Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
30. pro 2014

@terezapetrova teri nestresuj kvůli porodnici,musím ti říct že všechny holčiny z obou skupinek co jsem se dostaly kam chtěly,tak tobě to taky určo vyjde 😉

loilla
30. pro 2014

@majkylove Ahoojky, vše v pohodě! 🙂 Cítím se fajn, je mi fajn.. 🙂 Moc jsem tu nebyla, nestíhám dočítat.. Vánoce, pak Vánoce s našima a dnes jsme se vrátili od přítele rodičů.. byli jsme tam 3 dny.. Za chvíli frčím ke kamarádce a pak nevytáhnu dlouho paty z domova.. 😀 Jinak Vánoce fajn, dárečky krásný - spokojenost největší! 🙂 Akorát nevím, kam už ty Tadeášovi věci mám pomalu dávat.. 😀 Už teď jich má 2x více než já (a že já jich málo nemám 😀).. Neplaš, u prvního je to normální kolem 20. týdne.. a někdy i déle - 21., 22. - pokud Ti je fajn, tak bych se vůbec nebála.. 🙂 Není čeho! 🙂

martinalinda
30. pro 2014

@chilli009 no ja nikdy dalnice nemela, trosku slabsi vzdy ta jedna carka byla. Ale netestuju 5x za den. To bych se pak mozna trefila a mela obe carky stejne, ale tak tim padem budem zkouset a treba to vyjde. Doufam jen ze mi ten utrogestan nejak nezastavi ovu, pry se to stava, tak nevim co je na tom pravdy. Ale dle vypoctu mi ovu fakt vychazi az na 1.1 zacatek a 4.1. Konec 🙂

martinalinda
30. pro 2014

@zukanak s temi testy asi budes mit pravdu, rikalo to vic holek, ze ty 2carky jsou na testu videt treba jen 2hodky a bud se trefis nebo ne. Ale jinak zbytek cyklu jsou negativni. Takze tomu fakt verim, proto zkousime ob den a doufame 🙂

bjoucik.15
30. pro 2014

@martinalinda no první den byla MS fakt silná hodně.. A pak nic. A dnes jen jedna slimka a skoro čistá... Je mi blbě a nesním vůbec nic,mám problém do sebe něco dostat :( ale myslím,že těhotná nejsem...

sleepers
30. pro 2014

Tak holky, tady mate moje zitrejsi prekvapko pro tatku 🙂
Odpo jdu pro jistotu na gyndu, kvuli bolesti bricha. Tak kdyz bude neco videt, pridala bych i fotku.

sleepers
30. pro 2014

Pridavam jeste dalsi testik delany cca pred 10 min. Doufam, ze dostatecne sili

bublinka74
30. pro 2014

@chilli009 nooo uvidíme co mi nasadí doktor tedy 🙂

bublinka74
30. pro 2014

@88martina88 mně gynex nepomohl,měla jsem i Nosifol po operaci a také nééé ,noo uvidíme na každého zabírá něco jiného noo 😉

bublinka74
30. pro 2014

@martinalinda já měla ovu test víc než ty ...podle toho by měla dojít do 2 dnů tak testni zítra,pozítří ,držím palce 🙂

bublinka74
30. pro 2014

@sleepers krásný dárečky kočko 😉 😉

majkylove
autor
30. pro 2014

@sleepers krásný!ale že tam bude něco vidět radši moc nepočítej ať nejsi zklamaná a zbytečně vyděšená 😉 a ta bolest břicha je fakt normální,já bych k dr tak nespěchala...

martinalinda
30. pro 2014

@bublinka74 no to je fakt, tys mela skoro dalnice uz pred ovu 🙂 videla jsem ten testik, tak to bylo jasny, ty ja je nikdy nemela tak moc silne, asi jsem se netrefila, nebo fakt nevim. Ale budem to ted intenzivne zkouset a treba se zadari. Co dva dny by melo stacit 🙂 Jinak pocitam taky tak ty 2-3 dny a bude to. Jsem dneska 14DC takze by to i mohlo sedet, ten test byl delany az po obede, tak jsem cumela ze je tak silny, cekala jsem ze z ranni bude silnejsi a nebyl, takze fakt se oplati testovat odpoledne.
A ty uz jsi po ovu? nebo jeste v ramci, a zkousite, nebo uz je udrzujete 🙂

sleepers
30. pro 2014

@majkylove nepocitam. Puvodne jsem byla obj.az pristi stredu. Verim, ze je to v pohode, tak budu mit alespon jistotu

bublinka74
30. pro 2014

@martinalinda já měla tu ovu včera 🙂 zkoušeli jsem to před a dnes ....a co 3 dny to stačí 🙂 jooo a ovu test dělej kolem 17.h tak mi to řekli v nemocnici a moc nepít dvě hoďky před tím 🙂

bublinka74
30. pro 2014

@martinalinda ty máš ten cyklus jak dlouý ...já 25,26 dnů takže ovu mám 10DC,11DC ono to vychází pak plus 14-16 dnů a měla bys to dostat..takhle mi řekli právě že to mám nyní super ...jen právě ty vejce ..no uvidíme,když se nezadaří hned v lednu si jdu pro ten clostík na vejce tak s ním pak snad budu věřit 😀

bublinka74
30. pro 2014

Tak holky dnes ovu druhá čárka už jen slabá takže ovulka za mnou a už jen čekat a čekat 😕 😀

mysackovi
30. pro 2014

ahojky holky...jak to tu pročítám, tak to tu už pěkně těhotní.....to je dobře 🙂
tak na nás pořádně naplivejte těhu bacil 😀
jinak byla asi zázrakem dneska ovu...si tedy myslím....už se neměřím a ani netestuju (radši)....ale dnes jsme teprve 8dc...a ráno jsem při utření měla trošišku hlen...tak jsem vlítla hned na muže, aby se to radši pojistilo...min. měsíc podle bolestí břicha jsem ovu měla asi 9dc.....no mám jí asi brzo, páč i cyklus mám cca po 23 dne...ale to jen díky urtogestanu...jsem zvědavá jestli ms v lednu přijde už sama, páč ho už teď nebudu brát....
řekli jsme si, že si teď pořádně máknem a dáme snaženíčku maximum, ale už se nám párkrát stalo, ža i když byla chuť na sex, tak jak kdybych já byla dole bloklá bo co 😀 ...omlouvám seza výraz, ale nevím jak to přesně napsat....je to blbý, ale manžel dělá na tři směny, tak to musí být občas rychlovka 😀 :-/

bjoucik.15
30. pro 2014

@bublinka74 tak držím palečky, aby to vyšlo 🙂

@mysackovi no rychlovky jsou docela účinný... vem si kolik holek je těhotných s někým "na jednu noc"....často na diskotékách či akcích.... takže tfuj tfuj, aby to vyšlo 🙂

Jinak holky já si zítra (pokud se mi nerozjede MS) dělám test... nebaví mě ty stavy a nevím, co to je :( Je mi blbě, nedokážu toho tolik sníst,MS jen jeden den a pak jak když utne a dnes opět bílý hlen a čípek úplně nahoře.... nechápu to!

bjoucik.15
30. pro 2014

@sleepers pěkný 🙂 pak dej vědět co na to chlap 🙂

sleepers
30. pro 2014

@bublinka74 moc drzim palce aby to vyslo

chilli009
30. pro 2014

@mysackovi držím pěsti, aby to klaplo 🙂

chilli009
30. pro 2014

@bublinka74 hodně štěstí 🙂

bublinka74
30. pro 2014

@mysackovi nooo mohly by to na nás těhule plivnout už 😀 já měla nyní ovulku 8DC a 9DC takže může být a před tím den pobolíval podbřišek ...takže klaplo,ale ...uvidíme 🙂 držím palečky

chilli009
30. pro 2014

@bjoucik.15 držím pěsti, ráno taky zkusím test, ale asi je u me brzy

mysackovi
30. pro 2014

@bublinka74 nooo my to máme stejný..i tu ms....tak by jsme mohli i stejně otěhotnit 😀 ...takže prostě tenhle, max příští měsíc 🙂

mysackovi
30. pro 2014

jináč ňák teď poslední týden flákám pít ten nosifol........a i gynex...přeci jen mi přijde, že to nic nedělá...možná naopak ...jsem nafouklá, atd.... :-/

bublinka74
30. pro 2014

@mysackovi jj skorem joo i martalinda 😀 tak uvidíme 😀

bjoucik.15
30. pro 2014

@chilli009 taky držím pěsti... )

mysackovi
30. pro 2014

@bublinka74 rok 2015 bude pro nás šťastným...já tomu věřím....už se těším až tenhle rok odejde pryč...pro mě to byl celkem náročnej rok,tak by to chtělo oddych trošku 🙂