Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

jitulka188
15. črc 2014

@majkylove Ahojky dnes jsem si udelala ovu test a jsou tam dve carky a testovaci krasne tmava🙂Vcera jsme to prubli a dneska na to taky vlitnem a dej se vůle bozi🙂) Ale asi bych ten test nepotrebovala so a ne byl hlen husty ted je ridsi a dneska me i boli prsa a v podbrisku. 🙂

Drzim palce!!! 😉

jajaakuba
15. črc 2014

ahoj holky, jestli můžu ráda bych se k vám přidala 🙂 snažíme se již o 3 miminko, ale máme to komplikovanější..hned po porodu druhého syna jsem si nechávala píchnout jednou Depo Proveru a od té doby se táhnou jen samé problémy, celé 3 měsíce krvácení, poté dalších 5 měsíců krvácení a nikdo mě na tohle neupozornil...hlavně jsem mému dr. říkala, že se budeme chtít brzy snažit o třetí, ptže mého přítele, teď už skoromanžela jsem si našla , když jsem již čekala druhého syna a byla jsem na to sama, jelikož otec se raději pelešil s 15ti letýma slečnama než aby byl s námi doma :/ a je jasné, že snoubenec po svém miminku prahne taky a dle mě jsou dobré menší rozestupy mezi dětmi a ráda bych pak už nastoupila normálně do práce a ne z práce zase odcházet...jsem teď štastná, náš nový tatínek nás miluje a my jeho taky...jen teď to vypadá dost beznadějně s miminkem :( dostala jsem teď jinou antikoncepci v tabletkách, abych přestala krvácet a opravdu se tak konečně stalo, ale teď už jsem je vysadila ve čtvrtek a MS zase nikde...je fakt že mi dr doporučil at na začátku platíčka tak 2 zapomenu, ale pochybuji že v našem případě by šlo hned o těhotenství, kort když jsou takové problémy, že mi provera zcela odbourala určitý hormon...dr. mi říká, že mám ještě počkat, ale já mám strach, aby se zase něco nepohnojilo :/

ycida
16. črc 2014

@princina
už aby to bylo 😀

ycida
16. črc 2014

@denisska
Ahoj Denissku, tak jak se máš? Už je lépe a hurá do dalšího měsíce? 😉
Já mám konečně volno a hurá na čtyři dny volna 😅, sice nevím jaké budou, protože jsme teď s přítelem na nože ☹

denisska
16. črc 2014

@ycida jakpak to?☹ to bude dobrý:-*, no my teda hurá do dalšího měsíce🙂 a já včera koupila ještě pro neexistující mimi bodýčko a sukýnku😀, ach to je nádhera🙂)))

ycida
16. črc 2014

Přeji všem krásný večer 😉 a při snažení o mimi, hodně štěstí 😅 😉

ycida
16. črc 2014

@denisska
To si děláš srandu??? 😀 a nechceš přidat fotku? Ráda bych se pokochala s Tebou 😉 😅 .

denisska
16. črc 2014

@ycida jj vyfotím🙂 vydrž🙂), fotnu tam i to,co už mám😀, hlavně , že nemám mimi 😀 😀 😀 😀

ycida
16. črc 2014

@denisska
MIMI brzy přijde, uvidíš 😉

denisska
16. črc 2014

@ycida :.-*, mám to tam🙂 těším se tak straaašně mooooc až přijde🙂

denisska
16. črc 2014

@princina buď opatrná a mějte se krááásně❤️

ssarula
17. črc 2014

@jajaakuba se divím že to krvácení s tebou neřešili dřív. A že ti chybí nějaký hormon víš určitě nebo jen odhaduješ? Ale nikdy nevíš, třeba se opravdu podařilo. A je hezké že jsi našla tak super chlapa, kterému nevadí nevlastní děti a ještě si troufne na 3. :D máte můj obdiv, oba dva :D

No a já zůstávám holky ve skupince s váma, mrška dorazila v úterý, tak jedeme zase od začátku. Zatím to ještě jde, manžel je kupodivu i po půl roce nadržený jak školák, ale mě už to pomalu přestává bavit, protože vím, že se tulíme za určitým cílem, který ne a ne přijít. ☹ A nejhorší je, že to člověk musí brát i z finanční stránky, takže my se můžeme snažit jen do prosince, pak už by mi ani po prodloužení nevyšel rodičák a příští září už si budu muset najít nějako práci do které nastoupím, takže by se mohlo co nejdříve zadařit...
Holky přeju moc a moc zdaru nám všem

sleepers
17. črc 2014

Těhu holky, po jak dlouhé době se vám podařilo otěhotnět??

jitulka188
17. črc 2014

Holky je normální , že mě při ovulaci bolí bradavky? Ale jako fakt bolí :/

majkylove
autor
17. črc 2014

@jitulka188 mě se to nestává,ale myslím že je 😉

ycida
17. črc 2014

@denisska
Ahoj 🙂 . To je roztomilé 😀 . Jsi šikovná, takové úžasné kousky a brzy je bude mít kdo nosit, uvidíš 😉 🙂

blauen
17. črc 2014

Ahoj holky, taky se ráda přidám k Vám do skupinky! My s manželem se snažíme od minulého roku září 2013 a zatím marně :o(, ale nepropadáme panice, protože my to s manželem máme trošičku složitější a to tím, že já pracuji a v týdnu jsem 400 km vzdálená od svého manžela a spoléhat na to, že to vyjde o víkendu no nevím nevím 🙂 Ale říká, se že když člověk v něco moc věří tak se to splní i když tady nejde jenom věřit, ale člověk musí i konat 😀 Holky držím nám všem moc pěstičky a přeji ať každé z nás se splní to co si nejvíc přejeme a to zdravé mimiško!

ycida
17. črc 2014

@blauen
AHoj, Tobě přeji také hodně štěstí a hlavně, ať se mimi povede, i když jste od sebe tak daleko a vidíte se méně 🙂 😉

blauen
17. črc 2014

@ycida
děkuji moc!

mysackovi
17. črc 2014

holky chce se mi brečet, dnes jsme byla u nového doktora a vůbec mě nepotěšil ☹ ....jak jsem si myslela, že mám těhu příznaky, tak to nebyly a ani nevím co to teda bylo, každopádně prej tento rok s miminkem nemám počítat ☹(( a možná ani nebudu moc normální cestou...proč zrovna jáááá...děti miluju, proto i pracuju v mš....na bývalého doktora jsem dost naštvaná, kdyby to řešil včas,,,ach jo ☹((...celý den jen brečím...

swellt
17. črc 2014

Ahoj holky, hezký večer, můžu se sem k vám taky přidat? 🙂
Snad vás nebudu obtěžovat, ale asi se potřebuju vypovídat.... i přesto, že mám dneska docela v klidu náladu...
Je mi 27 a takové tři čtyři roky už trvá moje touha po miminku... Asi vím, zak zní tikot biologických hodin.... Nkdy je líp, jindy hůř... Teď to na mně ale doléhá asi tou největší tíhou, spousta známých holek, které jsem třeba několik let neviděla čekají miminko, mají krásná bříška, nebo už čerstvá miminka, ale taky již několikaleté děti, některé i více... A jsou to holčiny i o několik let mladší... Jsem asi cvok... Každé miminko strašně přeju, ale na druhou stranu hrozně závidím a jsem smutná z toho, že my nic...Děti jsem měla vždycky moc ráda. Jsem z celkem velké rodiny, mám ještě tři bratry, ale bohužel z ne moc dobře fungující rodiny, proto chci, aby mé miminko bylo to nejšťastnější na světě, i když to chce samozřejmě každá maminka...
S přítelem(29) jsme spolu bez měsíce 9let a před teprve dvěma měsíci se v něm asi něco zlomilo a kdyby přišlo miminko, tak by asi nebyl proti... Už snad rok neberu žádnou antikoncepci, jen jsme se chránili(kdyby bylo po mém, tak žádná ochrana..)
popravdě, Petr je takovej sobec, v jistém slova smyslu... mám pocit, že se bojí.... jednak, že by se už svět netočil kolem něho.... a jednak té zodpovědnosti...To se jistě bojí každý, ale on to má prostě hozené trovhu jinak... Je to mamánek... jak bič.... a museli bychm bydlet aspoň 100kiláků od budoucí tchyně, aby se něco změnilo... teď ji máme za humny a je to peklo...
Já doufám a věřím, že se ve mně co nevidět bude klubat nový život, ale i když to tak strašně moc chci, tak mám strach... Vím, že finančně bychom to zmákli...Ale... máme vcelku malý byteček.... 2+kk(42m2) a k tomu velkého neklidného černého, celoročně línajícího psa - labradora... Dá se to zvládnout? V malém bytě ve třech s velkým psem? Už mi jdou hlavou scénáře, jak budu chodit venčit... Miminko v šátku na břiše a v ruce na vodítku tahavého psa.... :o)
Bože, já píšu a píšu.... budu vás tu jist nudit s mými přihlouple infantilními starostmi... Omlouvám se....
Ale... třeba včera... jela jsem k zubaři, šla kolem dětského hřiště... maminka a maličká holčička, necelé dva roky, řekla bych....stála u houpačky a jak jsem šla okolo, tak se na mně podívala a tak bezelstně ze začala chichotat.... smála jsem se na ni, zamávala a šla dál... dostala mně a já za rohem cítila jak se mi kulí slzy po tvářích.... takové chvíle, ty okamžiky, mně ničí... Jsem blázen? 😢
Holky, nezlobte se, že jsem se tu takhle rozepsala... 😒 Ale někaj nevím, komu bych se s takovými pocity měla svěřit...
Dkuju za shovívavost a klidn nějakou reakci...
Mějtě krásný večer.... 😉
Zdenča.

danielka1985
17. črc 2014

@swellt ahoj, netrap se, ze bychom reagovaly na tebe špatne,každá z nás ma obavy a chce otěhotnět. ..pokud přítel chce taky, tak zkousejte, pro začátek si zkus zjistit ovulku, zda to probiha..jinak tvé obavy vždy nějaké budou.. každý je má 🙂

danielka1985
17. črc 2014

@mysackovi holka, ale notak, vzchop se🙂zkus zajít ještě za jiným gynekologem, když jeden říká toto a tamto.. .

danielka1985
17. črc 2014

@jitulka188 ahoj. tak jako já v mém blogu?..já měla pozitivní minulý úterý, tak ted čekám🙂držím ti palečky🙂

danielka1985
17. črc 2014

@blauen ty bláho, tak daleko?wau...to já bych nezvládla:D..tak držím palečky a snad se trefíte🙂

ycida
17. črc 2014

@blauen
není zač 😉

swellt
17. črc 2014

@danielka1985 Děkuji, jsi hodná :o)

danielka1985
17. črc 2014

@swellt ale, prosímtě..a testuješ ovu ?

blauen
17. črc 2014

@danielka1985@je to trošičku z ruky to ano, a proto si dáváme ještě poslední rok šance to takhle zkoušet při té dálce a pracovním nasazení a jak ne tak půjdu raději na pracák a odstěhuji se za manželem, a zkoušet dál mimiško. JednU výhodu to má, že i přes tu dálku je naše manželství pořád jako na začátku jsme si vzácní, pořád se milujeme tak jako od prvopočátku a ještě jsme se nestihli ani za ty roky pohádat. 🙂 Každopádně děkuji a tobě taky samozřejmě hodně štěstíčka!!

swellt
17. črc 2014

@danielka1985 Jen jednou... A s nejvetsi pravdepodobnosti jsem ji prosvihla... Do doby pred dvema mesici jsem se o ovu a plodne dny da se rict nijak zvlast nezajimala,spis vubec,takze v tomhle ohledu sebe sama popravde tak nejak poznavam... Asi mam "vyhodu" ze cyklus mam vzdy presne 28dni... Vic ani min ani tuk... I podle toho se mohu ridit,co se tyce ovu?