Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
12. pro 2014

@loilla joo,to už asi o sobě fakt dává vědět 🙂 já doufám že už ho taky o vánocích ucítím 😵 taky ty dny jdou mimo mě a hlavně datumy jak nechodím do práce.hej ty seš fakt vepředu se vším ale,ty jako už budeš zdobit stromek?se z tebe poseru 😀 já už mám úklid za sebou,už i vypraný,pověšený záclony,hurááá!a dnes máme vánoční večírek tak se těším jak poplkám a něčeho dobrýho se nadlábnu 😅

loilla
12. pro 2014

@majkylove No přesně, to je šílený... kolikátýho je, to nemám vůbec představu, jsem ráda, když trefím den.. 😀 Nebudu, už je ozdobenej.. 😀 Já prostě Vánoce milujuu a tak si tu výzdobu, stromek a tak chci užít, co nejdéle.. 😀 Já už taky, teď se láduju sladkým a za chvíli jedeme ke kamarádům na pokec.. tak se těším, že se dostanu zas mezi lidi.. 😀 Narvi si pořádně pupíka!!!! 😀

majkylove
autor
12. pro 2014

@loilla a máš živej?hoď foto ať se pokochám,my si jedem pro stromek asi příští neděli 🙂 taky si to s kamarádama moc užij,já dnes byla s kamarádkou a její 4měsíční holčičkou a řeknu ti je se na co těšit 🙂
a dnes mi ježíšek koupil kojící polštář tak už se těším až na něm začnu po vánocích spát 🙂 chtěla jsem původně jinej,ale všude stojí plus minus 700 a teď byl v akci v kiku za 270 a taky krásnej a zdá se příjemnej,sem říkala že za ty prachy aj kdyby mi vydržel jen pár měsíců,ale myslím že bude vpohodě 🙂

loilla
12. pro 2014

@majkylove Nene, máme umělinu, živej by nám Max ochcal.. 😀 ještě na něm teda není špička, tu tam teď jde narvat polovička a žárovky (ty sem byla líná rozmotávat, tak to taky nechávám na něm 😀) Jinak my jsme co sen týče zdobení díky těm dvou pošukům omezený.. Nesmíme mít dole moc ozdob, jinak to pes obere a rozkouše.. na boku u stolu je dobré se taky ozdobám vyhnout - ty pak na zem schazuje kočka.. 😀 no a třáásně, které já naprosto miluju taky dávat nemůžu, jelikož je Miouš minulý rok schazoval, pak si je cpal do pupku a nakonec jsme skončili na veterině s zauzlovanýma střevama.. takže prča 😀 Nabudilo Tě to, viď? 😀 Budu jak hňup, ale na co je dobrý kojící polštář? 😀

loilla
12. pro 2014
bublinka74
12. pro 2014

@mysackovi ahojky ,děkuji uvidíme kočko ,ale já měla ovulku taky 9DC i to je možné hmmm ,zkus testík nééé 😉 ,uvidíš vše bude o.k i s dědou ..hurá ,mám radost za Tebe kočko 😉

bublinka74
12. pro 2014

Ahojky buchty,tady už se i zdobí jooo 🙂 🙂 noo my jedem příští sobotu pro jedličku tak se těším,vždy to tak provoní a je úžasná 😀 ,plno dárků mám na poště a na Alze,tak to musím nějak vyzvednout,ale vůbec nevím kdy a jak chiiii 😀 😀

loilla
12. pro 2014

@bublinka74 Ti dám buchtu 😀 si piššš 😀 jo, živý stromek je užasnýýýý, ale u nás bohužel 😀 v klidu... do Vánoc máš času dost 😀 😀 😀

bublinka74
12. pro 2014

@loilla nooo jste buchty 😀 a počkej jaký budete bábovky 😀 😀

majkylove
autor
12. pro 2014

@loilla jůůů,no nabudilo,ale máme živej takže ještě musím vydržet 🙂 a nemáš to teda jednoduchý s těma zvířátkáma 😀 máš už průpravu na mrně aspoň 🙂 ale aspoň máte veselo 🙂 no a kojící polštář,momentálně super pomůcka na spaní s rostoucím bříškem,hezky si ho podložíš a tak různě jak se ti dobře spí no a pak na něm můžeš kojit mrně abys ho nemusela držet na rukách a když je nejmenší tak ho ním obložíš v postýlce,nebo na gauči,každopádně pro mě super muchlací pomůcka i bez mimča 😀 mrkni na net jak vypadá 😉

bublinka74
12. pro 2014

Holky jaký kojící polštář 😀 já si vymodelovala tenkrát polštář pěkně a bylo 😀 😀

bjoucik.15
12. pro 2014

@janajens mě ukázal test až 9den zpoždění, takže ještě máš čas 🙂

bjoucik.15
12. pro 2014

@bublinka74 koupila jsem si v Kauflandu za 2stovky a vyplnila si to pes kuličkama s klasickou výplní a super... Stále ho mám 🙂

bublinka74
12. pro 2014

@bjoucik.15 Uvidíme co si budu vycpávat já jestli vůbec něco 😀 😀 😀

majkylove
autor
12. pro 2014

@bublinka74 nooo a dnes si představ že nic modelovat nemusíš 😀 néé,fakt pro mě teda dobrá věc 🙂
nebooj,tebe bude vycpávat brzo mimčo tak jak nás 😀

bublinka74
12. pro 2014

@majkylove joo to je fajn to se na to podívám 🙂 to jsem zvědavá na vše 😀

bublinka74
12. pro 2014

@majkylove jsem koukala,kdybych náhodou byla v tom ..tak termín je 29.8.2015 hustý celý léto 😲 😀

majkylove
autor
12. pro 2014

@bublinka74 noo,to bylo jediný za co sem se modlila,ať nejsem těhu přes léto 😀 vím že to si člověk nevybere,ale jsem fakt šťastná že nám to vyšlo takhle 🙂 a neboooj,ty,zasloužilá matka to dáš jak nic 😀

bublinka74
12. pro 2014

@majkylove nooo jasné já měla čtvrtého syna 9.8 😀 a ostatní jsou podzim,tak asi to mám daný nebo nevím 😀 😀

majkylove
autor
12. pro 2014

@bublinka74 asi joo čeče,no bude to ončo,to ti říkám 🙂

bublinka74
12. pro 2014

@majkylove noo necháme se překvapit 🙂 jen snad to do vánoc budu vědět,nebo zajdu na krev 🙂 zatím nic mi není,nešpiním nic ....hurá 🙂

bublinka74
12. pro 2014

@majkylove kolikátý den si měla vidět čárku na testu ??

loilla
12. pro 2014

@bublinka74 Já jsem zatím jen taková malá velryba.. 😀 Táda roste den ode dne 😀

majkylove
autor
12. pro 2014

@bublinka74 čárku jsem měla 26DC už pro mě viditelnou a dostat jsem to měla 28-30DC 🙂 joo,do vánoc to určo budeš vědět,kdyžtak si skočíš ještě 23 na krev 🙂

loilla
12. pro 2014

@majkylove Jo, s nima se člověk opravdu nenudí a průprava je to dobrá.. 😀 taky denně musím uklízet.. sbírám po celém bytě psí hračky a taaak.. 😀 kočka si zase umí říct pěkně nahlas o jídlo, když má hlad.. 😀 ale jsou to miláčci :-* ahaaa, tak to juknu.. tohle jsem nějak nezaregistrovala 😀

bublinka74
12. pro 2014

@majkylove nooo ty wogo fakt vánoční dárek 😀 23.budu 28DC 😀

majkylove
autor
12. pro 2014

@bublinka74 to bude úplně akorát čeče,už se těšííím 🙂

bublinka74
12. pro 2014

Že neuhádnete co dělám 😀 😀

bublinka74
12. pro 2014

Hraju se synáčkem člověče nezlob se s čoko figurkama ,hustý 😀

mysackovi
12. pro 2014

@bublinka74 dekuju... 😉
Testovat se mo nechce.ovu testy nemam a nechci je uz dellat...akorat me znervoznnovaly 😀 a tehu u taky nemam a to by bylo brzo 😀
Jinac me ms pres ten utrogestan chodi 25dc...a ted to vychazi na 25.12. 🙂
Je fakt ze jsem mela ted ms dost divnou....hooodne slabou a jeste k tomu jen dopo a odpo bud nic nebo max spineni a je necele 4 dny :-\
Ale na druhou stranu dobry ze prisla