Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

martinalinda
21. lis 2014

@chilli009 me tez mrzi vsecko, ale neni to tak hrozne, ted cekam na ms, ani nebyly priznaky tehu, i kdyz mi doktorka rikala ze ani zadne byt nemusi, ale obe dve byly natesene se sestrickou ze jdu s dobrou zpravou, prvni otazka byla "co test?" 🙂 takze nic no, ale ted uz se mi zase zacina objevovat spineni, tak snad to samo prijde, chce aby to samo prislo, a injekci nasadi az za 14 dni pokud neprijde. Takze budeme cekat, uzijem si ted vikend klidu konecne, uz mam prace po krk, dneska toho bylo hodne.
Takze taky cekas ms, tak doufam ze prijde jak ma 🙂 a nebo taky neprijde 🙂

martinalinda
21. lis 2014

@bublinka74 juu, taky bych sla hned nakupovat, ale nejak neni cas..a to vis ze bych radsi nakupovala na miminko 🙂 ale tak jeste si pockame, a co z toho testa budete delat? my planujem v nedeli kino s kamarady v ostrave a jeste nejaky dalsi program, a zitra me ceka vareni obeda pro celou rodinku, prani, par firemnich emailu, neco kolem baraku a snad i odpocinek 🙂

bublinka74
21. lis 2014

@martinalinda z těsta 🙂 jsem udělala 🙂 linecký koláč s tvarohem 🙂 🙂 a 4 těsta na cukroví ,dvě vanilkové a dvě kakaové 🙂 tak budu péct cukroví na etapy po práci 🙂 joo neboj taky budeš nakupovat na mimčo 😀 já koupila bundu a boty 11 letému miminu 😀 😀

bjoucik.15
21. lis 2014

@any2014 aha, no asi bych paní doktorku odstřelila... jako takhle strašit?!! ☹ Mě taky hnali na průtoky, že se malá nevyvíjí a nakonec sem porodila zdravou holčičku 🙂 jen trochu menší...

martinalinda
21. lis 2014

@bjoucik.15 děkuji za kompliment, vyslo krasne pocasi a obrad byl venku, tak ze super. No v breznu letos to vyhorelo, nekdo tvrdi ze samo, ale mame info od lidi co tam zijou, ze to byl zhar, ohniska byly a vice mistech a ted se na to vybira sbirka, uz je nekolik milionu vybrano, ale bohuzel hodnota byla nevycislitelna, snad vice jak 80 mil. spis historicka hodnota :( ale tak verim ze to valasske muzeum opravi, uz to resi.
No tak kamoska je teda nezodpovedna a od ceho tam ma ty pasy v sedacce? to bych teda neriskla.

bjoucik.15
21. lis 2014

@bublinka74 11letému?? 😀 to je hrůza, neumím si představit až bude Majda takhle velká....

Jinak holky držte palce dnes jdu péct první chleba 🙂

martinalinda
21. lis 2014

@karlos12 juuu za teplickem, tam je krasne, taky jsme tam chteli jet, nasi jsou ted na kanarech, to je hned vedle 🙂 hned bych jela, zavidim, tak si to tam moc uzijte, to bude bajo, je tam ted krasnych 28C, teplicko 🙂

bjoucik.15
21. lis 2014

@martinalinda tak třeba než se zase podívám tak už to bude stát nové... nechápu ty žháře, co z toho mají?? Akorát jdou opět peníze ze státní pokladny 😒
NO nezodpovědnost to je veliká.. mě je to jedno, jen se modlím, aby se jim nic nestalo, ta malá si to nezaslouží, holt má rodiče jaké má 😒

martinalinda
21. lis 2014

@any2014 tak to je super, vidis, ze se to spravilo, nekdy doktori zbytecne strasi a pak je to jinak, tak at jen hcg roste, hodne stesti 🙂 kez by se uz zadarilo i nam ostatnim kockam 🙂

bublinka74
21. lis 2014

@bjoucik.15 noo to je tomu nejmladšímu 😀 nejstaršímu jenom 22 ,druhýmu 19 a třetímu 16 let 😀 ,ale ty už s maminkou nechodí 😀 😀

bjoucik.15
21. lis 2014

@karlos12 až teďka si to čtu s tou dovčou... no supeeer, užij si to tam 😎

bjoucik.15
21. lis 2014

@bublinka74 chápu 😀 ikdyž já ve svých 26 letech ráda s mamkou jdu.... 🙂

bublinka74
21. lis 2014

Jsem si dnes hrála ,mňam povedl se a 4 těsta ...to jsem zvědavá kdo to bude dělat a ot mi čeká min.12 druhů ....fuj uf 😀 😀

bublinka74
21. lis 2014

@bjoucik.15 njn to jsou kluci víš 😀 😀 přeci nepůjdou s maminkou 😀

bjoucik.15
21. lis 2014

@bublinka74 pěkný koláč 🙂 já jsem zvědavá na můj chleba... třeba se taky pochlubím 🙂

martinalinda
21. lis 2014

@bublinka74 juu uz peces cukrovicko jo, tak k tomu ja se dostanu tak za 14 dni nejdriv, a to mozna ani ne, letos to asi moc resit nebudem, tradicne mivame 15 druhu cukrovi, porad mam tendenci zkouset nove veci, neco dopadne hrozne a jine zas tradicne dobre. Taky uz se ale tesim, az budem pect a prijde ta vanocni nalada. Jinak ja dneska objednala stromek, bereme vzdy z plantaze, pan co ma plantaz u nas ve firme dela zakazky, tak na vymenu nam da strom, pry ten nejvetsi co tam najde, ze nam ho zarezervuje. Jsme pry jedini, co bereme od nej tak velke stromy, takze uz s nama kazdy rok pocita 🙂 MY potrebujem totit 3-3,5m veliky strom, mame vysoke stropy a tramy v obyvaku a tak musi byt obr 🙂

bublinka74
21. lis 2014

@martinalinda nooo začínám dříve,budu hodně v práci víš ...tak abych to zvládla,linecké může být už teď 😉 ,noo to máte dobrý ,my také vždy kupujem velký strom většinou jedli do 2m miluji vůni stromů 🙂

bublinka74
21. lis 2014

@bjoucik.15 jasné děláš ho prvně ju 😉 tak se pochlub pak 😉

bjoucik.15
21. lis 2014

@bublinka74 prvně no, tak jsem zvědavá

martinalinda
21. lis 2014

@bublinka74 teda ten je, vypada uzasne, a musel byt dobry, z ceho ho mas? jako napln a tak?
no jak se tu bavime o vsem moznem, tak ja pekla uz driv chlebicek, tak se chlubim 🙂

@bjoucik.15 treba jo, uz tam bude stat nove 🙂 taky se tesim, je to srdecni zalezitost a je mi lito ze to shorelo, uplne jsem brecela a jen jsem vzpominala na svatbu a jak to bylo krasne.
Ja bych tak nezodpovedna byt nemohla, vidim to jak je segra nezodpovedna a tim vic me to trapi, tak jsem zvedava, dneska jela na to vysetreni, ta nevim ani, jestli se neco deje, zda ji tam nechali nebo je uz doma, bydli pryc, odstehovala se, takze nevim nic a ona se mi od te doby moc nesveruje...
Ju, jdes pect chleba? a z domaciho kvasku? ja mam svuj kvasek, ktery "krmim" a taky z nej pecu chlebik, z chlebove mouky, testicko si udelam v pekarne, ale kyne pak mimo a pecu v troube, jsou to bochanky 🙂
Tenhle takovy trosku vetsi 🙂

martinalinda
21. lis 2014

@bublinka74 jj my mame taky jedlicku, vetsinou kavkazskou, a ty jsou moc krasne, jedle obecne, a jak voni, nepicha..my ji mame jeste v kdybli a zalevame, tradicne mame stromek do konce unora, brezna :D jsme blazni, ale on nepada, ale docela vypije dost vody, tak 2l co 2 dny.

bublinka74
21. lis 2014

@martinalinda nooo ten je supééééér chlebíček 🙂 šikulka ....dělá to jako klasické linecké těsto a náplń dva tvarohy se žloutkama dvěma,cukr vanilkový,citr.kůra a udělám sníh z těch bílků a jemně spojím,natřu a pak překrývám zase proužkama těsta,jednoduché,rychlé .výborné 🙂

bjoucik.15
21. lis 2014

@martinalinda krásnej chleba, tak takhle ukázkovej asi nebude, dělám ho ručně a v troubě.. pekárna bude až o Vánocích 🙂

@martinalinda
@bublinka74 jéé holky vy řešíte stromky? u nás je jasná borovice, jen do teď vždy byla cca 1m max. 1,2m, ale letos kvůli malé kupujeme (nebo chceme koupit) 2m 🙂 už se těším, ozdoby na něj jsou přichystané 🙂

bublinka74
21. lis 2014

@bjoucik.15 jasné my máme jedličku a většinou slaměné ozdůbky,jablíčka,zvonečky,mašličky .... 🙂 chlebík se určo zadaří 😉

martinalinda
21. lis 2014

@bublinka74 dekuji, ten se extra povedl, zmizl za 2 dny 🙂 myslela jsem si ze tam davas tvaroh, tak to musi byt super, muj chlap miluje cokoli vanilkoveho a tvarohoveho. Takze asi udelam taky, a ty prouzky pres to vypadaj super, takovy americky kolac 🙂

@bjoucik.15 děkuji, ale jine se ne moc povedly, musela jsem to vychytat, teplotu, strikani vodou, kynuti, kvasek...a nakonec uz se vzdy povedly, ty i rukama testo je v pohode, jen je to narocnejsi, boli z toho ruce, a musis to vic prohnetat. Pekarnicka pomuze uhnetat i nakynout 1 dobu a pak uz kyne v osatce, tak si pockas na vanoce pak upec a dej foto 🙂

borovice je taky moc pekna, cim vetsi stromek, tim lepsi, u nas teda stoprocentne, mame radi velke stromky, na nem 6 sviticich řetezu a aspon 100 banek 🙂 sladeny ho mame do skoricovo zlate a stribrne, perlickove banky, odrazi se v nich svetylka, pak se musime dat vsechny fotky stromecku mezi ty fotky tehotenskych testiku 🙂

jinak segra byla dnes na nejakem tom vysetreni, ale moc jsem nepochopila na cem, neposlala ji tam gyndarka, ale asi nekdo jiny, nevim kdo teda, ale pry byla na gyn oddelene ve vsetine, nasim jen psala sms, ze se musi byt doma, a v pondeli nejde do prace a musi na gyndu...takze nevim co se deje, ale asi ma klid naordinovany, ale asi to neni dobre, protoze mamka moc dobre neznela, segra jim to ani nechtela volat, jen napsala neurcitou sms, takze v nedeli budem vedet vic. Nemate s tim nektera zkusenost, jak to
chodi, kdyz se ma telo pripravit treba na vyvolany potrat? mam docela strach, o ni, aby se ji nic nestalo. Ale pokud ma potratit tak to tak melo byt. 😒

chilli009
21. lis 2014

@any2014
Super, gratuluji. Tak at hcg hezky roste a za sva týdny tluče srdicko.

mysackovi
21. lis 2014

ahoooojky holky....tady jsem 🙂
ňák to poslední dobou všecko nezvládám.:-/ ....začínám být vysáta, unavená...už ani nepamatuju, kdy jsem tu byla...je hezké, že jste si na mě vzpoměli 🙂
a jakpak se máte, co je u vás nového? 🙂

bublinka74
22. lis 2014

@martinalinda děkuji,tvaroh tam dávám,ale jen do náplně 🙂 ,těsto je klasické linecké a ty proužky jsou opravdu dobrý,vypadá to zajímavě že 🙂 a je fakt dobrý,kdybys chtěla recept kolik čeho ráda pošlu 😉

bublinka74
22. lis 2014

@mysackovi nooooooooo achojjjjjjjjj kde se touláš pořád 😉 co nového,co pořád vyvádíš 😉

bublinka74
22. lis 2014

@martinalinda kočko hele mohli jí najít něco v krvi,nebo něco ze srdíčkem,takhle to je těžké ,když nevíš o co jde ....ale jak vždycky píšu,ono to má vždy svůj důvod vše ....tak uvidíš,třeba to nic nebude hmmm ,někdy v tom začátku i lékaři zmatkují,ale je dobře že to hlídají 😉