Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

loilla
4. pro 2014

@bublinka74 Co? Já? 😀 Dyť sem nic nenapsala 😀

bublinka74
4. pro 2014

@loilla ježíš to nepadej to nééééé 😀

loilla
4. pro 2014

@bublinka74 Už to slyším... "To bolííí, to bolííí, co mám dělat????" "Nefňukej a tlač!" 😀 😀

loilla
4. pro 2014

@bublinka74 Tak výhoda je, že se můžu maximálně propadnout k nám do sklepa... pěkně na hromádku uhlí 😀

bublinka74
4. pro 2014

@loilla jasné ..budu navádět nařvi trubko a tlač 😀 😀

loilla
4. pro 2014

@bublinka74 já si to uplně představuju... 😀 😀 😀

bublinka74
4. pro 2014

@loilla viď ,,,,to porodíte jedna báseň 😀 jako jááá skorem ve výtahu 😀

mysackovi
4. pro 2014

@loilla jj byla jsem...právě mi nasadil ten utrogestan...mám problémy s ms...nechce sama od sebe chodit...vím, že to je krátká doba....piju bylinky, gynex a nosifol..a až to vše doberu, tak končím na chvíli... 🙂

loilla
5. pro 2014

@bublinka74 ve vytahu? cooze? 😀

loilla
5. pro 2014

@mysackovi tak rika se rok, takze z tohohle hlediska jo, ale chapu Te.. ja si taky rikala, kdyz jsem vysadila, ze jak to nevyjde do sesti mesicu, ze z toho budu na prasky.. radit se v tomhke neda, ale ze sveho okoli vim, ze plati hlavne jedna vec - a to vypustit to z hlavy.. jenze to se lehce rekne 🙂

bublinka74
5. pro 2014

@loilla co tu děláš takhle v noci 😀 ty nemůžeš spát ,jéé to bych brala ,já poslední dobou spím jak mimino brzy 😀 😀 ,noo skorem ve výtahu,to byla sranda ....nic mi nebylo víš jen bolest jak při ms,odešla mi krvavá zátka,hlen ,tak jsem jela raději do nemocnice a tam prý ježíš vy jste na 7cm rychle na sál,se nám tu smějete a skorem rodíte :D to bylo u druhého syna,moooc pěkný,pustili vodu a za půl hodiny byl venku 😀 😀

bublinka74
5. pro 2014

@loilla já měla fakt všechny porody celkem fajn ,taky jsem si vždy říkala že to zvládnu co nejrychleji a že to bude v poho .první syn byl se vším za hodinu a půl a to byl vyvolávaný,přenášela jsem ho týden,druhý syn za 30 min,třetí syn 40 min a akorát u posledního,tam mi furt strašili,že je problém,že nevědí jestli se budu otvírat,tak jsem nějak získala strach a to tělo to fakt pozná noo a když to vezmu s bolestma co mi začaly doma už tak celkem 10 hodin na čtvrté dítě ....celkem dost a rodil se mi nejhůře ,takže věřím na to,když je člověk v poho,ničím ho nestraší a řekne si ,porodím a jdu domu ,těším se na to ,tak to jde fakt hladce,to tělo si poradí samo a hlavně psychika ta je důležitá,takže milé kočky 😉 všechny máte ode mne rozkaz dne - rodit se bude bájo,v pohodě,rychle jasňačka 😉 😉

majkylove
autor
5. pro 2014

@bublinka74 já bych chtěla abys to vzala rovnou za mě 😀

majkylove
autor
5. pro 2014

@loilla kam jdeš v to úterý?já jdu taky,ale na klasickou KO 🙂

wisdom
5. pro 2014

Tak dnes prvni den cyklu.Zkousim pit kontryhelovy caj.Tak uvidim,jestli to bude mit nejaky pozitivni ucinek 🙂

loilla
5. pro 2014

@majkylove Normálně ke své gynekoložce, do Prahy 🙂 také na kalsickou kontrolu, ale mě dělá pokaždé UTZ, takže když to bude vidět, tak nám řekne.. 🙂

majkylove
autor
5. pro 2014

@loilla jj mě dělá taky,už se nemůžu zas dočkat,ty prodlevy mezi těma kontrolama jsou hrozně nekonečný 🙂

bjoucik.15
5. pro 2014

Ahoj holky, tak už 8 den dělám ovu test a stále negativní... to nevypadá vůbec dobře ☹ piju kontryhel, beru listovku a nic.... tak už nevím jak tomu pomoct... Budu dělat ovu testy dokud to nedostanu a když nebude ovu tak holt mě čeká gynda ☹
Jinak mi malá dává fakt zabrat, nevím, proč zrovna já musím mít tak vzteklé dítko 😠 no a spaní?? spí s námi v posteli... vždy v noci přijde sama...no, už jsme si téměř zvykli 🙂
No a co vy? kdopak pečete cukroví a co pečete?? já už mám plněné ořechy a dnes se pustím do pařížských rohlíčků a udělám další dvě těsta na zítřek 🙂

loilla
5. pro 2014

@majkylove No, ono se to zkrátí.. 🙂 Mě bylo řečeno, že od 20tt budu jezdit 1x za 14 dní.. to už tak nekonečný nebude.. 😀 Nejhorší pro mě je, že jdu na kontrolu, řekne "přijďte za 4 týdny", mě to přijde jako strašná doba a ono to uteče ani nevím jak a jedu tam znova.. 😀 Stejně jako když si říkám "za 8 měsíců, za 7 měsíců, za 6 měsíců" a ono už to za chvíli bude za 5... mě to teda děsí, jak to rychle utíká.. 😀

majkylove
autor
5. pro 2014

@loilla noo to si říkám taky,čas do konce bych zastavila,ale kontroly bych klidně brala každej den pomalu 😀 je fakt že to letí ukrutně a já nic o dětech nevím asi 😕 😀

chilli009
5. pro 2014

@bjoucik.15 ahojky, můžeš mít bez ovulace cyklus, každý měsíc ovulace nemusí být 😒 , kolikátý jdi DC ? já třeba mám ovu až kolem 20 DC

loilla
5. pro 2014

@majkylove Si kup ten domácí ultrazvuk.. 😀 😀 Jojo, utíká to jako blázen!!!!!! 🙂 V klíídku, já taky ne.. 😀 Já si z toho vždycky dělám srandu, že mimino je máček - řve, dáš mu prso, krkne si, prdne si do trenek, přebalíš ho (popřípadě převlíkneš) a zas ho někam uložíš.. do toho ho každej večer vykoupeš a tak a to se opakuje zezačátku několik měsíců.. 😀

chilli009
5. pro 2014

@majkylove ahojky, o dětech nemusíš vědět skoro nic, jelikož už při prvním kontaktu nastartuješ a budeš vědět co a jak, příroda to tak má 😵 a navíc co dítě to originál, takže na jednu stranu se není moc co učit, to co zabírá na jedno nezabere na jiné a naopak 😀

chilli009
5. pro 2014

@loilla ahojky, hezká představa ... realita bude třeba jiná, ale dá se to zvládnout 😀 , kamarádka má třeba od začátku nespavé miminko a spí jen venku, když jede s kočárkem, takže jsou pořád venku, aby vůbec malá spala 🙂 .

majkylove
autor
5. pro 2014

@chilli009 joo,já vím,jen občas to na mě padne že co si s ním počnu jako 😀 ale kámošky říkaly že měly taky občas podobný stavy a že se to poddá,no budu vám věřit 🙂
@loilla doufám že to bude tak jednoduchý 😀 o tom utz sem přemýšlela,ale pak sem to odpískala 🙂

chilli009
5. pro 2014

@loilla
@majkylove

Holky, já se těším až sem budete psát dojmy a pocity apod. 😀 , mě přijde, že si to už ani nepamatuju, takže budu asi jako prvorodička u druhého 😀 .

loilla
5. pro 2014

@chilli009 Ahoooj 🙂 Mě je jasné, že to tak vůbec nemusí být... ale beru to s humorem 🙂 Protože kdybych si měla připouštět vše, co může nastat... no, tak to bych do toho snad nikdy nešla.. 😀

loilla
5. pro 2014

@majkylove Podle mě dobře.. 🙂 Jako je to pěkný, jenže už to pak podle mě není to každoměsíční těšení.. 😀

loilla
5. pro 2014

@chilli009 No, to bude sranda.. 😀 Já si z toho dělám prču, ale na druhou stranu si říkám, zda vůbec pak na nějaký počítač, návštěvy a tak budu mít čas a hlavně náladu.. 😀 Doufám, že budeme mít miminko po mě!!! Já byla andílek, co usnul nejdéle v 23hod a probudil se až v 6hod ráno.. 😀 Do toho jsem přes den vůbec nebrečela, nic.. 😀

majkylove
autor
5. pro 2014

@loilla no já doufám že tohle nějak zvládat budu,bo já jsem hrozně společenskej člověk a potřebuju být pořád v kontaktu s lidma tak doufám že návštěvy a spol budu zvládat,to bych se zbláznila a manžel pak ze mě 😀