Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
21. lis 2014

@any2014 to určitě jdi,uvidíš vše bude dobré 😉

bublinka74
21. lis 2014

@blauen taky stále nic kočko ??? Jsme bojovnice,to dáme uvidíš 😉 dělají Ti aspoň nějaká vyšetření ?

blauen
21. lis 2014

@bublinka74 zatím bohužel nic, momentálně bojuji na imunologii s kvasinkami, do toho chřipka, zánět močáku tak jsem ráda, že když se to ted tak semlelo že se nezadařilo, ale nepřestáváme věřit! I když někdy mám chvilky kdy si připouštím, že se může stát i to, že budeme bez miminka! Snad z kraje roku budeme chytřejší po nějakých vyšetřeních....mám jít na vyšetření jestli mám průchozí vaječníky, že by se do mě podívali ale bojím se toho ☹

bublinka74
21. lis 2014

@blauen jooo na imunologii ??Tam jedem 25.11 na odběry,co tam vše dělají ?? Chtějí tě poslat na diag.laparoskopii ,nebo jen na profuk vejcovodů ? Laparky se neboj ....hmm a když by tam něco bylo,tak to hnedka upraví a budem větší šance hmmm 😉

blauen
21. lis 2014

@bublinka74 na imunologii jsem byla u Dr. Nouzy v Praze zatím jen jednou, napsal žádanku na odběr krve nasadil nějaké "antibiotikum pod jazyk" a pak dále podle výsledku krve se uvidí co dál....zatím jen spíš konzultujeme....měla bych jít na diag. laparoskopii, je to bolestivé? bojím se jak čert kříže ☹

zukanak
21. lis 2014

Ahoj holky, mohu se k Vám přidat? Mám za sebou jedno nevydařené těhu, které v říjnu skončilo samovolným potratem, naštěstí jsem nemusela na žádný zákrok, takže se můžeme začít znova snažit. Jinak blauen - trochu slov pro povzbuzení - laparoskopie se neboj. Moje mamina na ní byla několikrát, je to šetrný zákrok, docela dost běžný, bude tě možná trošku bolet podbříšek, jen takové tlaky, nic hrozného. Velmi brzy budeš fit, není to opravdu žádný velký zákrok. Určitě je lepší, když tě zkontrolují předem než pak třeba prodělat mimoděložní těhotenství, které je nebezpečné. Ber to jako prevenci, prostě přes překážky ke hvězdám, ne? 😉

bublinka74
21. lis 2014

@blauen kam chodíš na imunologii ..nás poslali na Karlín ...přímo do Imunnie,prý udělají odběry krve obou partnerů a za měsíc k doktorce ohledně výsledků ...hele laparoskopie nic není fakt,já byla se žlučníkem,pohoda ,pak na diag.laparce od gynekologa,nic mi nebylo ...a při té operaci našli takových problémů,že když jsem se probudila nestačila jsem se divit,i lékaři se divili,měla jsem pravidlenou ms,žádné extra bolesti ....a ejhle,nešlo nám přes půl roku mimčo ..doktor jen viděl nějakou cystu na vaječníku,tak řekl,bude lepší když půjdete na tu laparku ,my vše na utz nevidíme....nooo měla jsem tam požehnaně problémů,ale sama o sobě laparoskopie nic není hmmm byly tam holky co šly taky na diag.lap.a šly 3 den dom,protože vše měly o.k. ..jizvy jsou po té malé a skorem neviditelné po 3 měsících hmmm takže úplně v klidu být Tebou,nemáš se čeho bát a když něco bude,tak alepoň to při laparce vyřeší,vyčistí odstraní a tak víš ... 😉

andreak7
21. lis 2014

Ahoj holky.. tak se po delší době zase hlásím, minuly měsíc (2. s clostilbegytem), bylinky, caje, mojzisova, akupunktura.. no bylo toho hodne - ovulace zadna. Pak pres deset dnu vsugerovany tehotensky priznaky, MS a dnes 9 DC? po clostilbegytu dvoukomorova cysta a jeste poroste. Takze zastaveni stimulace a cekat jak to dopadne.. hezky si moje telo dela presnej opak nez bychom s dr chtely...pry jim kazim reputaci 🙂 jinak okolo vsichni tehotni, nalezite mi to nezapominaji pripominat.. ale rikam si, vsechno ma cas, prirodu neosidis.. hlavu vzhuru. Všem se nam ty // brzo povedou!!

majkylove
autor
21. lis 2014

@bublinka74 doktor je dobrej 😀 to jsem teda zvědavá 🙂)))

bublinka74
21. lis 2014

@zukanak ahojky,vítej mezi námi 🙂 jasné ,že se to povede všem.....prostě každá máme svůj čas -...jak si to jinak vysvětlit že,zase nemůžeme být všechny naráz těhotné,to fakt nejde 🙂

bublinka74
21. lis 2014

@majkylove jaký doktor 😀 můj jooo ?? 😀

blauen
21. lis 2014

@bublinka74 já si našla na internetu imunologa Dr. Nouzu - Je to Centrum klinické imunologie na Havelském trhu v Praze 1, řeší hlavně i neplodnost partnerů, zatím řešíme ty moje kvasinky a pak postupně.......Přítel jde ted na spermiogram a podle toho hned začnem řešit tu lapadaskopii vyšetření....ach jo..jsem už z toho celkově smutná ☹ ale máš pravdu, čím dřív budeme vědět proč to nejde tím lépe...nebo kde je sakra chyba... ☹

majkylove
autor
21. lis 2014

@bublinka74 jj,prý paterčata 😀 my ti to říkáme furt že jich bude víc 😀

bublinka74
21. lis 2014

@blauen jasné kočko,nás poslali na Karlín přímo,nějak spolupracují s naší nemocnicí 🙂 hele já se taky bála a dokonce jsem jí posouvala tu laparoskopii a byla to největší chyba,pak jsem si nadávala,že já nešla před těmi 3 měsící když to doktor říkal ...oni vědí proč hmm a rozhodně by nás nekuchali jen pro jejich zábavu ...budeš vědět na čem jsi a někam se to pohne hmmm 😉 věř mi a nebuď smutná ju ....nic to není a vše bude v poho ..koukni na mne,na starý kolena tady podstupuji takové věci 😀 😀 😉

bublinka74
21. lis 2014

@majkylove nech si to joooo ,noo nejdřív sestra prý kdy jdete na první odběr ...říkám 3DC a 13DC na folik, a pak ještě 21DC na progest.a ona tak držím palce ...a jestli budou potřeba nahodit vaječníky ,to bude legrace ...aby jste neměla dvojčata a pak ve vyšetřovaně doktor ...jééé to jste vy ....pročítal vše ty zprávy z nemocnice,prý noo vy tu klabzubovku ještě mít budete 😀 a já prosím ?? On nééé si dělám legraci paterčata stačí néé,ty až Vás nastartují,do toho super partnerův spermiogram ...to bude zaděláno 😀 😀 já byla mrtvá na tom lehátku fakt 😀

majkylove
autor
21. lis 2014

@bublinka74 mě by asi musel oživovat 😀 ale tak aspoň se tam nasměješ,to je dobrý 😉

bublinka74
21. lis 2014

@majkylove noo je v poho a fakt na to že mi dělal všechny odběry,ten na ty papilomaviry je snad nejhnusnější 😀 tak mne super pobavil 😀

blauen
21. lis 2014

@bublinka74 jsi plná optimismu a přesně na takového človíčka jsem potřebovala narazit a slyšet něco povzbudivého! Máš pravdu a hned po Novém roce se objednám čím dřív tím lépe! Cca 14 dní jsem byla na gyndě, a měla jsem krásný folikul, sliznici vysoko vše se tvářilo na "1" , ale bohužel jak říkáš, doktor vše nevidí co uvnitř se děje ☹ jediné štěstí co mám když se bojím tak kudly a nemocnice že ten zákrok mi provede přímo moje gynekoložka aspon jedno malé +

majkylove
autor
21. lis 2014

@blauen bublinka je náš anděl usměvavej 😉

bublinka74
21. lis 2014

@blauen hele kočko je nás tu víc optimist.musíme hmmm i to tělo to cítí ....já už se smířila,že hold musím podstoupit na starý kolena toto vše ,ale proč néé říkám si a sestra prý počkejte Vám se to povede ještě samo,jste úplně jiná ... říkám ano já to vzdala a vzala to tak,že prostě to jinak nepůjde než s pomocí a třeba kdo ví ....tak to máš dobrý že už víš jaký máš folíky a sliznici to já zjistím vše až ted,tak to ale není marný přeci ...jak často máte sex a přítel nebo manžel má spermio v poho ,?? To je super s tou Tvoji gynekoložkou,taky už chodím k tomu co mi operoval jedině má i CAR nyní tu ,no a gynekolog je taky super ....mi včera říká,vy jste tu za poslední rok víc jak doma že,říkám se k Vám asi přestěhuji pane doktore 😀 😀

bublinka74
21. lis 2014

@majkylove ooooo děkuji kočičko ...vždyť Vy taky holky 🙂 🙂

bublinka74
21. lis 2014

Jooo a holky já ve svým věku jsem včera zjišťovala jak to vlastně funguje s čípkem jak je to v plodné dny,mimo ,v době menstruace ...říkám sestře paráda děkuji za vysvětlení ....tolik mi je hmm a já se dozvídám teprve co a jak funguje ....to je bomba 😀 😀 noo fakt jsme se nasmáli 😀

majkylove
autor
21. lis 2014

@bublinka74 já vůbec nemám čípek jak všude píšou tak už jsem ho přestala pozorovat 😒

blauen
21. lis 2014

@bublinka74 no mám super paní gynekoložku, tedy já k ní chodím i pro psychické povzbuzení a pro rady a co jak a dál..líbí se mě že mě hned nehoní od čertu k ďáblu .....hledáme nejvhodnější řešení...a dokonce mě i její přístup k IVF to je to poslední co by mi nabídla....no s manželem to máme trošičku divočejší protože já přes týden jsem v Praze 350 km vzdálená od něho....ale nějak se to snažíme ty plodné dny vychytat.....spermio má napsané...ted sbírá odvahu nebo spíš až bude čas hned tam zajde v tom nemá problém.....hned 5.1 jdu na gyndu a asi zkusíme ještě s paní doktorkou ted nevím jak se jmenuje tén přípravek, ale uvolní se více vajíček najednou....jinak ještě k té mojí doktorce spolupracuje ještě taky s Centrumem asistované reprodukce mají dobré výsledky tak bychom to ještě zkusili přes ně...IUI maximálně... 😉 , ale člověk pořád musí věřit, že se to prostě povede

bublinka74
21. lis 2014

@majkylove ale máš ,to má každá holka ,jedině že by ti ho vyndali někdy,ale to by Ti udělali plastiku 😀 😀

majkylove
autor
21. lis 2014

@bublinka74 ale jasně že ho mám 😀 ale že ted má být třeba v těhu tvrdej a vysoko a já ho mám pořád nízko a hodně měkej,už sem to při tom snažení vzdala bo sem ho měla pořád stejnej tak už sem nezkoušela 🙂

bublinka74
21. lis 2014

@blauen jasné,můj doktor také vše řešil pomalu,ale u Tebe je třeba ještě věkový čas víš,u mne už nééé ...neboj vše se vyřeší ....to IUI většinou dělají když ty spermie jsou prý pomalejší,nebo je jich míň,záleží jak jsou kvalitní to mi taky vysvětloval a ukazoval minule v Caru ...noo i u mne zatím řešíme vše že by se to mohlo povést přirozeně,jen třeba s pomocí léků pomoci vajíčkům ,uvidíme ....noo a ono když se vidíte tak málo holka,tak to nemusí být ani žádný problém,jen jste se zatím netrefili hmm .... 😉

bublinka74
21. lis 2014

@majkylove noo to joo .já taky jen párkrát a ani mne nezajímá 😀 😀 mne zajímají vajíčka teď ze všeho nejvíc 😀 😀

bublinka74
21. lis 2014

@blauen abys taky neměla pak paterčata až nám to uvolní ty vajíčka 😀 😀

majkylove
autor
21. lis 2014

@bublinka74 ty vajico 😀