• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

25. října 2016 
@loilla není zac :slight_smile: jj vedle v pokojicku mi postýlce spinka loupeznik Vojtisek / 3 a 1/4 roku/ a ted to vypada, ze se nam snad zadarilo pocit Vojtiskovi bratrirka nebo sestřičku ale zatím jsem jen cca 7tt tak o tom zatím mluvim ještě potichoucku :slight_smile: ale tady to samozrejme všichni vedi :grinning:
29. lis 2014 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla mas taky moc hezky brisko :slight_smile:
29. lis 2014 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova Jéé, tak to je moc krásný!!! To moc gratuluju a přeji hlavně zdravíčko... jak miminku, tak Tobě.. :slight_smile:) A jak se těšíš na to, že místo jednoho štěstí budeš mít dvě? :slight_smile:
29. lis 2014 ve 21:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova To není bříško, to je krtinec nebo špek.. Hrůza :grinning:
29. lis 2014 ve 21:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla dekujeme :slight_smile: nu snad 2 zvladnu ale rikam si klasiku zvladlo to tolik jinech tak proc ne ja :slight_smile: jinak jestli to bude fungovat tak jako jinde, ze ta obrovska materska laska, kterou citim k Vojtiskovi se jeste zdvojnasobi tak na to se tesim moc, to uz samou laskou puknu :slight_smile:
29. lis 2014 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@loilla ale prd krasny brisko a taky koukam, ze jinak lunt :slight_smile: a to je presne pak, ze když budes stat k nekomu zady, ze vůbec nebude tusit, ze jsi tehu, protože to bude jen o brisku :slight_smile:
29. lis 2014 ve 21:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla téééda tak to seš fakt dobrá,budeš mi radit co mám pořizovat :grinning: mě požitý věci taky nevadí když jsou v udržovaným stavu,akorát asi na tom kočárku si trvám na novým,ale jinak budu mít hodně věcí od sestřenky.jaký máte jména a chcete vědět pohlaví?
@loilla bříško máš maličkatý,ale už jasný krásně těhotenský,bomba :dizzy_face:
@terezapetrova musím se teda po plyšáčkovi poohlídnout :slight_smile:
29. lis 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezapetrova Přesně... to také říkám.. "když jiní, proč né já?".. :slight_smile: To je krásný!!!! Není nic hezčího než milující maminka! A dvojka bude konečné číslo? Nebo bys chtěla víc dětí? :slight_smile:
29. lis 2014 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla krtinec :grinning:
29. lis 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak holcicky, jdu chrnet abych rano mela silu na toho našeho Vojťase zlatyho :grinning: brou noc :slight_smile:
29. lis 2014 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezapetrova brou kočko,sladký sníky :-****
29. lis 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove No já sama nevím.. :grinning: Já si udělala seznam těch větších věcí, co mi přišly jako fajn a nezbytné.. a škrtám.. i když po Vánocích už budeme mít vše, chybí nám už jen přebalovací pult, cestovní postýlka a hrací ohrádka - ještě že ty Vánoce budou.. :grinning: Já chtěla původně taky nový, ale... tohle byla prostě láska na první pohled.. :slight_smile: No já nemám od koho brát, to je nejhorší.. :slight_smile: Holčička bude jasná Terezka a kluk Matyášek nebo Tadeášek, ale spíše Matyáš.. :slight_smile: Na pohlaví netrpělivě čekám.. Mohli jsme ho vědět už na 1. screeningu, jenže to jsme byli nakonec rádi, že paní doktorka změřila a zkontrolovala vše co měla.. prevít jí dal zabrat.. :slight_smile: A jak je tomu u Tebe? Jména? Co jsem vyčetla, tak pohlaví vědět nechceš - to Tě obdivuju.. já bych to nedala.. :grinning:
29. lis 2014 ve 21:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova Dobrou noc a krásné sny :slight_smile:)
29. lis 2014 ve 21:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove Je to krtinec.. :grinning: Hrozný! :grinning:
29. lis 2014 ve 21:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla doufam, ze ted cekam jen jedno a pak ano 2vojka je nas "strop" :slight_smile: pokud bych ted ale cekala dvojčata byl by samozrejme nas "strop" 3trojka , tak brouciiiiii :slight_smile:
29. lis 2014 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove dekuji Tobe pro dnesni noc taky sladke snicky Kocicko nase :slight_smile:
29. lis 2014 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, mam to dostat v pondeli a dnes jsem zacala lehounce spinit. Jindy pred MS nespinim. Test je negativni.
Myslite, ze je to mozny hnizdeni, prip.tehu a nebo mam ocekavat MS.
29. lis 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sleepers Já si myslím, že je možný cokoliv.. :slight_smile: Určo je lepší počkat, co se z toho vyklube a test dělat až déle.. :slight_smile:
29. lis 2014 ve 22:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@loilla tak to máš super,aspoň to budeš mít z krku :slight_smile: já začnu pomaličku po tom novým roku.noo,nechcem to vědět a už toho pomalu lituju :grinning: ještě že mám kolem sebe aspoň pár lidí kteří mě utvrzujou v tom že u prvního je překvápko fakt super,takže vydržím :angry: :grinning: my jména měníme každej týden jako :grinning: momentálně máme Jakub,Lukáš,Kateřina,Tereza :slight_smile: přidala sem tě i knám do skupinky teda :wink: tak náš salámista celej screen prochrápal jako :grinning: doktorka ho budila dloubancema a měl to úplně v paži jako,celej tatínek :grinning:
@sleepers tak to neporadím čoveče,nezbývá než vydržet do pondělí :wink: já už měla 2 dny před ms dušíka,ale jsem spíš vyjímka si myslím.držím palce!!!
29. lis 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove No já chci mít už pak klid.. Furt si říkám, že se může stát blbá náhoda a můžu porodit předčasně a co pak.. Musím to mít prostě pevně pod kontrolou.. :grinning: A teď chci, abychom to tu trošku přemístili, abychom se sem vůbec vešli a po novém roce kupovat už jen ty menší věci /kterých je i tak hodně :slight_smile:/.. No to jsem zvědavá.. :grinning: Já bych to nedala.. :grinning: Už jen proto, že chci vědět do jaké barvy mám kupovat.. :grinning: Všechny ty jména jsou hezký!!!! :slight_smile: Ono Vám pak něco padne do oka.. a nebo ne.. Známá se ještě s manželem dohadovala při porodu.. :grinning: Děkuju! :slight_smile: No, náš byl otočenej a ještě tak blbě.. tak jsme museli chodit, pak ležet na boku, pak taky dloubance.. paní doktorka má můj obdiv.. :grinning: Jsou to prevíti!!! :grinning:
29. lis 2014 ve 22:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla prevíti :grinning:a už cítíš pohyby?já se na to úplně těším,ale zatím nic teda.jdu s tím mojim prevítkem chrnět,sem nějaká unavená dneska.tak dobrou noc přeju! :slight_smile:
29. lis 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla vítej :slight_smile: pupík hezkej a žádný krtinec :grinning:

@sleepers ahojky, to zní nadějně :slight_smile: pokud se zahnízďuje, tak na testu to bude až třeba za cca 4 dny, do moči se to uvolňuje později, každopádně hodně štěstí :dizzy_face:
29. lis 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove No jsou! :grinning: Nene, na to je ještě brzo.. asi :grinning: Ale včera jsem poprvé viděla, jak se bříško zavlnělo! :slight_smile: Dobrou noc, hezky se vyspěte!!!! :slight_smile:)))
29. lis 2014 ve 22:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chilli009 Děkuji za uvítání! :slight_smile: Pro mě je to krtinec a nikdo mě nepřesvědčí o opaku.. :grinning: Opět pro zorientování - Ty jsi v jaké fázi, smím-li se zeptat? :slight_smile:
29. lis 2014 ve 22:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla jj, smíš :slight_smile: , doma mám 2letou holčičku a snažíme se o druhé, momentálně čekám na první MS po prodělaném potratu v ranném stádiu, takže po 6 nedělí na to hupsneme a snad se zadaří :dizzy_face:
S pohlavím dítěte jsem na to naprosto stejně hned jsem chtěla vědět zda je to holka, moc jsme si ji přály a chceme ještě jednu, tak nám to snad výjde, ale jasné je, že nejdůležitější je zdraví.
29. lis 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 Dvouletá princezna, to je krásný! :slight_smile: Vím, že to říká každý a je to trochu klišé, ale budu držet palečky jak nejvíce to půjde, aby se zadařilo a vše proběhlo až do konce bez potíží!!!
No mě vždy, když se někdo zeptá: "Co chceš?", odpovídám: "Zdravé dítě a kdybych si mohla zvolit, tak holčičku." No, tak uvidíme.. A kdy Vám to řekli? A nezměnili to? :grinning: Někdy čtu, jak řeknou mamince pohlaví a za měsíc to změní... to by mě šmejklo.. :grinning:
29. lis 2014 ve 22:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla děkuji :slight_smile:
Doktorka nám to naznačila myslím kolem 14tt. a pak už se to nezměnilo :dizzy_face: , no a teď bychom zase rádi holčičku, kdybychom si mohly ke zdraví vybrat a to i proto, protože mám snad vše růžové :dizzy_face: :grinning:, vždycky jsem chtěla holčičku a ikdyž jednu doma mám přála bych si druhou :slight_smile: . Možná, kdybych měla doma chlapečka, tak bych chtěla do páru holku nebo kluka... každý to má asi jinak no :slight_smile:
29. lis 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla Jdu už taky spát, jsem dnes nějak kaput a zítra toho máme moc, tak ať jsem kapku ready. Dobrou noc
29. lis 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 Tak my jdeme na další kontrolku v 16+4, tak doufám, že se to dozvíme.. Pokud se teda prcek zase nebude předvádět.. :slight_smile:)
Dvě princezničky, to bude tatínek jednou odhánět nápadníky brokovnicí!!! :slight_smile: Ono je v konečné fázi stejně jedno, co kdo chce.. příroda rozhodne za nás.. .-) Ale co vidím ve svém okolí, tak 90% mají stejné pohlaví.. .-)
29. lis 2014 ve 22:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 Jasně, jasně! :slight_smile: Dobrou noc :slight_smile:
29. lis 2014 ve 22:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek