• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

25. října 2016 
@bjoucik.15 dekuji snad mas pravdu
7. pro 2014 ve 21:41  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@bublinka74 tak to drzim na zitra palecky jq taky pekla o vikendu a dnes vecer jeste lepila marmeladou
7. pro 2014 ve 21:45  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@janajens děkuji :slight_smile: měla jsem tentokrát nádhernou ovulku 9DC ,uvidíme co bude říkat doktor zítra :slight_smile: už se těším
7. pro 2014 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@bublinka74 pak urcite napises ja cekam na mrchu zda dorazi nebo ne :frowning2: doufam ze uz nedorazi
7. pro 2014 ve 21:51  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@chilli009 ajoj kočičko,jak píši nestíhám,ale v týdnu už to bude lepší ,přiihlásím se vždy navečer :wink: zítra jdu na tu folikumetrii a první výsledky krve,tak pak písnu určo :slight_smile: a co Ty jinak,o.k vše ???
7. pro 2014 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@bjoucik.15 tak třeba tento měsíc ovulace u Tebe neprobíhá i to je možné, každý měsíc prý být nemusí, jo a já jsem taky snažilka :slight_smile:, tak tu sama nebudeš
7. pro 2014 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@bublinka74 ahój, tak držím pěsti, aby bylo vše ukázkový a byla sliznice vysoko :slight_smile: to by bylo moc dobré znamení :slight_smile: , jinak já jsem dnes 6DC, takže teprve na začátku cyklu, takže uvidíme kdy naběhne ovulace a zda se zadaří, piju kontryhel a zobu listovku :slight_smile: , dneska mě kapku popichovalo v podbříšku, tak se snad něco bude dít a na nový rok 2015 už budu těhule :slight_smile: , mám koupený ovu testy, tak zkusím testovat od toho 9 - 10 DC , ikdyž předtím jsem ji měla vždy kolem toho 20 - 21 DC, ale pro jistotu, nevím jestli se tělo kapku potratem nerozhodilo a nebude dřív :slight_smile: .
7. pro 2014 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@bublinka74 Ahooooj! :slight_smile: 12 kg? Ty bláááho, Ty jsi blázen! :grinning: Já včera udělala perníčky, teď jsem vyndala poslední plech lineckých a jdu tam frkat ořechy.. :slight_smile: Rohlíčky zítra a vosí hnízda až za týden.. :slight_smile: Asi budu za hňupa, ale co je folikumetrie? :confused:
7. pro 2014 ve 22:00  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@chilli009 nj,tak holt tento měsíc nic..... :( tak až v lednu....
7. pro 2014 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@bjoucik.15 od kterého dne testuješ ? a testy jsou pořád stejný ?
7. pro 2014 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@chilli009 jasné ,že budeš všem se nám to podaří určo :wink: a děkuji pak se ozvu :slight_smile: :slight_smile:
7. pro 2014 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@loilla noo tak je nás hodně víš celkově,až přijedou synáčkové s těma svýma buchtama,nějaká návštěva ,to víš nooo a všichni milují od mala to cukroví,tak že mne už stačí jen čuchání a olizování :D noo folikumetrie ?? Nejsi hňup,já se to taky dozvěděla pořádně nedávno a to mám 4 syny :grinning: ,jukne se jak vypadají vaječníky,jaké vajíčka,folíky,jak jsou velký a jestli vůbec nějaké budou a jakou má sliznici děloha a tak víš :wink: ,když budou malé dají léky aby narostly a praskly a tak :grinning:
7. pro 2014 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@bublinka74 s buchtama.. :grinning: :grinning: :grinning: No, máš to teda náročnééé.. :grinning: Jo taaak, už to chááápu!!!! :slight_smile: Tak to držím palečky, aby bylo vše jak má!!! :slight_smile:
7. pro 2014 ve 22:27  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@loilla noo to víš nooo a počkej až budou mít všici děti a sejdem se to bude jak v továrně :grinning: :grinning: děkuji ,myslím,že bude dobře :wink:
7. pro 2014 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@bublinka74 No, tak 4 kluci, 4 partnerky = 8 lidí, každý dvě děti = 16 lidí + Ty + manža + nejmenší přírůstek = 19 lidí... tsii voeee :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2014 ve 22:32  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@loilla ježíšššššššš nech toho :D :D
7. pro 2014 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@bublinka74 Hele, to musí být ty dvojčátka.. ať je to kulatý :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2014 ve 22:50  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@loilla už zase :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dost :grinning:
7. pro 2014 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@loilla koukám Tobě je 24 viď Peťule jedna zlobivá :grinning: :grinning: to já už čekala skorem 3 :grinning: :grinning:
7. pro 2014 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@bublinka74 No pjomiiň, ale to se přímo nabízí.. :grinning:
7. pro 2014 ve 23:31  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@bublinka74 Áááno, áááno.. :grinning: No jo, tak Tyyy... :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2014 ve 23:31  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@loilla nooo byla jiná doba nooo :grinning: :grinning: a nech toho jooo,kamarádka si dělala srandu když jsem čekala čtvrtého syna,ona ježíš takových dětí ,měla sama jednoho kluka ,pak jsem jí potkala za půl roku s paňděrem a ona ty wogo ,já čekám dvojčata :grinning: :grinning: a já noo vidíš,si se neměla smát mne,to máš za to :grinning: :grinning: ,noo byla sranda ----dneska má krásný 10letý holky :slight_smile:
8. pro 2014 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak se připravuji :slight_smile: si připadám jak když jdu ke zkouškám,nebo na operaci,takový nervíky :grinning: ,jdu do práce a pak mne pustí ve 13.00 na propustku ,tak že se přihlásím až kolem 18.00 tu jooo :slight_smile: tak držet palce všechny i u nohou :grinning: ,děkuji kočičky
8. pro 2014 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak dnes je to 3.den, co užívám clostilbegyt a jsem zvědavá, jestli to pomůže. Tak nějak spoléhám, že se to tentokrát podaří-musí....
8. pro 2014 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove tak pozde ale prece dekuji za srdicko a citim se docela dobře, zaludek me boli porad ale fatalni to není :slight_smile: jak se mas Ty? :slight_smile:
8. pro 2014 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@chilli009 dekuji moc za prani stesti a zdravi :slight_smile: jak jsi na tom Ty? :slight_smile:
8. pro 2014 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove hezka profilovka, jsi kóča :slight_smile:
8. pro 2014 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@chilli009 testuju od 9DC a testy byli stejný od 13DC stejnej duch,nemění se :(
8. pro 2014 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak holky bavila jsem se s kamarádkou co pracuje u Apolináře a říkala,ať se vyhíbám práškům na podporu ovulace. V některých případech může dojít k uvolnění 3vajíček... Mají tam ženskou co to brala a čeká paterčata, tři nechává usmrtit,aby měla jen dvojčata... Je to šílený :(
8. pro 2014 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
8. pro 2014 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek