• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

11. května 2017 
@terezapetrova Tohle má opravdu každý jinak. Vím, že někomu berou dříve, někomu ve stejný den.. :slight_smile: Pokud tam není velká prodleva, tak je to dle mě jedno. Mě to brala znovu, jelikož jsem měla mezeru přes dva týdny a chodit k ní od začátku - udělala by to tak stejně. Já si myslím, že správně by to měla být, jak to měla @marketat, že by se měla kontrolovat při první a potom při každé další. Proto jsem já měnila Dr., jelikož to byl s prominutím lempl a nic nebylo jak mělo.. :slight_smile:
11. pro 2014 ve 20:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketat jasné ze jo, dekuju a první poradna se bere od kdy, já měla první kontrolu cca 6tt a to by asi na moc bylo ještě brzy
11. pro 2014 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 no to teda nevim zda li se to tyka i me :wink:
11. pro 2014 ve 20:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 23 - 24DC od toho pozitivního testu je do 48h. ovulace, takže pokud bylo tulení, tak by to mohlo klapnout :slight_smile:
11. pro 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajens tak držím palec a dej vědet :slight_smile:
11. pro 2014 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krtekk velikost 56 je asi na standardni novorozeně ok si myslím já :slight_smile:
11. pro 2014 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krtekk Ahoj, jééé, tak to jsem ráda, že mě někdo nemá za blázna... :slight_smile: Já jsem také doma a proto na to mám čas, chuť i náladu.. My máme přichystanou komodu, u našich je zaparkovaný kočárek, lehátko, vanička, hrací deka a nějaké oblečení, od tchýně dostaneme k Vánocům (co víme) hrací ohrádku, o ní jsme si řekli.. a včera jsme k nám konečně přivezli a smontovali postýlku.. :slight_smile: No u nás je to ve stylu, že já vyberu, ukážu, nechám si to schválit a pak to ze společného účtu zaplatím.. :grinning:
Přesně tak, nikdo neví, zda to nepřijde náhodou dřív a lepší mít vše připraveno půl roku dopředu než rodit nečekaně dřív a při příjezdu z porodnice běhat a shánět..
Já si sebou vezmu 56.. ale nakupuji už i větší kousky, takže pokud uvidím, že je to mrňousovi malé, zaúkoluji přítele, aby přivezl větší velikost.. :slight_smile:
11. pro 2014 ve 21:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla nj já mám fakt pečlivého
Doktora ale moc zatím u tohoto. 2. Tehu nechtěl
Pravé
11. pro 2014 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krtekk Ahoj, jestli mohu já, tak do porodky určitě vel. 56, větší rozhodně ne, už v té 56 bude mimi schované :slight_smile: .
11. pro 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@loilla taky při pokrocilejsim tehu se cloveku do akce
Shánět věci už tolik nechce :slight_smile:
11. pro 2014 ve 21:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajens no jasně, že se to týká i Tebe :slight_smile:
11. pro 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova Tak uvidíš, jak to bude pokračovat.. já při první návštěvě u této dostala kartičku a tam bylo přesně vypsáno, co mě každou návštěvu čeká.. :slight_smile:
No právě... já si to užiju teď a pak se budu jen ládovat a chrápat.. :grinning: :grinning:
11. pro 2014 ve 21:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@bublinka74 já taky nebudu blbnout moc dopředu :slight_smile: po novým roku si mám jet přehrabat věci od sestřenky tak si dovezu co si vyberu a podle toho uvidím co kupovat,ale jak už sem psala hadříků chci jen pár a pak budu kupovat průběžně až po porodu :slight_smile:
a ty budeš těhůůůů a hotovooo :sweat_smile:
@bjoucik.15 tos měla jasnou ovulku 24DC ty jo,doufám že ste to pojistili :slight_smile:
@terezapetrova mě brali krev taky až na screenu a říkali že je do druhého dne,naštěstí nikdo nevolal tak byla ok :slight_smile: a moč mi poprvé kontrolovala až teď v úterý,takže v 16 týdnu a už ji mám nosit pokaždé :slight_smile:
@marketat jůůů,super zprávičky,dnes už byl asi utz zajímavější než v tom 12tt co?už se nemůžu dočkat a prozraď to tadyk aspoň nám :grinning:
@krtekk já nachystám do porodky 50 a 56,to bude určo stačit :slight_smile:
11. pro 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova jj dam neboj
11. pro 2014 ve 21:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chilli009 no oki to jsem zvedava uz jsem mela nekolikrat zpozdeni ale teplota mi vzdy klesla a mela jsem bolesti jako pred mrchou ale ted maximalne me parkrat pichne na vajecniku nebo v podbrisku za cely den a to je vse :slight_smile:
11. pro 2014 ve 21:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova první poradna je ta, kdy ti dá doktor průkazku, cca od 10 tt
@loilla jj, pokaždé... já mám naštěstí super doktora, sice občas musím i jako objednaná čekat, ale stojí to za to
@majkylove zatím neprozradím :grinning: Ale neboj, brzo to nevydržím, jen dneska si vychutnávám, že to tajemství víme jen s manželem :wink:
11. pro 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove nooo bych byla šťastná,ale tak se necháme překvapit ,koupila bych super dárek miláčkovi pod stromeček :grinning: :grinning:
11. pro 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chilli009 nooo to uvidíme :D abych sem nedala lavor slz :grinning:
11. pro 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla vydržíš holka,já taky :grinning: :grinning:
11. pro 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 ty jsou boží :grinning: hlavně ten ze včera ...takový jsem měla taky :wink:
11. pro 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajens no zkusila bych si ho udělat :slight_smile:
11. pro 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krtekk ahojky,já potřebovala na kluky vel.62 a 64 do porodnice :grinning: :grinning:
11. pro 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@bublinka74 to by byl ten nej dárek k vánocům,no už ať je 20,to nevydržím jako :grinning:
11. pro 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove :D :D vy to vydržíte vy už jste těhotné :grinning: :grinning:
11. pro 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bublinka74 tak s těmahle číslama teda vůbec nepočítám v porodnici :astonished: :grinning:
11. pro 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bublinka74 to nevááá,ale sem nervní jak kdybych čekala na svůj test,fááákt :slight_smile:))
11. pro 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove koupila bych miláčkovi dudlíky a flašku pod stromeček :grinning: a dám to do nádoby od nápoje pro kulturisty :grinning: :grinning:
11. pro 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@majkylove nooo já u prvního měla vel.54 v porodnici a měl to jak elasťáky :grinning: :grinning:
11. pro 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chilli009 bylo :slight_smile:
@majkylove pojistili jsme to předevčrem a včera :slight_smile: uvidíme,snad se povedlo a udrží se to :slight_smile:

@bublinka74 jj 23 a 24DC byly jasně pozitivní :slight_smile:
11. pro 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove a ten třetí 5kg měl vel.64 při odchodu :grinning: :grinning:
11. pro 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek