Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
22. pro 2014

@marketat jůůů,nádherný jméno 😵 takže pojedete v růžové,super 🙂

marketat
22. pro 2014

@majkylove Nééé, růžová fakt není naše barva 😀 Bude to oranžová, červená, žlutá... ale já růžovou nemusím 😉 Teď o tom jen budu muset přesvědčit tchýni, že růžovou nechceme 😉

marketat
22. pro 2014

@bublinka74 @chilli009 @majkylove Holky, moc vám děkuju, jste skvělý 🙂 I když už dávno nejsem snažilka, tak sem hrozně ráda chodim 🙂

martinalinda
22. pro 2014

@majkylove dekuji za hezka slova, clovek nejak premysli nad vsim jinym, ale verim ze se to male konecne povede, deda na nas z vrchu kouka 🙂

@marketat to je pekne od tebe, a kor jeste kdyz to byla maminka, asi bych delala to stejne, todle ti toho cloveka pripomina a veris ze je tady porad s tebou, nekde pri tobe. To je fakt hezke, a kastany ti ji pripominaji, v tomto si myslim ze to bude pro nas, kteri nekoho ztratili porad takto, o kazdych vanocich si clovek vzpomene a tak to ma byt..

martinalinda
22. pro 2014

@mysackovi dekuju, neboj mysko, to dobre dopadne, dopadne to tak jak to ma dopadnou, a taky jsem si rikala, ze je ted dedeckovi lip, je stastnejsi a nic ho neboli, citim s tebou a drzim palecky, aby to vse dobre dopadlo, budu na tebe myslet.

mysackovi
22. pro 2014

ahojky holky....tak ani to mé druhé přání od ježíška nevyšlo ☹ ....dnes jsem 22Dc a začala jsem špinit ☹((...takže ta mrcha dorazí...ňák brzo...akorát nevím mám brát utrogestna od15.-do25.dne .....každopádně mě bólí dooost divně břicho...hlavně při chuzi, mě tak jakoby táhne podbříšek, jak kdybych měla natažený svaly....proč dorazila už tak brzo chjo....je mi dneska hrozně smutno..chce se mi brečet ☹(

mysackovi
22. pro 2014

@martinalinda děkuju :-*...dneska mám asi depku...já se letos táák těšila na vánoce a teď jemi tak hrozně....ani jedno přání mi nevyšlo ☹(

martinalinda
22. pro 2014

@bublinka74 Moc me mrzi, ze se nezadarilo, uz jsem si rikala ze konecne, priznaky a kontrola u dr vypadala nadejne, ale je super ze to beres s optimismem, nic nam jineho nezbyva 🙂 tak snad se zadari na ten novy rok, ja ani nevim zda mam zkouset testy, merit teplotu...nejak se mi nechce, asi to necham tak a uvidime, tento cyklus zacinam konecne brat utrous, tak snad se to vse spravi..premyslim zda pit ci jist neco na zralejsi vajca 🙂 jak si rikala ten kotvicnik, to fakt na ty vajca pomaha?

@karlos12 ahojky, vitej zpet po dlouhe dobe, tak verim ze sis to tam uzila, je tam krasne a teploucko oproti tady 🙂 more, slunicko, hned bych jela taky...no a na dovci, bylo aspon? uz ani nevime jak si na tom ty,v jake fazi?

martinalinda
22. pro 2014

@mysackovi jsem na tom hodne podobne, ani deda ani mimi...takze se nejak citim stejne, ale rikaa jsem si, jsem ted po ms, dneska 6DC tak se asi pres vanoce budem snazit, ale stejne pokud se neco povede, tak to bude az v novem roce..ale moc v to nedoufam, ani nebudu merit a testovat, nechci na to az tak myslet. A treba se zadari, a pokud opet ne, tak asi zacnu merit teplotu a odchytnu si tu ovulku, dr. rikala ze i po utrousi presne pozna kdy je ovulka, tak uvidime. Hlavu vzhuru, clovek to musi brat tak, ze to byl osud a jeste to nemelo prijit, ale chapu jak se citis. Tak si drzme palecky a uvidis, zadari se nam vsem, a pristi rok bude nas 🙂

janajens
22. pro 2014

Tak nevim poslechla jsem pritele a udelala si test ted ale nevim co vy na to ja kazdopadne podle vas zkusim za dva dny

loilla
22. pro 2014

@janajens Já nevím, mě ten test přijde nekvalitní... Vidím kontrolní čárku, pak dvě šmouhy a na konci další šmouhu.. :-/

loilla
22. pro 2014

@martinalinda @mysackovi Holky, netrapte se.. Čím méně se tomu budete podávat - tím lépe. To s dědečkama mě mrzí, ale přesně, jak tu zaznělo.. Co se má stát - se stane. A věřím, že pro někoho je to vysvobození. Třeba přítele děda. Měl rakovinu a ke konci na tom byl už hodně špatně - jen ležel, byl odkázaný na manželku a na ostatní, měl bolesti. Jednoho dne odešel a i když to všechny moc bolelo, jelikož to byl skvělý člověk!, věděli, že to pro něj bylo vysvobození.. Co to pro člověka, který byl vitální, plný humoru, stavěl všechny do latě... co to pro něj bylo za život?? A věřím, že je více lidí, pro které je smrt úleva.. I když to zní strašně. Jsem i velký milovník zvířat... přispívám na ně, jednoho pejska jsem odchytla - umístila do útulku, druhý tulák našel domov u mých rodičů.. Prvního psa, kterého jsme měli jsme po 7 letech museli nechat utratit.. Protože už to pro něj nebyl žádný život.. Moji maminku to tehdy strašně bolelo. A já jí na to řekla.. "co by za tu možnost volby dali někteří lidé"... Jsou Vánoce.. Přes to všechno špatné si je snažte užít, usmívejte se, buďte se svými blízkými.. a ty miminka.. Ty si Vás v pravý čas najdou!!!

chilli009
22. pro 2014

@mysackovi a je to nahnedly nebo cervena? Muze se uhnizdovat?

bjoucik.15
22. pro 2014

@chilli009 no dnes jsem 13DPO.... Zítra testnu znovu.... Uvidíme...ale nic mi není,ani jako před MS ani nijak! Dneska jsem se málem zeblila u sýrů,který taaak zbožňuju,ale to mohlo být způsobené čímkoliv.....

@janajens je to trochu mázlý,ale jooo vidím 🙂 zatím tichá gratulace,a přeji at jsou za pár dní dálnice 🙂

chilli009
22. pro 2014

@bjoucik.15 uvidíš, ale test muze ukázat // klidne i dyl, proste dokud nepřijde MS je šance, tak držím pěsti a dej vědět

janajens
22. pro 2014

@bjoucik.15 dekuji uvidime za dva dny zda li se neco deje 😉 i kdyz tomu neverim mam takove divne tlaky do podbrisku

lexton
23. pro 2014

@janajens ja carku vidim🙂 na fotce to vyjde jako smouha. Ale tahle mi prijde dost jasna 🙂 😉

bublinka74
23. pro 2014

@marketat nemáš zač 😉 to já už jsem snažilka kousek přes rok,ale taky sem ráda chodím 😉 😉

bublinka74
23. pro 2014

@martinalinda děkuji moc,jooo já jsem optimista a stále věřím,že se nám to povede,vždyt by to bylo nespravedlivé přeci 😉 ,joo doktor mi řekl ať se ničím necpu,jen ten kotvičník extra at si koupím,ten podporuje FSH či co,jako lepší dozrávání vajíček,noo tak ho zkusím ...to je pár korun ,Nosifol už jsem měla,hormony v pořádku,tak že se fakt jedná jen o ty vejce 😕 ... tak budem zkoušet dál,jak řekla mudr.děj se vůle boží .... 🙂

bublinka74
23. pro 2014

@mysackovi kočiko hlavně neplač jasný ,podívej na mne hmmm ....neboj ten pravý čas přijde jasný ...tělo to ví proč prostě ještě nééé,měla jsi starosti,máš .....tak třeba proto ...ono být těhotná a mít velké nervíky není dobré ...mne tenkrát v 7 měsíci těhotenství zemřela babička....byla jsem u ní v nemocnici ...hladila mne po ruce a říkala Michaelko,ty bys chtěla holčičku vid....nebude bude to kluk jako buk ....čekala jsem třetího a druhý den zemřela ....milovala jsem jí ,nesla jsem to těžce a proplakala tolik nocí jako těhotná,není to dobré ....pak jsem porodila 5 kg syna ..měla pravdu ..ona to věděla .... 🙂 nemohla jsem ani na pohřeb,naši mi to nedovolili a řekli,pamatuj si jí taková jaká byla ..... ano a je to tak ... neboj vše přijde a Vy máte ještě moře času holky,já už tolik néééé ☹ 😉

bjoucik.15
23. pro 2014

Ahoj holky, tak mé testíky... horní 13DPO dolní 11DPO.. je ale divný, že u toho dnešního vyjela první testovací čárka a dost zřetelně, a pak se vpila 😒 No nic moc tam vidět nejde... 😒

bublinka74
23. pro 2014

Holky a ještě jedna věc,kterou jsem zjistila .....řekli mi,že to vypadá že mám PCSO ...polycysticky syndrom ovária ....jsem čučela ...nikdy jsem to neměla v životě ....ale i to se stává ze stresů atd...a u mne je to úplně jasné .... měla jsem 6 let nervů opravdu velkých k vůli bývalému muži ,to se nedá ani napsat sem všechno ...a to byl chlap se kterým jsem měla 4 syny,16 let byl o.k,nehádali jsme se,nic a pak bum ....rána jako prase a život se mi otočil o 360st...ale to je jedno ,nic méně,to pomohlo k potížím které mám ....fakt síla a nejen to měla jsem více zdravotních problémů,operací,ale zdárně se to vyvíjí a pomalu bych řekla ,že vše se zlepšilo,tak věřím i v to,že i mimísek se ještě najde cestu,ale prostě nebyl ten správný čas .... nedala bych to v tom stavu co jsem měla své tělo 😉 🙂 a nyní už vím,že to porč to nejde,nešlo mělo své důvody a tak to je a tam nahoře to vidí a v ten správný čas to přijde 🙂 ,jen už by mohlo nooo tlačí mne věk,ale věřím že jooo 🙂 krásný den holky letím na poslední směnu a pak hurá 5 dnů volnooooooo 🙂

bublinka74
23. pro 2014

@bjoucik.15 kočko to je ještě brzy nééé,držím palečky 😉

bjoucik.15
23. pro 2014

@marketat Tonička je hodně originální jméno.. to nikdo moc nemá 🙂 A s tou růžovou.víš, kolikrát slyšeli lidi okolo mě,že růživá mi nesmí do bytu??? teď když jí otevřu šatník má skoro vše růžové 😀 když byla miminko měla jsem dost neutrálních a spíše klučičích věcí..teď toho lituju! Byla by tak krásné miminko v holčičích barvičkách 🙂

bjoucik.15
23. pro 2014

@bublinka74 achjo proč jsou ty stresy.... !! 😒
Jooo brzo, někomu to ukáže hned.... Spíše jsem nepochopila tu testovací čárku... vyjela na tom testu asi za 3 vteřiny fakt luxusní... a pak nic!

bublinka74
23. pro 2014

@bjoucik.15 jo jo,lepší je testovat kočko v den ms fakt .....noo řekla bych ,že to je tím než se ta moč s tou látkou spojí víš .....tak proto ,ale nevím ,taky se mi to stalo občas 😉 uvidíš vyčkej,je brzy hmmm 🙂

bjoucik.15
23. pro 2014

@bublinka74 no počkej já už 6dní meškám..... měla jsem pozdě ovu, a pak se mi asi šouplo i MS,ale nevím na kdy... ☹

sleepers
23. pro 2014

@bublinka74 rekla bych, ze jsme na tom stejne. Hormony ok, vse tak jak by melo byt a nic. Ale nechala jsem si napsat ten clostilbegyt. Dr.rikal, ze se tim podpori ovulace-jak rikas vejce. A dle bolesti kolem ovu, si myslim, ze se opravdu neco deje. Kdyby to nepomohlo, tak by jeste pridal Utrogestan na druho cast cyklu.

Ale verim, ze to pomohlo. Dokonce bych i rekla, ze jsem zahledla dnes ducha.

majkylove
autor
23. pro 2014

@marketat i já sem pořád moc ráda chodím,sešly jsme se tady super ženský 🙂
@mysackovi holka hlavu vzhůru!tak si říkám nedělá ti něco ten utroš že to dostáváš tak brzo?
@janajens promiň ale mě se ten test vůbec nelíbí,ani nevypadá jak dr max,no uvidíš,zkus zítra ráno.
@bjoucik.15 bojím se že bohužel nic kočko ☹
@bublinka74 užij si poslední den v práci kočko a už ať jsi doma 🙂
@sleepers nekecéééj,tak zítra bude dáreček?těším se na fotku a držím palce!!! 😅

sleepers
23. pro 2014

@majkylove za fotku to zatim ani nestoji, casu jeste dost. Ale myslim, ze kdyz bych pouzila ten digitalni, bylo by jasno. Ale nechci to uspechat. Proste reknu, ze jezisek darecek nekde zapomnel ale uz je na ceste 🙂
@janajens rekla bych, ze carku vidim. Ale jak pisou nektere holky, ten test se mi zda nekvalitni.