Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

wisdom
3. pro 2014

@loilla mas krasny brisko 🙂

bublinka74
3. pro 2014

@wisdom zkus,udělej to tak 3 dny před vánoci 🙂

wisdom
3. pro 2014

No urvite vyzkousim.Pak zahlasim,jaky jsem mela uspech.Ale uz vidim svyho chlapa,ze to budu muset vyzkouset aspon tak 3x 🙂 je to desnej mlsoun

loilla
3. pro 2014

@wisdom Podívej se ještě jednou.. 😀 Žádný nemám, jen takovou bouli divnou.. 😀

wisdom
3. pro 2014

@loilla at koukam jak koukam,mas krasnou bouli 🙂

loilla
3. pro 2014

@wisdom Tak to děkuju!!! 🙂 pro mě je to furt jen "divnej hrbol" ... 😀

bublinka74
3. pro 2014

@wisdom tak to je jak ty moji 😀 to mu bude chutnat 🙂

bublinka74
3. pro 2014

@loilla hrbol jooo 😀 neboj to bude buben 😀 😀

bublinka74
3. pro 2014

@loilla mě u třetího syna nikdo nepoznal,přibrala jsem 26 kg jenom 😀 😀 děs u ostatních tak normál ,7,14 a 16 kg 🙂 ,ale taky to byli mackové pod 4kg nešli 😀

loilla
3. pro 2014

@bublinka74 No do těhu bříška to má fakt daléééko.. 😀 No, jako nemusí to bejt zase pupoň obroň.. 😀

wisdom
3. pro 2014

@loilla ale jdi ty. 🙂

loilla
3. pro 2014

@bublinka74 jenom 26 kilo.. 😀 7? To je krááááása!!! 🙂 Ty brdooo, kluci jak buci.. 😀

wisdom
3. pro 2014

@bublinka74 to jsi teda mela pekny chlapy 🙂

bublinka74
3. pro 2014

@wisdom tj čoveče 4,40 kg,4,20kg,4,95 kg a 4 kg 😀 ,byli takový krásnoučky,kulatý,čistý 😀 ten 5kg byl super měl pupeční šňůru jak twistr nanuk,když jsem to u porodu řekla,doktor se málem počůral smíchy 😀

wisdom
3. pro 2014

😀 se jim u tebe pekne darilo.Nic jim nechybelo 🙂 a 5 kg si fakt neumim predstavit 🙂 ja znam jen drobecky 😀

bublinka74
3. pro 2014

@wisdom asi jooo,já měla celkem dobrý porody fakt a ten největší fakt nekecám trval půl hodiny se vším,žádný bolesti,přijela jsem ,že mi odtekla krvavá zátka a měla jsem bolest jak když to dostaneš,doktor juknul já vytelená a on se tu smějete a už rodíte jste na 7cm ..a já jooo?? A on jasné píchnem plodovku a jdem na to sestři a bez klystýru ...a šup jsem zatlačila a byl na po 5 venku 😀

bublinka74
3. pro 2014

@loilla nooo jsem jedla furt věnečky,větrníčky,masíčko grilované,pečené nebyl den kdy by dortík nebyl 😀 taky jsem vypadala jak dort 😀 😀 😀

loilla
3. pro 2014

@bublinka74 😀 😀 prej jak dort 😀 já z Tebe nemůžu 😀

majkylove
autor
3. pro 2014

@merilinka mooooc gratuluju!!!jasně že teď už bude všechno vpořádku a pod stromečkem bude krásná fotečka i se srdíčkem už 🙂
@bublinka74 já tu skáču po nábytku spíš dneska 😀
@loilla mám ozdobený perníčky a pověsili sme obraz což teda nebyla žádná sranda bo sme koupili ten pětidílnej co na sebe navazuje takže vcelku sranda to naměřit 😀 a mimi nevím no,už abych ho začala cítit ať vím že tam je a je ok 😅
@wisdom vítám tě!já taky antiko brala 12 let a otěhotněla šestej měsíc 🙂
@krtekk aky si přeju na ježíška těhu masáž 🙂

majkylove
autor
3. pro 2014

@bublinka74 přestávám jíst,žádnýho čtyřkiláka nechci 😀

loilla
3. pro 2014

@majkylove Teeeda, Ty jsi pilná! 🙂 Já dnes dodělala poslední adventní věnec (dělala jsem jich 6) a čekám, až mi nakyne těsto na vánočku, abych jí mohla hodit do trouby.. 😀 Ty jsou krásný ty několikadílný! 🙂 Na pohyby je ještě čaaas.. 😀

bublinka74
3. pro 2014

@loilla nooo až bude čas hodím sem úžasné foto jooo 😀

majkylove
autor
3. pro 2014

@loilla to ty seš pilná jak tak vidím 😀 vánočku sem ještě nedělala,ale chtěla bych zkusit na štedrej den buď ji a nebo štolu,akorát já sem hroznej levoň takže já ji asi nezvládnu upíct,vůbec nevím jak na to 😀 já si pro věnec jdu teprv v pátek,nějak nebyl čas ani udělat ani koupit včas 😀 a vím že je brzo,ale už bych brala nějakej náznak že tam prcek je 🙂

bublinka74
3. pro 2014

@majkylove :D jen papej papej 😀 hééééééééle kočko,byla jsem ted na wc a udělala ovu test,čumím jak roura zas mám druhou čáru jak vyšitou 😲 😲 ,včera byl sex a zítra možná taky ,pak má noční miláček 😕 normálně čumím ..je ot možné ???

loilla
3. pro 2014

@majkylove Já jí taky dělám poprvé.. 🙂 těsto udělat je máček a splést taky není složité (když si to člověk složité neudělá 😀)... No já jí radši dělám dnes, abych věděla, jestli bude chuťově dobrá.. 🙂 Já věnce dělala podruhé.. to mě baví 🙂 Tak třeba brzo bude.. kamarádka cítí od 17.tt 🙂

loilla
3. pro 2014

@bublinka74 Dobře.. 😀

bublinka74
3. pro 2014

@majkylove jsem 9DC fakt hustý 😀 😲

wisdom
3. pro 2014

@bublinka74 no teda.Tak takovy porod by zavidel kde kdo 🙂 ze by to bylo tema dortikama? 🙂

bublinka74
3. pro 2014

@wisdom néé prý tou váhou říkal doktor 😀 😀

wisdom
3. pro 2014

@bublinka74 jeste jsem se chtela zeptat.Poznas nejak,ze ovulka probiha?Nemyslim s testama.Proste tak,podle pocitu.Nekdo rika,ze ho boli v podbrisku.Ja se jedine bojim,aby me krom pravidelnyho cyklu,ktery by pry mel nabehnout,kdyz jsem ho mela jeste pred antinou,tak abych mela ovulku