• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

11. května 2017 
@majkylove Tak jako určo to zvládneš!!! :slight_smile: Mě by z toho taky mrsklo, kdyby k nám nikdo nejezdil. I když, tady mi to tak vadit nebude, až budeme v baráčku, tak to bude lepší. :slight_smile: Já si jen vybavuji kamarádku.. Ta si myslela, jak bude hned přijímat návštěvy a první u ní byla skoro po dvou měsících.. :grinning: Jelikož se s tím vším musela psychicky srovnat a zajet si nějakej systém.. :slight_smile:
5. pro 2014 ve 12:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla noo to je jasný,každej to zvládne jinak a každý mimčo je taky jiný,takže uvidíme až to opravdu bude na světě :slight_smile: ale já budu mít stejně nejhodnější a spavý miminko takže pohoda víš :grinning:
5. pro 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Koukám, že jsi taky optimista... :grinning:
5. pro 2014 ve 13:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla :grinning: toš nic jinýho nezbývá no :grinning:
5. pro 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Taky pravda.. :grinning:
5. pro 2014 ve 13:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla dnes máme na náměstí mikuláše tak se jdu aspoň mrknout ať z toho taky něco mám :grinning: volala mi mamka ať se stavím že má pro nás nadílku,není nad maminky fakt :slight_smile: a já musím nakoupit manželovi a dám mu to pěkně do punčochy na okno,už se těším :sweat_smile:
5. pro 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Maminky jsou nejlepší.. <3 Moje má shodou okolností dnes svátek, přemýšlela jsem, že bych jí jela popřát, ale jsem nějaká nakřápaná, tak budu doma a sfouknu to v to úterý až pojedeme z Prahy.. :slight_smile: Dáváš manžílkovi nadílku, jo? To je hezký!!! :slight_smile:
5. pro 2014 ve 13:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@loilla noo to je jasný,to bud radši doma.a dávám no a pokaždé musím vymyslet kam to schovat tentokrát aby si myslel že letos nic není :grinning: on je totiž takový moje dítě,říkám pořád že čekám druhý :grinning: musím mu nadělit adventní kalendář aby si mohl otvírat okýnka a samo aj mě když už že :grinning: on prostě zbožňuje Vánoce a překvapení :sweat_smile:
5. pro 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove To je fakt božíí... :grinning: No to já říkám, že mám doma tři a v břiše čtvrtý... :grinning: Ten si my koupili dohromady a včera už jsme se u toho handrkovali.. :grinning: Vánoce jsou nejkrásnější!!!! :slight_smile:
5. pro 2014 ve 13:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla já říkám pořád že chci být v příštím životě chlap :slight_smile:
5. pro 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Tak to já teda přes to vše, co jim závidím, bych nechtěla být chlapem ani za nic.. :grinning:
5. pro 2014 ve 14:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla a to já určitě jo,v tom mám jasno :slight_smile:
5. pro 2014 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove ahoj, nějak jsem neměla chuť sem chodit, nebo spíš nic řešit, dělat a tak.Už se vidím u moře :slight_smile: Dnes jsem si ukopla o postel malíček na noze.V práci celý den kulhám, bolí to jak prase a černá.Ale jinak dobré.Snad dojedu domu.Jinak jsem dobaštila listovku a novou nemám, teď dopíjím Nosifol a pak končím.Ani na gyndě jsem nebyla.Ale jak se máš Ty? Co miminko?
5. pro 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove :grinning: Tak jsme dnes komplet přestěhovali ložnici, aby se nám tam vešla postýlka, pultík atd... .-)))) Taková blbost a já z toho mám hroznooooooou radost! :slight_smile:
5. pro 2014 v 18:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karlos12 ahoooj kočko,no to se teda nedivím vůbec,ty bys měla mít právě teďka náladu super před dovčou :sweat_smile: kdy odlítáte?úplně závidím,ikdyž já bych radši někam kde je to na koupání,ale kamarádka tam jede letos už po čtvrté a miluje to tam,na cestování a spol ideální :slight_smile:
skopnutej prst-ááááá,to nesnáším,chudino,ještě se nezmrzač prosim tě :slight_smile: jinak my se máme asi fajn :slight_smile: a to ti schvaluju,vypustit a začít znovu až po novém roce,jestli bude ještě třeba :wink:
5. pro 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla teda já tě obdivuju že už tak všechno řešíš,se mnou se o tom moc nechce ještě nikdo bavit že je brzo a ty můžeš pomalu jít rodit :grinning:
jinak dnes se snad poprvé u mě projevily těhotenský hormony a jak sme byli na mikulášské tak tam bylo spoustu tanečních vystoupení od nejmenších až po dospěláky a já to normálně ořvala :grinning: a hlavně jak sem tam viděla ty holčičky,no jako úplně tu naši vidím :sweat_smile: :dizzy_face:
5. pro 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Tak já bych to tak brzo normálně neřešila.. :slight_smile: Ale vzhledem k tomu, že budou Vánoce, tak to chci mít do té doby hotové.. :slight_smile:) Kdybych rodila v září, tak nic neřeším.. :grinning:
To je hezkýýý náhodou.. :grinning: Hele a jak můžeš vědět, že budeš mít holčičku.. nooo? :grinning: Se mnou to teda necloumá, u nás je spíš těhotná má drahá polovička.. :grinning:
5. pro 2014 v 19:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla no se mnou právě taky nic,já se nad tím našim ještě ani nijak nezozněžňuju až sem si už občas říkala jestli nejsem divná,ale asi néé :slight_smile: tak já čekám na nábytek na zakázku kterej když ti řeknu že měl být hotovej už v srpnu,jako moje nervy :angry: a prý bude do vánoc,tak jsem zvědavá...a holčičku,no nevím no :grinning: doufám jen a všichni mi to říkají :slight_smile:))
5. pro 2014 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove To mě vůbec nepřekvapuje, to je tady normální, že má něco několik měsíců zpoždění.. :grinning: A jak se to pozná? :D
5. pro 2014 v 19:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už se konečně taky řadím ke "snažilkám" :slight_smile: Sice teprve druhý měsíc, ale už se nemůžu dočkat, až budu mít v bříšku malou fazolku :wink:
5. pro 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla bo sem strašně škaredá :grinning:DDD
5. pro 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taťkův mikuláš,aj brambory má v punčoše aby si zas nemyslel :grinning:
5. pro 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@majkylove Ty si praštěná :grinning:
5. pro 2014 v 19:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajule88 Ahojky, vítej.. :slight_smile:
5. pro 2014 v 19:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove božíííí mikuláš :slight_smile: to máš dobrej trénink pak pro prcka :slight_smile: , mimochodem hezká profilovka :slight_smile: slušíí Ti to :slight_smile:
5. pro 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla no cooo,no cooo jako :grinning:
@chilli009 děkuju,ať víte s kým máte tu čest konečně :slight_smile:
5. pro 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Promiň, ale ať na tu fotku koukám, jak koukám, tak žádnou šeredu nevidím!!!! Spíš modelínu :slight_smile:
5. pro 2014 v 19:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla jooo holka,to bylo než sem otěhotněla :grinning: teď hrůza a děs,pár kámošek to na mě poznalo jen kvůli tomu jak vypadám :unamused: :grinning:
5. pro 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajule88 Ahojky a vitam te.To my se zacneme snazit ted teprve prvni mesic.V utery jsem vysadila antiko a ted se uvidi,jak to pujde.A taky se moc tesim,az se podari a konecne budu moc rict,ze budeme rodina :slight_smile:
5. pro 2014 v 19:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove jůůůůůůůůůůůůů Tobě to sluší kočko :wink: joooo za Vás rodit ještě ,to určitě :grinning: :grinning:
5. pro 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek