Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bjoucik.15
31. pro 2014

@bublinka74 hned 5.1 letím na gyndu...snad to bude dobrý... dneska trávím čas s porodní asistentkou tak se jí hned zeptám co to je...

bjoucik.15
31. pro 2014

@sleepers
@bublinka74 včera večer po sexu jasná červená... teď taková hnědofialovo červená :( no teď vlastně už žádná, ale cca před hodinkou byla hnědo fialová

sleepers
31. pro 2014

@bjoucik.15 Tak uvidíš v lednu. Každopádně moc držím palce, aby všechno dopadlo jak má 🙂

bublinka74
31. pro 2014

@bjoucik.15 zvláštní držím palečky uvidíš,musíš vyčkat a nebo zajeď na pohotovost hmmm 😉

bjoucik.15
31. pro 2014

@sleepers děkuji 🙂

@bublinka74 volala sem na gyndu a tam mají dovču :( Nemůžu lítat po pohotovosti, malá má dnes 2roky, jedeme pryč.... no už jen špiním, snad to tak zůstane... ještě koupím digi test zda Max jen neklame....

Holčičky krásný Nový rok 2015,hodně zdravíčka, štěstíčka a vysněné // a samozhřejmě zdravá miminka 🙂

chilli009
31. pro 2014

@bjoucik.15 je to tam jdi tehu

chilli009
31. pro 2014

Holky, já začala špinit a na testu po limitu při velke ducharine pidi duch, ale asi z toho nic nebude, uvidíme, zda se to rozjede. Každopádně si pišu 1DC

majkylove
autor
31. pro 2014

@sleepers supééér!!!pak dej hned vědět co manža 🙂 a mě teda krev uklidňovala hodně,na gyndu sem vlastně šla až měsíc po testu tak ta krev mě držela hezky pozitivně naladěnou 🙂
@bjoucik.15 jestli je to dr.max tak tomu bych věřila,kup si ten digital a je jasno 🙂

sleepers
31. pro 2014

@majkylove na krev si zajdu v pátek hned ráno, a odpo budu mít výsledky. Dnes už bych výsledky stejně neměla.

bjoucik.15
31. pro 2014

@chilli009
@majkylove
@bublinka74
@sleepers Děvčata tak digi v Dr.Max nemají 😠 takže dva další normální.... a už jenom mini špinim, tak snad to už skončí....

bjoucik.15
31. pro 2014

@chilli009 hele můžeš klidně být...já už tomu nevěřím... stát se může cokoliv 🙂

majkylove
autor
31. pro 2014

@bjoucik.15 no tak to je tam!moooc gratuluju a držím palce!to špinění se mi ale moc nelíbí,chtělo by to jen ležet teď pár dní 😒

sleepers
31. pro 2014

@bjoucik.15 Nezbývá než počkat do ledna. Ale věřím, že to bude dobrý a přidáš se k záříjovkám 2015 😉

chilli009
31. pro 2014

@bjoucik.15
U me to je ducharina ☺, ale u Tebe to je tutovku ☺super, moc gratuluji.

bjoucik.15
31. pro 2014

@majkylove přestala jsem...snad se to už nerozjede.... V lednu hned první den běžím na gyndu....

@sleepers juhuuu zářijovky 🙂
@chilli009 uvidíš nevěs hlavu... Já jí taky věsila a hele jak to zatím vypadá 🙂

bjoucik.15
31. pro 2014

@majkylove přestala jsem...snad se to už nerozjede.... V lednu hned první den běžím na gyndu....

@sleepers juhuuu zářijovky 🙂

@chilli009 uvidíš nevěs hlavu... Já jí taky věsila a hele jak to zatím vypadá 🙂

loilla
31. pro 2014

Holčičky,

do nového roku Vám VŠEM přeji jen to nejkrásnější! Snažilkám, aby našly co nejdříve ty dvě vysněné čárky.. A jelikož cítím, že příští rok bude mít už každá z nás v bříšku své budoucí štěstí, přeju Vám i klidný průběh těhotenství a ať všechny po těch , pro někoho ne zrovna lehkých 9 měsících, chováme v náruči hlavně ZDRAVÉ miminko..

Nic totiž není důležitější jak zdraví - a tak ho přeji nejen miminkům (ať už těm v bříšku nebo těm, co jsou ještě na "houbách"), ale i Vám, Vaší rodině a Vašim nejbližším.

Do roku 2015 vykročte každá tou správnou nohou! Věřím tomu, že ten rok bude pro každou nás zlomový a splní se v něm ta nejtajnější přání!! <3

loilla
31. pro 2014

@bjoucik.15 To jsou krásně jasné čárky! Obrovská gratulace! 🙂 A špinění záleží jaké je..

chilli009
31. pro 2014

@bjoucik.15 myslím, že tehu nejsem, uvidíme jaka bude MS, podle toho zkusím test třeba v neděli

terezapetrova
31. pro 2014

@bjoucik.15 gratuluju a verim, ze vse bude ok 🙂

terezapetrova
31. pro 2014

@martinalinda dekuji.. Urcite se mimi brzy dockate 🙂

terezapetrova
31. pro 2014

@sleepers Gratulace! 🙂 🙂

terezapetrova
31. pro 2014

@majkylove diky moc Majky, snad jo, třeba ted jsou stranky porodnice total nepristupne az se to stane když budu muset registrovat tak nevim, ale snad jo.. to pujde..

bjoucik.15
31. pro 2014

@loilla nejdřív to byla jasná vodová červená, pak tmavě fialovo hnědá a teď už ani to špinění ne... ale to bylo tmavě hnědé...uvidíme...zatím mi nic není... Chci si ještě někde koupit digi test...

@terezapetrova děkuji snad ano

bublinka74
31. pro 2014

@bjoucik.15 je to tam 🙂 krásný dárek 🙂

bublinka74
31. pro 2014

@bjoucik.15 já u prvního měla ms 3 měsíce fakt slabší ale měla,může být coko-li ,jsi těhu určo ..měj se krásně 😉

bjoucik.15
31. pro 2014

@bublinka74 jo to je... Malé na druhé narozky 🙂

terezapetrova
31. pro 2014

@bjoucik.15 a gratuluji k narozkam male 😉

terezapetrova
31. pro 2014

holcicky nevite někdo co s dlouhodobym kaslem u deti? Vojtu uz to trapi hrozne dlouho a ani kvůli tomu nemůže poradne spat 😒 pry letos v zime kasle dlouhodobe spousta deti Ale to, ze kvůli tomu chudak nespi mi uz prijde moc 😒 Nejaky babsky nebo jiny recept?

bublinka74
31. pro 2014

@terezapetrova kočko co cibule s cukrem zkoušela jsi 🙂