• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

24. října 2017 
Tak hlásím, že začíname znovu jjsem 3DC a po půl roce užívání prášků mám nařízenou přestávku, takže jsem bez tabletek, a doufám, že si snad už konečně k nám miminko najde cestu. Nakoupila jsem ovulační testy a tak 10. den začínám testovat. Jsem sama zvědavá, jestli budu mít první přirozenou ovulaci.
8. pro 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 Držím i u nohou!!! :slight_smile:
8. pro 2014 v 15:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 To mi ani neříkej. Já zrovna beru clostík už 3.den. Ale myslím si, že je to dost individuální. Spousta ženských po těch lécích otěhotněla a bez problémů. Ale je jasný, že to pro tělo není nic extra :unamused:
8. pro 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sleepers určitě to výjde, hodně štěstí
8. pro 2014 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 tak uvidíš, testuj než to nedostaneš, třeba ji máš vážně posunutou na dýl, to může být klidně taky možný
8. pro 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 držíme i s dcerou :slight_smile:
8. pro 2014 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sleepers já jsem brala clostík dva cykly a vypadalo to na dvojčata před ovulací, doktor mi říkal, že jsou folíky velký téměř stejně, že je klidně možný, že pokud to klapne, že to mohou být dvojky a nakonec se chytlo jedno :slight_smile: , záleží jak je na to tělo připravený a jak moc to zabere, uvidíš
8. pro 2014 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sleepers je to individuální,ale nechtěla bych :slight_smile:
@chilli009 dnes opět nic :( no snad ale i tak tomu nevěřím, ovulace později je špatná, vajíčko se nemůže uchytit
8. pro 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj holky všem :slight_smile: ,tak jsem úplně mimo,co by jste na to řekly jooo .Doktorka jukla ,levý vaječník totálně v prdeli zjizvený cystama,pravý celkem v poho,zdálo se jí ,že ovulka proběhla,vejcovody průchozí a pozor v děloze něco je o velikosti 4mm,zatím jen nějaká bublinka a že neví ,že je to možná vajíčko ....noo tak asi tak,joo hormony v naprostém pořádku úplně vše .....tak a :slight_smile: ted co ...
8. pro 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bublinka74 no to je ale zahada tak treba to bude mimi nakonec bez pomoci
8. pro 2014 v 19:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2018 (13. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 jééé, to ono vel. 4mm by mohla být dutinka v ,které se později ukáže tečka :slight_smile: tu jsem tam taky teď naposledy měla :slight_smile: , na kolik máš výšku sliznice ?
8. pro 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 sliznice by měla být min. kolem 9mm, aby byly ideální podmínky pro dobré zahnízdění
8. pro 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 to mi neřekla,ale řekla ,že je zvětšená :grinning: ,ale myom a nic takového to není řekla,kdy jste měli pohl.styk,říkám byla i ovulka před 6 dny ....a byl sex,prý tak uvidíte ....nooo ,že by váček ??
8. pro 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 viděla jsem to,je to uvnitř dělohy pěkně takový malý prostě jako kolečko,nebo oválek :grinning: nebo jak to nazvat :grinning:
8. pro 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajens nooo ti fakt nevím,zvláštní nooo :slight_smile: ,kéž kdyby ,je malá šance z jednoho vaječníku :confused:
8. pro 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bublinka74 houbýýý :fearful: takže teď zas čekat do ms nebo jáák?hej kdo to má vydržet taký čekání a napínání ale :grinning:
8. pro 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 jj, gestační váček :slight_smile: , kdy to máš dostat ? zašla bych 10dní po ovu na krev a pokud bude HCG pozitivní, tak bych šla za další dva dny znova a jakmile poroste, mazala bych hned pro Utrogestan nebo Duphaston na udržení.
8. pro 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove ahojky tak jak jsi dopadla mas pro nas novou fotecku
8. pro 2014 v 19:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2018 (13. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 no kamoska ma tri deti z jednoho vajecniku takze i zazraky se deji
8. pro 2014 v 19:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2018 (13. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove cooo houby :grinning: já nic nevím :confused: ,ale co vím,že před 14 dny u mého gynekologa,byla děloha čistá :confused:
8. pro 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 já dostat ...cca 19.12 ...pokusím se to ohlídat tedy :slight_smile:
8. pro 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 né, vážně nebo si zajdi ještě k doktorovi, jeslti by Ti nenapsal recept a kdyby byla krev pozitivní, jestli to nemáš nasadit ? já mám doma prášky a po ovulce nasazuji a pokud by se zadařilo a byl test pozitivní budu pokračovat v braní :slight_smile:
8. pro 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 noo já budu stejně zítra volat na gynek.dělal mi stěry a odběry před 14 dny ,tak k vůli výsledkům,tak to hned sestře řeknu :slight_smile:
8. pro 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 nene , to by bylo supr kdyby se na Tebe usmálo stesti :slight_smile:
8. pro 2014 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova děkuji třeba ju ... všude o tom čtu ,že holky měly po ovulce váček 5,6 mm tak to odpovídá :slight_smile:
8. pro 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 budu moc drzet palce :slight_smile: moc by jsi si to taky zaslouzila :slight_smile:
8. pro 2014 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 tak snad to je miminko :slight_smile:

Jinak holky, už vážně nevím co to znamená a zda dělat stále ovu testy?... dneska večer mám dle hlenu klasický neplodný dny...tak to už určitě ovu neproběhne.... :frowning2:
8. pro 2014 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky bylo by to zajímavé,uvidíme ..to by byl fakt vánoční dárek :slight_smile: ,ale z toho levého vaječníku jsem byla špatná,ukazovala mi ho ,fakt zjizvený cystama a endometriozní ,jinak prý děloha je krásná,vejcovody super,jen prostě to bude muset být hodně čilá spermie a vaíčko,aby překonaly tu dráhu ,ale možná už se stalo,noo divná řeč že od paní doktorky :slight_smile: nechám se překvapit
9. pro 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 kočko já je dělala celé tři cykly,protože jsem pokaždé nevěděla kdy by ovulka mohla proběhnout a tak ....a měla jí různě a jednou i neměla hmmm ,vydrž prostě to testni třeba celé dva cykly hmm ,já když sestra minule říkala,že máme mít sex po ms,tak jsem na ní zírala,prý každá to máme prostě jinak,noo a nyní byla ta ovulka 9DC,to bych vůbec nečekala,ale měla jsem ms jen 4 dny
@bjoucik.15
9. pro 2014 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova děkuji kočičko,uvidíme :slight_smile: ,jak se cítíš ??
9. pro 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek