Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
18. lis 2014

@martinalinda vím,že mne červené víno pomohlo 🙂

martinalinda
18. lis 2014

@bublinka74 nu což? jebáky 🙂 rikas tomu snad jinak? 🙂 no nechapu to, prvne cela pusa od toho a porad se tvorily dalsi nove a ted najednou utrum, tak to tak mivam pri prichodu ms. tak snad 🙂 a to cervene si jdu dat, musim to poradku rozproudit 🙂

bublinka74
18. lis 2014

@martinalinda jasné já říkám bedřichy 😀 😀 já tu mám pro změnu bílé víno,prý by ho měly ženy pít 🙂

karlos12
18. lis 2014

@martinalinda
@bublinka74 holky, dejte pokoj s vínem, já jsem opět v práci a můžu si nechat zdát ☹ , ale dala bych si.Dnes jsem vařila kuře na víně dle J.Child, to byla pohádka 🙂 Skoro lepší než sex 😉

martinalinda
18. lis 2014

@bublinka74 prý bedřichy :D :D :D tak ted jsi me pobavila zase ty :D to jsem slysela teda poprve 🙂 no to vinko bychom si dat mely...
@karlos12 no vidis, takze vinko si dneska uz mela, sice s kuretem ale bylo..tak si das zitra, clovek by si mel doprat to co mu pomuze a zvedne naladu.

karlos12
18. lis 2014

@martinalinda no, nevím zda by jedno víno stačilo 😉 Ale zítra si dám, zase budu sama doma, tak si to alespoň užiju .

merilinka
18. lis 2014

Holkýýý,zýzraky se dějou,já mám // 😀 😀 😀 😀 😀 ,v pátek jsem objednaná na vyvolávačku,poslední ms byla 7.10.,v srpnu byla revize,myslela jsem,že to mám celé rozházené..... ještě pře 10dny jsem dělala test a negativní a dneska mi to nedalo a v 18 h večer pozitivní,sice slaběji,ale je tam 😵 😵 😵 😵 Vůbec nevím,kdy mohla být ovulace a myslela jsem si ,že vůbec nebyla 😉 jen jsem si řekla,že se nebudu tak pozorovat jako vždy ,jestli se má udržet,udrží se nechám to na osudu.........stejně si nepomůžu 😵 fakt jsem myslela,že nejsem a valila jsem oči 😀 uvidíme,v pátek tam tak jako tak jdu a počkám,co řekne dr.. všem moc držím palečky!!!!!!!!!! a prosím držte nám mnalinko taky,budeme to potřebovat 😵 😵 😵 😵 pá

bublinka74
18. lis 2014

@karlos12 noo vidíš ....víno místo sexu 😀 😀 ahojky zas makáš ju 😕

bublinka74
18. lis 2014

@martinalinda já už mám bílý vínko tu s Vámi 😉 noo bedřichy tomu říkají ty moji puberťáci 😀

majkylove
autor
18. lis 2014

@merilinka obrrrr gratulace!!!!moooc držím pěsti ať tentokrát vše dopadne na jedničku až do konce 😉

martinalinda
18. lis 2014

@karlos12 jasne, tak si das zitra do nosu 🙂 ja teda ted nejaky cerveny piju, ale teda nic moc, jen to do sebe liju, abych to dostala...ale jinak ja cervene moc ne, ja miluju bile, a takovy vyber z hroznu nebo palava ci rulanda seda, hmmmm. 🙂

martinalinda
18. lis 2014

@bublinka74 já už mám červený - modrý portugal 🙂 tu s vámi 🙂

martinalinda
18. lis 2014

@merilinka gratuluji, hodne stesticka u kontroly, drz se 🙂

bublinka74
18. lis 2014

@martinalinda mňam rulandské je výborné 🙂 tu místo dětí chlastáme 😀 😀

bublinka74
18. lis 2014

@merilinka gratuluji a at je vše v pořádku 😉 😉

merilinka
18. lis 2014

Holky,moc děkuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dám vědět 🙂

karlos12
18. lis 2014

@merilinka gratuluji a držím pěsti, všechny co můžu 😉

karlos12
18. lis 2014

@bublinka74 hm, je nás málo a těch málo co je, brzy odpadne 😉 Střídáme se furt ty samé, děs 😒 A já s Vámi piju čaj 😉

bublinka74
18. lis 2014

@karlos12 kdo kde málo,kdo odpadne kde proč jak s kým 😀 😲

karlos12
18. lis 2014

@bublinka74 hi hi, v práci je nás málo a to málo brzy odpadne.Jsme tu furt.Proto a tak 😉

martinalinda
18. lis 2014

@bublinka74 🙂 no tak chlastame radeji, protoze ty deti nam nejdou, nejak se musime odreagovat ne? tak radsi chlastame, na jednu stranu proc ne, pak uz nebudem moct 🙂
Ale reknu, ti muj chlap sel do sklepa, a prines flasku a ja na nej co to mas? a on ze rulandske modre, pry dobry rocnik a ja rikam a jaky? a on ze 2005, pry nejaky archivni rocnik, tak jsem ho servala co to otvira za archiv pro me, kdyz jen potrebuju nejaky cerveny vino...a on ze dulezite vino na dulezitou situaci - takze to moje dostani ms bere jako dulezitou situaci, a proto otevrel archivni vino 🙂 pry stejne ho nikdo nepije, tak co, nikomu chybet nebude :D

majkylove
autor
18. lis 2014

holkýýýý vy mi děláte chutě,já bych si tááák dala víno,aspoň flašu 😀

karlos12
18. lis 2014

@martinalinda jen si dej kvalitní, proč bys měla pít nějaký utrejch ? Hezky si ho vychutnej, spojíš příjemné s užitečným 😉

karlos12
18. lis 2014

@majkylove buď ráda že nemůžeš ! 😝

majkylove
autor
18. lis 2014

@karlos12 to víš že sem,ale chuť je sviňa 😝 😀

bublinka74
18. lis 2014

@martinalinda jasné to jooo tak chlastání zdar 😀 😀

karlos12
18. lis 2014

@majkylove to jo, vydrž, než se naděješ, dáš si také.Já snad nebudu pít JEŠTĚ stále 😉

bublinka74
18. lis 2014

@karlos12 ahá tak to joo,chudinko 😕

bublinka74
18. lis 2014

@majkylove tak co já vím tak skleničku můžeš přeci,naopak 🙂

majkylove
autor
18. lis 2014

@karlos12
@bublinka74
ale joo,to skleničku sí dám když někam jdem 😉 a holky já jak zas začnu tak vy ještě dlooouho pak nebudete pít zas pro změnu 😅

martinalinda
18. lis 2014

@bublinka74 ZDAR !!! 🙂

@karlos12 hehe, no davam si, ale ze by mi to nejak chutnalo se rict neda...ale melo by, kdyz je to tak stary 🙂