• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

7. března 2017 
autor
@loilla já chci po novým roce vyzkoušet i nějaký těhu cvičení tak jsem zvědavá :slight_smile:
2. pro 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla co Vám mohu doporučit holky,kupte si domu velký gymnastický míč a cvičte na něm doma hmmm :wink:
2. pro 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 S tímhle přístupem se musí zadařit a né, že ne!!! :slight_smile: A já říkám, že doktoři jsou v tomhle prostě machři! :slight_smile:
2. pro 2014 ve 21:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Taky bych chodila, jenže pro mě jen kvůli cvíču dojíždět někam.. to se mi moc nechce :-/
2. pro 2014 ve 21:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 No, já tu rajtovat na míči, tak kolem mě skáče pes a kočka ho začne drbat.. :grinning:
2. pro 2014 ve 21:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla :grinning: dobrej popis :grinning: já si míč půjčím od mamky,ale až někdy před porodem ať se mi líp sedí a cvičit budu chodit někam bo já se doma nedonutím ani za nic :slight_smile:
3. pro 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Krutá pravda.. :grinning: Já doma ani nemůžu, jak sem řekla.. :grinning: No uvidím, ještě to zvážím... :slight_smile: A co jinak, jak se máme? Co mimouš? :slight_smile:
3. pro 2014 v 15:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnešní kontrola ,gestační váček se žloutkový, krásně vyrostl,náznaky miminka jsou,prý je ještě hodně malé,velikost prý tak 6tt,což je moooc ,myslím :fearful: ,ale jak mimi povyroste určí přesnější týden podle něj prý :dizzy_face: ,hlavně,ať bobíš roste.Zase jsem začala lehce špinit,minule taky jen vždy po vyšetření a do pár hodin klid,asi je to k tomu,žádný hematom tam není..já jsem ze všeho tak vyplašená :sweat_smile: ,na ko jdu 17.12.snad bude fotečka pod stromečkem a už nám to konečně vyjde :dizzy_face: . Ani nevím,kdy jsem otěhotněla,byla jsem po revizi v srpnu a ms dorazila jen 1 po 7 týdnech a pak už ne,,takže se vůbec nemám čeho chytit :grinning:
3. pro 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@merilinka Veliká gratulace!! :slight_smile:)
3. pro 2014 v 16:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevěšte hlavu, taky jsem byla ještě v červnu mezi snažilkami.
Snažili jsme se s manželem 4 roky, když to po roce a půl nešlo, tak jsem si začala dělat ovulační testy a zjistili jsme s doktorem, že neovuluji a že mi nedozrávají vajíčka. Tak jsme nasadili nosifol, a do tří měsíců se mi ovulka pěkně rozjela a zjistila jsem že ovuluji týden před menstruací. Manžela jsem nestresovala a když jsem věděla, že se den D blíží, pěkně jsem se vyfikla a sváděla manžela, že mám na něj chuť:slight_smile:
Nakonec se před dvěma lety povedlo, ale zjistilo se v 6/2012, že je to mimoděložní a čekaly mě dvě operace po sobě. Pak rok než se tělo dalo dohromady a šok, špatný čípek, tak loni v létě konizace čípku. Aby se to z hojilo tak jsem brala čípky a vitamíny. Kamarádka zdravotní sestřička mi doporučila fytominerál a tak jsem ho brala asi dva měsíce a nyní v bříšku roste mimišek 25 tt,. Takže u nás už nikdo neveřil, že s jedním funkčním vejcovodem počneme ještě miminko a doktor už nás posílal na IVF. Tak kdo se snažíte chvilku, tak nevěště hlavu, někomu to trvá chvíli někomu déle. Obě mé sestry se snažili minimálně rok, než otěhotněli a některé kamarádky jen co vysadili. Příroda je různá a naše těla taky. Taky jsme pak na to nemysleli opravdu to asi pomohlo, jelikož po dovolené v H :slight_smile: olandsku je povedlo:slight_smile:
3. pro 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@loilla DĚKUJU MOC!!
3. pro 2014 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky buchty ,jak je :grinning: už skáčete na míči :grinning:
3. pro 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,muzu se pridat mezi vas,mezi snazilky?Ja tedy teprve zacinam.Vcera jsem vysadila antinu,v patek prijde MS a pak se na to vrhnem :grinning:
3. pro 2014 v 17:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wisdom ahojky,jasné vítej mezi námi :slight_smile: jak dlouho si brala antikonc. ??
3. pro 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 dekuju za mile privitani :slight_smile:
Antinu jsem brala asi 12 let.Tak uvidime,jak dlouho se budd telo davat dohromady.
3. pro 2014 v 17:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla: K tomu bazénu, nedoporučuje se pokuď jsi náchylná na nějaké gynekologické infekce. Já třeba bazén nesmím, ale chodím v Brně na těhotenské cvičení, kde cvičíme s míči, s posilovacími gumičkami. Doma sama jsem se nedonutila, a hlavně bych nevěděla které cviky jsou v těhu vhodné.
Teď si k ježíškovi dopřeji těhotesnkou masáž, kterou dělají porodní asistentky tak se moc těším. Před tím jsem jezdila hodně na kole a chodila do posilovny i v těhu jsem párkrát byla. Jinak s manželem jsme ještě na začátku těhotenství prošlápali Adršpachy:slight_smile: Tak se pohybu nebojte pokud nejste úplný rizikáč, i procházky jsou fajn. :wink:
3. pro 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wisdom tý jooo dlouho :slight_smile: ,tak uvidíš třeba naskočíš hned :grinning:
3. pro 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 No to jo.Ale doktor byl optimista :slight_smile: rikal,ze do pul roku se podari vetsine.Tak nevim.Uvidime.Nijak to hrotit nebudu.I kdyz bych si samozrejme prala mit // uz zitra :grinning: koukala jsem,jakou mas krasnou rodinku :slight_smile:
3. pro 2014 v 17:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wisdom to je jasné,ty taky musíš být optimistka :wink: a půjde to rychle :slight_smile: ,děkuji,ano ale kluci už jsou o pár let starší :grinning: dva už s námi nežijí,mají své :slight_smile: ..a jinak děkuji jsi milá :wink:
3. pro 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 To uz jste teda obr rodinka :slight_smile: a jak se chystas na vanoce?Ja planuju uz ted o vikendu se vrhnout na peceni :slight_smile: nemas nejaky dovry recept? :slight_smile: ja delam jen tu klasiku a kdyz zkusim nejakou novinku,tak je to nepozivatelny :grinning:
3. pro 2014 v 18:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wisdom noo obrr jsme byli,teď už žijem jen ve 4 :grinning: nějak málo noooo :grinning: chiiiii ,čoveče já už pekla linecký,kakaový,oříškový a mám asi 4 těsta ,ale jak lítám do práce tak nestíhám,takže taky o víkend se zase vrhnu ...ale dělám,ořechy plněné,voí hnízda,čoko hvězdičky,kuličky různých druhů :grinning: ,kokosky ,ale už jsem psala holkám dělávám jen na Vánoce bezva řezy z Be be sušenek s pudinkem a kokosem :wink: znáš ?? Výborné !!
3. pro 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 to kouiam,ze jsem nejak pozadu s pecenim :slight_smile: a rezy z bebe susenek?To neznam.
3. pro 2014 v 18:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wisdom máš čas :slight_smile: já vždy začínala až po mikuláši,ale nyní to chci nějak dřív,je hodně práce tak aby to bylo v poklidu a až se mi všici sejdou ,abych toho měla dost ...mají to všici kluci rádi :astonished: ....to bebe je jednoduchý ...záleží kolik toho chceš ,kolik Vás je asi dva že a nějaká návštěva,já bych to mohla dělat v mega porcích :grinning: napíšu ti to jestli chceš
3. pro 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mam dotaz: ma cenu zkouset tehu test tri tydny po sexu? Mam pnuti v prsach a jeden den mi bylo soufl. Myslite, ze mohu uz pocitovat tehu? Diky za odpovedi a raduy.
3. pro 2014 v 18:13  •  čeká miminko, termín má v únoru 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 presne tak.Zatim jsme 2 :slight_smile: jestli by jsi byla tak hodna,tak bych to rada vyzkousela :slight_smile:
3. pro 2014 v 18:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wisdom
Suroviny :
4 ks Be-be sušenek,nebo v Albertu mají jejich Bebe je jich víc a jsou levnější
2 pudinky čokoládové
máslo 1/2
kokos

Uvaříš 2 pudinky ve 3/4 l mléka,osladíš ,bude hustější,necháš vychladnout.Mezi tím rozetřeš 1/2 másla a 5 lžic moučkové cukru ,nech to máslo povolit tak hoďku .Až vychladne pudink smícháš to s tím máslem hezky do hladka,můžeš použít i hnětač chvíli :slight_smile: .No a pak si rozbalíš Be be a budeš mazat jednu po druhé a lepit k sobě,dělám to naležato na alobalu po 2 balení,namažeš i okolo ze všech stran,tu spodní nemusíš a obsypeš kokosem.Zabalíš pěkně alobalem a necháš min.3 dny hezky v lednici . Pak krájíš na šikmo,hezky to vypadá a je to výborné :slight_smile: Takhle stačí :slight_smile: Neboj nic na tom není :slight_smile:
3. pro 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wisdom Vítám Tě.. :slight_smile:)
3. pro 2014 v 18:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla Dekuju :slight_smile:
3. pro 2014 v 18:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 moc dekuju.Urcite to vyzkousim :slight_smile:
3. pro 2014 v 18:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krtekk Tak na infekce jsem nikdy netrpěla.. :slight_smile: Masáž si také určitě nadělím, na tu se těším nejvíce.. :slight_smile: Já z pohybu vždy mohla jen bazén a kolo, takže jsem v tom byla omezená.. Bavily mě běhací pásy a jumping, ale má zmršená nožka mi takovýhle pohyb nedovoluje.. :slight_smile: Nad těhu cvičení jsem přemýšlela, nicméně na druhou stranu se mi nechce jet kvůli jedné hodině cvíča několik kilometrů.. Ale ještě uvidím.. :slight_smile:
3. pro 2014 v 18:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek