyjdou 😀

bublinka74
11. lis 2014

@terezapetrova neboj kočko,nic o tom nevím a měla jsem 4 kluky jako buky 😉

bublinka74
11. lis 2014

@majkylove nooo já taky 🙂 jsem zvědavá co vše bude a nebude 😉 si pak hned písnem,v kolik jdeš 🙂 já v 10.30 h ,tak se přihlásím po 12.h v práci 🙂

bublinka74
11. lis 2014

@terezapetrova komu co kdy jaký dvojčata 😀

terezapetrova
11. lis 2014

@majkylove to vis pak to rozjedes na plny obratky 🙂 ja jsem uz objednana na 1. kontrolu 20. 11., 7,30 🙂 ten den mate ten screening vid? 🙂

terezapetrova
11. lis 2014

@majkylove tyyy ja si pripadala strasne dulezite když jsem dostala tehu rukazku asi jako když jsem v 15ti dostala OP 😀

bublinka74
11. lis 2014

@majkylove jaká doktorka já ??? Noo Judr.pudr.mudr ....jasný děvče taková škola života za mnou a přede mnou 😀 včera mi sestra říká,tady to máte a držím palečky a zavolejte co a jak a já jí říkám ,sestři co si ještě nevyzkouším na starý kolena 😀 😀