Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
2. pro 2014

@loilla tak to teda sama nevím 😨 já jsme na neschopence od 3.10 a nic mi nedošlo.co si dělala?

loilla
2. pro 2014

@majkylove Já nad tím právě taky dumám.. Listopad to určitě není (nebo aspoň doufám 😀) a na říjen mi to nevychází.. a dělala jsem asistentku v logistické společnosti. Ty pokud jsi od 3.10., tak by Ti ale nějaký doplatek za říjen od ČSSZ přijít měl, ne?

nonacek
2. pro 2014

@teenyel
@chilli009
holky dík,mrzí mne jen,ze to nemůžeme dnes eště pojistit..😩 Tak budu doufat,že ty včerejší spermici vajíčko dohoní,a oplodni ,moc by sme si to přáli🍼

majkylove
autor
2. pro 2014

@loilla noo,kdybych nekecala tak určitě 😀 jsem od 3.11 🙂 a proč si šla na PN jestli se můžu zeptat?

loilla
2. pro 2014

@majkylove Tak tím to bude, že Ti nic nepřišlo.. 😀 Já sama chtěla.. Za 1) od začátku těhotenství chodím spát kolem 3 - 4 hodiny ranní, takže jsem si neuměla představit, jak bych v práci fungovala; za 2) do práce jsem dojížděla a ještě jsme sem tam jezdili na nějaké schůzky, což mi taky dvakrát nedělalo dobře a za 3) a to hlavně - byť jsem nedělala fyzicky náročnou práci, tak ta psychická náročnost mi to vyvážila.. Naštěstí mi doktor vyhověl - to byla asi jediná věc, za kterou jsem mu vděčná. Jinak se k němu raději nevyjadřuji, doktora jsem změnila.. Proč jsi Ty? 🙂

bublinka74
2. pro 2014

@loilla to je divné ,měl by ti přijít příjem normálně od zaměstnavatele 😲

majkylove
autor
2. pro 2014

@loilla joo,to chápu a hlavně jsem pro,kdy jindy být doma a sama v klidu naposledy v životě 😉 já musela,moje práce se jaksi neslučuje s těhotenstvím 🙂 jsem chemička

loilla
2. pro 2014

@bublinka74 No, ten mi taky přišel.. 😀 Asi před dvěma týdny.. 🙂

bublinka74
2. pro 2014

@majkylove kočko Tobě to přijde od sociálky,chodilo mi to až kolem 22-25. poslala si lístek na peníze hlavně

loilla
2. pro 2014

@majkylove No, tak to je jasné, že se Ti to neslučuje.. 😀 Přesně, taky si teď užívám ty poslední měsíce.. 😀 Pak sice 3 ( možná 5 😀) roky doma, ale to už nebude ončo.. 😀

majkylove
autor
2. pro 2014

@bublinka74 joo jasně,lístek odevzdán 🙂 no jsem zvědavá jak to bude chodit,ale na tu částku se teda vůbec netěším 😖

majkylove
autor
2. pro 2014

@loilla přesněě 😀 já si to užívám teda maximálně,vůbec mi práce nechybí a hlavně jako sem doma a pořád nic nestíhám 😨 😀

loilla
2. pro 2014

@majkylove Já ani nevím, kolik ta částka je.. Radši jsem si to nezjišťovala.. 😀 To budu teprve překvapená.. 😀

bublinka74
2. pro 2014

@majkylove víš jaký máš denní vyměřovací základ nemocenské ,měla bys to mít na pásce,dá se to spočítat hravě 🙂

bublinka74
2. pro 2014

Holky většinou je to 65% ze mzdy zhruba 🙂

majkylove
autor
2. pro 2014

@bublinka74 já se právě taky radši nechám překvapit,stejně s tím nic nenadělám,prostě ať žije náš stát,vše pro pracující lid!
@loilla

loilla
2. pro 2014

@majkylove No, to mě určitě ne. Stačí mi, když to slyším, co se tam děje a nelituju - udělala jsem dobře. A vůbec, když jdu se psem a cítím tu zimu - tfuj! Zlaté teplo domova.. 😀 Jooo, to já taky ne. Už týden peču vánočku a 3 dny dělám cukroví.. 😀

loilla
2. pro 2014

@bublinka74 Z hrubky nebo čistky? 🙂

loilla
2. pro 2014

@majkylove No hele, třeba nebude tak zle. Já tedy nevím kolik to je, ale sestřenice byla na neschopence a brala cca o 3.000,- méně než plat, švagruše to samé a moje mamina, když byla na neschopence totéž...

bublinka74
2. pro 2014

@loilla z čisté mzdy,ale na pásce bys měla mít pro nemocenskou vyměřovací denní základ 😉

bublinka74
2. pro 2014

Holky já měla mzdu 12 900 Kč v čistém a marodní mi chodila 7100 Kč,záleží podle měsíce a dnů ,buď 21 nebo 20 🙂 tak asi tak

loilla
2. pro 2014

@bublinka74 Joo, to bych musela mít pásku u sebe.. Já vše odevzdávám mamce a ta to zakládá.. 😀 Já jsem v tomhle hrozný bordelář.. 🙂 No uvidíme. Mě právě překvapuje, že čtu, jak měl každý málo a lidem v mém okolí dělal rozdíl od výplaty ty 3.000,-. Nebyl to žádný skok např. ze 20tis na 12tic.

bublinka74
2. pro 2014

@loilla kočko počítej cca prostě z čisté mzdy 65% hmmm ,já měla nevýhodu,že mi bývala šéfka psala míň a bokem mi dávala ještě 5 tisíc vždy ... už bych to tak nechtěla 🙂

bublinka74
2. pro 2014

A když bude o něco víc jedině dobře,ale mají na to tabulky a poslední vyměřovací základ pro nemocenskou a z toho to počítají 🙂

loilla
2. pro 2014

@bublinka74 Tak já naštěstí neměla malou výplatu, cca 4.000,- jsem projezdila a teď si přivydělávám článkama z domova.. Takže i kdyby to bylo těch 65% z čisté, tak to nebude hrozné.. 🙂 Noo, tak to je na nic. Já to tak měla u první práce, měla jsem vykazováno, že jsem brala asi 3000,- a brala jsem tehdy asi 14 000,-.. Už bych to nikdy neudělala..

bublinka74
2. pro 2014

@loilla to jo noo já taky né,pak člověk omarodí a ejhle nooo 😉

loilla
2. pro 2014

@bublinka74 Přesně.. omarodí, skončí na pracáku.. a co pak? Bez všho na pásku už bych nikdy nikam dělat nešla

bublinka74
2. pro 2014

@loilla to je rozumné 😉 a co ty,vy co si přejete 🙂 holku nebo kluka 🙂

loilla
2. pro 2014

@bublinka74 Já holku, příteli to je nějak jedno, přítele rodina holčičku a moje rodina kluka.. 😀

sleepers
2. pro 2014

Tak se mi spustila mrcha ☹ A ja chtela mit ten nej darak pod stromecek.
Takze dnes 1DC a od soboty zacinam brat clostilbegyt. Ach jo.