Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bjoucik.15
13. lis 2014

jinak holky mám dnes první příznak něčeho.... od rána mám kovovo v puse.... furt chodím snažím se to zapít ale nedaří se :(

bublinka74
13. lis 2014

@majkylove ahá to je mi líto,to já nevěděla,promiň .... 😕 ono je všude něco nooo ...

majkylove
autor
13. lis 2014

@bublinka74 vpohodě,schováváním to stejně nezmizí ☹
dnes má fakt den blbec,byla jsem u zubaře bo mi před týdnem vypadla plomba,tak mi ji spravil a ona mi teď vypadla zas 😠 vařím guláš bo jedem na víkend na chalupu,tak první sem si fakt hnusně pořezala palec a pak sem přismahla cibulku,zrovna když potřebuju aby byl super když vařím pro tolik lidí,no nejradši bych asi někam dnes zalezla ☹

terezapetrova
13. lis 2014

@majkylove tak podle kalkulajdy pry začátek cervence, to jsem si to dobře spočítala 😀 😀 nu uvidíme..
hele jo, zatím tak daleko ještě vůbec nejsem ale jestli se bude tehu zdarne vyvíjet asize pohlavi chtit vedet budu, třeba když jsem mela v brise Vojtu chtěla jsem strasne holku a po oznameni ze to bude kluk jsem uplne radosti neskákala ale v momente kdy me zavrely na rizikove do porodnice a ja se modlila aby se malej narodil ok tak mi pohlavi zaclo bejt totalne jedno 🙂 Tobe se narodi krasna zdrava mala Misa 🙂 To ja zase vim 🙂 Jsem rada, ze jsi takhle krasne zvladla toho zubare. A mrzi me ty problémy v rodine at se to brzy co nejlepe vyresi 😲 🙂

terezapetrova
13. lis 2014

Tak a ted se okamzite prizna ten kdo mi daroval srdicko 😀 Stejne vim, ze to byl někdo z Vas kocky moje zlaty 🙂

bublinka74
13. lis 2014

@majkylove jéé to je nemilé,to se stane :( ,zítra bude líp uvidíš kočko 🙂 ,jaký gulášek děláš 🙂 já mám po dlouhé době pá,so,ne volno ..tak se těším a udělám kuře na paprice a upeču buchtu nějakou 🙂

bublinka74
13. lis 2014

já bych poslala srdíčko všem nejraději tu,ale nejde to 😉

terezapetrova
13. lis 2014

@bublinka74 dekuju moc 🙂 tak to je dobře, ze jsi cukrovku u nikoho nemela ja se ptala protože v okoli mam x pripadu kdy v 1. tehu nebyla a byla v 2. tehu a vysvetleni od několika lekaru, ze to prave takhle vznika i ze stresu z 1. dítěte 😒 ale urcite to nebude pravidlo 🙂 Jinak jen co se dostresuju se vsim co patri k porodu /boze zakaz mi resit věci když se me to vlastne zatím netyka/ tak slibuju, ze stresy omezim na minimum 😉

terezapetrova
13. lis 2014

@karlos12 dekuju moc jsi zlata 🙂

terezapetrova
13. lis 2014

@chilli009 dekuju moc 🙂 ano ano první a druhy je dr Max a ty mam doma ještě 3 nepouzite tak ty pujdou na radu ted 🙂

terezapetrova
13. lis 2014

@bjoucik.15 urcite jo, no naschval to by me uplne odvazeli 😒 i když V. to naschval taky asi nekdy dela. je fakt, ze chvalit se za to nemůžou. a to ze asistuje při svlekani je urco dobře ja musim k tomu toho mého taky casteji nutit 🙂 a dekuji za povzbuzujici vzkaz k testikum, doufam, ze to bude dobre 🙂

terezapetrova
13. lis 2014

@bjoucik.15 dekujeme 🙂 když podle tehu kalkulajdy to zas vychazi jinak, asi neumim pocitat. Kolikate jste měli tedy v srpnu vyroci? My měli v cervnu 3 roky 🙂

terezapetrova
13. lis 2014

@bjoucik.15 kovovo v puse některe uvadely jako znak tehu co si pamatuju 🙂

bublinka74
13. lis 2014

@terezapetrova vždycky je nějaké řešení ,jak to vyřešit i v poklidu a to věřte že vím o čem mluvím holky ...ono se rozvádět a do toho sedět u postýlky 24 h na JIP a modlit se,aby dítě přežilo,pak pochopíte že vše ostatní jsou malichernosti,ikdyž vše je nepříjemné atd... ale jsou věci které dnes už beru jako hovadiny,ale dřív bych z nich byla ve stresu 😉

terezapetrova
13. lis 2014

@majkylove to me mrzi s tou plombou ale gulas bude urco nakonec supr a palecek at se brzy zahoji 🙂

majkylove
autor
13. lis 2014

@bublinka74 dělám hovězí a při dnešním štěstí poletí do záchodu 😀 snad se mi podaří dobře dodělat aspoň 😀

terezapetrova
13. lis 2014

@bublinka74 promin jsem natvrdla, takze to srdicko mam od Tebe? 🙂

terezapetrova
13. lis 2014

tak a ted uz mam za dnesek srdíčka s obrovskou gratulaci 2 a nevim od koho 😲 🙂 komu tady muzu podekovat? 🙂

bublinka74
13. lis 2014

@terezapetrova jasné máš ode mne jedno 😉 a děkovat nemusíš 😉

bublinka74
13. lis 2014

@majkylove proč do záchodu 😉 bude dobrej uvidíš nakonec 😀

terezapetrova
13. lis 2014

@bublinka74 ale potesila jsi me 🙂

bublinka74
13. lis 2014

@terezapetrova to jsem ráda,potěšila bych nejraději všechny 😀

karlos12
13. lis 2014

@majkylove Ty máš opravdu den blbec.Tak si to dnes vybereš a pak budeš mít pohodu 🙂

karlos12
13. lis 2014

@majkylove jak vypada guláš ? Snad není v zachodě.Ten se dá vždycky poopravit 😉 Já minule přesolila čínu,tak jsem tam frkla kokosové mléko,byla vynikající.Já jedu o víkendu pařit,už se těším,zase trochu vypnu 🙂

bublinka74
13. lis 2014

@karlos12 ty jedeš pařit juu ....ty se máš teda...já ještě nevím co budem dělat o víkend,brouček má odpolku,tak my si s klukem něco vymyslíme,možná bazík a kino,uvidíme 🙂

majkylove
autor
13. lis 2014

@karlos12 ale joo,chutná vcelku dobře,ale myslím že umím lepší.no jestli jim nebude chutnat at si trhnou že jo 😀 a pařit,kampak,copak? 🙂 ty se máš,taky bych šla,zatím jsem ještě nedospěla do stavu kdy by mi to nechybělo,tak mi to pak musíš aspoň popsat 😀

chilli009
13. lis 2014

@martinalinda
ahojky, jsem ráda, že je líp a že jste si v klidu promluvily 😵 , někdy je třeba pročistit vzduch, aby nebylo dusno... Každopádně to společné bydlení na jednu stranu moc nezávidím, já bych to nedala, rodiče mám ráda, ale vím, že by to nedělalo dobrotu. Naši mají jinou představu i pohled na věci než já s manželem a já jsem držka, takže by jsme se pořád jen hádali.... takhle je vidíme 1x za týden a je to super, ale pokud spolu vycházíte dobře, tak proč ne 🙂 .
K zadluženosti ? no kdo chce být v této době zadluženej, že ? :( s manželem máme hypotéku na 25let , ale pořád lepší než být někde v podnájmu a cpát někomu peníze, takhle jsme ve svém.
Jinak co se týče mimi, tak určo přijde ve správný čas, uvidíš ... třeba budete mít vánoce veselejší a už v očekávání 🙂.
Se ségrou uvidíš jak to bude, každopádně asi ji není na jednu stranu co závidět, čekat dítě s idiotem a ještě bez peněz s exekucí na krku, né děkuji to není nic k závidění, spíše k lítosti.
Děláš si ovulační testy ? Jak dlouhé máš cykly ?

chilli009
13. lis 2014

@bjoucik.15
kdypak to máš dostat ?

bjoucik.15
13. lis 2014

@terezapetrova my jsme spolu rok 🙂 zatím.. ale byla to pěkná svatba, taková kovbojsko motorkářská 🙂


@chilli009 no to je těžký, dle toho,kdy jsem brala HA jsem to dostávala 27den,takže dnes... ale dle minulýho měsíce se mi to šouplo na 31,tj. 17.11... takže sama nevím... ale spíše v pondělí a ne dnes...

martinalinda
13. lis 2014

@bublinka74 asi se na ten hormonalni profil poptam a uvidime co mi doporuci, skoda ze jsme nezacala ten utro brat hned, ale byla jsem uz 19DC a ona mi ho nasadila 16DC, takze mi rekla az od dalsiho cyklu. No a na ten ja jeste stale cekam, porad nic, tak asi v utery ficim k doktorce. Ale zas me to prestava bavit, tak telo si dela co chce, to je tema nervama se segrou...urcite. Tak snad se to nejak vyvrbi..