Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bjoucik.15
19. lis 2014

@karlos12 no mám doma 2 děcka 🙂 ale jinak ho miluju nade vše,ikdyž je občas na ránu 🙂

@martinalinda taky mám radši bíléé 🙂
@karlos12 tak s tou samotou si to tedy trefila 🙂 a do toho ještě dítě a je tu tuplem sama doma 😒

majkylove
autor
19. lis 2014

@martinalinda tak to vůbec nemám tušení co už tak brzy může být špatně 😕 no pak dej vědět

majkylove
autor
19. lis 2014

@bjoucik.15 já se připojuju že já budu mít doma taky dvě děti 😠 😀

88martina88
19. lis 2014

Ahoj. Testovala jsem 25DC vidite tam něco? Strašně moc si přejene miminko a víc než rok se snažíme a ani tuk 😞

majkylove
autor
19. lis 2014

@88martina88 ahoj,ja bohuzel nic nevidim,ale treba je jeste brzo 😉 a co s doktorem,resite to uz nejak?

88martina88
19. lis 2014

@majkylove jo jo spermiogram relativne ok, ja hormonalne tiez, ovulace probíha takze pristi rok zacatkem nas ceka asi IVF

karlos12
19. lis 2014

@majkylove to je manželský život,co ? 🙂

majkylove
autor
19. lis 2014

@88martina88 vim ze to neni zadna utecha,ale aspon se bude konecne neco dit hmm 😉
@karlos12 to je teda,bych ty smeny zrusila,at si to jdou delat politici nebo reditelove 😠

88martina88
19. lis 2014

@majkylove tak tak. Uz aby ten uzlik byl.

bublinka74
20. lis 2014

Ajoj holky 🙂 ,děkuji Vám všem .... noo včera to byl supeéér den fakt ,že jooo 🙂 a večer jsme jeli do té restarurace,je to malé a útulné ...noo cca pro 60 lidí,nás bude cca kolem 40 lidí ....majitelka tam nebyla,ale personál super ...tak nám dali kontakt,paráda ...vše se dá s nimi domluvit .... 🙂 holky co to tu čtu ....vdané,ale sami ....to nemusíte být vdané a taky jsem občas sama 😀 njn makat se musí nooo s tím nic nenaděláme ,že 🙂 a občas je dobré když si od těch manžílků na chvilku odpočineme ...ikdyž ten můj miláček,co mne poznal tak nikam moc sám nechce 😀 dřív to lítal sám a nyní beze mne ani ránu 😀 mu říkám,jdi někdy nééé ...prý pojď se mnou co mi vyhazuješ 😀 nebo když jdem každý jinam ....tak hezky žárlí 😀 zdravě ,tak Vám nevím asi stárnem nooo 😀

bjoucik.15
20. lis 2014

@majkylove 😀 ale to je pěkný ne?? 🙂

majkylove
autor
20. lis 2014

@bjoucik.15 když manžela nechci zrovna zabít,tak jo 😀 😀
zrovna dneska vstanu a za oknem dopis ježíškovi 😀

bjoucik.15
20. lis 2014

@bublinka74 tak to je sper, že se s nima dá domluvit.. a kdepak to budete mít? Já měla obřad na zámku a hostinu na zahradě na chalupě a už bych to asi vyřešila jinak... tchýni ani dědovi se to nelíbilo a je to jejich chalupa, takže takový nic moc! málem jsem se nevdala! nj Tchýni si bohužel nevyberu :( Závidím že chodí chlap mezi lidi jen s tebou... tohle byl jeden z důvodů proč jsem od svého manžela odešla... teď už se krotí,ale stejně chodí hodně sám.

terezapetrova
20. lis 2014

Dnešní kontrola u DR jsem v cca 6 týdnu, vše odpovídá a je ok, zárodek našeho druhaska 🙂 a zloutkovy Vacek, nic negativního. za 14 dnu kontrola a objednání na genetiku. Holky nevěděla jsem , ze me to tak veme, brecela jsem štěstím rovnou na gyn. Židli 🙂 více budu snad psát Odpo, ted píšu z mobilu. Jsem šťastná 🙂 a jednou tady budeme šťastné všechny 🙂 tento vzkaz je
pro všechny 🙂

bublinka74
20. lis 2014

@terezapetrova gratuluji mooooc a věřím,že bude a je vše v pořádku uvidíš kočko 🙂 skorem tu brečím i za Tebe 😉

bublinka74
20. lis 2014

@bjoucik.15 noo to tě plně chápu holka,přítel přede mnou taky hodně chodil prý a ze začátku ten půl rok,když jsme se vídali,taky rád chodil mezi kamarády a častěji ....já to též nemám moc ráda,já mu to vše řekla na začátku atd... jasné občas jooo,každý to potřebuje,zajít pokecat a tak,ale jak říkal můj táta,vždycky chlapi kteří chodili často do hospody tak měli doma problémy a časem to i krachlo ....noo měl pravdu ...žena by měla být kamarád,přítel,milenec vše v jednom ,ale jak píši zase občas to není na škodu,aby nebyl stereotyp 🙂 no ale u nás se to proměnilo jak píšu a začli jsme spolu chodit občass plavat,kino,divadlo,na kolo atd...a ono to hodně spojuje to je fakt 🙂 bývalý ten měl jen posilovnu a činky a snad ho nezajímalo nic jiného a to se časem pěkně zprotiví ....noo a svatbu budeme mít v jedné malé útulné restauraci,je tam i zahrádky,ceny fakt přijatelné ....s polívkou do 100Kč ....a výborné,budeme tam celý náš svatební den,ty starší toho moc nevydrží ,ale rodinu máme velkou celkem a na 19.h pak dorazí naši přátelé cca 20 lidí,joo myslím,že se to povede 🙂 joo a dva kamarádi tam budou hrát na kytaru ,hrají výborně tak se fakt těším 🙂

bjoucik.15
20. lis 2014

@88martina88 ahoj já tam bohužel taky nic nevidím 😒 ☹

bjoucik.15
20. lis 2014

@terezapetrova tak to je super zpráva 🙂 genetika dopadne v pohodě, uvidíš... no přiznám se že mě taky zaslzeli oči, když jsem to četla... a taky ti hodně závidím... mě přijde, že jsem taková neúplná a až otěhotním tak snad budu, ikdyž pinďa mi doma dá fakt zabrat 🙂

@bublinka74 no to zní krásně 😉 hlavně ať si to pořádně užijete.. já si ani moc hostinu neužila, protože jsem byla taková nesvá z tý tchýně, ale manžel se snažil,fakt moc. Nejhezčí byla projížďka na motorce a moto obřad a novomanželský panák 😀
Právě kvůli tomu, že nám to krachlo, se manžel začal snažit a odchází z toho co měl nejradši, a to moto klub. Hodně času mu to zabralo a peněz a já s ním pořád jezdit nemohla s malou takže to dělá pro nás. Jinak se snažíme být spolu hodně, ale né vždy to skončí dobře. nemám ráda když moc pije a on to bohužel neumí zastavit, tak pak se cítím jak harpie! Dokonce si mezi kamarádama šuškají, že je to podpantoflák,ale fakt se snažím aby nebyl.. skoro vždy 2x týdně něco má kde je sám a občas i o víkendu, takže ho pouštím na můj vkus docela často! snad se to při druhým dítku upraví...nerada bych byla se dvěma dětma doma sama.. ☹

bjoucik.15
20. lis 2014

@majkylove dopis Ježíškovi? a copak si od ježíška přeje?? 🙂 já se těším až budeme psát my, ale ještě je malá moc malá na psaní či kreslení, takže až příští rok 🙂 ale letos budeme konečně doma jako rodina... každý rok jsem zatím jezdila k našim teď už budeme jen já, manžel, malá a pes 🙂 se těším snad víc než dcerka 😀 hlavně na reakci dárků, určitě se jí budou líbit... 🙂

majkylove
autor
20. lis 2014

@terezapetrova jůůůů gratuluju moc!!!no vidíš,nádherná zpráva 😅 na srdíčko bylo ještě asik brzo že,ale za těch 14 dní už bude tlouct jak o závod 😅 co pan doktor,měl z vás určitě radost že 😉 a genetiku dáme,musíme,určitě!

karlos12
20. lis 2014

@terezapetrova gratuluji,to je super 🙂

majkylove
autor
20. lis 2014

@bjoucik.15 taky budem poprvé spolu,jinak jsem se taky ještě vždy dělili u rodičů,takže to bude pro mě i vařící premiéra,to sem zvědavá jestli bude chutnat jak u maminky 🙂
a co si přeje,manža je vtipálek 😀 prý auto,pořádnej notebook a hodnou manželku 😀 no a nějaký tričko,trencle,knížku a prý plyšáčka pro děťátko co čekám,no k sežrání prostě 😵

bublinka74
20. lis 2014

@bjoucik.15 no vidíš to je dobře,alespoń si to třeba uvědomil a bude vše dobré 🙂 🙂 ,my si to užijem určitě ...ježíšek .,,,joo to je krásný u těch malých,to si pamatuji když byli kluci a malí a vždy se jim ty očíčka rozsvítili a trahli ty papíry ,krásný ...já bych chtěla taky dárek od ježíška ...ale nevím asi se ho nedočkám 🙂

bublinka74
20. lis 2014

@majkylove taky hezkééé dárečky .... 😀

bublinka74
20. lis 2014

@karlos12 tak co kočko ...volno ju 🙂

bublinka74
20. lis 2014

Já jedu ve 2.h na gynekologii na cytologii a stěry 😕 uf se mi nechce,zas utz ..no ale zas se jukne co je tam novýho 😀 😀

majkylove
autor
20. lis 2014

@bublinka74 přesněě jak říkáš,ty už si tam taky pečená vařená 😀 my jdem dnes na ten screen tak držte holky pěsti prosím...

bublinka74
20. lis 2014

@majkylove tj už jsem tam víc jak doma 🙂 držím všechny a pak hoď foto,určo bude že 🙂

terezapetrova
20. lis 2014

@majkylove diky Moc Mysko, nu ta ma genetika je prave navíc ke vsem velkejm sreeningum apod vis, nu a uz ted se desim jestli me třeba nebudou posilat na odber plodovky a tak, no jsem blbka 🙂 ale jasan zvladnem vse co na nas doktori usijou, pro ty nase drobky to udelame vid 🙂

terezapetrova
20. lis 2014

@bjoucik.15 dekuju moc, to vis moc Ti taky preju //, a to ze Ti da mala zbarat chápu 🙂 ja mam ted ještě pocit, ze si vsugerovavam tehu nevolnosti a nejvic když V. zlobi 🙂