• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

14. července 2017 
autor
@bublinka74 sakryšeee :grinning: moje kamarádka si takhle přesně před rokem dělala těhu test 24.12. a dnes je tu s náma 4-měsíční princezna :slight_smile:
14. pro 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla :D a víte jak je mi fajn holky fakt,nešpiním nic mi není,nebolí ...jako to tělo by bylo jiné prostě paráda jako za mlada :grinning: :grinning:
14. pro 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove fááákt hezký .....dáreček na vánoce to říkám pořád uvidíš :grinning: to neztihnu koupit dudlík ani lahev miláčkovi :grinning: :grinning:
14. pro 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 Jak "jako za mlada"? Seš furt mladáááá! .-))))
14. pro 2014 ve 20:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@loilla nooo kočko byla jsem divná před operací víš,pořád nějaký návaly,špinění a tak,po operaci dobrý dva měsíce,pak se to neudrželo a až do ted otrava špinění uprostřed cyklu,dlouhé rozházené nepravidelné cykly a nyní druhý měsíc to bylo o.k ...asi to chtělo čas to tělo,přeci jen to byl velký zákrok ...ale nechci se moc radovat ,ale i tak Vám mooooc děkuju holky moje prdelatý :grinning: :grinning:
14. pro 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bublinka74 ale stihneš,však na štědrej den je všude ještě otevřeno :slight_smile:
14. pro 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 My se teda budeme zatím radovat za Tebe.. a 22. s Tebou :slight_smile:
14. pro 2014 ve 20:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove noo už vidím jak poběžím od řízků a salátů do krámu :grinning: :grinning:
14. pro 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove a co bývá před ovu ..holka nebo kluk ?? Mám v čínském podle věku a měsíce holka :grinning: :grinning: ikdyž na to nevěřím :slight_smile:
14. pro 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bublinka74 já myslím že mile ráda poběžíš :grinning: a před ovu by měla být holka myslím,toš to sem zvědavá :slight_smile:
14. pro 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove jasné poběžím 2km v zástěře a teplákách a čepici :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bublinka74 no uvidis trebaa to klaplo u me dnes sesty den myslela jsem ze krvacim ale je to ruzove spineni taj snad se to nerozjede jen kdyz jdu na wc sw utrit jinak zatim nic :wink:
14. pro 2014 ve 20:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bublinka74 tak si to kup dopředu,však když ne teď tak příště už se to hodit bude :sweat_smile:
14. pro 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove noo nevím tak možná bryndák a dudlík noooo :grinning: :grinning:
14. pro 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajens nechám se překvapit,ale děkuji :wink: ,držím palce třeba nedorazí :wink:
14. pro 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 no uvidime dneska jsem myslela odpoledne ze jo ale zatim nic urcite dam vedet
14. pro 2014 ve 20:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hooolky kde mají něco hezkého na mimiska
14. pro 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bublinka74 za mě prostě určitě tesco,to je top :slight_smile: a pak HM a CA
14. pro 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove tak to jistí tesco,jinam to časově nestíhám :slight_smile:
14. pro 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 Taky hlasuji pro Tesco - F&F :slight_smile:))
14. pro 2014 ve 21:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@loilla jasné tak jooo ....si tam po práci do pátku nějak zajedu :slight_smile: pak Vám hodím foto :grinning:
14. pro 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 tak to chci vidět...dej vědět až poběžíš v zástěře a čepici :grinning:
@loilla a aby jste se nehádaly, tak 20 už bude krásný duch na testíku :wink:
a na mimíska já nakupuju v lidlu, máme snad celej šatník z lidlu a třeba bodyčka s námi rostla :slight_smile: jinak je fajn Kik textil a F&F :slight_smile:
14. pro 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 To beru!!! :slight_smile:)) Jé, tak Lidl mě vůbec nenapadl, že tam by něco měli... To se budu muset podívat :slight_smile: Kik má také hezké věci, ale některé předražené - furt to beru tak, že je to na chvíli.. A v F&F vždy chytnu něco ve slevě, takže máme pak třeba za 200,- 5 věcí.. :slight_smile:
14. pro 2014 ve 22:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla v lidlu musíš chytit akci... často to bývá v pondělí a ve čtvrtek :slight_smile:
14. pro 2014 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Htooooolky ,jste to vymyslely za mne jooo :D super ,kdy bude duch a že jsem těhotná ,supééééééééér kdyby to tak šlo že :wink: ,ale já se neraduji ještě :wink: ,mám toho tolik za sebou,že moje tělo si umí dobře hrát to joo :confused: ,ale říkám si něco v děloze bylo,myom ani nic jiného oškliv,prý néé,nešpiním tak trošičku doufám nooo :slight_smile: a děkuji holky
15. pro 2014 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Poslusne hlasim, ze ovulace vcera probehla. Stejne tak snazeni v patek a vcera a ted uz budeme jen cekat. Dostat to mam 29.12., tak by bylo fajn, kdyby se duch ukazal treba 5 dni predem a hned bych mela krasny darecek.
@bublinka74 mam takovy dojem, ze by jsme mely spolecny termin srpen/zari
15. pro 2014 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sleepers držím palečky :slight_smile: jj já koukala ,super 28.8 .2015 :slight_smile: ty asi určo o něco déle ,nooo jsem na nás zvědavá :grinning:
15. pro 2014 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sleepers už tady taky válčíme dlouho cooo tak snad :wink: ty bys měla novoroční dáreček :wink: taky krásný :slight_smile:
15. pro 2014 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sleepers jak řekla mudr,na utz ....děj se vůle boží nyní :wink: bratr vždycky říkal,dítě je dar od boha a fakt měl pravdu :slight_smile: a když to teď řekla doktorka,tak nějak jsem se na ní podívala a říkám ,to říkal i můj bratr vždy :slight_smile:
15. pro 2014 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sleepers
@bublinka74 holky já vám tááák držím palce!!! :sweat_smile:
15. pro 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek