Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

zuzajda20
23. pro 2014

@bublinka74 Já myslím, že můžeš začít hned, paní mi říkala, že ho mám brát, dokud nebudu cítit, že jsem těhu, pak že se nesmí, tak ho beru poctivě cca do půlky cyklu a pak už ho beru jenom jednou denně, kdyby se náhodou podařilo, ale myslím, že kdybych ho brala do pozitivního testu, tak by se asi nic nestalo. Já už brala taky gynex, inofolic, jeřáb ptačí, kontryhel, čaj na neplodnost, maliník, řebříček, zkouším vše, co někdo poradí a stejně nic, tak teď poslední pokus kotvičník a až ho doberu, tak už nebudu brát nic

bublinka74
23. pro 2014

@majkylove krásná vánočka 🙂 jsi šikulka 🙂

bublinka74
23. pro 2014

@zuzajda20 tak to jsi na tom jako jáá ?? Ty už máš dítě ?? My už chodíme do centra,tak uvidíme prý mi pak nasadí něco na dozrávání vajíček clostík bo co

zuzajda20
23. pro 2014

@bublinka74 já už mám skoro tříletou holčičku, ale chtěla jsem ještě jedno a nějak to nejde, ale já po porodu brala antikoncepci v injekcích a to je asi ten problém. Nejdříve půl roku žádná ms, s tím jsem počítala a pak ale pořád nic, tak jsem začala zkoušet vše možné a objevovalo se pouze špinění a až tak v létě občas ms, ale strašně slabá, tak mi nerostla sliznice, tak teď jsem měla konečně první ms bez špinění a úplně normální, jinak jsem předtím třeba jenom špinila, nebo mě místo ms bolelo jenom břicho a tak pořád dokola :( Tak to by ti mohlo pomoci a ty si měla i předtím problém otěhotnět nebo to šlo v pohodě?

bublinka74
23. pro 2014

@zuzajda20 ahá tak to joooo 😉 to se srovná uvidíš ....já už mám velké děti ,poslednímu bylo 11 let,vždy šly v pohodě,bohužel nyní mi našli polycystický vaječník levý,pravý je o.k noo tka uvidíme :(

chilli009
24. pro 2014

Večer plný překvapení, pocit, který jindy není, dobré jídlo do bříška, bohatého Ježíška. Tohle všechno na vánoce a v tom noven roce 2015 preji snazilkam do briska krasna zdrava miminka a tehulkam do naruci poklad co jim život zmeni a jsou pekna rodinka... . A HLAVNĚ ZDRAVÍ !!!

marketat
24. pro 2014

Holky, přeju vám krásný Štědrý den, plný pohody. Bublinka to napsala krásně, k tomu není co dodat. Tak vám jen všem přeju, ať se v tom novém roce hezky zakulatíme (pokladem v bříšku) 😉

88martina88
24. pro 2014

Krasne svatecni rano preji. Tak vydrzela jsem to nerict msnzelovi takze jsem na sebe hrda😀.
Jinak prikladam dnesni test a darek pro muze.
Krasne vanoce a dekuji vsem ci mne potporili ☺

majkylove
autor
24. pro 2014

@88martina88 jůůů nádhera a ještě jednou moooc gratuluju!pak dej vědět jak probíhala reakce a tak všechno,jsem hrozně zvědavá 😅 užijte si svátky a ty se hlavně opatruj!

bublinka74
24. pro 2014

@88martina88 Krásný dárek ...gratuluji !!! Užijte si to všici 🙂

loilla
24. pro 2014

Holcicky, vsem Vam preju ty nejkrasnejsi Vanoce!! Snazilkam, at jsou co nejdrive tehulkami a tehulkam, at vse dovedou do toho nejkrasnejsi konce!!! A celkove, at jste vsechny stastne a spokojene!! :-*

88martina88
24. pro 2014

@majkylove urcite dam vedet. Mam velkou radost 😀

88martina88
24. pro 2014

@bublinka74 dekuji. Gynex nesklamal brala jsem ho 2 měsice a taky jsem byla pres rok snazilka. Pomohol 😀

majkylove
autor
24. pro 2014

@loilla i Vám kočko! :-*** a vánočka je super!moc díky za recept 🙂

loilla
24. pro 2014

@majkylove takýýýý!!! :-**** Tak to jsem ráda, že chutná! 🙂

mysackovi
24. pro 2014

Holky...taky preju krasne a bohate vanoce...a bublinka to napsala uplne presne...musim s ni souhlsit ...utijte si svatky v klidu a pohode...budte s lidmi ktere mate radi...😉
Jsem tu s vama rada :-*

bjoucik.15
24. pro 2014

Ahoj holky, tak co testil dnes někdo? tedy krom @88martina88,té gratuluji a myslím,že dárek super 🙂 co Ježíšek..u nás vedlo kolo, malá ho nepustila z ruky 🙂 já a menžel jsme dostali praktické dárky......

sleepers
24. pro 2014

@bjoucik.15 ahoj. Ja jsem dnes testovala ale nic ☹ furt si rikam, ze je jeste brzo ale mrzelo me to-chtela jsem mit ten nej darecek.

janajens
24. pro 2014

@bjoucik.15 ja se taky netestovala nechci byt zklamana podle toho co tu psali ze to vypada na nekvalitni test v lednu jdu k zenske na kontrolu tak uvidim 😒

chilli009
25. pro 2014

@sleepers ahoj, ja si myslím, že je vážně brzy, zkus toho 29.12.

@janajens ahoj, ja jsem teda viděla u Tebe, že čárka hezky sili, zkzsila bych test, mel by byt zase silnější 🙂

@bjoucik.15 ahoj, u nas vede detska kuchynka, lahev na piti 🙂 , od rana vaří 😀 . Jinak nic nového asi. Co Ty ? MS stále nic? Zkoušela jsi test?

chilli009
25. pro 2014

@88martina88 ahojky, tak co manžel na testik a ponozky 🙂 ?

88martina88
25. pro 2014

@majkylove
@bjoucik.15
@chilli009
Krasne rano holky. No krasnejsi vanoce jsem si nemohla ani vysnivat 😀 manzel byl uplne zaskoceny a slzicky ukapli. Ale nemohol tomu uverot musi mu to cele nejam asi docvalnut. Hlavne at jsme vsichni zdravi a vse dopadne dobre 😊 krasne svatky a budu se tesit na dalsi carecky co tu budh padat od vas 😀😀😀😀😀

majkylove
autor
25. pro 2014

@88martina88 tak to je super!tak si to hlavně mooc užívejte 🙂

sleepers
25. pro 2014

Holky, jsem rada, ze si vanoce uzivate a tak to ma byt.
Me dnes prepadla silena nalada. Zkousela jsem zase test a nic a ted tu brecim jak mala holka.
Ja vim, je jeste brzo, jeste se muzou ukazat. Ale uz mi to tak strasne leze na mozek.
Jeste ze tady jste vy 🙂

chilli009
25. pro 2014

@sleepers neblbni, vždyt je to vážně brzy, dostat bysto měla až někdy 29.12., takže je vážně brzy a mě se třeba teď naposledy objevily // až asi 16DPO ( sice to nedopadlo, ale to už jistím Duphíkem 🙂 , kdyby něco ) . Každá to máme jinak, neboj oni naskočí jen Tě prostě víc napínají 🙂 .

sleepers
25. pro 2014

@chilli009 ja vim, dekuju, jsi hodna. Ale nejak to na me padlo a musim se z toho vyhrabat. Doufam, ze tam ta fazolka je.
Nic si nepreju vic

chilli009
25. pro 2014

@sleepers to víš, že je, já budu zkoušet test až v den, kdyby měla MS dorazit, pokud to nepřijde dřív, ale doufám, že nedorazí vůbec 😀
Hormon hCG je vylučován zárodečnými buňkami placenty PO zahnízdění embrya ( zhruba 7. až 10. den po oplodnění ). Jeho přítomnost je možné zjistit v krvi a POZDĚJI i v moči. Je vážně čas.

bublinka74
25. pro 2014

@sleepers Ahojky kočko,nesmutni já chtěla taky ten nejkrásnější dáreček,bohužel a tak přijde jindy 😉 u Tebe šance ještě jééééé ,je čas !!!!

bublinka74
25. pro 2014

Ahojky kočky ,tak koukám všichni to přežili 😀 ...noo my také ....já dostala naušničky se srdíčky,krásný,novou peněženku,armaniho a lacoste parfém a svetřík,jsem byla hodná asi 😀 a malý měl radost z telefonu a obrovskýho lega co si přál už minulý rok ,noo a klucí taky dorazili ,pokochali se,dostali co potřebovali,tak jsem měla radost ,že se dárečky líbily .noo spokojenost .... jooo a Ježíšek mi ještě dal dárek formou dopisu -Neboj lásko,budeme mít mimčo spolu,dáme tomu dva měsíce toho nejplnějšího snažení 🙂 je kouzelný přítel a mne se chtělo brečet ani nevíte jak 😀 ,ale dobrý ....mám 2 cyklus fakt super,takže tělo startuje si myslím,tak se určo zadaří 🙂 a co Vy co kdo dostal šup 😀

sleepers
25. pro 2014

@bublinka74 to je tak krasny, co ti pritel napsal 🙂
To ja bych asi ty slzy neudrzela.