Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

jajinka25
18. pro 2014

@terezapetrova to je super to uz mate kus cesty za sebou 🙂 jen tak dal držím Palecky 😉 a dekuji

loilla
18. pro 2014

@merilinka Gratuluji!!! 🙂)) Tak hlavně zdravíčko! 🙂

loilla
18. pro 2014

@martinalinda Ahojky, to s dědou je mi strašně moc líto.. ☹ Na to asi žádná slova útěchy nejsou... Vše by vyznělo prázdně.. Ale věřím tomu, že Vám dědeček toho mrňouska tam zeshora sešle!!!! 🙂

loilla
18. pro 2014

@jajinka25 Gratuluji a přeju hlavně zdravíčko a ať je vše tentokrát v pořádku až do úplného finále!!! 🙂)) Moc hezký dáreček!

loilla
18. pro 2014

@bublinka74 Ještě 3 dny!!!!! 😀

merilinka
18. pro 2014

@loilla Děkuju moc 😵 😵

merilinka
18. pro 2014

@jajinka25 moc moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ,držím palečky,já byla také v srpnu na revizi a nyní 7+2tt,krásný vánoce 😵 😵

martinalinda
18. pro 2014

@chilli009 dekuji moc za mila slova..verim ze to vse nejak prejde, zatim je to cerstve, a dedecek nahore nas vidi, a to miminko nam posle, verim v to, ze se to muze podarit. dekuji.

@bjoucik.15 to je pekne, ze to tak zafungovalo u vas. No vidim ze i nekde to takto bylo, to muselo byt uplne seslani poslani od babicky, verim na to, takze budeme doufat, dekuji, ze me tu vsechny podrzite..

@bublinka74 dekuji z soucit, jsem rada ze vas tu mam, a muzu si tu vylit srdicko, takze ja teda mela cervenou az vcera, tudiz, dneska 2DC, tak snad mi to silnejsi prestane brzy, o vikendu bude klid 🙂 no a pak muzem zase zacit zkouset, nejak ani nevim zda pit ten kontryhel nebo ne, rikala jsem si ze bych to tento mesic zkusila nepit, zda uvnitr naroste sliznice a vitaminky mi dosly, tak doeru jeste femibion, a asi koupim dalsi a budu to stridat - femi/nosifol..Asi si dam ted pauzu od vsech tech caju...a uvidime zda to bude mit efekt u dr na kontrole.

martinalinda
18. pro 2014

@loilla taky jsem si to rikala, clovek citi prazdnotu, smutek, mysli na to jak byl..a uz to nevrati zpet, zbydou jen pekne vzpominky..skoda jen ze se nedozil naseho prcka, ani jsem to netusila ze tak z niceho nic nebude s nami, proto bych strasne rada uz vsem mym prarodicum a rodicum dala s manzelem miminko do rodiny, aby si ho taky pochovali, uzili si ho..nez mezi nami nebudou . Je to hrozny pocit, ale jednou to tak bude, a kdyz pomyslim na to jak je to hrozne ztratit dedecka,ktereho jsem sice ne tak casto vidala, ale jo...a kdybych mela ztratit dedecka s babi, kteri me vychovavali kdyz nasi byli v praci...to bude hruza, je jim pres 80 a stale jsou cili, ale clovek nikdy nevi, a to nepocitam az jednou bude babi a deda mi rodice, vse se nese tezce. Verim ze to zitra zvladneme vsichni a dedeckovi se ulevilo, uz na nas kouka a miminko nam brzy sesle 🙂

bjoucik.15
18. pro 2014

@martinalinda ale nechci to přivolávat... nechci aby umírali lidi,protože se mají narodit další ☹

bublinka74
19. pro 2014

Ahoj holčiny,
vůbec nic neztíhám a jsem unavená jako kotě,včera jsem usnula už v půl 9 ,fakt hustý 😀 😀 hodně práce,ale dnes budu mít na Vás chvilku čas na večer tak si Vás pročtu a písnu 😉 ,zatím pa pa kočiky ...P.S 😉 zatím jsem v pohodě,nic se neděje 😀 😀

majkylove
autor
19. pro 2014

@terezapetrova parádááá kočko,to jsou aspoň krásný zprávičky a jen takový budou i dál 🙂 a obrázek nemáme? 😅

majkylove
autor
19. pro 2014

@bublinka74 juhůůů,už se nám to blíží to testování 😅

marketat
19. pro 2014

@martinalinda Je mi to líto ☹ Vím, jaké to je přijít o někoho blízkého, a ještě k tomu před Vánoci. Jediné co pomůže, je čas, který to trochu otupí. děda na vás určitě kouká a dohlíží, aby jste to zvládli a brzo vám pošle prcka 😉

Jinak ahoj všem 🙂 Jak se honíte před Vánoci? Já měla včera dovolenou, tak jsem celé dopoledne strávila u trouby a pekla cukroví 🙂 A večer jsme šli s manželem, tatínkem a jeho přítelkyní do divadla 🙂 Byl to super den, jen jsem z toho dneska nějaká unavená. Teď už jsem v práci a čeká mě tu dnes 9,5 hodiny, tak budu doufat, že neusnu 😀

majkylove
autor
19. pro 2014

tak moje pečíčí premiéra je za mnou,huráááá! 🙂

marketat
19. pro 2014

@majkylove Vypadá to krásně 🙂 A co na to říkalo mimčo v bříšku? Já jsem po dvou hodinách lítání kolem trouby začala dostávat pěkné kopance a hlavně jsem byla hrozně unavená (a to pečení miluju a vždycky jsem byla schopná běhat kolem toho celý den)

majkylove
autor
19. pro 2014

@marketat děkuju,taky sem na sebe patřičně hrdá 😀 moje první pečení,ale pomáhala mi segra,jinak bych to až tak nezvládla se musím přiznat 🙂 ty mimčo na to nic,ještě necítím žádný pohyby,už to vyhlížím a pořád nic 😒 takže já jsem ještě zmákla mega velkej úklid s oknama,visela jsem tu na lince a dobrý,ale už to nebudu přehánět,to bylo naposledy v tak velkým,normálně se ohýbám i dřepám a nic mi nijak nevadí tak doufám že je vše ok.a už nám prozradíš co tam máš schovaný? 😅

marketat
19. pro 2014

@majkylove Manžel mi zakázal vám to prozradit 😀 Napíšu vám to po Vánocích, to už to řekneme rodině, tak pak už dostanu povolení 😀 už jsem si zas včera od táty vyslechla, že je mu jasný co to bude... a fakt se netrefil 😀 U ségry to vždycky poznal a to má 4 děti a u mě nic, tak se těším na ten překvapený výraz v neděli, až k nim pojedeme oslavit Vánoce 🙂

bjoucik.15
19. pro 2014

@majkylove moc pěkný cukroví... 🙂A šetři se 🙂 Ikdyž já jsem ještě v 8 měsíci malé malovala pokojíček 🙂

@marketat honit se budu až zítra. Malá jde k babičce takže se vrhnu na úklid a balení dárků,stavění stromku (jen ho někam umístit) a bude to 🙂

Jo holky já jedu v neděli na exkurzi metra... pojedu vepředu u řidiče, se těším jak malá holka.... 🙂

Ale k tomu dobr=mu i něco zlé... začíná se mi motat kolem manžela jeho bejvalka 😒 a co je horší, rozchází se sesvým přítelem s kterým má mimčo :( A já jsem se omylem, ale koukla jsem se manželovi na zprávy a on si s ní píše jako že mu chybí, a že jí má rád apod! Vůbec nevím, co si o tom mám myslet ☹

bjoucik.15
19. pro 2014

@marketat Jasná holka 😀

terezapetrova
19. pro 2014

@jajinka25 dekuji moc, Vam rovněž 🙂

terezapetrova
19. pro 2014

@martinalinda taky me to mrzi s Tvym dedeckem a ted uz doufam jen v same dobře zprávy od Tebe 🙂

terezapetrova
19. pro 2014

@bublinka74 nu jo, ja usinam skoro každý vecer takhle 🙂 V. mi dava zabrat a k tomu asi to tehu 🙂

terezapetrova
19. pro 2014

@majkylove dekuji, nu obrazek neni, asi budou z 1. screeningu, ja jich s Vojtou z prenatalu taky moc nemam a nechci delat rozdily vis 🙂 beztak ty fotky jednou predame detem 🙂 tak abych jim dala stejne 🙂

terezapetrova
19. pro 2014

@majkylove cukrovi mas krasne a z tech pohybu mimca si nic nedelej, myslim, ze u prvního to většinou byva 20tt nebo i později, kdy mas další ko? 🙂

terezapetrova
19. pro 2014

@bjoucik.15 to me mrzi s tim manželem ale urco se to vse dobře vyresi v Tvuj prospěch 🙂

chilli009
19. pro 2014

@bjoucik.15 ahojky, to s manželem, bude snad dobrý, ale teda já bych asi v sobě neudržela to, že vím, že bejvalce píše, že ji chybí, co ji má co psát, že ji chybí ? :( asi bych se zeptala co to má znamenat. Řekla jsi mu něco ?

majkylove
autor
19. pro 2014

@terezapetrova děkuju 🙂 joo já vím že spíš ještě později,ale tím že už jsem mrně teď víc jak měsíc neviděla a na KO jdu až 6.1 a to ještě kdo ví jestli mi bude dělat utz tak už bych brala aspoň kopanečky ať vím že je vše jak má no 🙂
@bjoucik.15 já bych ho teda rozhodně taky podrobila výslechu a hlavně bych promiň,ale odložila snažení o mimi ☹ moc držím palce ať se to brzy vyřeší,ale určitě to řešit chce...

chilli009
19. pro 2014

@bublinka74 už se to blíží 😉 v neděli budu vyhlížet a držet pěsti pro //

chilli009
19. pro 2014

@bjoucik.15 nevím, ted uprimme zda Ti přát v neděli ty dvě carecky nebo ne :'( , chlap je trubka, to co ji pise by psát rozhodne neměl, pokud Vam to doma klape nebo je jiný ? Změnil chování? Chodi domu později ci si hlida vic telefon? Rozhodne Ti to nezavidim a doufam, že se to vysvětlí...