Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

sleepers
15. pro 2014

@bublinka74 no mě to vychází na 6.9., takže o pár dní od tebe. Tak jsem na nás zvědavá a doufám, že už to klapne.

sleepers
15. pro 2014

@majkylove
@bublinka74

řekly jsme, že do konce roku bude mimís v bříšku, tak to tak prostě bude. A hotovo 😉

majkylove
autor
15. pro 2014

@sleepers tak,to je správnej přístup! 🙂

sleepers
15. pro 2014

@majkylove už mám pro budoucího taťku koupenou knížku Ahoj, tati-takže teď jen ten pozitivní test a je to. Myslím, že po půl roce snažení už by to mohlo vyjít.

majkylove
autor
15. pro 2014

@sleepers noo to je krásnej dárek 🙂 nám to vyšlo přesně šestej měsíc tak ti přeju aby to bylo u vás stejně 🙂

mysackovi
15. pro 2014

Ahojky holky....tak jsem tu po narocnem vikendu...nestiham sem za vama chodit :-\
Tak jssm se radovala predcasne...v sobotu jsem s dedou sedela na posteli,povidala a on mel objimal a hladil...rikal mi jak me mam moc rad, ze jsem jeho kocicka atd...a v noci mel zastavu srdce a resustivovali ho :'(
Ted lezi na jipce opet v umelaku a uz mu nic nefunguje...vse selhalo...v sobotu se nam zdal otekly, hur dychsl,mel teplotu atd....a kdyz jsme to rekli sestram tak ho nikdo nesel zkontrolovat...kdyby nevykecavaly na sesterne, nemuselo to tak dopadnou...proste frydlant, tam je pro ne vzdy vse problem....ach jo :'(

mysackovi
15. pro 2014

Dpkud byl v Liberci, bylo tp dobry...ve frydlante ho nechali i ve spinavem povleceni...doktoti a sestry vzdy obdivuju ale frydlant je hruza ☹
Omlouvm se ze si tu vylivam vztek....radavala jsem se predcasne ☹

marketat
15. pro 2014

@mysackovi To je mi moc líto ☹ Drž se, na to není asi co jiného napsat. ☹ Nevím, co přesně je dědečkovi a jak dlouho se léčí, ale někdy bohužel ani doktoři pomoct nemůžou. A to si o českém zdravotnictví nemyslím rozhodně nic dobrého (holky sestřičky mi prominou 😉 ), ale zas na druhou stranu vím, že někdy už opravdu ta pomoc není ☹

loilla
15. pro 2014

@mysackovi Taky na to nedokážu říct nic jiného, že je mi to líto a moc mě to mrzí... ☹

loilla
15. pro 2014

Holky, tramtadá!!! Poslušně hlásím, že dnes poslední dárky dokoupeny!!!! 🙂 😀

chilli009
15. pro 2014

Holky, tak ovulka pokud byla, tak před 2dny byl pozitivní test, jelikož včera i dnes slabší a slabší. No uvidime zda se něco dělo nebo ne. Od 16DC beru duphaston.

sleepers
15. pro 2014

@chilli009 a snazeni probehlo?

chilli009
15. pro 2014

@sleepers jj proběhlo 🙂

sleepers
15. pro 2014

@chilli009 tak ted nezbyva opet nic jinyho, nez jen cekat a doufat. Kdy to mas dostat?
Ja mela ovulku vcera, tak na tom budeme dost stejne

chilli009
15. pro 2014

@sleepers pozitivní test byl v sobotu, takže ovulace asi v neděli a dostat to mam 28. - 30. 12. Nevim jak presne to ted přijde od potratu prisla ted poprvé po 29dnech

sleepers
15. pro 2014

@chilli009 tak to jsem na tom fakt uplne stejne. Ja to mam dostat 29.12.,, a verim, ze uz nedostanu.
Drzim ti palce at to tentokrat dotahnete az do konce

chilli009
15. pro 2014

@sleepers Děkuji a i ja Tobě držím palce, aby jsi měla na testiku // . Taky doufám, že MS už nedorazí 🙂.

mysackovi
15. pro 2014

@marketat
@loilla děkuju holky 🙂
on už je čtvrt roku v nemocnici...v liberci ho dali dohromady a jen co ho převezli do fýdlantu, tak to začalo....vím že v liberci, dělali co mohli, ale ve fýdlantě to podělali.... :-/ a teď mu už asi nepůjde pomoci... ☹ teď mu nic nefunguje.
je pravda, že toho měl docela dost už před tím...ale kdybyho ty sestryšli přeměřit a zkntrolovat, mohlo se vyhnout srdečnímu selhání :-/
ještě v sobotu říkal, že se těší na vánoce domů, že bude s náma...to budou vánoce ☹( teď to napětí, kdy to přijde, je hrozný

mysackovi
15. pro 2014

che to už trochu klidu, aby i to snažení šlo lépe ....přála jsem si na vánoce jendvě věci....a to, aby byl děda s náma a miminko....tak kéž by aspoň to mimčo vyšlo

majkylove
autor
15. pro 2014

@loilla juhůů,já takýýý 😀 a zítra se jdu pustit do pečení 😨
@mysackovi to je mi moc líto zlato ☹ je to hrozný,ale přeju ať to má děda co nejrychlejší už ať už se ani on,ani vy netrápíte ☹

mysackovi
15. pro 2014

@majkylove děkuju :-* jj přesně....je to možná sobecký, ale radši teď než o svátcích....a hlavně to děsně vysává energii....ještě, že mám tak skvělou práci, při který přijdu na jiný myšlenky 🙂

chilli009
15. pro 2014

@mysackovi Moc me to mrzí, je blby, že se to děje i před vánoci :'( . Jak se říka jeden život odchází a nový život přichází.... miminko se urcite povede. Držte se.

loilla
15. pro 2014

@majkylove To z toho máme ráádosti.. 😀 No, pečení.. mi ani nemluv, my máme všechno to cukroví sežrané.. takže pojedu druhou várku 😕 😀 Ze mě to konečně opadlo, protože krom mé polovičky, našich maminek a švagruše jsem nic neměla.. Ale dnes už mám pro šeckýýýý 😀 A taky jsem se dnes dokopala k zubaři kvůli těhu a ke své doktorce... a v pátek na EKG, moje ho nedělá, tak mi vypsala žádanku.. 🙂 a ještě jsem stáhla pojištovnu o 600,- za balíček pro těhotné.. pche 😀

mysackovi
15. pro 2014

@chilli009 děkuju 🙂 ....to už mi řeklo pár lidí, že mi děda dá miminko....byla bych neskutečně ráda...ale kéž by tu děda byl ...kdyby šel zastavit čas
kdybchy tu začala lézt někomu na nervy, klidně se ozvěte...já teď nedokážu myslet a mluvit o ničem jiném ☹

bublinka74
15. pro 2014

@mysackovi to je mi moc líto kočičko ,nevím co napsat 😔 drž se !!!!

bublinka74
15. pro 2014

@loilla šikovná holka ,mne chybí už jen pár maličkostí a bude vše 🙂

majkylove
autor
15. pro 2014

@loilla tak zubaře i ekg už mám za sebou,ale asi budu muset k zubaři zase bo mám teď hrozný problémy s dásněma ☹ pojiš´tuvnu jsem pumpla o 500 za permošku na bazén tak aspoň něco a dárky by to ještě chtělo zabalit,to se mi taky nechce,já sem hrooozně levá .-D

loilla
15. pro 2014

@bublinka74 šécky sme šikovný :D

loilla
15. pro 2014

@majkylove Já se dokopala až teď, vzhledem k tomu, že to mám stihnout do konce 20. týdne.. 😀 to já jsem ráda, že žádnej kaz nic, bála sem se... ani teda nemám žádný problémy.. jen mi sem tam najednou dásně krvácejí.. ale to není nic neobvyklého 🙂 jo nakou permošku nebo něco si vydyndám příští rok, když to jde.. 😀 hmm, mi povídej.. já mám nejradši taštičky 😀 😀

bublinka74
15. pro 2014

@loilla ti nevím jestli jsem šikoooooooooooooooovná 😀 😀

loilla
15. pro 2014

@bublinka74 ale já jo 😀