Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

nonacek
16. lis 2014

@beatrice.h snažíme se už pul roku.. a už je my jedno na kdy porod. Nejdřív jsem plánovala kvůli práci v zahraničí na cervenec-srpen,ale jak vidíš uběhl rok a stále nic. Už neplánuji 😉

bjoucik.15
16. lis 2014

@nonacek tak asi něco ve vzduchu 😒 🙂 teď je mi líp, ale třeba nemám vůbec náladu cokoliv dělat..od vstaní z postele ležím na gauči v pyžamu a ne a ne se přinutit vstát 🙂 Tak zase si říkám,že mám volnost, malá je u našich tak odpočívám 😀 Cpu se sladkýma tyčinkama a nic mi nechybí 🙂 MS stále nikde a asi dnes už nebude, tak uvidíme zítra... No a ty taky čekáš na MS, nebo jak to máš? testuješ?

nonacek
16. lis 2014

@bjoucik.15 😀 😀 taky jsem v pyžamu je my blbe od žaludku.... ale MS má dorazit za týden. Ne este netestují ,ale jen protože nemam testy😆 jinak bych se asi neudržela. A ty kdy Budez testovat? Já bych to na tim miste nevydržela když dneska máš dostat MS. A mas příznaky na MS?

martinalinda
16. lis 2014

@chilli009 jo delala a nic, ted v sobotu jsem si ho delala znovu a je ciste biy :( takze me ceka v utery navsteva doktorky, opet asi na injekci :( ach jo, jsem zvedava zda se to nejak spravi, asi az po tom utrogestanu, skoda ze jsem ho nemohla zacit brat uz u tohoho cyklu, byla jsem uz 19dc a napsala mi ho od 16DC. Tak jsem zvedava co teda bude...

martinalinda
16. lis 2014

@bublinka74 jj to je fakt, dat se vic do klidu, tak to jsem asi ted nasi odjeli na 3 tydny pryc, cely barak pro sebe, takze varenicko obeda i pro prarodice, pohoda doma, uklid kolem baraku, na zahrade...ted je to fajn, segra se ani nepachla, jen vcera si prijela asi 14km pro tatarky 🙂 smesne, misto aby presla cestu a dosla si do billy jede autem k nam domu, no nechapu...a jinak ted popijime kaficko a esicka 🙂 manza udelal brazilskou kavu a koupil esicka, je zlaty. No ceka me dneska jeste nejake popracovani do prace, maily atd. a zitra ficime za tehotnou kamoskou do ostravy, tak se aspon pobavime, postezujem si 🙂 no a v utery doktorka, myslim ze tehu nejsem, bohuzel, protoze priznaky zadne, test bily, jedine ze bych byla opet nejaky divny pripad tehotenstvi bez carky na testu 🙂 takze jsem zvedava co mi rekne dr. Musis verit, ze se to povede taky do vanoc, ja v tom verim ze se to tady povede vetsine z nas, nejlepe vsem 🙂 Jsem rada ze se ti to taky lepsi, a ovu byva, to je dulezite..

martinalinda
16. lis 2014

@terezapetrova ni zac, tesi me to ze se to podari alespon nekomu, kdy me ne...tak doufam ze se brzy budeme radovat i u me 🙂 ale zatim to nejak nevidim, pockam co dr v utery a uvidime co nasadi za prasky, vysetreni..

bjoucik.15
16. lis 2014

@nonacek no dostat podle měsíců předtím a braní HA jsem to měla v pátek, ale minulý měsíc se mi to šouplo, takže v pondělí,takže zítra, mám příznaky MS takže to nechám ještě být,můžu to dostat dnes večer, nebo zítra,pozítří..testovat budu až když to nedostanu tak 4 dny... lovit duchy se mi totiž nechce 😒

nonacek
16. lis 2014

@bjoucik.15 jeee tak to bych to nevydržela..... co jsem si na studovala tak 14 dni po ovu. by měl ukázat pravdu.

bjoucik.15
16. lis 2014

@nonacek jsem 13 🙂

nonacek
16. lis 2014

@bjoucik.15 tak to zítra zkus testnout..... jsem zvedava

macina123
16. lis 2014

Holky zdravim, jsem tu nova a cca rok a pul jsme vsemu nechavali volny prubeh a nezadarilo se. Ted uz usi 4 mesice se snazime, pritel je v poradku, ja bych ovu mit mela, ale porad nic. Uz mi tahne na 35, coz me taky docela stresuje. Zitra bych to mela dostat, dnes jsem to nevydrzela a delala si test a nebyli tam ani dusi, proste klasicky I, tak jako vzdycky :( Je to cca 12 - 13 dni od ovu a mam stejne pocit, ze to dostanu kazdou chvilku. vsichni kolem klasicky tehotneji a ja porad nic, je to sileny na psychiku. ale co vam asi budu povidat...

bublinka74
16. lis 2014

@macina123 ahojky,vítám Tě ....to jsi ještě mladší než já ,neboj zadaří se hmmm 😉 ,ms máš pravidelnou ?Ovulku taky ?Už máš dítě,nebo první 🙂

terezapetrova
16. lis 2014

@bjoucik.15 tak to jsem rada, ze svatba dopadla a sluší Vam to fakt moc, velkej chlap /presne muj styl 😀 / v kombinaci s Tvoji krehkosti, jste opravdu moc hezkej par 🙂

bublinka74
16. lis 2014

@martinalinda ajoj,to je fajn,jen užívejte pořádně vše 🙂 nooo uvidíme co bude do vánoc,třeba si tělo řekne,joo raději přirozeně 😉 nooo to by byl dáreček viď 🙂

terezapetrova
16. lis 2014

@bublinka74 diky moc za dlouhy vzkaz, nu prave ten klid při vysvetlovani ten musim nekde nabrat, Vojta uz nas nebo vice méně me stal more nervu, uz to, ze jsem ho třeba z pohybu musela ucit i sebemensi pitomost, nic neslo samo a i tak chodil az v 25ti mesicich, to denodenni cvico bylo samozrejme o nervy, proste musim nekde prijit na to jak dobyt trpelivost, ja jsem relativne trpeliva jsem ale co je moc je moc 😒 a hlavne V. uz me asi vycerpal 😒 jinak v ten pa kdy jsem myslela, ze ho proste zabiju, rano doma uklid, prochazka ven, nakup /ze kterého když jsme sli dostal vyprask primo na ulici pac mi proste ruply nervy 😒 ba zlobil desne cele dopo/ doma obed, Vojta spanek, po spani, svacina, prochazka /to byl jedinej moment kdy byl hodnej/ doma pak cteni, ci kresleni, vana, veca, masaz nohou a ortopedicke cvico /total ploche nohe/ a spani. Takze takto u nas tento patek 🙂 z jiného soudku - zítra testuju po 4 dnech drz prosim palce at je carka silnejsi 🙂 bojim 😠

terezapetrova
16. lis 2014

@bjoucik.15 to je supr, ze jsi pekne shopla v Polsku, od kud vlastne jsi ? 🙂

majkylove
autor
16. lis 2014

@terezapetrova jasně že bude silnější kočko,čárka už bude krásná 😉 a jak se cítíš jinak,nějaký příznaky těhu? 🙂

terezapetrova
16. lis 2014

@martinalinda urco to bude lepsi az to zacnes resit s dr 🙂

bublinka74
16. lis 2014

@terezapetrova jasné musíš to mít těžké holka,obdivuji tě moooc ...neboj to budou dálnice uvidíš 😉

terezapetrova
16. lis 2014

@macina123 taky vitam a urco se zadari 🙂 hele me je 35 skoro za mesic, a ted se mi SNAD podarilo otěhotnět po 14-ti mesich a to uz jsem ani neverila..

terezapetrova
16. lis 2014

@majkylove diky moc Miso, prosim te priznak tehu zadny ale u Vojty jsem to mela uplne stejne a jsem vdecna starat se o V. třebas s hlavou v zachode, nu nevim jak by to fungovalo 😀 😀

majkylove
autor
16. lis 2014

@terezapetrova no tak o tom žádná 😉 mě taky nic,ale třeba ten podbřišek mě bolel a ještě občas bolí a prsa,no a jsem hrozně hnusná 😀 ale jak říkáš,všechno lepší jak blití 😅

chilli009
16. lis 2014

@macina123 taky Tě vítám, neboj ono to výjde 🙂

macina123
16. lis 2014

@bublinka74 Dítě zatím nemám, M mám pravidelnou a ovulaci jsem zacala hlídat az ted🙂

bjoucik.15
16. lis 2014

@terezapetrova Manžel je velký, je to takový medvěd 🙂 když mě obejme, tak mě celou schová 🙂 teď trochu zhubnul, tak už nemá takový pupek 🙂 Jinak jsem z Prahy a v Polsku sem fakt dobře nakoupila. Jen ten dětský kočárek má jedno kolo hodně volné . střed kola je větší než ta tyčka, ale snad to manžel spraví...

bjoucik.15
16. lis 2014

@macina123 ahoj a vítej 🙂 Pozitivní test se může ukázat až 8den zpoždění, takže nezoufej 😉

bjoucik.15
17. lis 2014

A proto netestuju, dnes jsem 1DC.... 😒 Tušila jsem to.

karlos12
17. lis 2014

Krásný den kočky, jak se máte ? Já jsem opět v práci 😒 , snad bude klid, když je ten svátek.

macina123
17. lis 2014

@bjoucik.15 Co je to 1 DC? Jestli je to to, co jsem videla dnes rano na testu ja, tak uplne rozumim tomu: :-/ .
Ja si absolutne nedokazu predstavit, ze tam jednou u me bude neco jineho...

majkylove
autor
17. lis 2014

@karlos12 ahojky,aspoň bude příplatek hmm 😉 já se válím,ale tím tě asi provokovat nebudu co 😀