• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

1. listopadu 2017 
@loilla
@martinalinda
@sleepers
@mysackovi
@majkylove
@bublinka74
@janajens
@bjoucik.15
@terezapetrova
Do nového roku Vám kočky přeji oceán zdraví, moře lásky, řeku štěstí, potok radosti a jen pramínek všedních starostí! Těhulkám spokojená miminka a snažilkám brzké těhotenství :slight_smile: .
31. pro 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bublinka74 Hleny ted nee, spis takovéj suchéj dráždivej , v lékárně nám ještě doporučili Robitusin (nevim ted přesně jak se to píse) tak uvidíme nu, jinak pije dost, s tim nikdy nemel problém :slight_smile:
31. pro 2014 ve 23:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajens děkujeme moc, Tobe přejeme už jen krátké čekání na mimiska :slight_smile:
31. pro 2014 ve 23:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 dekuji moc, Tobe též vše nejlepsi v novém roce :slight_smile:
31. pro 2014 ve 23:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi moc me ti mrzí s dědečkem, přeju ať to brzy v srdíčko boli aspoň o trošičku mene
31. pro 2014 ve 23:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prave me sestry miminko v brisku(termin za 18 dni) pekne drcal do ruky, tak snad je to nakopnuti pro me, ze se konecne zadari :slight_smile: Preji Vam Vsem, snazilkam a novopecenym tehulkam VSE nej do Noveho roku ;)
31. pro 2014 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinalinda zjistěno přímo na konci roku :slight_smile:
1. led 2015 v 01:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak taťka už ví, že v září přiletí čáp. Tekly slzy na obouch stranách a oba se moc těšíme :slight_smile:

A aby těch emocí nebylo málo, byla jsem požádana o ruku :slight_smile:
1. led 2015 ve 02:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@sleepers no páni, moc gratuluju :slight_smile: to muselo být super,překvápko na obouch stranách :slight_smile:
1. led 2015 ve 02:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sleepers krásný gratuluji ..... :slight_smile: kdy bude termín ....jako já :grinning:
1. led 2015 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky koukám Vy jste tu byly tak brzy na Nový Rok :slight_smile: paráda ...jak na Nový Rok tak po celý :slight_smile:
1. led 2015 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bjoucik.15 co kočko už se vše uklidnilo ?? Doufám,že ano :wink:
1. led 2015 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Stastny novy rok 2015. Vsem snazilkam preju co nejdriv // a nam tehulkam preji krasne a zdrave miminka. :wink:
1. led 2015 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sleepers jůůů no to je nádhera!chci nějaký foto :grinning: a necháte to až po mimi,nebo jak? :slight_smile:
1. led 2015 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15
@bublinka74
@majkylove
holky dekuju vam moc. Preju vam zazivat ten pocit stesti, ktery mam ted ja.
Musim rict, ze to vsechno bylo nacasovany uplne dokonale. :slight_smile:
Svatbu nechame asi az po miminku a to hlavne z fin.duvodu, a budeme mit alespon krasnou druzicku nebo druzbu.
@majkylove pridavam foto
1. led 2015 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@sleepers nádhera,moc krásnej prstýnek :slight_smile: a svatbu až po mimi schvaluju,to si aspoň pořádně užijete.a ten pocit štěstí znám,manžel mi tenkrát nachystal tu nejkrásnější žádost o ruku,no byla jsem úplně na měkko a strašně ráda na to vzpomínám,hlavně to bylo úplně nečekaný,takže jeden z nejsilnějších zážitků zatím v životě :sweat_smile:
1. led 2015 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sleepers jasné to ju ...my máme termín v srpnu,ale kdybych otěhotněla náhodou ..necháme to taky až po narození a tak uvidíme :slight_smile: krásný moooc
1. led 2015 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sleepers
@martinalinda děkuju holky....
jj ms si dělá asi co chce...tak uvidíme jestli teď v lednu přijde sama
1. led 2015 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. led 2015 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já se taky pokouším. už je to nějakou dobu .. mám problém s ovulací .. a tento mesíc jsem první cyklus brala duphaston.. ted čekám na MS.. Měla by přijít zítra cca.. a bohužel si myslím, že i přijde.. tak držte palce.
1. led 2015 v 17:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 no to teda verim, takove pekne zjisteni na konci roku, tak se nekomu zadarilo, ja mam zatim takove divne tlaky v brise, urcite byla ovu v prosinci, ke konci takze uvidime co bude v lednu :slight_smile: Uz chci taky mimi :slight_smile: tak moc gratuluju, v pondeli to potrdis u dr, ze?

@sleepers tak to je super, ze to uz vi, a slzy jsou pochopitelne, je to nadhera pro oba dva, no a ted uz jen ta svatba, myslela jsem si prave ze uz si vdana, tak ted to budete mit najednou :slight_smile: a mimi driv a pak svatba schvaluju, vim jak je to financne narocne. My s manzou to meli sice naopak, proto ted uz se na to mimi vic tesime a chceme ho. Ale je pravda ze ten krasny pocit pozadani o ruku je nadherny a nepopsatelny, ja to zazila predloni na vanoce, hned rano po stedrem dni jsem byla pozadana, nejhezci darek :slight_smile: takze plne schvaluji, nacasoval si to spravne, chlapec jeden :slight_smile:
1. led 2015 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sleepers Dvojnásobná gratulace!!! :slight_smile:) Líp jsi do toho nového roku vykročit nemohla, viď? :slight_smile:
1. led 2015 ve 21:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2018 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak já začala ten nový rok zase nějakým moribundusem.. Už třetí den se potím v posteli, piju čaje a jednou za den si vezmu Paralen. Dnes se poprvé za ty dny cítím lépe, tak doufám, že to přejde a zítra už budu fit.. Nesnáším být nemocná.. :frowning2:
1. led 2015 ve 21:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2018 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nez bych vas tu vsechny oznacila, tak tu driv vyrostu. Kazdopadne vsem vam strasne moc, moc, moc dekuju.
Snazilkam preju brzke nalezeni // a tehulkam zdrava a spokojena miminka.

Jste nejlepsi :slight_smile:
1. led 2015 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@sleepers je nádhernej :slight_smile: Stejně na svatbě budou mimiko hlídat ostatní :grinning: vím z vlastní zkušenosti :wink: Ale tedy je to jak z pohádky :slight_smile:

@martinalinda no nečekala jsem to, fakt ne... a dokonce čárka na testu sílí, takže snad to bude v poho.... K dr se musím nejdřív objednat,ale zavolám hned ráno a budu trvat na tom, ať mě vezmou!
1. led 2015 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bjoucik.15 Gratuluju a přeju, ať čárka jen sílí :slight_smile:

@sleepers To jsou krásné zprávy. K zásnubám i // gratuluju, to je krásné zakončení roku.

@mysackovi Alespoň se dědeček už netrápí. A teď nad vámi bude držet ochranou ruku, aby za vámi brzy přišlo malé překvapení.
2. led 2015 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dobré ráno holky v roce 2015 :slight_smile: Tak jsem po pár dnech na internetu a nestíhám dočítat, co všechno se tu stalo :slight_smile: Vypadá to hlavně na dobré zprávy, to jsem ráda. Snad bude pro nás všechny tenhle rok jen a jen dobrý. Jak jste oslavily Silvestr? My jsme o půlnoci vyrazili se sáňkama na kopec nad vesnicí, koukali jsme dolů na ohňostroj a pak chvíli sáňkovali. :slight_smile: No prostě jasní budoucí rodiče :grinning:
2. led 2015 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketat no my jsme hráli 24hod hru Česko a České filmy... bylo to super :grinning:
2. led 2015 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky.... Tak bohužel návštěva Dr. nebyla tak dobrá :frowning2: Na UTZ nic nebylo vidět. Myslí si, že je to mimiděložní, nebo tam je jiný problém :( Vzali mi krev a uvidíme, prý je sliznice docela nízko :frowning2: V pondělí si volám na výsledky a v pátek jdu na kontrolu... Takže jsem zvědavá. Mám si hlídat píchání v bocích či silné krvácení :frowning2:
2. led 2015 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove velebřicho.. :grinning:
2. led 2015 v 11:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2018 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek