Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
9. pro 2014

@majkylove ..co ty kočičko jak je,dobrý vše?? Já fakt nestíhám budu zas po 18.h ....

terezapetrova
9. pro 2014

@bublinka74 Kociku 🙂 po tehu strance se cítím až na nevolnosti docela dobře, 8 1 jdeme na genetiku z důvodu problému v tehu s Vojtou ještě před prvním velkým utz ale strach si snažím nepřipouštět. Jinak mi spis dává zabrat Vojta, který ma každy den budícek před patou :( co já budu dělat jestli si neodpočinu do porodu? 🙂 Co Ty? Všechny dárky na Vánoce doma? Mas velkou štědrovečerní večeři pro celou rodinu a všechny děti ? 🙂

majkylove
autor
9. pro 2014

@bublinka74
@terezapetrova ahojte holky,Miši moooc držím pěsti,to by byl neskutečnej dárek 😅 a Teri 5.1 je zachvilku a časově už to vychází i na tu genetiku jak chodíme všichni ne?to půjdeš hned nějak rychle po sobě?tééda už 10 týden,to nějak letí nee? 😀 a co zkusit ještě variantu dát Vojtu později spát,jestli je to možný?
Jinak já se mám fajn,dárky už mám doma,takže jen zabalit což nemám ráda,ale není toho moc tak to půjde 🙂 a mooc se těším na zítra bo nám konečně přivezou skříně který máme od června objednaný,takže konečně budem bydlet jak lidi 😀 a konečně se budu moct po novým roce pustit do nákupů pro prcka a mám to kde dááát,hurááá! 🙂 a pak mě teda čeká míň příjemná část a to je velkej úklid,okna a každej kouteček,no mám to naplánovaný na st,čt,pátek to bych měla zmáknout a aspoň to bude z krku,ale už at je pátek 😅

majkylove
autor
9. pro 2014

@loilla tak cooo,je tam ta holčička? 😅 já mám obavy že mi dnes ani utz dělat nebude ☹ ale uvidíme no,budu doufat

krtekk
9. pro 2014

@bublinka74: Ahojky, já jsem byla ten případ, že ovuluji až 14-16DC a to mám cyklus 24-26 dní, takže já se musela snažit před MS, ale každá to máme jinak. Já testovala několik cyklů, abych si určila kdy se ovulka nejčastěji vyskytuje, proto nevěstě hlavy ono to vyjde. 😉

loilla
9. pro 2014

Je to kluk jak buk a je v naprostém pořádku!!!! A já jsem neskutečně šťastnáá 🙂))))

chilli009
9. pro 2014

@loilla obr gratulace 🙂

loilla
9. pro 2014

@chilli009 Děkuji moooooc 🙂

loilla
9. pro 2014

@majkylove je to chlapák!!! 🙂 furt jsem chtěla holku, ale jak řekla kluk, tak jsem byla nadšená... důležité pro mě je, že je zdravý a že už vím v jakém rodě mám mluvit.. 😀

loilla
9. pro 2014

@majkylove Jinak mě dělá UTZ vždy 🙂

loilla
9. pro 2014

@majkylove Co Ty jinak? Jak jsi dopadla? Vše v pořááádku? 🙂

terezapetrova
9. pro 2014

@majkylove 22. 12. 14 mam odbery krve a 8. 1. 15 mam pak vse v 10h genetika a velky screening 11h takze na den to vychazi stejne to jo a ja jsem rada, ze tam nemusim kvůli každému zvlast. a at to bude jak to bude hlavne at je vse ok.. Jsem ve skutecnosti dle velikosti plodu 8+4, tady mi nejak blbe vyskakuje. Jinak s tim spaním tohle u nas nepomaha vis, a často takove věci proste nepomahaj, jsou to všechno obdobi, který proste jsou a musíme vydrzet az zkoncej. Co dnes u dr?? 🙂

terezapetrova
9. pro 2014

@loilla Krasnej Matyasek gratuluju 🙂

loilla
9. pro 2014

@terezapetrova Děkujii! .-) No nakonec buď Matyášek nebo Tadeášek 🙂))

bjoucik.15
9. pro 2014

@bublinka74 no příště začnu testovat opravdu hned po MS, třeba klidně první den po MS 🙂 protože testuju od 9DC a nic... zatím

bublinka74
9. pro 2014

@loilla ahojky,gratuluji mooooc k pindíkovi 🙂 🙂

bublinka74
9. pro 2014

@majkylove děkuji Miško,byl by nooo uvidíme 🙂 ,mám nyní hustý bílý výtok dnes 🙂 ,že by takový jsem neměla snad nikdy 😉 ,taky máš napilno koukám pěkně 🙂

bublinka74
9. pro 2014

@terezapetrova to je dobře,že se cítíš fajn,ještě nějak s vojtíkem to zkus,třeba ho dávat déle spát ,to jsem taky dělala u kluků 🙂 Jinak napečíno skorem ano,dárky mi ještě chybí,ale kupuji průbežně každý den něco ,nooo a večeře štědrovečerní tu budou úplně všici 🙂 noo jak v závodní jídelně,bramb.salátu min 10 kg,3 kapry,3 kg řízků a 5 litrů knedlíčkové polévky 😀 to jde nééé 😉

loilla
9. pro 2014

@bublinka74 Děkuji, děkuji.. :- Furt jsem říkala, jak chci holku a bála se, že jak to bude kluk, že budu zklamaná a prd.. Mám z toho straašnou radost! 🙂))) Drahý tvrdil, jak by chtěl spíš holku a když řekla, že to je chlapeček, tak se mu rozzářili oči a pak z něj vylezlo, že řekl holku jen proto, že to chtěla spíš jeho mamka, ségra a a hlavně já... 😀

bublinka74
9. pro 2014

@majkylove joo a Miško víš co je zajímavé,nyní uprostřed cyklu vůbec nešpiním ,zvláštní pamatuješ všechny tři cykly jsem špinila pár dnů uprostřed ...nooo to jsem fáákt zvědavá 🙂

bublinka74
9. pro 2014

@loilla jj to jsem měla tenkrát podobné 😀 ,po čtvrté už to bylo jiné tedy noo,ale byla jsem smířená ,že to bude kluk 😀 😀 ,zas jsem to už uměla přetahovat a nadhazovat pytlík a tak 😀 😀

loilla
9. pro 2014

@bublinka74 No, to mě čekaj teda věci.. 😀 My si teď odškrtneme kluka a druhá bude určo holčička... 😀

bublinka74
9. pro 2014

@loilla :D neboj budu na drátě ,já radila i v porodnici a sestry vždy k Vám už chodit nemusíme ,že jo,vy už to znáte nazpamět že 😀 😀

majkylove
autor
9. pro 2014

@loilla jůůů,to je supééér,mooc gratuluju!!!a je to už jistý úplně?asi jo že 🙂 co manža,jaký reakce?mě utz dnes nedělal tak jsem byla zklamaná,takže z kontroly dnes nic nemám no ☹
@terezapetrova tak to pak musíš dát hned vědět,ale všechno bude fajn 😉
@bublinka74 no pamatuju,z toho určo fakt něco bude 😅

bublinka74
9. pro 2014

@majkylove noo je to divné,radovat se nebudu,vyčkám 10 dnů 😀 😀

loilla
9. pro 2014

@bublinka74 Tak to jsem hned klidnější!!! 🙂)) No joo, tak ale Ty to máš už načtyřikrát zajetý viď... to není divu.. :D

janajens
9. pro 2014

Tak holky dneska zatim mrcha nikde ani bolesti zadne jen citlive bradavky a okolo pupiku obcas pichnuti ☹

bublinka74
9. pro 2014

@loilla to jo nooo 😀 já mít holku tak jí neumím ani umýt buchtinu 😀 😀

loilla
9. pro 2014

@majkylove Je to 100%.. 🙂)) Zase zlobil, nechtěl se nastavit... ale tohle ukazoval od první vteřiny.. taky pak paní doktorka říkala, že jediný, co je jistý je pohlaví.. 😀 Na chvíli odešla a přítel hned: "je to kluk, já to viděl, viděla si to?" a když to potvrdila, tak se mu uplně rozzářili oči.. a pak mi řekl, že chtěl kluka, ale říkal holku jen kvůli mě.. 😀 a že je za kluka moc rád.. 😀 Jééé.. :/ No, oni někteří nedělají vždy... 😖

loilla
9. pro 2014

@bublinka74 ty seš fakt praštěnááá :D :D :D :D