Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

loilla
2. led 2015

@bjoucik.15 Já na poslední kontrole měla 70,2 kg a to moje váha, když jsem nebyla těhu vždy byla kolem 67 - 70 kg. Tý jo, 7 kilíček... to je krása!!! 🙂

loilla
2. led 2015

@marketat No teď nemám.. 😀 Ale kdybych se vyfotila k večeru, tak je větší.. ale do rána zmizí.. si ještě počkám, no.. 😀 No joo, tak Ty jsi taky napřed, žjoo.. 😀

loilla
2. led 2015

@majkylove Tak to já do fitka sem tam zašla.. ale s miminem si to moc neumím představit... 😀

loilla
2. led 2015

@sleepers 53,6?

marketat
2. led 2015

@loilla Tak tady máš mojí fotku z Vánoc, z večera, ať taky ukážu, jak mi roste pupek 😀 Mám už teď nahoře cca 5 kg (před Vánoci to byly jen 3kg) 😀

bublinka74
2. led 2015

Achoooj holky,chvilku tu nejsem a koukám tady je hotová kniha 😀 😀

bublinka74
2. led 2015

@marketat supéér foto,neboj bude z Tebe teprve kulička a z ostatních taky 😀 😀

loilla
2. led 2015

@marketat Prej pupek... 😀 Já bych neřekla, že máš zase takový pupendo, na to v jakým jsi týdnu.. 🙂

marketat
2. led 2015

@bublinka74 Já si připadám jako koule už teď 😀 Zvlášť když se mám ohnout a zavázat si boty 😀

loilla
2. led 2015

Jinak jsem se vrátila v čase, vlezla jsem do šuplíku a našla jsem svoje těhu testy.. 😀 😀

bublinka74
2. led 2015

@marketat to ještě bude teprve nebooojj 😀 😀

sleepers
2. led 2015

@loilla jj. Co myslis?

loilla
2. led 2015

@sleepers Tak jsem se ptala.. A jsou dány horní a dolní hodnoty hladiny.. a i hodnota 53,6 může být v pohodě.. 🙂 důležité je, aby stoupala.. takže bych se neplašila.. jak bude růst - je to v pořádku 🙂

sleepers
2. led 2015

@loilla dekuju moc. Jsi zlata

bublinka74
2. led 2015

@sleepers neboj to bude v pořádku ..každá to má jinak,v pondělí jdi znovu a pak třeba ve čtvrtek hmm 😉

loilla
2. led 2015

@sleepers Vůbec není zač.. 🙂 Užívej si to, nestresuj se.. to miminku nikdy neprospívá.. Mysli pozitivně - vše je a bude v pořádku! 🙂

loilla
2. led 2015

@bublinka74 Nazdáááj bublinóóó 😀

bublinka74
2. led 2015

@loilla jsem zdravila už před chvílí 😀 😀 ti dám bublinoooo :D ty ty ty ..... 😕 😕

bjoucik.15
2. led 2015

@marketat
@chilli009 no uvidíme, ale nebylo tam vidět nic.... Vůbec nic :( nabrali krev,tak uvidíme kolik FCg mám...co by znamenalo nízké? A co naopak vysoké?? Nízké by ještě mohlo povyskočit a vysoké už asi nic,co?

bjoucik.15
2. led 2015

@marketat pěkný pupíček 🙂 a coto,že se nedíváš do foťáku?? 🙂

sleepers
2. led 2015

@bublinka74 dam snad na modleni, aby to rostlo. Mam v planu jit v pondeli a ve stredu jdu k mudr.
dekuju moc za podporu

sleepers
2. led 2015

@loilla jeste jednou dekuju. Co ja bych bez vasi podpory delala

bublinka74
2. led 2015

@sleepers modlení asi nepomůže ...ikdyž ..já když seděla u malého když bojoval o život ve svých 3,5 letech taky jsem se modlila tiše ...kdo ví možná ano ....ty bud v klidu,vše bude o.k věř mi 😉

sleepers
2. led 2015

@bublinka74 verim.

Verim i tomu prckovi, ze to zvladne.

chilli009
2. led 2015

@sleepers Kočko, to bude v pořádku neboj. Testuj ať vidíš jak testik sili a bud v klidu, miminko to zmakne.

chilli009
2. led 2015

@bjoucik.15 záleží co je vysoké. ? nízké neznamená nic špatného. , jelikož může růst a to je pak dobře. Kdybys ho mela vysoké nad 1000 mělo by byt vidět na utz a pokud ne, tak se musí najít kde je.

loilla
2. led 2015

@bublinka74 Ty? 😀

loilla
2. led 2015

@sleepers V tomhle je to tu fajn, jak se každý snaží podržet, pomoct, poradit.. Kolikrát se tu setká s větším pochopením než ve svém okolí 🙂

loilla
2. led 2015

@bjoucik.15 do puntíku souhlasím s @chilli009 🙂 nízké není špatné... když pak roste..

marketat
2. led 2015

@bjoucik.15 Koukala jsem na psy 🙂 Byli v pelechu a tahali se o hračku.