Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
15. pro 2014

@loilla ty jooo to je jasný,bez pochyb
😀 😀

loilla
15. pro 2014

@bublinka74 já vím totiž šecko 😀 😀

bublinka74
15. pro 2014

@loilla se máš,já nevím nic 😀 😀

mysackovi
15. pro 2014

@bublinka74 děkuju :-*

majkylove
autor
15. pro 2014

@loilla mrkni na obchod,moc pěkný věcičky,už sem napsala ježíškovi 😀
www.tehotne.cz

loilla
15. pro 2014

@bublinka74 ale plosimtěě 😀

loilla
15. pro 2014

@majkylove Ty brďo.. ty šatyyyy'!!! Já potřebuju na ples.. jenže si to nelajznu.. ☹ Každý říká, ať je koupím na poslední chvíli a hlavně si je zkusím.. ☹

majkylove
autor
15. pro 2014

@loilla já sem si napsala o tohle tričko http://www.tehotne.cz/kojici-a-tehotenska-trick... a tyhle legíny http://www.tehotne.cz/teplaky-leginy-mikiny/teh... a přemýšlím nad teplákama,ale ta cena je mazec teda tak se ještě rozmýšlím než dopis odevzdám 🙂

loilla
15. pro 2014

@majkylove Mají tam krásné věci.. 🙂))) taky si něco objednám, ale radši sama... páč by to stejně dopadlo ve stylu: "já to neumím, pojď si to objéédnat".. 😀

majkylove
autor
15. pro 2014

@loilla já napsala návod jak pro blb..... 😀 to musí zvládnout jako 😀

loilla
15. pro 2014

@majkylove Já z vlastních zkušeností nepokouším osud.. 😀 A o co sis ještě psala? Já mé polovičce totiž vůůbec nezávidím - za chvíli Vánoce a on furt tápe, co mi má koupit (má to tak každé narozeniny, svátek, Vánoce a nejen u mě, u všech - proto jeho rodině vymýšlím, vybírám, nakupuji a balím já 🙂)) )... A poslední dny stále: "Tak co chceš?" "Tak mi poraď!" "Už sis něco vybrala?".. a já furt nic.. 😀 Opravdu mě tento rok ale nic nenapadá... Tak jsem zvědavá, co pod tím stromčekem bude.. 😀 😀

majkylove
autor
15. pro 2014

@loilla mám tam parfém kterej sme koupili spolu 😀 kulmu co dělá sama vlny,pyžamko,papučky,těhotenský masáže,kojící polštář kterej sem taky kopuvala s ním a ty těhu věci který sem si detailně popsala a vypsala 😀 a uvidíme čím ještě překvapí sám 🙂

loilla
15. pro 2014

@majkylove Tak to musí být rád za takovou inspiraci.. 😀

majkylove
autor
15. pro 2014

@loilla on mi taky napsal dopis jinak bych byla ztracená,tak ještě že tak 😀

loilla
15. pro 2014

@majkylove Tak to já mám pro něj už teda nakoupeno asi dva měsíce.. protože ho vždy bedlivě poslouchám, takže pak vím, po čem jeho srdce prahne.. 😀 Ale u nás je to jednodušší tím, že si žádné dary a ani velké množství nedáváme od doby, co máme společné finance.. nám to pak totiž přijde, jak když si to stejně kupujeme ve finále sami.. 😀 😀 😀

bublinka74
15. pro 2014

@loilla to máte jako u nás 🙂 společně 🙂 vše,ale já psala Ježíškovi a dala to za okno 😀 chtěla bych naušničky,peněženku a parfém a miminko 😀 😀 přítel si přál nápoj na cvičení,nic moc levného ,rukavice na cvičení a parfém a mám ještě dvě trička ,je to miláček,ale nic neviděl,neví 😀 😀

majkylove
autor
15. pro 2014

@loilla nooo můj manža je prostě věčný dítko a on prostě dárky chce a potřebuje a vyžaduje překvápka no 😀 něco na mě kde už si v rodině roky dáváme jen nějaký drobnosti a prostě peníze,ale tak co bych pro něj neudělala že,ale pěkně mi to leze na nervy když nevím co 😀

chilli009
15. pro 2014

@mysackovi není na tom nic špatného, že Tě to trápí a bolí, je dobrý to ze sebe dostat a pokud to pomáhá, tak sem klidně piš dál své pocity apod. , mě umřel děda než se narodila malá ( 2 měsíce před ) a pak mi umřela i po půl roce babička :( , s dědou to bylo asi jako u Vás, děda se lepšil a pak najednou špatný a tělo komplet selhalo a už se jak se říká jen čekalo, děda nás teda ke konci ani nepoznával, děda se dožil 80let což si myslím, je krásný a jestli se takového věku dožijeme i my bude to bezva.

loilla
15. pro 2014

@bublinka74 Jojo, podle mě je to lepší.. 🙂 Máme to tak nastaveno od doby, co spolu bydlíme a stavíme baráček.. Také vše.. na společný účet přijde jeho výplata, má výplata.. strhnou se veškeré trvalé platby, jak jeho, tak moje a co zbyde, to je na jídlo, na zábavu, pro potřebu každého.. kdo na něco chce, tak si na to prostě vybere.. 🙂 Téééda.. Další, co ví.. 😀 Já mu kupovala pořádný box na nářadí (o tom mluví už půl roku, že by potřeboval nějakou fakt super, velkou bednu), tesařské kladivo (též jeho výmysl😀) a nějaké oblečení.. 🙂)

bublinka74
15. pro 2014

@loilla jj u nás je to taky a miláček to chtěl sám 🙂

loilla
15. pro 2014

@majkylove A tak joo, já to chápu.. U nás to tak taky bylo, dokud jsme spolu "chodili".. Myšleno, že jsme spolu nebydleli, neměli společné závazky a tak.. Od té doby je to v tomhle jiné, nooo.. Pro oba.. Ale teď je výhoda ten mimís.. Že máme komu kupovat.. 😀

loilla
15. pro 2014

@bublinka74 Tak to je super.. 🙂 My se na tom shodli oba, když jsme řešili, jak to tedy vše bude.. 🙂 A tak to je a funguje to.. Když pak vidím, jak někdo má každé své a pak se hádají, kdo má/nemá více a vůdči komu je to nespravedlivé.. děkuji, nechci.. 😀

majkylove
autor
15. pro 2014

@loilla jako budeš mu kupovat něco pod stromeček?já mu koupila usínáčka a ponožtičky nebo botičky chci ještě přikoupit abych se s něma mohla vyfotit pod stromečkem na bříšku a příští rok už bude fotka s miminkem 😵

loilla
15. pro 2014

@majkylove Já už toho koupila.. 😀 Teda samé oblečení.. Objednala jsem mu balík s 50 kusama hadříků a dnes jsem mu koupila tři bodýčka a lacláčky.. 🙂 Jinak víc nic.. Dostane spoustu věcí od prarodičů.. 🙂) No já se těším na fotky v tom 8. měsíci, až se půjdeme všichni tři dát.. 🙂 a pak po porodu nás půjde všech 5 (i zvířecí členové, jsou to pro nás totiž takový děti 😀)

bublinka74
15. pro 2014

@loilla jj přesně tak,my se tak domluvili,dvojče miláčka to mají s přítelkyní a pořád se hádají a něco si vyčítají děs

majkylove
autor
15. pro 2014

@loilla joo,taky se na to těším 🙂 a kdyby byl nějakej sníh taky chci udělat aj zimní focení a pak až na jaře 🙂

majkylove
autor
15. pro 2014

moji tcháni jedou každej za svý a je to teda strašný,jako tchýně samozřejmě vydělává o hoooodně míň a tchán si třeba teď letí jen tak mrknout do japonska a thýně nic a podobný srandy,jako moje nervy 😠

loilla
15. pro 2014

@bublinka74 No kamarádka má v okolí případ, kdy každý má svůj účet, do kterého ten druhý nevidí, ale v tom, co se týká společné domácnosti, dětí, jídla a tak jedou na půl.. A pak jsou ty situaci, kdy přijde manželka z nákupu, hodí na stůl účtenku a: "Dlužíš mi 254,- Kč!" Nebo byli někde na dovolené, kupovali si tam nějaký oběd a manžel to odmítl zaplatit celé a čekal dokud jeho drahá nevysype z peněženky tu svojí část.. 😀 😀

loilla
15. pro 2014

@majkylove Jojo, to bude taky určo hezké.. !!! 🙂) Já chci fotky až s tím velkým pupkem a pak tu naší rodinku.. I když nezávidím fotografce... Naštelovat a zachytit psa a kočku - potěš koště.. 😀

majkylove
autor
15. pro 2014

@loilla no budete mít veselo teda 😀