Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
17. lis 2014

@macina123 1DC je první den menstruace 😉

karlos12
17. lis 2014

@majkylove Ahoj, to neprovokuješ, to mi nějak neva, horší jsou noční.Ale určitě bych byla raději doma.Večer, no .Už se těším do peřinky.Co miminko ?

majkylove
autor
17. lis 2014

@karlos12 no to ti věřím,ale to uteče 😉 miminko snad dobrý,celej víkend mě víc bolí podbřišek tak snad roste,no a můj obličej je hrůzostrašnej a já tak doufala že už to v tom třetím měsíci přejde,to mrně bude doufám úplnej model když ze mě dělá takovou příšeru 😀 no a ve čtvrtek jdeme na genetiku tak už se moooc těším a zároveň bojím,tak už aby to bylo 🙂
co dárečky,už máš hotovo? 🙂

karlos12
17. lis 2014

@majkylove To bude dobré, proč by neměl být model v pořádku ? Já dárečky nemám, nevím co.Všichni maj všechno, jen sestřenky špuntík dostane hračku, ta je vděčná, sice bude za 14 dní ležet v koutě, ale chvilku bude v kurzu 😉 Jinak nevím.Je to rok od roku horší.Co Ty? Co už máš pro modela ?

macina123
17. lis 2014

No ja 1DC cekam uz dnes :-/ Mam tento mesic od ovulace porad vytok, tak se porad chodim divat na zachod, jestli je to MS 🙂 Test dnes rano pochopitelne negativni, jak jinak... 🙂

terezapetrova
17. lis 2014

Ahojky, z dnešního rana 1. odspodu a k tomu pripojuju total zmozenku vytuhlou v zidlicce ze soboty 🙂

karlos12
17. lis 2014

@terezapetrova krásné čárky, už jsi klidnější ? 😉 A prý že je V. raubíř, vypadá jak andílek 🙂

terezapetrova
17. lis 2014

@karlos12 jj snad klidnejsi jsem, dekuji. Nu prave vypada 🙂 Ale diky moc. Me taky prijde jak andilek když spinka 🙂 a jasan i když jsou dny kdy je to s nim kriz samoze ho miluju nadevse a porad 🙂

majkylove
autor
17. lis 2014

@karlos12 ale tak bude vpořádku,ale víš jak to je,je to první velký a skoro nejdůležitější vyšetření a tak nějaký obavy jsou no....a Vánoce jsou moje noční můra,přesně jak říkáš,všichni mají všechno,ale tak něco málo už mám,něco dál už mám vymyšlený tak dokoupím a končím,prostě se budu snažit si z toho nedělat hlavu.no a pro modela ještě tak nějak nic nemám,ani nevím jestli budu už něco kupovat,spíš asi ne,možná akorát tu přehradu do vany,uvidíme 🙂

terezapetrova
17. lis 2014

@majkylove ja si prijdu zpruzela porad, potrebovala bych mesic dovcy, nechce někdo tady pujcit Vojtiska třeba na ten mesic? Znacka: pleny zabalim sebou 🙂 Nee, to vis, když nekdy V. nahodou dyl spi nebo ho nahodou dyl nevidim uz se mi nehorazne styska a to mluvim v radech hodin 🙂

majkylove
autor
17. lis 2014

@terezapetrova nádheráááááá!!!!! I Vojta,i čárečky!!!Mám fakt radost!a V je kouzelnej a úplně ti rozumím,taky myslím budu ráda vždycky když bude mrně spát 😀 už aby byl čtvrtek že? 😉

terezapetrova
17. lis 2014

@bjoucik.15 to vis, ze to kolecko spravi 🙂 jinak me to s 1DC mrzi a tak ted mate další sanci nu 🙂 jj presne jak muj manzel malej obrik ale aspoň ma clovek pocit, ze se muze v prenesenem slova smyslu oprit 🙂

terezapetrova
17. lis 2014

@karlos12 at Ti to v praci utece, chudak ve svatek a hakuje 😲

majkylove
autor
17. lis 2014

@terezapetrova všechny rodiče potřebujou vypnout,tak to prostě je a bohužel když se tak neděje vůbec tak jde často manželství do háje,takže až bude mrně větší tak šup na hlídání a nějakej wellnes nebo tak něco jen s manžílkem a uvidíš že to bez dětiček ty dva dny zvládneš 😉

terezapetrova
17. lis 2014

@macina123 to vis, ze i Tobe se zadari 🙂

terezapetrova
17. lis 2014

@macina123 a třeba mrska zrovna neprijde 🙂

terezapetrova
17. lis 2014

@majkylove přehrada do vany? co to? to je ta policka na mydlo apod? 🙂

terezapetrova
17. lis 2014

@majkylove Dekujeme moc a moc Mysi, ano ano prosim se čtvrtkem sem 🙂 Ja jdu vecer ve str do hospudky nastesti nekuracke a rano vstavam pak v 5h grr abych zvladla vse okolo V. a dr, urco nas obe dr potesi, verim tomu , v kolik ty mas tu genetiku a co se vlastne pod pojmem genetika v tomto pripade skryva? velky utz? a rozbor krve? to vis, ze Ti to dobře dopadne 🙂

karlos12
17. lis 2014

@terezapetrova no jo, ale zatím to není tak zlé.Čekám človíčka ze sálu, tak se trochu nudím 😉 Také už bych chtěla takového andílka, i s růžkama.Právě jsem dobaštila tatarák, byl opět super 😉 Když v práci, tak ať si to užijem 🙂

karlos12
17. lis 2014

@majkylove Co všechno budou vyšetřovat ?

terezapetrova
17. lis 2014

@majkylove jj s tim manzelstvim ci partnerstvim je to presne, dite s tim vždycky zamava a ja na tech dospelych jak to zvladnou 🙂

terezapetrova
17. lis 2014

@karlos12 uplne chápu s tim andílkem s ruzkama a neboj bude 🙂 tatarak zbožňuju ZBOZNUJU 😀

majkylove
autor
17. lis 2014

@terezapetrova mám to u sebe v blogu,nemusím pořizovat vaničku a budu koupat hned ve velké vaně,prostě ju přicucneš na jak velkej prostor chceš a jen tam se ti napustí ta voda takže zbytečně neplníš celou vanu atd

majkylove
autor
17. lis 2014

@terezapetrova
@karlos12 měli by dělat krev a velký utz a tam se odhaluje hlavně down a různý vady neslučitelný se životem jako srdce atd a sama nevím co úplně všechno,ale je tam toho hodně a tak z toho mám samozřejmě obavy

karlos12
17. lis 2014

@majkylove zbytečně se nestresuj, bude v pořádku. 😉 Vždyť je to model 😉

karlos12
17. lis 2014

@terezapetrova já ho také zbožňuju 🙂 Doufám že bude, už by to bylo vhodné.Mamka už vybírá náušničky a od manžela slyším jak se těší.Sama se snažím přežít a oni to neulehčují, aniž by jim to docházelo 😒 Ale zatim držím.

terezapetrova
17. lis 2014

@majkylove acha, nu vypada pekne, a presne ja od zacatku koupala ve velke a vlastne první důvod byl, ze jsme malou vanu nestihli koupit jak byl ten konec tehu takovej divokej, ale zvykla jsem si na to a u druhyho bych to dělala asi stejne, ani zadna polohovatka jsme nemeli, prijde mi, ze je stejne vždy nejbezpecnejsi drzet hlavicku vlastní rukou 🙂 ted se Vojta uz samo kupe v sede a když si nekdy hajne abych mu umyla vlasky tak se mu ta poloha desne libi asi vzpomina na mladi 🙂

terezapetrova
17. lis 2014

@majkylove ja vim ale bude to dobre, ja to vim a basta 🙂 a z te krve zkoumaji co? 🙂

terezapetrova
17. lis 2014

@karlos12 hmm, jsi statecna zena 🙂 ja taky musim manzilka poucit, ze me ted nesmí rozčilovat 🙂

majkylove
autor
17. lis 2014

@karlos12 úplně tě chápu kočko,ale neboj určitě se dočkáte,když to neklapne ted tak po vánocích už si vás převezme nějaký centrum a to by bylo aby nebylo 😉 tento týden neočekáváš mrchu?