Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

blauen
21. lis 2014

@bublinka74 po jedných antibiotikách cca 2 roky se mi rozjely kvasinkové záněty, mykozy a už s tím bojuji dva možná 2,5 roku a tak proto i ta imunologie.....nejde se těch potvor zbavit....tak jsem bez mouky, cukru...už dva měsíce..někdy to v malé míře musím porušit bo bych se zbláznila...ale výhody to má bez cvičení cca 6 kg dole

bublinka74
21. lis 2014

@blauen ahá tak to je mi líto...ale ty výhody ano,no jáá bych to taky nevydržela .... to si dobrá,ale když musíš tak musíš to je fakt 😉

blauen
21. lis 2014

@bublinka74 přesně tak když už člověku nic jiného nezbyde tak to jde samo..a to trápení to nestojí za to myslím, to pokušení..uvidíme snad je to na dobré cestě..no já bych potřebovala ještě 2x tolik dol ů

majkylove
autor
21. lis 2014

@mysackovi kdepak se nám touláš kočko?

bublinka74
21. lis 2014

@majkylove tu dlouho taky nebyla viď

majkylove
autor
21. lis 2014

@bublinka74 právě ☹

bublinka74
21. lis 2014

@majkylove ona se objeví 🙂

bublinka74
21. lis 2014

Tak holky synáček je doma,ta razíme na nákup zimních věcí ,to mám radost,je to občas horší než jít nakupovat ženský 😀 😀

majkylove
autor
21. lis 2014

@bublinka74 tak o tom žádná,manžel to je trááága.tak úspěšnej lov 🙂

karlos12
21. lis 2014

Ahoj holky, můj manžel je poklad.Včera přijel a řekl " jedeme k moři ", tak jsem se zasmála ( 7 let žádná dovča ), ptám se kdy, on v prosinci.Takže letíme na Kapverdské ostrovy 😀 Huráááá

aqua12
21. lis 2014

Ahojte snažilky. Připojuji se mezi vás 🙂 S manželem se zatím snažíme 4 měsíce. Minulý měsíc se nam zadarilo, ale bohužel jsem v samovolně potratila ☹ snažení ale pokračuje a doufám že to brzo vyjde a s lepším koncem 🙂 Dneska očekávám ms, zatím nepřišla a doufám že ani nepřijde 🙂

l_baruska
21. lis 2014

ahoj snažilky 🙂, hlásím novinky od nás... včera jsem byla na folikumetrii, tak mám dvě vajíčka narostlá, dostala jsem pregnyl a dnes a v neděli se máme snažit, jinak to byl prý poslední pokus s clostilem a utrogestanem, příští měsíc mám vše vysadit a nechat to na přírodě, manžel má jít na spermio, a příští rok se uvidí, co s námi dál...v lednu to bude rok, co jsme se začali snažit... tak snad do roka a do dne by se mohlo zadařit 😠

karlos12
21. lis 2014

@l_baruska Ahoj, držím pěsti.Také v lednu " slavíme " rok snažení.Má Dr. už by to chtěla řešit v nějakém centru, ale včera jsem přemýšlela, zda to vůbec chci.Jestli nemáme ještě čekat na pomoc někoho dalšího.Snad se brzy vyřeší samo.Hezké snažení 😉

bublinka74
21. lis 2014

@karlos12 juuuuuuuuuuu krásné tak třeba se zadaří tam 🙂

karlos12
21. lis 2014

@bublinka74 to nevím, ovu mám před, ale třeba.Ale už se těšíííím 🙂

l_baruska
21. lis 2014

@karlos12 závidím moře, já se bohužel ze školy neutrhnu, takže první dovolená až o jarních prázdninách, tak snad odjedeme aspoň na pár dní na hory... taky s tím trochu bojuji, jestli nedat šanci přírodě... jednou stranou bych chtěla špuntíka hned, ale na druhou stranu si říkám, jestli se tomu má tolik pomáhat, jestli ještě třeba do Velikonoc nepočkat....no uvidíme, taky ti budu držet pěsti, o dovolené se vám to povede...

bublinka74
21. lis 2014

@karlos12 URČITĚ se zadaří uvidíš 🙂 potřebuješ změnu

zukanak
21. lis 2014

Aqua12: tak to máme úplně na chlup stejný osud... 😉 Stejná délka snažení a potrat... Já právě nevím, kdy dostanu MS. Ty to počítáš odkdy? Já začala krvácet 27.10. a skončilo to až 7.11.

any2014
21. lis 2014

Holky, moc děkuju.. Mám radost, hned ráno jsem utíkala na krev a me neprospívající dle lékařky těhotenství se ukázalo být v pořádku. Ze 3800 za týdnem na 23000 😀.

bjoucik.15
21. lis 2014

@any2014 tak to je super 🙂 nečetla jsem příspěvky nahoře, ale jak dle lékařky neprospívající?? 😨

bublinka74
21. lis 2014

@any2014 noooo vidíš supér 😉

l_baruska
21. lis 2014

@any2014 super, gratuluji

karlos12
21. lis 2014

@l_baruska děkuji, snad už to bude brzy, u všech.Začínám být trochu víc mimo.Je to dlouhé, ale snažím si říkat že tak dlouhé zase ne.Tak nevím.Snad poslední vánoce bez miminka 😉

karlos12
21. lis 2014

@bublinka74 hele, zadaří, nezadaří, hlavně si to užít 😉

karlos12
21. lis 2014

@any2014 blahopřeji, super zpráva 😉

any2014
21. lis 2014

@bjoucik.15 mela jsem byt v sedmém tydnu a Uz ukázal tak paty tyden. Tak to rovnou znamenalo, ze neroste :(

any2014
21. lis 2014

@karlos12 no tak to je krásné překvapení, dovolená.. A že máš ovu před dovčou? Noo, jsme pravý důkaz toho..že se dá oťehotnět i dva tydny po předpokládané ovu 🙂 🙂 takže užívejte si

karlos12
21. lis 2014

@any2014 to je dobré, pak něčemu věř 😉 A děkuji, už se moc těším 🙂

aqua12
21. lis 2014

@zukanak Já potratila 28.10. Pak jsem krvácela 4 dny. Takže to počítám podle mého normálního cyklu. Podle kterého bych měla dostat menstruaci dneska. Zatím nic...takže je dost možné, že to budu mít nějaké rozhozené. Těhotenství tak brzo po prvním nepředpokládám. To by musel být asi hodně velký zázrak 🙂

martinalinda
21. lis 2014

@majkylove jee to jasne, ze budete mit krasne miminko 🙂 uz tady mu to slusi 🙂 ...ale lichotis, moc...Jsme s manzou oba normalni lidi, zadni krasavci, standard, nekdy si rikam ze by to mohlo byt lepsi 🙂 a to vse dela makeup nevesty, u manzi sestrih vlasu, realita je krutejsi... 🙂