Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

loilla
9. pro 2014

@terezapetrova Bude to Tadeášek.. 🙂 "hlava rodiny" rozhodla.. 😀

bjoucik.15
9. pro 2014

@bublinka 74 juhuuu další mimísek 🙂 moooc ti to přeju 🙂

jinak holky světe div se,ale můj ovu test je pozitivní 🙂 takže můžu do 48hod čekat ovu??

terezapetrova
9. pro 2014

@majkylove jj dam, helee a ty chodíš ke statnimu gyndari? 🙂 asi k soukromymu nee? Ja mam soukromého a ultrazvuk zdarma jsem měli i Vojty prakticky kdykoliv jsem si piskla 😲

terezapetrova
9. pro 2014

@janajens a kolik dnu Ti meska?

loilla
9. pro 2014

Jinak holky, s tímhle teď přišel můj drahý.. :D :D :D Já se z něj picnu.. :D :D :D

terezapetrova
9. pro 2014

@loilla no ju ale prave Ty jsi holka ale Tvuj chlapecek bude chlapecek a v puberte bude urcite nejzlatejsi 🙂

terezapetrova
9. pro 2014

@loilla ano ja taky vždy chtěla utz pokazde, nebo bych holt platila, a 8. 1. mas 2 velky sreening? To my mame ten den 1. velky screen 🙂

loilla
9. pro 2014

@terezapetrova No je fakt, že přítel ani pubertu neměl.. 🙂 ale zase to s ním stálo za to, když byl malý.. 😀 Byl hrozný nervák a neměl absolutně z ničeho strach... takže nějaký lezení po kraji skály... nebo když sousedům nad nima otrhávala nějaký fazole nebo co, stylem že si stoupl na žbrdlení na balkoně v 6. patře.. :D

loilla
9. pro 2014

@terezapetrova Já ani neříkám, že chci. Dělá ho automaticky, za což jsem ráda.. 🙂 Jojo, přesně tak. 🙂 Jůůů, fakt? To je hezká shoda!!! 🙂 tak ať je vše v pořádku!!! 🙂

terezapetrova
9. pro 2014

@loilla jestli to nakonec nebude holka 😀 i to se stava /ja mam v okoli asi tri pripady pry zcela jasnej kluk a nakonec vyklouzla holka/ 😀

terezapetrova
9. pro 2014

@loilla taky se doma nenudis s milackem 😀

loilla
9. pro 2014

@terezapetrova No, já se jí ptala a ona řekla, že to je v tomto případě neměnné, že to je tak jasné, že se to změnit nemůže.. 😀 Tak jí věřím, by mě piclo.. už sem objednala první klukovský oblečení.. 😀

loilla
9. pro 2014

@terezapetrova No, to nikdy.. 😀 Ale já z toho mám radost... protože je na něm uplně vidět, jak je z toho nadšenej.. jakou má radost.. 🙂) Nejlepší bylo, když to volal mýmu tátovi.. Prý: "Tak hele Georgi, máš tam kluka a má velkýho pinďoura.. Jen nevím, jestli po tatínkovi nebo po dědečkovi." Baví mě dneska.. 😀

terezapetrova
9. pro 2014

zacinam mit strach z ty genetiky 😖 prece jen za par dnu mi je 35, s Vojtou byly v tehu potize a sakra vůbec 😖

janajens
9. pro 2014

@terezapetrova dnes teprv prvni den to jeste nic neznamena 😒 jen zsdne bolesti dneska jsem 29Dc

terezapetrova
9. pro 2014

@loilla u vas tez at je vse ok 🙂

terezapetrova
9. pro 2014

@loilla to u tech mejch pripadu bylo taky zcela jasny 😀 ale samo preju aby ted vysel ten kluk a jedna věc je jista - pohlavi je 100procent az když je to na svete 🙂

terezapetrova
9. pro 2014

@janajens drzim i to co nemam 🙂

janajens
9. pro 2014

@terezapetrova kuju jsi moc hodna 😲

chilli009
9. pro 2014

@bjoucik.15 jj, čekej ovu a jestli mohu radit dojdi si k doktorce, že jsi měla pozitivní ovu test a cyklus máš 30 dení ať Ti nasadí od pátku Utrogestan nebo Duphaston, protože jelikož kdyby se to povedlo, tak nebude dostatek času na uhnízdění a přijde Ti MS, před MS klesá rychle sliznice a ta je důležitá. Nebo uvidíš co Ti řekne, ale zeptala bych se 🙂 .

chilli009
9. pro 2014

@bublinka74 já to vidím pozitivně 🙂 , myslím, že pod stromeček budeš mít // jasný a i s UTZ a srdíčkem .)

bjoucik.15
9. pro 2014

@chilli009 jo já vím,že se to nemusí uhnízdit, a nebo může ale odejde to s MS.... Díky za radu, možná si k dr.dojdu,když bude hlídání.horší je,že se k mému dr. Musím objednávat :(

loilla
9. pro 2014

@terezapetrova Tak to je jasný... ale já si prostě nepřipustím, že by se to změnilo! 😀

majkylove
autor
9. pro 2014

@terezapetrova tak si tam asi zadala špatný datum porodu,proto ti to připočítává víc 🙂 jinak já chodím normálně k běžnýmu gynekologovi,u soukromého když si platíš tak je jasný že ti musí udělat vše,u těchhle bohužel jen co jim proplácí pojišťovna,ale hlavně asi ví co dělá no takže utz asi není třeba,to jen my matky holt bysme ty mrňata chtěly furt vidět no 🙂 a nebooj,genetika bude dobrá,uvidíš,kamarádka teď porodila naprosto zdravýho chlapečka a má 36 😉
@loilla taťka je dobrej,tééda a pěkný už máš to bříško,já cu takýýý 🙂 a řekni taťkovi ať ho tak nemačká jakooo 😀

loilla
9. pro 2014

@majkylove Myslíš tu fotku o kus výš tady s tou malbou? 😀 To není moje!!! .-D To je tatínkovo!!! 😀 Si tam nakreslil mimčo s pinďourem, nafoukl se a hrál si na těhotnýho.. 😀 😀

loilla
9. pro 2014

@majkylove Moje je tohle!!! 😀 Ale tamto nééééé.. 😀

bublinka74
10. pro 2014

@loilla krásné bříško kočko 😉 ,taťka je taky pěkně ujetej že 😀 😀 ,vždyť jooo to je správný 😉

bublinka74
10. pro 2014

@chilli009 nooo děkuji,necháme se překvapit 🙂 ,zatím žádné špinění jako v minulým cyklech ,zvláštní nooo ,myslím,že ani jiný dárek už potřebovat nebudu ,jen kadeřnici 😀

bublinka74
10. pro 2014

@janajens kočko,držím palečky,snad už se taky zadaří 😉 😉

bublinka74
10. pro 2014

@terezapetrova kočko v klidu ju ,plno holek má kolem mne děti ve 40 letech a jsou v pořádku,nemysli na to,vím těžko se to říká,máš něco za sebou,ale pozitivně vše,ano 😉 ,uvidíš bude to vše dobré !!! Věř mi 🙂 Vojtíšek bude mít zdravého brášku nebo sestřičku 😉