• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

25. října 2016 
@majkylove noo chci pořádný vejce :grinning: :grinning:
21. lis 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@majkylove a šup pak s ním do peřiny :grinning: :grinning:
21. lis 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 no za rok,že bychom se netrefili :unamused: tomu se mi nechce věřit, protože pár krát v roce mi paní doktorka měřila ten folikul říkala že cca 1-2 dny a praskne že se máme snažit ..tak jsme tak i podstivě dělali a ono nic.... :frowning2: no už taky nejsem nejmladší a 30 se přehoupne za chvilinku a manžel ve svých skoro 40 už by taky chtěl být zasloužilým otcem :grinning:
21. lis 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blauen tak to máš manžílka skorem jako jáá nastávajícího muže ,akorát že já mám +10 k tomu tvýmu věku :grinning: :grinning: to dáte uvidíš ,hele a proč si tak daleko smím-li se optat ?? On jako pracuje ju,jezdí nebo jak :astonished:
21. lis 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blauen a odběry Ti dělali jako ty různé ..jestli máš správné ty hormony,ovulaci atd... ono k tomu dozrávání špatnému prý taky stačí jeden nějaký ten hormon prý ...noo já na to jdu taky na vše tento měsíc ...já se tak těším až uvidím to vejce :grinning: jestli tam nějaký bude teda :grinning:
21. lis 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 člověku je tolik na kolik se cítí tak ani u tebe není nic ztraceno a s tvým optimismem mě ještě předeženeš :wink: já pracuji v Praze, a manžel má práci na moravě....říkali jsme si že by pro nás bylo výhodné kdybych šla z Prahy na mateřskou přímo...ale jak se nezadaří tak se na vše vykašlu a sestěhujeme se....
21. lis 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blauen ahá noo tak uvidíš ..a tam tu práci neseženeš nebo podobnou třeba :wink:
21. lis 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 odběry ještě ne......až bude mít manžel po tom spermiu tak asi pak....a ted na té imunologii mám papír snad a4 popsanou na odběry tak možná z toho se něco zjistí.....
21. lis 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 takovou práci neseženu nebo možná když budu mít VElkééé štěstí seženu ale za mín než polovinu co beru v Praze....je to začarovaný kruh :frowning2:
21. lis 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blauen tak supéér vidíš,ono se dojde do cíle uvidíš ...víš co se říká,pomalu,ale jistě hmmm :wink: :wink:
autor
@bublinka74 přesně tak,však už ti to uběhne :slight_smile:
@majkylove tj už se nemůžu dočkat až to dostanu ...takhle jsem se nikdy na ms netěšila :grinning: :grinning:
21. lis 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Blauen tak držím palce. Po vyšetření budeš moudřejší. Mojí švagrové s manželem se taky nedařilo a na laparoskopii jí zjistili, že má srůsty, tak jí je odstranili a už má dva krásný kluky a předtím nemohla otěhotnět přes dva roky... Opravdu to může být cokoliv a je dobrý to řešit, aby byl problém vyřešen a mohlo se zadařit. Doktoři na gyndě bohužel všechno nepoznají, proto ta laparoskopie a další druhy vyšetření. :slight_smile: Ještě, že ty možnosti jsou...
21. lis 2014 v 11:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 ale já ten cíl vidím pořád v nedohlednu... :frowning2:
21. lis 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blauen holka nech toho,dostaneš na holou ode mne ,ta Praha není tak daleko :grinning: :grinning: vše bude o.k uvidíš,začíná se něco dít a to je důležité ..... :wink:
21. lis 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono si nevybereš. Prodělat potrat taky není žádná hitparáda...Příroda ví, co dělá a asi si máš prostě projít trošku náročnější cestou a pokud jsem to pochopila správně, tak se snažíte rok, což není nic tragickýho :wink:
21. lis 2014 v 11:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukanak kočko i na tebe se štěstíčko usměje uvidíš,taky mám za sebou samov.potrat ,,,,věřím,že to bylo nic moc,ale jak píšeš,asi to tak má být a vše má svůj důvod a až bude správný čas ..přijde to :wink:
21. lis 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 už jsem z ticha... :slight_smile: zítra mi skončí MS.....a do příští víkendu by ten folikuš mohl krásně uzrát za pomoci kontryhele..na něj nedám dopustit.....a celý víkend na chaloupce na samotě u lesa a není možné není možné :grinning:
21. lis 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublinka: jj, beru to tak. Kolikrát ty osudy co člověk slyší, tak tohle ještě není taková hrůza, i když každý, kdo si tím projde sám ví, že to je těžký...Hormony pracují a mimi nikde, tohle příroda nezařídila :frowning2:
21. lis 2014 v 11:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blauen nooo tak vidíš paráda ....tak budu držet palce všechny možný co mám :grinning: :grinning:
21. lis 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky piju kontryhel, ale spousta děvčat tady zas píše, že naopak dobrý není...tak nevim. Ještě si kapu Drmek
21. lis 2014 v 11:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukanak máš pravdu, ale proč já mám tak panickou hrůůzu z nemocničního prostředí....ach jo... :frowning2:
21. lis 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukanak to je pravda jsou mnohem horší věci atd...ale tohle je taková jiná věc,dosti bolavá a zasahující pak na ženskou psychiku a to není fér ...
21. lis 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 děkuji ti moc dobrá vílo :slight_smile: každopádně už aby se zadařilo všem co tady jsme !
21. lis 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nikdo nemá nemocnici rád, to je jasný...je to nutný zlo k budoucímu štěstí :wink: A jak často máte sex? Kamarádce se rok nedařilo a pak jí doktorka řekla, že největší chyba je souložit každý den nebo ob den, že se musí udělat pořádný ejakuátový koktejl :grinning: , takže doporučila 3-4 dny..no a hned další měsíc otěhotněla.
21. lis 2014 v 11:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já jsem začala potrácet 27.10. ale krvácela jsem asi 14 dnů, takže vůbec nevim, kdy to dostanu. Už aby to bylo abych mohla začít znovu snažílkovat :wink:
21. lis 2014 v 11:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blauen nemáš zač přeci a zadaří se věř tomu :slight_smile: a jak se chystáš na vánoce :wink:
21. lis 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinalinda krásné fotky :slight_smile: slušelo moc a to prostředí je krásné. Ono to vyhořelo? to ani nevím, už je docela doba,kdy jsem tam byla.

Jinak holky musím vám to sem napsat... Moje kamarádka má holčičku o 4m starší než moje dcerka a normálně jí vozej autem v autosedačce nepřipoutanou :angry: :angry: :frowning2: To je normálně nezodpovědnost! Už jednou jsem jim říkala, že netuší co se může stát a to byla připoutaná,ale hrozně na volno a dnes úplně bez pásů :frowning2: já malou poutám ikdyž jedu jen ze zaparkovaného místa ke garáží (cca 50m).. v životě bych si neodpustila, kdyby se jí něco stalo moji vinnou... no tak jsem vám to sem napsala, protože jsem to prostě někomu musela říct.... a jdu hledat dětský stan do pokojíčka :slight_smile:
No a pěkný pátek všem :slight_smile: Někdo nově těhotný???
21. lis 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bublinka74 no to budou tedy Vánoce, nepeču, nesmím žádnou mouku, cukry, alkohol....budeme to trávit v rodinném kruhu s manželem na pohodu, hory uvidíme....a ani neuklízím, protože máme rozkopaný barák a budeme dodělávat po novem roce tak to nemá ani cenu brát hadr do ruky :grinning:
21. lis 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blauen nooo vidíš tak to zas je v poklidu,to je fajn .....nesmíš mouky,cukry,pročpak ??? Máš alergii na potraviny nebo tak něco ?To je mi líto,ale zas to má své výhody viď.. :wink:
21. lis 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek