Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

misulenka_pepousek
10. pro 2014

Ahoj holky,
po nějaké době se hlásím a je to vlastně jakési rozloučení. V pátek jsem dala v práci výpověď a od března nastupuju do jiné firmy, takže se nám založení rodiny ještě trošku posune. A mezitím si možná i s manželem vyřešíme spoustu duchovních záležitostí v našem vztahu.

Přeju vám všem hodně moc zdravíčka a úspěchů a až se sem zase někdy kouknu, tak chci vidět samé positivní těhu testíky 🙂

martinalinda
10. pro 2014

@loilla je fakt ze na tom neco bude, ze clovek proste na to nema myslet..tak snad se brzy zadari, verim ze ten dalsi rok bude nas 🙂 uz bychom si to oba moc prali, nesnazime se sice dlouho, ale je fakt ze od srpna a to byly i 2 cykly asi anovulacni, 2 injekce na vyvolani..takze jsem si uz zazila dost s nepravidelnou ms, a doufam ze se to tim utrousem spravi....zatim teda ani ms neprisla, tak snad brzy dorazi 🙂 budu se snazit jen jako, aby nam to vyslo, nemyslet na to a treba to pujde.

@chilli009 ahojky 🙂 to je fakt, tak snad se to vse upravi a mimi dorazi, rok 2015 je nas 🙂 ja jsem ted mela injekci a cekam na ms, a pak od toho 16DC mam brat utrous, je to na prodlouzeni jakoby uhnizdeni, tak jsem zvedava..ale zatim cekam az dorazi abych mohla zacit pocitat DC 🙂 ale uz je to takove zdlouhave, manzik se tesi, vseci okolo nas taky a porad nic. Tak nas tu bude asi i vic, co budem doufat v lepsi dalsi rok 🙂

martinalinda
10. pro 2014

@bublinka74 vyvadime porad asi v praci, a snazime se nemyslet porad na deti 🙂 ale vis jak nejde to, je to porad to stejne, cekam ms, takze pak muzu pocitat dc, abych si vzala utrous, no a ted pred vanoci porad cosi, cukrovi nemam ani jedno, vyzdobu v pocatku a darky taky v pulce...takze me toho jeste dost ceka, a nevim ani kdy to vse stihnu, o vikendu me ceka asi prvni cukrovi, letos to prehanet nebudu. No a jinak se citim fajn, zatim cekam...ale tobe tise zavidim, asi se zadarilo co? 🙂 to by byl krasny darek na vanoce, to bych si taky moc prala, muj se moc tesi a mrzi ho ze porad nic, takze se snazi delat vse mozne, ale je chyba asi u me zatim. ty nepravidelne cykly, by se mely zlepsit tim utrousem.no ale je to takove cele divne, tento mesic uz to asi nestihnem, jedine mozna otehotnet ale jestli budu nebo ne se dozvim tak po novem roce, to si zase vyslechnu prani typu: vse nejlepsi hodne lasky a stesti a miminko prejeme....nebo "uz cekate", otazky na moje rodice "uz budes babicka, uz cekaji?"....boze na to se netesim..
Ale tobe to moc preju, bylo by to super, tak pak dej vedet co a jak, jak se citis a tak. Myslim na tebe 🙂

majkylove
autor
10. pro 2014

holky nezvládám nějak dočíst,jsem K.O,celej den sem makala a už se mi nechce ani číst 😀 ještě zítra a v pátek dodělávky a mám to nejhorší z krku 🙂
@terezapetrova srdíčko mám od tebe kočko? 🙂

majkylove
autor
10. pro 2014

@marketat ahoooj,teda ty seš měkejš 😀 já bych se ukecat nenechala 🙂 tak nám to tady aspoň teda taky můžeš pak prozradit 😉 já uvidím prcka až někdy v lednu,to je hrozně dlooouho když k tomu připočtu už teď měsíc bez utz,sakra,kdo to má vydržet 😀 ještě o prckovi vůbec nevím,kdybych už měla aspoň pohyby tak by mi bylo hned líp,už aby to bylo 🙂 mohla bych to dostat pod stromeček nějakej první šťouchaneček 😵

bublinka74
10. pro 2014

@martinalinda ahojky kočko,chápu tě moooc ,hlavně vše v poklidu ...cukroví máš čas,dárky taky,já taky nemám vše,plno dodělávek a do toho lítám každý den taky do práce No uvidíme jak to se mnou bude kočko,taky jsem zvědavá,je fakt že mi poslední cykly naskočily dobře,ovulka taky ....ale je u mne nefunkční levý vaječník,omotala se ho endometrioza,takže šance je,ale minimální ...tak uvidíme sestra řekla -snad se vám poštěstí ,přiroda si poradí ,tam nahoře Vám snad ještě jedno sešlou .... 🙂 noo tak jsem byla rozpolcená ,ale viděla tam v děloze vajíčko,prý jako oválek ...váček s tekutinou ...tak jsem koukala a říká se tomu blacocysta tak nevím proč to tak nenazvala rovnou 😀

janajens
10. pro 2014

Tak zatim mrcha nikde misto toho husty byly vytok porad se beham na wc kvuli vytoku konfrolovat myslim ze jsem to dostala a nic 😒

nonacek
10. pro 2014

@misulenka_pepousek přeji hodně štěstí 😉😉😉✌✌✌👍👍👍🍀🍀🍀🍀

bublinka74
10. pro 2014

@janajens uvidíš třeba nepřijde 😉

janajens
10. pro 2014

@bublinka74 nevim ale kdyz ma mrcha prijit nemam zadne vyroky naopak jsem sucha ale tohke neznam no mohlo by se zadarit tuleni bylo den pred ovulaci i pri ovulaci a po ni

bublinka74
10. pro 2014

@janajens držím palečky všechny 😉

janajens
10. pro 2014

@bublinka74 dekuji moc beru treti mesic uz prasky na podporu otehotneni tak uvidime

janajens
10. pro 2014

@bublinka74 ja tobe take aby to byl mimisek 😒

marketat
10. pro 2014

@majkylove To víš, no, nechala jsem se ukecat 😀 Vlastně jsem se nechala ukecat z důvodu, že mi všichni říkají, že budeme mít určitě kluka a když jsem si v práci dělala jednou ultrazvuk sama, tak první, co mimčo ukázalo byl zadek... a jak se otáčel, tak jsem pindíka neviděla... tak mi došlo, že se vlastně začínám sžívat s tím, že to bude kluk a co když se pak vyklube holka? 😀 Takže jsem se přestala bránit tomu, že si to necháme říct 😉

majkylove
autor
11. pro 2014

@marketat prý utz v práci,kdo ví cos tam viděla 😀 se máš že se můžeš občas mrknout 🙂 tak pak dej vědět určitě co vám pověděli za hezkou novinu 🙂 já teď řeším kam a kdy se objednat na 3D,moc info o tom nemám,ale to už nějak vyzjistím 🙂

loilla
11. pro 2014

Tak my už máme miminko v postýlce.. 😀 😀 😀

loilla
11. pro 2014

Jinak jak se máte holky takhle při čtvrtku? 🙂)

majkylove
autor
11. pro 2014

@loilla hej vy už máte i postýlku?já z tebe začnu být ve stresu jako 😀 já makám jak šrub a co ty?

loilla
11. pro 2014

@majkylove My jí máme už asi měsíc a půl.. ale byla u našich, jelikož jsme jí u nás neměli kam dát.. 😀 ale teď jsme to v ložnice popřemisťovali a tak jsme si jí už přivezli, složili a dali ji na místo.. 😀 ještě musím koupit držák na nebesa a nebesa, aby to vypadalo krásně.. 😀 a nestresuj se.. 😀 makáš jak šrub? co děláš? 🙂 u mě byl teď kolega z práce, konečně jsem mu dala služební telefon, takže už mi nikdo nemůže volat... huráá 😀 a půjdu hodit do pračky, pak udělám ty rohlíčky a pak půjdu važiiit.. 😀

majkylove
autor
11. pro 2014

@loilla teda ty seš dobrá,tak my postýlku budem skládat až těsně před termínem,případně klidně až budu v porodnici ať tady o to nepackáme a nepráší se tam atd,manža dostane jasné insktrukce a bude 😀 včera nám dovezli skříně takže jsem umývala,stěhovala a dělala velkej úklid,dva pokoje okna a každej kouteček,večer sem byla úplně K.O 🙂 no a dnes dělám kuchyň,teď jdu na okno a pak všechny poličky a serepetičky,koření,to je nejhorší místnost no 😒

loilla
11. pro 2014

@majkylove to já si radši vše udělám sama, dokud na to mám náladu 😀 no tak to věřím, že jsi byla kaput 🙂 pro mě je vždy nejhorší koupelna... páč to důkladné drhnutí vana a umyvadla nesnáším.. 😀 tak ať ti jde práce od ruky.. 🙂 já chtěla jít ěnco dělat, ale asi se na chvíli natáhnu, dala jsem si teď šavlovej tanec.. 🙄

majkylove
autor
11. pro 2014

@loilla týý jo to ti nezávidím,jsem ráda že mě to ani jednou zatím nepotkalo 🙂 tak se běž natáhnout,na práci je vždycky dost času 😉

loilla
11. pro 2014

@majkylove tak mě taky jen párkrát... naštěstí.. jsem psala kamarádce, co dělá na klinice, kam jezdím, jak je to možný a ona, že prďola roste a tlačí mi na žaludek, tak se musím smířit.. 😀 boží no.. 😀 co bych pro něj neudělala.. 😀

loilla
11. pro 2014

@majkylove Jinak jsem včera neodolala a musela koupit tyhle ponožky, když to bude ten kluk 😀 😀

majkylove
autor
11. pro 2014

@loilla krásný ponožtičky 😵

marketat
11. pro 2014

Ahoj 🙂 Tak mám za sebou 2. screening a všechno je v naprostém pořádku 🙂 Už to malé neroste tak rychle jako ze začátku, váží 350g a obličej si zakrývalo ručičkou, když mi chtěl doktor ukázat pusu ve 3D 😀 Takže fotogenický bude asi po mně 😀 No a pohlaví víme, ale zatím necháváme jako tajemství 😉 A manžel byl unešený, když prďolu viděl a už se nemůže dočkat. To, že mluví s mým břichem a šťouchá do něj, aby cítil pohyby se asi ještě zhorší 😀

loilla
11. pro 2014

@majkylove Jojoo, pak k nim přikoupím ještě bodýčko.. 🙂 V pondělí mi přijde balík věcí na chlapečka, do toho mám balík u našich.. takže budu prát a žehlit a prát a žehlit.. 😀 Už to mám konečně kam dávat... 🙂)) Jinak heléé.. 😕 Taky máš tlak v břiše? A vadí Ti taky, když sedíš nebo se ohneš? Já to vůbec neměla a včera dnes šílím.. Nemůžu pořádně sedět, protože mě je za chvíli na zvracení a když jsem si obouvala boty - to bylo hroznýýý! Strašně mi to vadilo! Blbě se to popisuje.. 😀

loilla
11. pro 2014

@marketat Hlavně, že je malé zdravé, to je nejdůležitější!!! 🙂 A můžu se zeptat, když si napřed.. cítíš už pohyby? 🙂

marketat
11. pro 2014

@majkylove No to víš, veterinář 😀 Ale teď máme už zase jen starý, kde není nic vidět, tak to není ono 😀 Ale dneska bylo malé vidět u pana doktora krásně 🙂 Slyšela jsem i srdíčko, což mě vždycky skoro rozbrečí 🙂

marketat
11. pro 2014

@loilla Pohyby cítím asi 2 týdny, kdy vím jistě, že je to malé. Ze začátku to bylo jako šimrání, teď už pěkně kope 🙂