Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

janajens
11. pro 2014

@bjoucik.15 dam hned zitra

janajens
11. pro 2014

@bublinka74 jj pisnu urcite zitra at tobude jakkoliv

martinalinda
11. pro 2014

@bublinka74 jo taky si rikam, ze mam jeste na vse cas, takze vanoce jsou svatk poklidu a ne stredu z toho zda mam cukrovi a uklizeno nebo ne 🙂 zatim dost prace v praci jako kazdy rok pred vanoci, takze se venuju tomu. MS taky porad nikde, tak snad dorazi brzy, ted nejak meska oproti minule.
A verim ze u tebe to vyjde, uz ted mas nadeji 🙂 budu drzet palecky, vypada to slibne, aspon ze tam neco dr videla, kdyby nic, tak vis a nejak uz nedoufas, ale ted mas sanci 🙂

janajens
11. pro 2014

@chilli009 no nevim n3vim jestli uvidis ode me // 😉

mysackovi
11. pro 2014

ahojky holky 🙂
jakpak se všechny máte?....já jsem teď byla zase v jednom kole...cukroví skoro hotový, úklid skoro taky...i přesto, že teď bylo těžké období, se na vánoce moc těší,...asi to bude tím,že se stal asi opravdu zázrak...děda už se zvládl postavit na nohy a s chodítkem ujít cca 30m ...a já po čvrt roce seděla vedle něj....chtělo se mi brečet štěstím 🙂
a co je u vás nového? 🙂

terezapetrova
11. pro 2014

@bublinka74 a jak dřív byly velikosti? Byla 62 a hned 64? Dneska to jde po 6tkach 🙂 to asi neusnu 🙂 🙂

terezapetrova
11. pro 2014

Ten můj v 50tce taky plaval 🙂

terezapetrova
11. pro 2014

@majkylove dikes majky za info 🙂

terezapetrova
11. pro 2014

@marketat díky moc za info, mám v tom jasněji
A vidím kolik jsem od minulého tehu zapomněla 🙂

bjoucik.15
11. pro 2014

@mysackovi tak super zprávy,že je dědovi líp 🙂 snad už to bude jen dobrý,děda je velký bojovník 🙂 tedy ty jedeš s tím cukrovím. To mě chybí ještě 2druhy a mám taky hotovo 🙂 a úklid?co to je? 🙂 myslím že s naší holčičkou budu uklízet až den před vánocema jinak to nemá cenu 😀 no a včera byla ovu tak uvidíme zda se zadařilo 🙂

chilli009
12. pro 2014

Dobre ráno, dnes od 5h. vzhůru :'( asi dnes padnu.
@janajens ??? Už vyhlížím // 🙂

bublinka74
12. pro 2014

@martinalinda ahojky jasné vše v poklidu kočko,stres je pak na houby .... a děkuji ,čekám a uvidím,jestli jak řekla,že to bude dar tam ze shora ,tak se nechám překvapit ....protože ta endometrioza je svinstvo a jestli to tam doputovalo a udrží se,tak to bude prý pěkný čipera,který tu náročnou cestu zvládl a usadil se v děloze 😀 Tobě samo držím palečky at ta mrška dorazí a nebo ne....třeba 🙂 dáreček taky ,uvidíš 😉

bublinka74
12. pro 2014

@chilli009 Dobré ránko,od 5.h jooo ?? Proč ?? 🙂

bublinka74
12. pro 2014

@terezapetrova po 6 tkách jooo 😲 co to je 😀 Nevím začínalo to vel.52,54,58,60,62,64 ...to jsou změny 😀 se rodí asi velké děti noooo 😀

bublinka74
12. pro 2014

@mysackovi ahojky kočičko,nooo vidíš,krásný dáreček pod stromeček 😉 paráda,ted se tělo uklidní a přijde i mimi uvidíš 🙂

bublinka74
12. pro 2014

@terezapetrova a možná už to začínalo vel.48 myslím 😀

chilli009
12. pro 2014

@bublinka74 vstával manžel do prace a tak vstala taky a spát, že už nejde :'(

bjoucik.15
12. pro 2014

@chilli009 tak to ti nezávidím,že jsi tak brzo vzhůru :( Mě malá spala konečně celou noc, ale stejně jsem taková nedospalá 😒

@janajens tak co? jsem napnutá jak kšanda 🙂

majkylove
autor
12. pro 2014

@loilla sem ti úplně včera zapoměla odepsat,žádný takový stavy zatím nemám,jako když mám třeba blbý tepláky tak v nich nemůžu sedět jak to tlačí,jinak zatím vše bez problémů,jinak bych taky už nezvládla ten úklid,sem tady za ty dva dny udělala tak tisíc dřepů a nahoru a šplhala po lince jak opica 😀 no naposledy,ale nic mi to nedělalo ještě,ale ty seš taky o skoro dva týdny přede mnou takže uvidíme pak 🙂 možná ti ted malej tlačí i na žaludek no.

janajens
12. pro 2014

@bjoucik.15 dnes jsem 32 Den a test zatim nic

janajens
12. pro 2014

@chilli009 zadne zatim // nejsou ☹

chilli009
12. pro 2014

@janajens dokud nedorazí MS je naděje, to klapne

janajens
12. pro 2014

@chilli009 jj vim nezbyyva nic jineho nez cekaz 😒

janajens
12. pro 2014

Pro vsechny kdo mi drzel palecky test zatim negat A Mrcha stale nikde snad uz neprijde aza tyden testik bude lepsi

bjoucik.15
12. pro 2014

@janajens a kolikátý den meškáš?

janajens
12. pro 2014

@bjoucik.15 ctvrty den dnes je to 32 den normaone to mam po 28 dnech

loilla
12. pro 2014

@majkylove V pohodě.. 🙂 Asi jo, furt mi v břiše škrundá, bublá a já nevím co všechno.. Prcek asi dává pomalu najevo, že tam je.. Ale zatím to moc příjemný není.. 😀

loilla
12. pro 2014

Jinak přeji všem krásný páteční den! 🙂)) (doufám, že je pátek, mám v tom už asi tak měsíc bojdéél 😀) Já se půjdu pustit do úklidu - snad to půjde a pak si konečně ozdobím stromeček!!!! 😀 😵

mysackovi
12. pro 2014

@bjoucik.15 dekuju...no neboj s tim uklidem ti neni tak zhavy 😀 😉

mysackovi
12. pro 2014

@bublinka74 dekuju :-*
No ted se telo chova nak divne...v utery vecer me chytlo bricho vajecnik...spis na leve strane...takova tupa neprijemna bolest...az me vadilo lezet na tom boku...napadla me ovulace....coz by byl asi zazrak bylo to totiz teprve 9dc a druhy den me taky pobolivalo bricho...vetsinou pri pphybu,chuzi...
Tak nevim
jj deda je muj bojovnik...na vanoce by mohl byt doma...budeme urodicu 🙂
Ale co jsem tak v rychlosti procitala tak tobe se asi zadarilo???
Omlouvam se za preklepy...pisu z tel... :-\