Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
2. pro 2014

@loilla já chtěla holku 4 krát 😀 😀 a to mám dva bratry 😀

bublinka74
2. pro 2014

@sleepers nebuď smutná,vyjde to 🙂 já taky čekám co bude na folikumetrii,a co mi dají a nedají ,ale aspoň tak 😉

chilli009
2. pro 2014

@sleepers tak to mě moc mrzí :( , ale ještě to do vánoc jde stihnout, sice né asi na test, ale zadělat na mimi určitě 🙂 a na Nový rok // 🙂

loilla
2. pro 2014

@bublinka74 A nevyšla ani jendou? 😀

bublinka74
2. pro 2014

@loilla nééé mám 4 syny 😀

loilla
2. pro 2014

@sleepers Též mě mrzí.. ale asi opravdu platí, že čím víc člověk chce, tím spíš to příroda zařídí jinak..

loilla
2. pro 2014

@bublinka74 Tak to by mě kleplo.. 😀 Tak teď bude ta holčička/holčičky, ne? 😀

bublinka74
2. pro 2014

@loilla uvidíme 🙂 mne už je to jedno ,po roce může být i pinďourek 😀

loilla
2. pro 2014

@bublinka74 Tak ona je to pravda... je to fuk, hlavně, ať se zadaří a až se zadaří, tak ať je to bez problémů a zdravé 🙂))

bublinka74
2. pro 2014

@loilla to jo nooo ,jestli vůbec 😉

loilla
2. pro 2014

@bublinka74 Zadaří se určitě.. o tom nepochybuji 🙂 kor když si teď v péči doktorů, Ti si poraděj 🙂

majkylove
autor
2. pro 2014

holky šup sem s nějakým cukrovím který frčí u vás doma,ale není úplně běžný,ale ne zas extrémně náročný? 😀

bublinka74
2. pro 2014

@loilla a tak vnitřně věřím,že jooo ..můj gynekolog říká,že geneticky,hormonálně,imunologicky problém není,tak buď je to jen ve vejcích a nebo prostě věkem neprobíhá dozrávání každý měsíc a o to se to prý protahuje a trvá to déle,no uvidíme 8.12 co povědí na vejce 😀

loilla
2. pro 2014

@majkylove Tak to já Ti neporadím, já budu dělat cukroví tento rok poprvé a mám recepty na klasiku.. 😀

loilla
2. pro 2014

@bublinka74 Mě se hlavně líbí, jak to bereš s humorem, to je bomba... 🙂

majkylove
autor
2. pro 2014

@loilla jj @bublinka74 je tady naše největší optimistka a jsme rádi že ji tu máme 😅

loilla
2. pro 2014

@majkylove Zaregistrovala jsem už! 🙂 A je to dobře... s úsměvem jde všechno líp! 🙂

loilla
2. pro 2014

Jinak holky, co říkáte na výlet do bazénu v těhu? Někde čtu, že ne.. někde zase, že jooo. Tak nevím 🙂 Chceme pozítří vyrazit, ale jsem na vážkách. 😀

bublinka74
2. pro 2014

@majkylove já ti nevím já dělám všechno cukroví 🙂 ale nejraději mají řezy z Bebe sušenek s krémem a kokosem 🙂

bublinka74
2. pro 2014

@majkylove oooo děkuji holky ....ale tak možná je to taky věkem 🙂 a když se budu trápit,bude to horší 😉 a stejně si nepomůžu 🙂

loilla
2. pro 2014

@bublinka74 asi ten nejrozumnější přístup 🙂 a umí se k tomu takhle postavit málokdo

bublinka74
2. pro 2014

@loilla můžeš na bazík,já chodila také ,opatrně žádný extrémy 🙂 ,je i cvičení pro těhule,bezvadný 😉 já začínám od pondělí opět znovu chodit na Aquaerobik 🙂 dělala jsem ho před 4 lety ,bylo to boží na psychiku,pro tělo 🙂

loilla
2. pro 2014

@bublinka74 Já se chci jen vyráchat.. nic víc.. 🙂 týý jo, aquaae. mě vždy lákal.. 🙂 jenže já sem hrozná lemra.. 😀

bublinka74
2. pro 2014

@loilla to asi joo,ale víš jak já už děti mám noo,horší to mají holčiny co ještě nééé,to si též nedovedu představit ,ale jsou mladé a mají času moře,takže šanci mají,u mne je to už jen a jen opravdu o věku ....a kdyby přítel měl dítě,už bych to neřešila vůbec 😉 ale spolu nemáme a chce si mne vzít,máme svatbu 1.8.2015 ,tak jsme se rozhodli,že to zkusíme ještě a miláček řekl,když to nepůjde zlato ...nevadí chci tě stejně a děti vlastně máme 4,je skvělý fakt a kluci ho mají taky mooooc rádi 🙂

majkylove
autor
2. pro 2014

@bublinka74 jooo,to taky milujeme a úplně sem to letos zapoměla zařadit do plánu 😨 kuju 🙂
@loilla den před tím než jsem zjistila že se těhu tak sem strávila celej den v aquaparku včetně vířivek a tobogánů,pak sme v 9tt jeli na wellnes tam sem byla 3 dny vkuse v bazéně i ve vířivce a teď chodím zhruba 2x týdně na klasickej bazén a plavání střídám s vířivkou a párou a vše vpořádku 😉

bublinka74
2. pro 2014

@loilla jooo já taky aerobik na suchu vůbec,posilovna neéééé ,já jezdím ráda na kole,na bruslích v létě i v zimě a vrátím se k tomu aerobiku ve vodě,mám to doporučený i na pánevní dno,i samotné plavání mi doporučili a to občas s miláček a s nejml.synem jdem 🙂

loilla
2. pro 2014

@bublinka74 Tak je jasné, že je to asi jiné, když člověk ještě dítě nemá. Ale přesto.. říká se, že rok je taková normální doba a když to ani po roce nejde, tak by se to mělo řešit. Takže do toho roka bych to já osobně neřešila. Myslím si, že čím víc člověk chce a čím víc to řeší, tím spíše to nejde.. Tak to je zlatej chlap!!! 🙂 To je fakt krásný!!!! 🙂

loilla
2. pro 2014

@majkylove Paráda, to jsem chtěla slyšet.. 🙂

loilla
2. pro 2014

@bublinka74 No, já mám na výběr jen kolo/plavání.. mám totiž v čudu vazy v kotníku.. 🙂 už od 18 mě posílají na plastiku, ale já jsem jak beran 🙂

bublinka74
2. pro 2014

@loilla joo je to fakt,já před tou operací než jsem šla na laparoskopii tak jsem byla zoufalá,bylo to půl roku a nic a to pro mne bylo hrozný,protože před tím když jsme chtěli tak bylo ...ale byla jsem o 20 let mladší 😀 tak uvidíme ,nyní po operaci od června jsem řekla už budu v klidu,jednou jsem samov.potratila,ale to bylo hned potom,takže brzy ....necháme se překvapit co zjistí nyní 🙂 i ty odběry krve byli nyní přesnější tak třeba na něco přijdou 🙂